Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Witajcie Wlasnie wrocilam od lekarza dzidzia rozwija sie wzorowo wszystko w jak najlepszym porzadku taka bylam szczesliwa ze zapomnialam zaplacic za wizyte wyszlam z gabinetu i z budynku i dopiero sobie przypomnialam :) wrocilam sie prawie biegiem przeprosilam a lekarz sie tylko smial ze jestem stala pacjetka dlatego mnie nie gonil i bym zaplacila nastepnym razem i ze nie musialam sie wracac :) ale ja bym chyba w nocy nie mogla spac jak bym nie zaplacila odrazu!!! taka zabawna historia mnie dzis spotkala:) a poza tym dzis lekarz powiedzial ze z chlopczyka zrobila sie dziewczynka :)) i teraz na 99% bede miala coreczke od samego poczatku czulam tak!!!! Pozdrawiam was wszystkie i witam nowe kolezanki i postaram sie teraz bywac czesciej a narazie uciekam bo jestem pelna wrazen dzis Buziaczki dla was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia ==>to ciesze sie bardzo ze wszystko z Toba i dzidzia w porzadku...Noi gratuluje coreczki....a imie juz macie wybrane???Za gladaj do nas czesciej i przesylaj nam fluidki ciazowe....buziaczki dla ciebie👄 i glaskanko dla dzidzi:P:P:P:P🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tylko sie dowiedzialam ze jestem w ciazy a nawet wczesniej mowialm ze jak bedzie dziewczynka to bedzie Marysia no i sie spelnilo Chociaz nawet gdyby sie lekarz pomylil i byl jednak chlopak to nie bede rozczarowana bo kocham to malenstwo nie wazne czy jest dziewczynka czy chlopczykiem :) ale od poczatku ciazy mowilam do meza ze bedzie Marysia i jak lekzra 4 tyg temu powiedzial ze chyba bedzie chlopak tak sobie pomyslalam ze intuicja mnie mylila a tu jednak nie mylila my kobiety jednak mamy 7 zmysl ;p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia ==>super ze to bedzie Marysia.....to imie jest pospolite i zawsze bedzie ladne....w takim razie jak napisala PaniMisiowa czekamy na Marysienke..... i tak jak napisalas niewzne czy to bedzie chlopak czy dziewczynka i tak bedzie mocno kochane przez Was..oby tylko zdrowe sie urodzilo👄 Misiaczki ==>a Ty dlaczego sie nie odzywasz co?? Widze ze jestes na gg a do nas sie nie odzywasz....nononononio PaniMisiowa==>jak Patrysia? juz lepiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISIACZKI 95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
a to co pusty post?? buu Pati 🌻trzymamy kciuci za Ciebie oby tym razem sie udalo!!:)) Kakusia22 🌻 gratulacje Marsi niech sie dobrze chowa:)) Myszko👄 oczywiscie ! mysle pozytywnie wiem ze bedzie cudownie i doczekamy sie dziecka i dzieci heheeh ale Twoje pierwsze bedzie 👄 Anusia 🌻 👄 co tam wyczyniasz cio?? mam jutro wolne:)) mam nadzieje ze popiszemy!! Smerfetko29 👄 🌻gdzies sie podziewasz???? odezwij sie prosze:** napisz czy juz ok? i mam nadzije ze nie przejmujesz sie juz...!!:(( pani Misiowa 👄 i dla corci:)) pozdrawiam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Kochane przepraszam ,że Was dzis zaniedbałam wręcz, ale naprawdę wcześniej nie dałam rady, nie było mnie, wiele spraw mi się uzbierało i trzeba było je pozałatwiać, ale już załatwiłam i to tak jak ja chciałam, wyszło na moje, hura. Wczoraj było mi smutno, znów ktoś mnie denerwował mówiąc o kolejnych ciążach i oczywiście aluzji do nas, bez tego nie obyłoby sie, ale nie przejmuję się, tylko wydaje mi się,że niestety chudnę z nerwów, choć staram się nie martwic. Myszko i Misiaczki to takie miłe, martwiłyście się o mnie, naprawde dziękuję ,że mam takie koleżanki, melduję się,że jestem i będe. Myszko dziękuję za liścik i jego piękną zawartośc, modlitwa, pasek, buziaki dla Ciebie. Aneczka kochana pisz i Ty Myszko czekam na Wasze posty. Misiaczki obiecuję,że jutro pogadamy, było mi smutno wczoraj, ale już jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️ ❤️ ❤️ Witam was drogie Słoneczka... monita32 🌻==> Ty się kochana na zapas nie zamartwiaj,choc wiem jakie to rozczarowanie zobaczyć negatywny wynik gdy się czegoś tak pragnie...