Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość sylweczka78
Witaj Kakusiu - weteranka Sylwia jest. Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Ja też tu jestem... Co prawda tylko na chwilkę ale jeste. Jutro idę na weselisko i mam troszezczkę roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o o chyba jednak zostałam tu całkiem sama. Wiecie tyle sobie obiecywałam że nie będę sobie robić nadziei i co ???? i nici z obietnic im bliżej do @ tym bardziej doszukuję się jakichś objawów. Czekam choć miałam tego nie robić. To jakiś koszmar. Jeszcze 3 dni.... Jak ja to wytrzymam????:( :( :( Co najdziwniejsze doszukałam siękilku objawów!!!!! POmocy wy też tak macie???? A jak znów dostanę @ to kolejny cios w samo serce !!!!! :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Pa!!!! Pojawię się jutro przed imprezką pa pa :) :) :) Moze jutro napisze dobrą nowinę!!!!!!!!!! ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Hej dziewczyny, czy zakiełkowały już tutaj jakieś fasolki. Podzielcie się, a nie trzymajcie tego dla siebie. Tak na serio, co u Was dobrego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Kochana dwa pytania: czy masz regularne miesiączki i czy chcesz dzieciątka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Objawy, które wymieniłaś są zarówno związane z @ jak i z ciążą. Ludzki organizm potrafi zaskoczyć, więc musisz jeszcze trochu poczekać i zrobić test ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Wiem, że to trudne, ale jeśli możesz czekaj cierpliwie do planowanej @, zrób test i ... to najdtrudniejsze... czekaj cierpliwie i spróbuj nie wyszukiwać objawów - bo z własnego doświadczenia wiem, że jak czlowiek się nakręci - to dołek po pojawieniu się @ jest bardzo dotkliwy. Ale życzę dzidziusia i by to stalo się już teraz. Daj znać jak testy - bo je napewno trzeba powtórzyć. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a tu dzis znowu pusto ... widze ze starania pelna para, u mnie tez i czekam na ponioedzialkowe usg wtedy sie okaze czy mozna spodziewac sie jakis efektow. pozdrowionka dla was dziewczynki PS>natalQa -przepraszam za literowke tam powinno byc \"wiedziala\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Cześc dziewczyny, jestem zła i znowu przez to wszystko kłócę się z mężem. Po hsg miałam okres od 19-22, no i wczoraj zaczęliśmy staranka, ale dzisiaj obudziłam się i znów mam okres i to bardzo mocny. Sama już nie wiem, czy ze mną jest coś nie tak, czy pohsg może tak by? Po samymm zabiegu plamiłam przez 3 dni.Ten miesiąc jest dla mnie obfity w okres, bllee. Nawet nie wiem kiedy się starać, a kiedy nie?Po niedzieli jadę do lekrza, zobaczymy co na to powie.Ja w każdym razie jestem taka osłbiona przez to wszystko, że mam już dość.No i jestem załamana, ale z drugiej strony przynajmniej nie będe nic liczyć, bo nie wiadomo kiedy znów mnie zaskoczy. Dziewczyny, które miałyście hsg, też miałyście takie problemy?Pozdrawiam. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane!!!!!!!!!!! Melduje sie ze u mnie bez zmian..... Czekam na okres jeszcze z 5 dni i jezeli sie nie pojawi, robie tescik.....:PCaluje was goraco👄, trzymam kciuki i modle sie za wszystkie🌻 Zycze milego wekendu i dla wszystkich gorace usciski sle ...Trzymajcie sie i nie poddawajcie............❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAULY78
CZESC DZIEWCZYNKI u mnie jeszcze nic...dzisiaj jest 30 dzien a @mam co 28.poczekam do poniedzialku z testem.robilam dzien przed spodziewana@i wyszedl negatywny.wiec sie nie nastawiam na dobre wiesci. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Witam dziewczyny Pozdrowienia gorące i powodzenia w starankach Kakusiu, Myszko 24, Obca, Oli 26 - powodzenia w starankach i samych dobrych informacji. Optymizmu kochane życzę Kwatolinko - całuski dla Ciebie dla fasoleczki, pogłaszcz ją ode mnie. Wszystkim dziewczynom powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzidzius.
