Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

dzien dobry Czy u was tez jest taka paskudna pogoda? U mnie fatalna. Maluch skonczyl dzisiaj dwa miesiące. Nadal kaszle ale katarek mniejszy i lepiej spala dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Beznadziejna pogoda ale pomimo tego zyczę wszystkim panią miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ U mnie też paskudna pogoda...:( Olawd🌻==> fajny piesek:D ja mam kundelka hih ale słodki za to jest:)) Panimisiowa🌻==> to dobrze,że Patrysia czuje się lepiej:)) buziaczki dla ciebie i dla niej👄 Ja będe wieczorkiem Milego dnia wszystkim życzę:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajce Ja tylko na moment życzyć wam wszystkim miłego i owocnego dnia U mnie ok jestem szczesliwa ze z dzidzia ok zaczynam coraz bardziej czuc jej wojaze w brzuszku. Przesylam fluidki i trzymam kciuki zeby lada dzien kolejne dziewczyny pisaly SUPER nowiny!!!! ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************ PAPAPA całusków 102 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki! A u mnie dzis pogoda w kratke, jak wychodzilam do pracy zanosilo sie na piekny dzionek ze sloneczkiem a teraz patrze przez okno, ze zachmurzylo sie co nieco:( Ale nastroj mi zostal dobry i az chce mi sie zyc, chociaz mysle, ze w sobote czeka na mnie gora prasowania!!! W ciagu tygodnia nie mam czasu i ochoty sie za to zabrac. Jutro chce zrobic ryz z jablkami i cynamonem, macie jakis przepis sprawdzony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
dzien doberek! Kochane moje ja nie pisze za bardzo bo w niedziele gralismy ze znajomymi w pilke nozna.Ich rodzina przeciwko naszej no i niestety zostalam mocno kontuzjowana.Albo mam pekniete zebro albo mocno zbite.Dopiero dzisiaj odczuwam jakas poprawe.Przez te wszystkie noce i dnie tak bolalo ze myslalam ze zaczne po scianach chodzic,ale juz jest powolutku lepiej.Oczywiscie mecz udalo nam sie wygrac:) Myszko wymienilas MoneRi co sie u niej dzieje,ja pisalam ostatnio ze znalazlam ja na innym topiku i jest ona juz po in vitro i bedzie miala dzidzusia.Chociaz jej maz mial bardzo znikoma ilosc plemnikow to udalo im sie;);)!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Uciekam moje kochane do lazienki zrobic sobie makijaz,zeby nikogo w pracy nie wystraszyc.Zycze milego dnia chociaz jest pochmurno to mam nadzieje ze humorek kazda bedzie miala sloneczny:):):)!!!!! Wielka Buzka dla wszystkich!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
witajcie Kochane jak tam u Was? jak samopoczucie? Smrfetko🌻 czekam na odzew:)) Aneczka🌻 jak tam?? Myszko a jak u Ciebie:)) Kalusia22 ale masz fajnie czuc ruchy dzidziusia!! ja dzis wolne nie paluje nigdzie wychodzic sprzatanie objadek i oczywiscie topik tak spedz dzs dzien:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pogoda sliczna , znowu sloneczko pieknie swieci! ciekawe na jak dlugo? pani misiowa 🌻 jak ta twoja niunia szybko rosnie - czas mija nieublagalnie anczka 🌻 ja mialam wczesnij kundelka , byla tak slodka ze jak odeszla to tak ryczalam z az mi krwinki pod oczami popekaly , zreszta do tej pory jak pomysle to lezka sie kreci kukusia 🌻 to musi byc na prawde cudowne uczucie czuc malnstwo w sobie , mam nadzieje zee i my to wkrotce poczujemy iga 🌻 podzuc mi prasowanie bo ja lubie prasowac kkinia 🌻 mam nadzieje ze to tylko zbit zebro bo wirze ze boli jak cholerka - szubciutko wracaj do zdrowka z nim misiaczki 🌻 wolne masz to moze chociaz my tu dzs pogadamy bo zazwyczaj cichutko mysko 🌻 dzis mi sie snilo ze to ty dostalas moja 222 stronke!! dla wszystkich duza 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie dziewczyny za literowke al jak siedze na starym kompie to tak jest , musze ta klawiature wymienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia17
