Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kuchcik32

Przepisy Siostry Leonilli z Radia Maryja ......

Polecane posty

Ktoś kiedys dał przepis na tort.Oto ten przepis: upiec biszkopt I MASA: masło utrzeć z cukrem dodać 1 kg zmiksowanych bananów i galaretkę z 2 torebek 2 szklanki wrzątku II MASA: białka ubić z cukrem pudrem i dodać galaretkę cytrynową ( 1 szklanka wrzątku) wymieszać przełożyć biszkopt i przyozdobić owocami i zalać galaretką na wierzch BARDZO MNIE INTERESUJE ile ma być tam tych białek i ile tego cukru w pierwszej masie jak i w drugiej ? Czy ktoś to wie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rzeszty
zajzalam na ten topik, bo wydal mi sie intrygujacy i myslalam, ze znajde jakes ciekawe przepisy ... a tu same banaly, dzieki za takie 'smakowitosci' jak margaryna i vegeta :D wszystko naladowane cukrem. a wescie, nie ma sie czym podniecac. nie wiem po co jesc, jak to nie jest ani ciekawe w smaku, ani zdrowe. chyba, ze dla kogos gulasz przyprawiony vegeta moze byc ciekawy w smaku, albo ciastka z margaryna. szkoda czasu na gotowanie, takie 'smakolyki' to sobie mozna w sklepie kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka795
Wiesz w sklepie to na prawie kazdym opakowaniu pisze ze cos jest modyfikowane i jakie E100 tj. miliony E z numerkami ;p to juz wole zjesc te ciasteczka z margaryna niz cos z chemikaliami i konserwantamu i swiecic w przyszlosci jak zarowka i miec przez to raka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniczka795
tj. swiecic i miec raka przez ciastka kupne... ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krysia57
Witam !! Mam ogromną prośbę aby podał ktoś przepis Siostry Leonilli na piernik tradycyjny jestem zrozpaczona ;(proszę o pomoc z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to istnieje Książeczka z przepisami Siostry Leonilli. Moja ciocia ogólnie posiada dwie różne. Książeczki można prawdopodobnie nabyć w kioskach kościelnych, naprawdę warto poszukać tej książeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to istnieje Książeczka z przepisami Siostry Leonilli. Moja ciocia ogólnie posiada dwie różne. Książeczki można prawdopodobnie nabyć w kioskach kościelnych, naprawdę warto poszukać tej książeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogolnie mysle ze tak
i w ogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka :D
czy ktoś spisał przepisy z dzisiejszego dnia ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....................ludde
babka ma naprawde fajne przepisy, ale ciezko mi sie jej slucha. jest bardzo gruboskorna i ma prosta - taka "rabana" - mowe. nie jest zbyt przyjemna dla dzwoniacych do niej sluchaczy. gdyby sie ladnie wyslawiala i miala wiecej taktu w stosunku do rozmowcow, te audycje bylyby o niebo lepsze. no ale to tylko moje zdanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....................ludde
choc z drugiej strony brakowaloby mi tego jej kultowego: "co?" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kracha
poprosze o przepis na korniszony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poproszę o przepisz na pomidory w galarecie s. Leonilli. Z góry dziękuję :)i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś może tak głupio krytykować przepisy siostry Leonilli ,może i ona coś wypocić i się pochwalić co potrafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Książki z przepisami w dobrej cenie na allegro można kupić. Ja za dwie książki z wysyłką zapłaciłam 20 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja słyszałam,ze siostra umie świetnie przygotować "węża w galarecie" mniam-proszę o dokładny przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja słyszałam,ze siostra umie świetnie przygotować "węża w galarecie" mniam-proszę o dokładny przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"węża w galarecie"to robię mojemu kochankowi,ale nie powiem jak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O i w ten sposob mozna wszystko sprowadzic do poziomu rynsztoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×