Łzy same się cisną do oczu,a w gardle stoi gula,ale możesz mieć nadzieję skoro @ Ci się spóźnia. Duzo kobietom test pokazał negatv a były w ciąży,ponieważ miały za mały poziom hormonu ciążowego. Może tobie też się to zdarzyło... Tak czy owak trzymaj się kochana i pamiętaj,że i tak Ci się uda.! Napewno! PaniMisiowa170 🌻==> biedna ta nasza Patrysia:( Się wycierpi tylko. Mam nadzieję,że szybko wróci do zdrowia:) Ucałuj ją bardzo mocno od nas wszystkich!! Dla ciebie również buuziaczki👄 olawd 🌻==>oczywiście pisze dużego posta 👄 Buziaczki dla ciebie kochana!! A jak tam się czujesz i masz już tego pieska czy nie:P:P:P ania741 🌻==> Trzymam mocno kciuki żeby twoje staranka były owocne!!Dobrze,że sobie odpuściłaś bo to czasem pomaga:)) Tak czy owak i tak napewno zostaniesz mamusią tak jak my wszystkie:))👄 i pozdrowionka:)) Iga32 🌻==>heh oj kochana wiem co mówisz... To naręcanie to błędne koło im bardziej się nakręcisz tym gorzej znosisz rozczarowanie. Objawy jeszcze przed @ widziałam no ale jak zobaczyłam,że organizm,a przede wszystkim psychika robi mnie w konia to odpuściłam sobie,a teraz się z tego śmieje...A przede wszystkim wiem,że i tak będe miała dzidzie kiedyś:)) heh a najlepsze,że masz racje pewnie jak zajdziemy to nawet nie będziemy wiedziały hihih oczywiście trzymam za ciebie kciuki napewno się Ci uda!! Sama zobaczysz👄 pozdrowionka sonia17🌻==>Po pierwsze gratulacje syneczka👄 Jesteś dla nas dowodem na to,że nam też się uda i że przechodziłaś to samo. to całe wmawianie sobie:)) Wyżej napisałam o tym idze... ja miałam to samo poszłam na dyskoteke i bałam się wypić... Ale teraz wiem,że to bez sensu:)) I tak bardzo mało piję, a jak będe wiedziała,że zaszłam to się wstrzymam:) Buziaczki dla ciebie i ucałuj Alanka👄 misiaczki95 🌻==> kochany mój Misiaczku przecież wiesz,że nie długo będziesz mamusią!! Ja to wiem!! Więc nie martw się kochana będziemy przy tobie!! A jutro sobie pogadamy na gadu będe wieczorkiem!!! buziaczki👄👄👄 patinka25 🌻==> heja!! Ale ty jesteś odważna babeczka:P:P Ja to się boję dentysty.Na szczęscie jeszcze nie mam żadnej dziury w zębie więc nie miałam żadnych wizyt tylko same kontrole... Mam nadzieję,że badanka wyjdą oki:) Pisz do nas co się dowiedziałaś i ucałuj córeczkę!! Buziaczki dla ciebie Trzymaj sie kochana👄 Myszka 24 🌻==>bądz dobrej myśli kochana ja mam dostać @ za 2-3 dni i juz ją czuje ale się nie załamuje co ma być to będzie jestem dobrej myśli. Jak nie teraz to kiedy indziej:) Buziaczki dla ciebie kochana napewno Ci się uda!!! 👄 Kakusia 22 🌻==> Witaj świetnie,że będziesz miała córunie ale synek też mógłby być... Marysia bardzo ładne imie mam tak na drugie:P:P heh fajnie masz chciałabym być na twoim miejscu ale cieszę sie twoim szczęściem Życzę dużo zdrówka i dbaj o siebie i dzidzi:)))) Buziaczki i szczere gratulacje,bo tobie się udało nam też się uda !! To wy ciężarne dajecie nam nadzieje:))!! Smerfetka🌻==> Buziaczki dla wspaniałej Smerfeci[usta👄 Buziaczki i pozdrowionka dla wszystkich dziewczyn naszych i tych nowych:)) Ja czasem nie mogę być często na forum ale zawsze czytam wasze posty i odpisuje więc nie gniewajcie się na mnie,że mnie nia ma:)) Pozdrowionka Słoneczka👄[kwiat❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ Nie gniewamy się Smerfeciu wręcz przeciwnie cieszymy sie,że Cię mamy!!!!!!!!!! kochana!