Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia 28

Chciałabym urodzić dziewczynkę...

Polecane posty

dziewczyna podaje wam strone na ktorej jest tabela kiedy zachodzic na dziewczynke kiedy na chlopca ja zaplanowalam i sie zgadza wczesniej sprawdzalam ja przez 5 lat na 50 przypadkow 2 sie nie sprawdzily mozna tez sprawdzic sobie wstecz te dzieci co juz sie porodzily zycze powodzenia w planowaniach http://jolmys.webpark.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha ja mam dwóch synów
i wcale nie marzę o córeczce, dzieci nie kocha się za płeć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze nie tylko majac 2 synkow chcialm zeby 3 bylo dziewczynka i udalo sie :) ale przy pierwszym dziecku to faktycznie nie ma to zadnej roznicy czy to bedzie chlopiec czy dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
ja tez bardzo chcialam coreczke tak jak ty Kasiu ,ubierac ja slicznie kucyni jej robic z wlosow spac z nia i wiele innych rzezcy,gdy sie okazalo ze bedzie chlopczyk tez nie bylam usmiechneta platac mi sie chcialo;/ jak patrzylam na mojego nazyczonego jak on sie cieszy jak mi opowiadal ze bedzie go tu tam zabieral ze nauczy go wszystkiego ze bedzi z nim pracowal to poprostu mialam go ochote udusic ze on taki wszczesliwy jest a ja nie.... kocham synka nosze go pod sercem i obiecuje ze bede jak naljepsza mama na swiecie i ze nie dam mu krzywdy zrobic...hak tu jedna osoba napisala ze to sie zmienia gdy sie urodzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
jakmi kiedys kplezanka wrozyla ze bede miec 2 synow to sobie pomyslalam ze czemu nie moge miec choc jednej corki moze Bozia da corce po synku:) parka tez by sie sprzydala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKI..
anka mi sie to nie sprawdzilo;/ mam 18 lat i zaszlam w marcu w ciaze.. i wychodzi corka a jest syn!!!! tak lekarka mowi z usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKI faktycznie wychodzi inaczej jestes 3 osoba ktorej sie nie sprawdza odezwij sie jeszcze czy napewno to chlopiec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxy
W moim przypadku jest dokładnie tak jak u Ciebie Kasiu, z tą jednak różnicą że moj narzeczony chce miec chlopca. Mam takie cos ze jak sobie pomyśle ze mialabym urodzic chlopca to mi sie odechciewa. zawsze marzyłam o tym jaka dziewczynka bedzie sliczna i slodka jak sie ja ubierze w rozowa sukieneczke, ładny kapelusik , jak dorosnie beda wspolne zakupy, damskie rozmowy itd. Sama sie sobie dziwie czemu chce miec dziewczynke, bo ja z moją mamą ciagle sie klocimy i nie mozemy dojsc do porozumienia.Moze mam taka swiadomosc ze bede lepsza matka, na wiecej rzeczy pozwole corce i nie bede drzec pyska z byle powodu tak jak ona to robi.Moze chce pokazac ze potrafie byc lepsza od niej.W kazdym badz razie jak bede chciala zajsc w ciaze do dostosuje sie do zasady sexu przed jajeczkowaniem i odpowiedniej diety (wapń i magnez)-Oczywiscie najwazniejsze jest to zeby dziecko bylo zdrowe, wiem ze i tak pokochalabym chlopca gdyby sie urodzil, ale na razie marze o dziewczynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłość rodzicielska nie wybiera płci dziecka. Kocha się bezwarunkowo. Ja kocham wszystkie dzieci nieważne czy to chłopiec czy dziewczynka, moje czy obce. Wszystkie dzieci potrzebują miłości, opieki i bezpieczeństwa. Osoby, które tego nie wiedzą niech lepiej nie decydują sie na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie chcę
mam już trzy, chcę chłopaka!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo Pati
nareszcie jakis ludzki post... odzyskalam wiare w luddzi bo jak czytam to co wypisują.. chce dziewczynkę.. chcę chłopczyka... o Boze!!! Sodoma i gomora! dziecko to czlowiek a nie buty na półce w sklepie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adela Pszczółkowska
ja też. chciałabym urodzić dziewczynkę, ale dla mnie, to tylko 2 płeć jest ważna. zawsze chciałam miećchcłopca i dziewczynkę. jak pierwsza urodzi się dizewczynka, to dobrze, ale jak chłopiec, to też dobrze. liczy się druga płeć. tak wiec miałam powiedzieć wcześniej ale napisałam co innego, wiec piszę: są w stanach (narazie tylko w stanach) takie tabletki chormonalne, że jak się połyka takie przez jakiś czas, to ma się albo chłopca, albo dziewczynkę, w zależności od wyboru tabletek. możliwe, że jak unia się zgodzi na wprowadzenie takich metod, to i w polsce będą one dostępne. ja nie będę z nich kożystała, mam nadzieję, że jak zaplanuję, tak będzie, ale jak nie, to i tak będę szczęśliwa. bardzo szczęśliwa, że Bóg obdarował mnie w ogóle jakimś dzieckiem. będę bardzo szczęliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adela Pszczółkowska