Olawd, tak zazdroszcze Ci tego sloneczka. Jak zauwazylas czas leci nieubalganie, jeszcze niedawno moj synek byl kruszynka,a teraz "chodzi" podtrzymujac sie mebli, pokazuje gdzie mis ma oczko itp... Chyba trzeba zmienic nazwe forum na:bede miala dziecko, bo trzeba uwierzyc,ze to sie zdarzy i problemy nieplodnosci nas niedotycza (o ile nie ma medycznego potwierdzenia), ale z drugiej strony znajoma ktora nie ma jajowodow tez urodzila! Wszystko jest mozliwe,pamietajcie kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Witajcie moje kochane koleżanki, jestem, jestem, prosze mnie nie scigać, bo juz sie melduję. Myszko uśmiałam sie trochę z tych historyjek, bomba szczególnie"Gwiazdy tańcza na lodzie" ha ha.......... Olawd halo, halo. Misiaczki halo, halo, napisałam do Ciebie na gg, a Ty gdzie się podziewasz? Aneczko odezwij się koniecznie wieczorkiem. Kkinia fajnie,ze piszesz, tylko szybko się wylecz, by to twoje ebro juz Ci nie doskwierało, a mecz wygrany to super . Pani Misiowa buziaki dla Ciebie i Patrysi. Patinka trzymaj się nam dzielnie i pisz co powiedział lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Witajcie moje kochane koleżanki, jestem, jestem, prosze mnie nie scigać, bo juz sie melduję. Myszko uśmiałam sie trochę z tych historyjek, bomba szczególnie"Gwiazdy tańcza na lodzie" ha ha.......... Olawd halo, halo. Misiaczki halo, halo, napisałam do Ciebie na gg, a Ty gdzie się podziewasz? Aneczko odezwij się koniecznie wieczorkiem. Kkinia fajnie,ze piszesz, tylko szybko się wylecz, by to twoje ebro juz Ci nie doskwierało, a mecz wygrany to super . Pani Misiowa buziaki dla Ciebie i Patrysi. Patinka trzymaj się nam dzielnie i pisz co powiedział lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Witajcie moje kochane koleżanki, jestem, jestem, prosze mnie nie scigać, bo juz sie melduję. Myszko uśmiałam sie trochę z tych historyjek, bomba szczególnie"Gwiazdy tańcza na lodzie" ha ha.......... Olawd halo, halo. Misiaczki halo, halo, napisałam do Ciebie na gg, a Ty gdzie się podziewasz? Aneczko odezwij się koniecznie wieczorkiem. Kkinia fajnie,ze piszesz, tylko szybko się wylecz, by to twoje ebro juz Ci nie doskwierało, a mecz wygrany to super . Pani Misiowa buziaki dla Ciebie i Patrysi. Patinka trzymaj się nam dzielnie i pisz co powiedział lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia35
Kochane, prosze przyjmijcie mnie do grona "chcących...Prosze o radę. Staram się o dziecko, wiec jestm podekscytowana. Miesiączka spóźnia mi sie 4 dni, a zazwyczaj jest regularna. Piersi wysadzaja mi stanik i są "żylaste". Oprócz tego ślinie sie i w dodatki z metalicznym posmakiem. Nie wim czy sobie to UROIŁAM, bo test HCG wyszedł dzisiaj rano negatywny. Czy jest szansa, że jestem w ciaży? Czy te testy są wiarygodne- mam na mysli te z Apteki? Dzisiaj jest 21wszy lutego. prawdopodobnie zaszłam w ciążę 3go lutego w niedzielę... Pocieszcie mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
hehe Smerfecia brawo!!:P:P ale sie rozpisalas hihi dziewczyny a Wy gdzie sie podziewacie?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia 35_______ witamy cie u nas, poczekaj jeszcze i zrob test ponownie wiem, ze to małe pocieszenie ale chyba tak będzie najlepiej albo jeszcze jest badanie HCG z krwi i wtedy będziesz wiedziala napewno Poczekaj na inne dziewczynki moze one cos innego doradzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia 35_______ witamy cie u nas, poczekaj jeszcze i zrob test ponownie wiem, ze to małe pocieszenie ale chyba tak będzie najlepiej albo jeszcze jest badanie HCG z krwi i wtedy będziesz wiedziala napewno Poczekaj na inne dziewczynki moze one cos innego doradzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
no ale cisza:(( pisac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sonia17🌻 gratulacje synka oj My tu juz sie doczekac nie mozemy swoich Dzieciaczkow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem - przeciez musze pilnowac mojej 222 stronki!!! :-) asia35 🌻 witamy cie srdecznie , co do objawow ja mialam takie same a bylam w ciazy a test zrob za kilka dni ponowni . ja na twoim miejscu bym nie czekala tylko zrobila tst z krwi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu ta klawiatura mnie dobija!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie i ja!!!!!!!!!!! 