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Kakusia miło słyszeć,że bedzie dziewczynka, choć ważne,że zdrowe, a to roztargnienie zdarza się kazdemu, ale i tak w pore szybko sobie przypomniałaś. Pani Misiowa opiekuj sie małym aniołeczkiem, co by zdrowy juz był i badz z nami jak tylko możesz. Monita przykro mi, myslałam,że i Tobie sie udało, ale skoro nie to czekamy dalej. Edytka a ty fluidki codziennie wysyłaj, nie migaj się, tyle nas czeka, by je złapać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aneczko to mi si podoba!!! nie pieska bede miec gdzies w sierpniu dopiero , ale musialam go zamowic wczesniej i wplacic zaliczke . ale warto czkac bo to jest przesliczna rasa !!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapuścilam wodę morską co się nazywa Marimar i odciągam gluty fridą to jest takie urządzenie które wklada sie do noska i zasysa ustami- Rewelacyjne Kladę ją tez duzo na brzuszku. Mam nadzieje ze wszystko przejdzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ olawd🌻==> hihih to super!! A jaka to rasa?? i jak się czujesz co u ciebie??? Zbliża się moment,że czyjaś będzie 220 stronka;p;p 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ Panimisiowa[kwiat==> nio wiem co to jest kupowałam jakieś pare m-cy temu dla mojego chłopaka braciksza👄 Napewno pomoże !! Patrysia będzie zdrowa jak ryba tego jej życze !!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ Ania zdobyła 220 stronke:P:P:P Ale ze mnie szczęściara!! Dzidzie też bym chciała...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No tak a Olawd to gdzie się podziewa?Ty tylko mi tu się zamelduj, bo właśnie uświadomiłam sobie,że Cię tu brakuje, a i reszta dziewczyn piszcie koniecznie. Patinko kochana odważna i silna kobieto, wracaj szybko i zdrowo do nas, a jak mozesz to pisz jak najczęsciej, czekamy.Jakos mi brakuje Ciebie i wielu dziewczyn brakuje na naszym forum.Odezwijcie sie nowe dziewczyny, te stałe, które pisza, pisały i te które zapoczatkowały z Izulką ten topik, napiszcie co u was, jak wasze dzidzie, bo większości udało się zajść w ciąże, a warto popisać z osobami, które to przeszły a teraz ciesza sie dzidzią, zawsze mozna się czegoś ciekawego dowiedzieć.Pozdrowienia dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ Smerfeciu masz rację:) Nam też się uda pamietaj o tym!!!🌻 Olawd a ty gdzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌻 Ale zescie sie rozpisaly ze hoho....super jestescie wspaniale wiecie o tym??👄👄👄 Smerfetko❤️ ==>dobrze ze juz jestes z nami radosna i zadowolona:P:P:P...ciesze sie ze liscik tak szybko doszedl i aby jego zawartosc pomagala Ci zawsze w trudnych chwilach i obys jak najszybciej zaszla w ciaze kochana👄🌻 Aneczka❤️ ==>posta to naprwawde napisalas dlugasnegooooo...:P:P:P w takim razie @ nasze maja (nie maja)przyjsc w tym samym terminie....zeby choc jednej z nas sie udalo byloby super...a jezeli nie teraz to kiedys nam sie uda napewno👄🌻noi stronka Twoja kochana ...szczesciaro:P:P:P:P PaniMisiowa❤️ ==>to teraz juz tylko bedzie lepiej ...powolutku przejdzie Patrysi ten katarek...:P:P👄🌻 Olawd❤️==>Ty kochana czatujesz na stronke 222 , prawda??? Wiec musze byc ostrozniejsza zeby nie wpadla w moje rece👄🌻 Dziewczynki tak sobie teraz przegladalam nasze forum i zastanawialam sie ile czasu juz jestem z Wami i pisze....i znalazlam....jestem z Wami juz 6 miesiecy i 11 dni....boy nawet niewiem kiedy to zlecialo...ciesze sie bardzo ze Was poznalam...jestescie kochane...i pozwole sobie wypisac wszystkie dziewczyny ktore pisaly z nami przez ostatnie 6 miesiecy ,niektore pisza na biezaco,a niektore