Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bertta

Prawa ciężarnych a chamstwo ludzi. Polacy gdzie wasza kultura?

Polecane posty

Gość Mamka010101011
Nie byłam na tym forum przez kilka dni bo byłam w szpitalu z moją zagrożoną ciążą, i jak przeczytałam w skrzynce e-mail wasze odpowiedzi to poprostu słabo mi się zrobiło. Biorac pod uwagę, że ktoś mówił coś na temat skrobane, fanaberii i innych wymyślonych pierdół, to już jest przesada. Niech taka chamska osoba, jak będzie sama w ciąży, to nich poczuje jak to jest - może ktoś z tych chamów co wypisywał głupoty, był już w ciąży tylko niemiał tak silnych objawów. Niektóre kobiety ciąże przechodzą bardzo spokojnie, a inne męczone są całodziennymi nudnościami, wymiotami, kolkami, bólami kręgosłupa, spuchniętymi nogami, i powiedzcie drogie chamy, jak zareagowalibyście na wieść, że np. gdy wasze matki były z wami w ciąży też musiały się tak męczyć ? Poświęcały się by was urodzić, i co źle wam ? Tak samo my, ciężarne kobiety, wydajemy na świat nowych ludzi którzy moga nie raz w przyszłości pomóc innym, a wy mówicie tutaj o tym, że jak ciężarne nie daą sobie rady bez przywilejów, to mają sobie skrobanke zrobić ?? Bu ha ha, zabawne. Może którąś z was przydałoby się tak wyskrobać, bo inni nie byli życzliwi. Nie chce mi się wierzyć, że większość z was jest dorosła. Ja mam 16 lat i inne podejście do życia. A teraz proszę bardzo - czekam na to, aż mnie zjedziecie za to, że jestem nastoletnią dziwką z brzuchem, pomimo tego, że chce urodzić dzidziusia i go bardzo kocham. Czekam aż te pieprzone chamice znów dają popis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i jaki autorytet sie wypowiedział - szesnastolatka w ciąży :D Kurwa do szkoły i do pacierza a nie się pierdolić po kątach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz absolutna racje kpiarz
a do tej 16 latki w ciazy.bylo sie zabezpieczac kurwiszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loiufgh
Ja mam 16 lat i inne podejście do życia - inne? raczej takie jak większosć w twoim wieku: narkotyki,alkohol, papierosy i seks. no i oczywiście ciąża - obowiązkowo. dziekować bogu są jeszcze porządne dziewczyny które nie latają po wioskach z gołącipą aby w wieku 16 lat latać z brzuchem, rzeczywiście masz się czym chwalić. pochwal sie lepiej własnym mieszkaniem i pracaą aby miec za co ten swój brzuch wychować a nie sępić od biednych rodziców. aczkolwiek rodziców wina że nie wpoili ci odpowiednich wartości i wychowali mała kurewkę która bedzie im tylko wnuki produkować co roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz absolutna racje kpiarz
loiufgh zgadzam sie z twoim zdaniem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghjk
nie no laska jest nie do pobicia. Jebana młodociana dupodajka i jeszcze ma czelnośc innych pouczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamka gratuluje
masz 16 lat ale rozumu wiecej niz cale to stado chamow!! nie bede komentowac ciazy w Twoim wieku bo nic nie wiem o Tobie za to wiem że w zyciu roznie sie uklada. Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje malenstwo. Dbaj o dzieciaczka bo ja tez mialam zagrozona ciaze i urodzilam wczesniaka. mam corke w Twoim wieku i gdyby cos takiego przytrafilo sie jej to wspieralabym ja calym sercem. Mam nadzieje ze masz oparcie w bliskich. Zycze Tobie wszystkiego dobrego w Nowym Roku, a tymi prostaczkami polaczkami co pisza bzdury na forum to sie nie przejmuj. zycie juz ich skrzywdzilo tym ze w ogole sie urodzili. buziaczki i trzymaj sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem prostaczkiem bo będąc w jej wieku interesowała mnie szkoła a nie kurwienie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamka0101110