🌻Witam🌻 PaniMisiowa ==>wiec zycze wszystkiego najlepszego , duzo zdrowka i zeby byla grzeczna dla rodzicow i oczywiscie 1000000👄 dla naszej malej solenizantki Patrysi:):):):)Jak ten czas leci...niedawno co urodzilas a tu juz 2 miesiace minely...super...dobrze ze katarek jej przechoszi....A u mnie dzis ladna pogoda(chyba) bo jeszcze nie bylam na zewnatrz...ale przez okno widac piekne sloneczko wiec moze troszke Ci go przesle*************************************************** moze co pomoze👄 Ania741 ==>u Ciebie widze ze chyba tez nie za ladna pogoda wiec rowniez przesylam troche promieni slonecznych********************************** i rowniez zycze milego dnia👄 Aneczka ==>to do ciebie tez sloneczko leci**************************** ...wiec zycze mielgo dnia Tobie i zapraszamy wieczorkiem 👄 Kakusia ==>dziekujemy za fluidki...ja tam lapie moze ktoras zaskoczy..:P:P:Pciesze sie kochana z Twojego szczescia ....poglaszcz brzusio👄 Iga32 ==>kochana ja tez nie lubie prasowania ale coz ktos to musi zrobic:P:P:P:P::Pniestety ja nie przepadam za ryzem z jablkami to i nie mam sprawdzonego przepisu.....milego dnia👄 Kkina ==>to niezle jestes poturbowana .....ale dobrze ze to tylko tak sie skonczylo i ze juz przechodzi......kochana to w takim razie pogratujuj od nas MonaRi dzidziusia i niech sie czasem odezwie👄 Misiaczki ==> hehe u mnie w porzadku...nalezy Ci sie wolne kochana ...odpoczywaj ile sie da oczywiscie z nami 👄 Olawd ==>to niezle koszmary Ci sie snia po nocy skoro ja gram w nich glowna role....ciekawe czy sie spelni...ale zebys pozniej zalu do mnie nie miala hihihih:P:P👄 Sonia17 ==>👄 dla Ciebie i syneczka🌻 Smerfetko ==>nio ja tez sie usmialam jak ogladalam \"Gwiazdy tancza na lodzie\" juz sobie wyobrazam jak sobie tam spiewali ...fajowo...widze ze u ciebie ladna pogoda jak i u mnie ...nio chyba naprawde jestesmy jakimis krewnymi👄 Asia35 ==>ja mysle ze powinnas tak zrobic jak napisala PaniMisiowa...poczekac i ponownie zrobic test albo zrobis test z krwi....i oczywiscie ze Cie przyjmiemy i trzymam kciuki za II kreseczki👄 Sylweczko ==>odezwij sie jak nas czytasz👄 Dobra kochane ja zmykam na kawke i cos przekasic i bede Was podczytywac zeby nie zakosic stronki Olawd.....:::P:P:P:P:Pmilego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko--no w razie czego trudno - przynajmniej bde na to przygotowana hehe a u mnieee juz sloneczka niee ma !!! no ale bylo to do przewidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd ==>wiec przesylam troszke sloneczka odemnie********************************* a od tej pory nie pisze coby jednak ta stronka 222 byla Twoja 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzieki myszko za sloneczko , przyda sie bo zrobilo sie beznadziejnie-typowa angielska pogoda . a jesli nie bedzie nikt pisal to co mam sama pisac do 222 stronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co z Wami dziewczyny ...dlaczego nie piszecie?? Boicie sie stronke zakosic?? Ja tez sie boje ale pisac trzeba bo inaczej nikt tej stronki nie bedzie mial....:P:P:P:P👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dzieki myszko za sloneczko , przyda sie bo zrobilo sie beznadziejnie-typowa angielska pogoda . a jesli nie bedzie nikt pisal to co mam sama pisac do 222 stronki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczynki dziewczynki tyle osob chcialo stronke a teraz zadna nie chce pisac zeby jej nie zabrac :) w takim tempie to nigdy tej stronki 222 nie przejdziemy :):):):):):) Ja dzis bylam u mojej siostry ktora urodzila coreczke 2 tyg. temu jest cudowna juz nie moge sie doczekac jak swoja zobacze!!! A moja córcia chyba coraz bardziej chce dac o sobie znak bo caly czas czuje tak jak by motylka w brzuszku:):)):): dobra nie rozpisuje sie bo niedlugo 222 a chce zeby dla ktorejs z was byla to dobra wrozba jak zdobedziecie stronke :):):)): Caluski dla was 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj znowu mi smutno .... moja kolezanka wczoraj urodzila synka a ja dalej nawet w ciazy nie jestem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd kochana nie mozesz sie smucic sloneczko ty nasze....i Ty bedziesz mama i tez urodzisz sliczna dzidzie....glowa do gory ale to juz ....i poprosze o usmiech:P:P:P:P:P:P o taki ....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×