teraz albo nie pisza wcale albo rzadko...prosze aby sie odezwaly i opowiedzialy jak sie ich losy potoczyly...czy juz maja dzidzie czy dalej walcza tak jak my👄 Izulka , misiunia25 ,aniulk-a , Myszka. ,sylweczka ,di26 , kasiada, obca, kwatolina, Vivienka, Kakusia,AnulaS,kkinia,smerfetka,aneczka_2007,MonaRi, madzik_24,pauly78,Dima30,tysia1978,leszczynianka,AnGiE,plona, zuzia13,iwa18,goska22,Martuska22,fiolek1,anita76,goga77,edyta78, renin,Patinka,firkonka,Agnes30,Betty-83,Julia,joanna2086,N_tala, beajda,sonia17,Misiaczek23,Moniam30,zaklopotana822,przyszla mama, goska22,aniia82, kkarolina,gogula,maruska,glut,fajniutka2005, PaniMisiowa,agulla79,biedronka777,Malgos78,malwinka88,Gabi75, Reda_,kasiula89,blondina,madzia_pn,Milka-22,czocherek,ala29,percio, Muminek11,donia_21,Monita32,Armena,Rusaczek,Alii,kasiek15,Miko28, Edytkanytka,Olawd,aneczka227,Justa79,Aat69,madalyna,nefree, xxmadziaraxx,ania741,Iga32.......jezeli ktoras przeoczylam to bardzo przepraszam i prosze zagladac do nas i pisac czesciej ...duze 👄 dla Was wszystkich...papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ No kochana Myszko dałaś super posta!! Ja również bym chciała zeby dziewczyny się odezwały jak ich losy się potoczyły!! A napewno nie długo się nam uda!!! 🌻❤️ Idę już wziąść prysznic,zjeść kolację i sprzątnąc pokój. Potem przyjdzie mój Łukasz:) Będe jutro gdzieś około tej samej pory:)) Dobrej nocki wszystkim Słoneczkom życzę👄pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha wlasnie czatuje na ta 222 stronke -- ma byc moja!!! nie recze za siebie jak mi ktoras ja zakosi :-) a co do pieska to bullmastiff - piekny pies jak chcesz aneczko to podam ci stronke tej pani od ktorej bede brac http://www.nestornotabilis.com/pl/bullmastiff/bullmastiff-pl.php?strona=najblizsze-skojarzenia bede mic pieska od tej ostatniej pary ( kimi i szejka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Olawd ja chciałam 222, ale oki wezmę 21 juz ją rezerwuję. Myszko my to mamy podobne myśli i to bardzo, ale to bardzo, bo zaczełam ostatnio czytać drugi raz topik i chciałam pospisywać dziewczyny do momentu jak ja zaczęłam z Wami pisać, ale czytania ogrom i jakoś zrezygnowałam.Wiesz my chyba miałysmy być siostrami?Myszko ciągle zdarza nam sie w tym samym czasie mysleć o tym samym, a moze to telepatia albo czary? Aneczka laseczka pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Zapomniałam Wam napisać, wczoraj w nocy około 1 na 1 ogladałam śliczny film pt."Maleńkie życie", śliczny , ryczałam na nim jak wól, moze ktos oglądał?Kobieta urodziła wczesniaka, który przez 3 mies. leżał w szpitalu, ona tam była z nim cały czas, na 1 noc jechała do domu, bo lekarz kazał, gdyz była juz wyczerpana.Pojechała, ale przeczuwała,ze dziecko jest chorei tej nocy okazało się,że z winy lekarzy dostało zapalenie opon mózgowych, niestety uszkodziło poważnie mózg i rodzice musieli podjąc decyzje, bo nie było sensu juz leczyć dziecka.Po przemysleniach zdecydowali,ze nie beda go leczyć, skoro juz nie chciał walczyć i nie mógł.Śliczny film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko -- ja juz ja rezerwowalam jak sie "bilismy " o 200 stronke , no ale ewentualnie tobie moze bym wybaczyla hmmm.... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfeciu ==>filmik napewno musial byc wzruszajacy...chcialabym go kiedys obejrzec...moze kiedys sie uda...👄 Olawd ==> pamietam jak te stronke zarezerwowalas juz na 200 stronce....ja nie zamierzam Ci ja sprzatnac sprzed nosa.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY!!!!!!!!!!!!!!! 🌻 MIŁEGO DNIA!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×