ja też. chciałabym urodzić dziewczynkę, ale dla mnie, to tylko 2 płeć jest ważna. zawsze chciałam miećchcłopca i dziewczynkę. jak pierwsza urodzi się dizewczynka, to dobrze, ale jak chłopiec, to też dobrze. liczy się druga płeć. tak wiec miałam powiedzieć wcześniej ale napisałam co innego, wiec piszę: są w stanach (narazie tylko w stanach) takie tabletki chormonalne, że jak się połyka takie przez jakiś czas, to ma się albo chłopca, albo dziewczynkę, w zależności od wyboru tabletek. możliwe, że jak unia się zgodzi na wprowadzenie takich metod, to i w polsce będą one dostępne. ja nie będę z nich kożystała, mam nadzieję, że jak zaplanuję, tak będzie, ale jak nie, to i tak będę szczęśliwa. bardzo szczęśliwa, że Bóg obdarował mnie w ogóle jakimś dzieckiem. będę bardzo szczęliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adela Pszczółkowska
ja też. chciałabym urodzić dziewczynkę, ale dla mnie, to tylko 2 płeć jest ważna. zawsze chciałam miećchcłopca i dziewczynkę. jak pierwsza urodzi się dizewczynka, to dobrze, ale jak chłopiec, to też dobrze. liczy się druga płeć. tak wiec miałam powiedzieć wcześniej ale napisałam co innego, wiec piszę: są w stanach (narazie tylko w stanach) takie tabletki chormonalne, że jak się połyka takie przez jakiś czas, to ma się albo chłopca, albo dziewczynkę, w zależności od wyboru tabletek. możliwe, że jak unia się zgodzi na wprowadzenie takich metod, to i w polsce będą one dostępne. ja nie będę z nich kożystała, mam nadzieję, że jak zaplanuję, tak będzie, ale jak nie, to i tak będę szczęśliwa. bardzo szczęśliwa, że Bóg obdarował mnie w ogóle jakimś dzieckiem. będę bardzo szczęliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawilgotnieje
Adela,a ty aby normalna jestes czy cos z glowka nie ok??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blannnna
nie wiem czy to forum jest jeszcze aktualne ale chciałabym sie wypowiedziec bo ja rowniez pragne coreczki i moj mezczyzna teeez ale jak sie urodzi chlopiec to równiez bedziemy go kochali mocnnno.a co do dziewczynki to naukowo jest to potwierdzone ze kobiety które sa bardziej emocjonalne i szybciej sie denerwuja oraz maja wysoki iloraz wrazliwosci sa bardziej narazone ze tak powiem na urodzenie kobietki.no i kiedys tam przeczytalam hehe ze trzeba jesc duzo marchewki i czerwonych warzyw nie wiem co to ma wspolnego ale we wszystkim jest podobno ziarenko prawdy, takze moze wartopozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonBe
Mam już chlopczyka i bardzo pragnę mieć teraz dziewczynkę :) No trochę się obczytałam i niby wiem jak mam działać z mężem, tylko tak bym bardzo chciała żeby nam wyszło za pierwszym razem, bo bardzo chciałabym urodzić w wakacje :) No a jak nam się nie uda z dziewczynką to trudno sie mówi, byle by zdrowe było :) Trzymać za mnie kciuki, będziemy się starać w październiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Ciarki przechodzą jak się czyta co tu piszecie. Nie chcecie syna??? Jak można nie chcieć dziecka ze względu na płeć??? Ja mam 3-letniego synka i jestem najszczęśliwsza na świecie. Planujemy drugie dziecko i chyba jak każda matka chciałabym mieć parkę (chciałabym a nie marzę - co do w ogóle ma być?). Oczywiście w czasie ciąży nie chcę wiedzieć płci dziecka - to ma być miła niespodzianka, na to będę czekać przez cały czas porodu, ale bez względu co się urodzi to będzie to MOJE DZIECKO. Kiedy byłam w ciąży dobijały mnie idiotyczne pytania innych - "co się urodzi", odpowiadałam "dziecko". Jak się wam urodzi chłopiec to za perę lat co mu powiecie?? Sorry ale ja marzyłam o córce?? Litości. Dzieci tak chorują, rodzą się upośledzone a wy wybieracie sobie płeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella w.
Ja mam trezech synów i nie chciałam mieć córki,chociaż mój mąż marzy o dziewczynce i namawia mnie na jeszcze jedno dziecko Powiem Wam,że tyle sie teraz słyszy o molestowaniu córek przez wlasnych ojców,że poprostu sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izabella w.
