Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

wiem tylko ze ja chce juz!! a moj maz nie chce narazie sie starac , wiem ze ma racje ale ja juz nie moge wytrzymac! w tym miesiacu moje 2 kolezanki urodzily , kilka zaszlo w ciaze a ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem tylko ze ja chce juz!! a moj maz nie chce narazie sie starac , wiem ze ma racje ale ja juz nie moge wytrzymac! w tym miesiacu moje 2 kolezanki urodzily , kilka zaszlo w ciaze a ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mnie trafi z tym netem dzis ! jak nie chce dzialac to nie ale jak co to wkleja po kilka razy wrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd Ty bedziesz nastepna zobaczysz.....i Twoje malenstwo bedzie bardzo kochane bo tak dlugo wyczekiwane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz maz wroci z pracy i chyba rzuce sie na podloge i zaczne tupac , wrzeszczec ze ma sie brac do roboty!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wracam za godzinke ( jak ktos mi zabierze stronke to plakac nie bede ,a co! ) musze robic obiadek bo mezus za pol godzinki bedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Olawd to raczej Ci te stronke ktos sprzatnie sprzed nosa....Ale dziewczyny siedza cichutko i sie nie odzywaja....ja tez ide robic obiadek.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd nie zalamuj sie i nie poddawaj dzis kolezanka mowila mi ze znajomi starali sie kilka ladnych lat o dziecko a efektow brak! Pewnego dnai jej maz mowi ze chyba juz nigdy nie beda miec dzieci i chyba tylko invitro im zostanie i nage po 2 miesiacach cud jej @ nie przyszla zaczela sie zle czuc i miala nie standartowe objawy wiec nie sadzila ze to ciaza tylko ze to jakas choroba poszla do jednego lekarza powiedzial ze chyba to zapalenie przydatkow ale ona poszla do drugiego jeszcze zeby sie upewnic a tamten mowi jej ze jest w ciazy!!!!!!!!!!!!!!! i teraz ma wspaniale dziecko sliczne i zdrowe wiec glowa do gory ten moment przyjdze tylko cierpliwosci!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Olawd....Kakusia podala Ci prawdziwy przyklad ze i tym ktorzy dlugo sie staraja udaje sie im....trzeba tylko wierzyc...a ja wierze ze Wam sie uda...👄 Kakusia== buziaczki dla Was🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Ja to dzisiaj jestem zła, chce z Wami pisać, ale mi nie wysyła , a później wysyła kilka razy i tak Pani Misiowa zdobyła stronkę,która miała byc moja, rezerwowałam ja cały czas, ale trudno nie mam jej tego za złe, kto pierwszy ten lepszy i pierwszy na stronce oczywiscie nowej. Myszko jestem, melduje się posłusznie,ze zaglądam tutaj. Misiaczki a Ty pisz na forum a nie czekasz gdzies tam a zakątku i myślisz sobie niech sie biją, stronka będzie moja , hi , hi. Aneczka czekamy na Ciebie, odwiedź nasze forum koniecznie. Kakusia fajnie,ze piszesz, dbaj o tego swojego motylka i o sibeie. Olawd pisz, bo przez przypadek ukradnę Ci stronkę i będzie.Co do dzidzi to niedługo bedziesz je miała , zobaczysz.Przykro mi ,ze wcześniej straciłaś dzidzi, ale kolejne bedzie piękne i zdrowe.No i bierz sie za mża, niech sie tak nie oszczędza, bo dzidzi musi byc juz wkrótce. Asia 35 witaj u nas i pisz z nami czesto jak tylko mozesz, a tak poza tym to zrób betę hcg, moze testy jeszcze nic nie wykrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagladam i pilnuje ale obiadek jeszcze nie gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
oland🌻 oj cierpliwosci nic na sile wiem ze to trudne ale music wytrzmac bedzie ok zobaczysz upragnione 2 krechy:P Smerfetka🌻 a Ty cio milczysz:P Myszko24 🌻 jestem caly czas wygladamm za Wami caly czas:P odczyniam czary na zafasolkowanie Was:)) czary mary hokus pokus niech ten post fasolki WAM przyniesiez;p 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko - ja tez mam problem z netem dzis , nie chce mi wysylac odpowiedzi dziekuje dziewczyny za mile slowa - ja wiem ze z zajsciem nie powinnam miec problemow tylko ze wszyscy nam mowia zebysmy poczekali te kilka miesiecy az wrocimy do polski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam za buziaczki i juz zmykam dzis bo maz wlasnie przyjechal bede jutro to pogadamy jeszce zycze milego wieczorku i udnych przytulanek...papapapap aha i tej stronki 222 wam zycze dozobaczenia jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko - ja tez mam problem z netem dzis , nie chce mi wysylac odpowiedzi dziekuje dziewczyny za mile slowa - ja wiem ze z zajsciem nie powinnam miec problemow tylko ze wszyscy nam mowia zebysmy poczekali te kilka miesiecy az wrocimy do polski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny za mile slowa ale same wiecie jak mi jest ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOOOOOJAAAAAA STRONKAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJAAAAAAAAAAA STRONKAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udalo sie - stronka moja!!!!! ale kafeteria cos szwankuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka rzeczywiscie cos nie tak , najpierw mi niechce wysylac i wyrzuca mnie z kafe a teraz po kilka razy wkleja brrr...sorki dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ Nio jestem skarby ale tylko na chwilke,bo idę zaraz się kąpać i oglądać TV:) bo fajny film leci,pozatym Łukasz zaraz wraca:)) Jutro napisze do wass kochane choć przeczytałam dziś wszystkie posty:) Buziaczki dla was i kolorowych snów,owocnych staranek👄👄👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ Nio jestem skarby ale tylko na chwilke,bo idę zaraz się kąpać i oglądać TV:) bo fajny film leci,pozatym Łukasz zaraz wraca:)) Jutro napisze do wass kochane choć przeczytałam dziś wszystkie posty:) Buziaczki dla was i kolorowych snów,owocnych staranek👄👄👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam tylko na chwilke a tu tyle zpisane:):):):) u mnie pogoda straszna cały czas jest jeszcze pół metra sniegu i strasznie sie jezdzi bo jest slisko,melduje ze @ jeszcze nie dotarła do mnie a to już 9 dni po terminie!!!! ale jeszcze poczekam pare dni:):):):) zresztą mam teraz tyle pracy ze nawet nie chce myśleć jak test będzie negatywny lepiej się miło przekonać pózniej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olwad tylko nie terroryzuj męża !!!:):):) hihi ja też tak zrobiłam ostatnio i nawet nie mógł nic zrobić:(:(:biedaczysko tak sie zestresował:):):)hahaha az mi go szkoda było panimisiowa =>jak tam córeczka?? a myszko ty jak tam ? @ lepiej zeby nie przyszła:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monita - naprawde mam przeczucie ze te twoje testy sie pomylily i nie moge sie doczekac kiedy to oglosisz!!! mowie ci i wszystkim dziewczynom ze ten rok bedzie bardzo owocny!!!! trzymam kciuki slonce! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×