meskienasienie@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Dlaczego kobiety, które nie chcą mieć dzieci - mają je bez problemu. A te które tego pragną ponad wszystko - muszą tak ciężko na to pracować. A najgorsze jest to, że nie szanują dzieciątka paląc w czasie ciąży. To nie fair. Świat jest niesprawiedliwy. Ja nie palę, nie piję, a nie mam upragnionego dzieciątka, a inne palą, piją nie dbają o siebie - a mają dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
czesc dziewczynki no i przyszla...bolaca jak nigdy.jestem wsciekla i smutna. mam tego dosyc:-( milej niedzieli kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Pauly78 Co mogę powiedzieć, oby następnym razem było tak jak marzysz. Będę trzymała kciuki Pozdrawiam i głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Pauly 78 a długo się staracie. Przy bolących @ warto się zbadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
czesc sylweczka staramy sie 13 miesiecy.bole brzucha mam juz tydzien wczesniej. chociaz nie zawsze...ale w tym miesiacu bylo nie najlepiej. a moze to byc cos powaznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Kochane powiem Wam tylko tyle miałam piękny sen, że urodziłam bliźniaki. Nawet nie wiecie jak ja nie chciałam się obudzić.Poczułam się taka szczęśliwa wraz z mężem chociaż we śnie.Powodzonka i udanych staranek, oby szybko zagościła nowa fasolka u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Pauly 78, ja nie chcę Cię straszyć. Idź kochana. I daj znać, co Ci gin powiedział. Życzę powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka78
Smerfetko 29 Życzę by ten sen się spełnił.Też by się nie chciala się obudzić. Powodzenia w starankach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
SYLWECZKA jutro zadzwonie i umowie sie na wizyte.mam nadzieje,ze gin nie jest na urlopie.pare miesiecy tamu mialam robione usg i powiedziala,ze mam "cos"ktore powinno podczas miesiaczki zniknac.mialam przyjsc po paru miesiacach na kontrole.nic mi nie przepisala. mam nadzieje,ze szybko sie z Nia spotkam.jak myslisz co to moze byc?ten bol?moze miesniaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pauly 78 Nie chcę cię kochana straszyć ale bolesne , obfite miesiączki to już jest oznaka skłonnosci do mięśniaków i torbieli. Wiem bo sama sie na to leczyłam. Jak zaszłam do mojego obecnego gina pierwszy raz to pomyślał ze jestem w ciąży bo miałam taką grubą błonę śluzową jak kobiety ciężarne. NO i jak zapytał jak przechodzę @ to od razu powiedział że muszę się leczyć bo nie ma żartów, a ja zawsze miałam bardzo bolesne @, No czasem mniej czasem gorzej ale zawsze. A jak długo zawszerwa twój okres ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Ja jestem dziś wściekła. Bo wczoraj owszem na weselu było super, wybawiłam się i wogule ale pojawiły się plamienia, a u mnie to oznaka nadchodzącego okresu. Bóle piersi mijają.... Dlaczego znowu się nie udało????????????????:( :( :( :( Czy ja jeszcze kiedykolwiek będę mieć dziecko ???????????????:( :( Strasznie mnie to przybiło. TYm razem robiliśmy wszystko tak jak należy, urlop w dni płodne, i co i nic..... A ja tak marzę o tym dzidziusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
miesiaczki ma dosc reg.co 28,30 dni i trwaja ok 5 dni.pierwsze dwa dni sa dosyc bolesne ,pozniej dzien przerwy...nie leci prawie nic i pozniej dwa dni ale skape.moja mama ma miesniaki,babcia miala... powiedz jak sie to leczy?dlugo trwa leczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×