Trzech synów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia*
WYpowiem sie tez... Jak zaszlam w 1. ciaze, to bardzo chcialam miec coreczke. Wlasciwie bylam pewna, ze to dziewczynka. Okazalo sie jednak na usg ze ma ona siusiaka... Poryczalam sie po wyjsci z badania. I tak mialam dola przez kilka godzin. Nastepnego dnia jednak pojechalam do sklepu i kupilam synkowi duzo ladnych ciuszkow, chociaz przyznaje, ze jak przechodzilam obok rozowosci, to cos mnie sciskalo za gardlo. Do porodu jednak juz bardzo kochalam swojego maluszka, a gdy sie urodzil, nie chcialabym zamienic go na stado dziewczynek. Synek ma 3 latka. Jest wspanialym dzieckiem, pieknym, inteligentnym, dowcipnym, kochanym lobuziakiem. Szaleje za tym dzieckiem... 2 miesiace temu urodzilam kolejne dziecko - sliczna, wymarzona dziewczynke :-) I ja tez uwielbiam, dalabym sie za nia pokroic. Ale powiem Wam, ze kocham oboje dzieci jednakowo, nie czuje zadnej roznicy. Czy to synek czy coreczka - kochane, wspaniale moje brzdace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokładnie. Ja myślę że to jest tak że chce się mieć na siłę córkę i nie przyjmuje do wiadomości że może być chłopak ale jak się zajdzie w ciąże i poczuje że coś rozwija się w nas to wtedy jest nam obojętnie, kochamy to co jest. Co do molestowania to się nie zgodzę. Chłopcy również są molestowani i nie koniecznie przez własnych ojców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia :)
Kiedy zaszłam w ciążę i powiedziałam o tym mężowi on natychmiast stwierdziła że bedzie syn natomiast ja że będziemy mieli córeczkę i to nie dlatego że on nie lubi dziewczynek a ja chłopców tylko dlatego że w mojej rodzinie były same dziewczyny a w mężą rodzinie sami chłopcy i zapewne dlatego tak do tego podchodzilismy,niemal że do same porodu nie znalismy płci dziecka jednak kiedy na kilka dni przed porodem na usg pokazała nam się dziewczynka mój mąż nie wierzył a ja byłam szczęśliwa , mąż nie wierzy nawet wtedy kiedy już połozna powiedziała mu że jest tatą ślicznej i zdrowej córeczki i wtedy już zaczełam się martwic że może mieć do niej dystans ,jednak mój niepokój szybko minął bo mój maż oszalał na jej punkcie i tak jest do dziś . kiedy rozmawiamy o drugim dziecku i ja chce syna to wtedy słyszę że najpierw musi nasza córcia mieć siostrzyczkę a puźniej pomyślimy o synku:) więc takie krótkie podumowanie nie ma znaczenia płeć tylko to że że by było zdrowe gdyz to nasze szczęscie największy skarb jaki człowiek może posiadać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogue
Kobitki! " Chlopiec czy dziewczynka" Karol Wujcik (moze przez o z kreska :)) Ksiazka tylko w sprzedazy internetowej. Ja zamowilam...jeszcze nie doszla...zobaczymy...podobno dobra na planowanie plci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aciena21
Witam:) oj autorko coś panicznie majaczysz :) jak będziesz nosiła dzidziusia to zmienisz nastawienie , pokochasz nie zależnie od płci :) sama przyznam że chciała bym mieć również córeczkę Maję :) no ale jeszcze nie teraz i będę się cieszyć jeśli to będzie chłopczyk :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogue
jak wpiszecie w google takie slowa: KALENDARZ CHINSKI KAFETERIA, to wybierzcie pierwsza opcje od gory. Na tamtym forum operuje GOSIA 73, ktora wylicza prawdopodobienstwo urodzenia danej plci w danym miesiacu. Trzeba w pseudonimie lub tresci podac pelna date urodzin, a ona to przeliczy. Jednym laskom z forum sie to sprawdza, innym nie..Mysle, ze dieta na dziewczynke(wapn i magnez), stosowanie kalendarza chinskiego i seksiku na 3 dni przed owulacja (mierzona testami owulacyjnymi) napewno nie zaniza szans na urodzenie coreczki, a kto wie czy i nie pomoga? :) Biore slub w sierpniu, ale czekam na pazdziernikowa owulacje, w ktorej mam nadzieje zajsc w ciaze i urodzic zdrowe dziecko- przy odrobine szczescia plci zenskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogue
Marta 1983 ! Masz racje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie mozna po prostu
autorka juz 5 lat temu miala dziecko :P ja tez chcialam dziewczynke i co......jest chlopak i cieszylabym sie gdyby sie pomylili i urodzilaby sie dziewczynak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Witam dziewczyny.....
A moja kuzynka niedawno urodziła 4 córkę ! Nieźle co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×