O proszę ;) Własnie tego się spodziewałam. I wiecie co ? Mam gdzieś wasze zdanie bo martwię się teraz o moje dziecko które bardzo kocham. Mam się pochwalić mieszkaniem ? Nie mam mieszkania. Mam dom pełen miłości. Mam rodziców którzy mi pomogli, i chłopaka który za niedługo zostanie moim mężem, i będzie nas utrzymywać, bo też bierze odpowiedzialność za dzidziusia i będziemy kochającą się rodziną. Ktoś powiedział o mnie, że 'autorytet się odezwał' tak - jestem autorytetem dla nastoletek które są w ciąży bo powinny posępowac tak jak ja a nie urządzać sobie skrobane. I jestem autorytetem dla tych którzy mnie potępili - widać,że moja inteligencja troche przewyższa waszą, bo potrafię używac normalnych słów, nie obrażać nikogo, brać odpowiedzialność za to co robię, być szczęśliwą mimo tego, że zawaliłam sobie beztroskie lata ale uśmiech dziecka mi to wynagrodzi. Nie ku***iłam nie. Będąc z chłopakiem myślałam o konsekwecjach a wszytsko to wynikło z naszej miłości. Bo dawanie tyłka na imprezach, a kochanie się ze swoim ukochanym i branie za to odpowiedzialności to jednak ogromna różnica. Nie latam teraz z brzuchem jak to nazwaliście. Jestem poprostu przy nadzieji, i czekam na to co razem z chłopakiem stworzyłam, nasz cudowny owoc miłości który będzie kolejnym powodem do tego, aby żyć. Dziękuję bardzo - pozdrawiam chamów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamka0101110
A co do winy moich rodziców - jajco prawda. Swojego dorastającego dziecka nie da się trzymać na smyczy. Można mu jedynie wpoić do głowy to, żeby brał odpowiedzialność za swoje czyny i tegomnie nauczono. Dzięki mamie teraz będę kochającą matkąa nie będe miała na sumieniu, że zabiłam swoje dziecko, bo rodzice mi nie wytłumaczyli co dobre a co złe. Dla tych którzy mówią, że się puszczam - zobaczymy jak wy będzieci pilnowac swoje dorastające dziecko. Pewnie stacicie nad nim kontrole szybciej niż się spodziewacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja
Mamka jesteś baaaaardzo mądrą młodą kobietą ..Gratuluję naprawdę tego rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehehehehehe
dziecko, dziecko :D jakim ty mozesz byc autorytetem? Madra 16 letnia dziewczyna w ciaze nie zachodzi bo to nie jest wiek do wspolzycia, dzieciaku. Mozesz sobie wmawiac co chcesz ale prawda jest brutalna jestes glupia nastolatka. Twoje miejsce jest w szkole a nie na porodowce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghjyftdrseetqZ
16latka w ciąży.. i ty się nazywasz dojrzałą.... Przeraża mnie, że takie dzieci biorą się za seks i nie potrafią się zabezpieczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusaa
taa autorytet (mam nadzieję że moja córka nie będzie z takiej osoby brała przykładu) nie jest trudno zajść w ciążę z miłości i pięknie o tym mówić, ale zwalić się z dzieckiem na głowę rodzicom kiedy samemu jest się dzieckiem to zupełna porażka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i maz ja bedzie utrzymywaljas
ne ze tak bo nikt gowniary niepelnoletniej nie zatrudni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żal mi Ciebie... Jesteś tylko dwa lata starsa odemnie a już masz życie do dupy... I nie mów że jesteś szczęśliwa bo nikt w to nie uwierzy. W tym wieku NAUKA na PIERWSZYM miejscu a ty co? -pieluchy kupy i zupy... Zawalisz szkołę, i na kogo wyrośniesz? - na jakiegoś obszczymurka, na nieroba na garnuszku rodziców i chłopaka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale trudno się domyślić... I tak wydadę mi się że to PROWOKACJA jaka 16 latka cieszy się z ciąży? - żadna i napewno zaraz napisze że uczy się ŚWIETNIE... ŻAL takich tępych istotek... Może na gwuazdkę zapomniała napisać list do GWIAZDORA że chce zapas GUMEK na rok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zle Ci sie wydaje.Mozna skonczyc szkole wychowujac dziecko i miec czas jeszcze dla siebie:) No i tak bardzo kolezanki nie zaluj bo Jestes w tym nieszczera i zlosliwa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie ją bronisz dlatego że sama wczesnie WPADŁAŚ? Nie można naważ jej koleżanką bo nawet jej nie znam, poprostu współczuję bo jak można sobie tak życie popsuć. Jak nie umiała się porządnie ZABEZPIECZYĆ to mogła nie uprawiać seksu proste. A jak dobrze pójdzie to babcią zostanie w wieku 32 lat! a prababcia w wieku 48 ! Zajebiste....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja sie zgadzam z osoba pod nic
kiem Kultura na pierwszym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kultura nie escytuj sie tak bardzo:P Co Cie interesuje w jakim wieku ktos zostaje babcia:D Tak,wpadlam majac 15lat i co z tego?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghjyftdrseetqZ
ta 16latka może być jedynie przestrogą dla innych dziewczyn an ie autorytetem. Bo jeśli nie myśli sie w odpowiednim czasie to trzeba będzie ponosic konsekwencje później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×