Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jatoja

Poszukuję gina w Wawie

Polecane posty

Takiego, do którego chodziłabym już teraz i za parę/paręnaście m-cy, gdy uda mi się być w ciąży. Czy macie jakiś lekarzy godnych polecenia? Chciałabym do niego pójść teraz, a później chodzić w ewentualnej ciąży i aby nadzorował poród. Zalezy mi na ciągłości wizyt. Może być od trudnej ciąży. Dzięki serdeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam doktora Ziółkowskiego. Pracuje w przychodni na Koszykowej. Nie jest może najsłodszy na świecie, ale jest lekarzem bardzo dobrym. Wydaje mi się, że oprócz praktyki w przychodni ma też własny gabinet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basiula
Ja polecam dr. Kośca. Jest lekarzem ze szpitala Bielańskiego i przyjmuje w przychodni na Ursynowie. Do rany przyłóż!!!! Super specjalista i dobry człowiek!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam dr Dmochowską, która przyjmuje w \"Alfie\" na Ordynackiej. To lekarz z ogromnym doświadczeniem, a przy tym taki, który się uczy. Jest także tłumaczką ksiązek medycznych. I nie jest skorumpowana przez żadną firmę farmaceutyczną czyli nie będzie Ci wpychać niepotrzebnych leków, żeby dostać kasę. Jeśli szykujesz się do ciąży w przyszłości, pomoże Ci tak ustawić organizm, żebyś miała zapas wszystkich potrzebnych pierwiastków i mikroelementów. Bez tego może być kłopot nawet z uzyskaniem ciąży. Niewielu lekarzy się na tym zna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) jesli mialabym polecic dobrego lekarza gina to w 100% bylaby to pani dr BURDA. jest to kobieta konkretna, rzetelna i doskonale rozumi pacjentki! ja zanim do niej trafilam przeszlam katorge i stres na poczatku ciazy z innymi lekarzami. teraz ona prowadzi moja ciaze. podobno to specjalistka od nadzerek. Aha! najwazniejsze! przyjmuje w szpitalu Orłowskiego. jezdzi tam np. 509( przystanek czerniakowska) z pl. konstytucji. bez zadnych problemow pisze zwolnienia lekarskie w czasie ciazy o ile jest taka potrzeba. polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warszawa to nie wies
wiec giniow macie pod dostatkiem. glupi topik!!!! nie lepiej zapytac sie kolezanek gdzie chodza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny! Czy potem rodziłyście \"u tych lekarzy\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×