Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

ja jestem ale cos kafe dzis szwankuje bo mnie czesto wyrzuca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem ale ciagle mnie wywala....jak tym razem mi juz posta nie wysle to sie poddajeeeeeeeee:P:P:P:P:P:P Kakusia==> moja @ ma nie przyjsc jutro lub w sobote...ale cos czasami zaczyna mnie brzuch pobolewac wiec wcale bym sie nie zdziwila jakby przyszla jeszcze dzis-----tfu tfu.....co ja mowie......nie przyjdzie i koniec...precz z @ hihihihi Aneczko ==>alez ty kochasz tego swojego Lukaszka......👄 dla Ciebie...jutro zagladnij ..moze kaffe bedzie lepiej dzialac to pogadamy Monita ==>ja rowniez mysle ze testy sie myla ....mam nadzieje ze ta wsreciucha nie zawita u Ciebie przynajmniej na 9 miesiec....czekam na pozytywne wiesci i trzymam kciuki👄 Olawd ==>spryciaro....udalo Cie zlapac te 222 stronke....super.....👄 Smetfetko ==> a Ty gdzie jestes?? Buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i @ ! wiec tabelke czas zmienic Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24.....................9..... . . .. .......23.02.08 Patinka/UK.................25.....................1.... .. . ........28.02.08 Smerfetka/Poznań.........28.....................26...... .. ......05.03.08 kkinia30/Warszawa,UK....30....................22........ ........19.02.08 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 34...........02.03.08 Monita32.....................32....................12... .. ............13.02.08 olawd.........................28.....................27. ..............22.03.08 alii/Warszawa...............27....................33.... ........ ...10.03.08 Aneczka227/Malbork........20....................8....... .........23.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............22.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd ==> przylazla @ do ciebie?? No to szkoda....teraz musicie sie bardziej postarac hehehe:P:P:P:P Jak kaffe teraz dziala to niema nikogo ...znow pustkiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz myszko - gdybysmy sie starali to pewnie bym sie zalamala , a tak to wiedzialam ze @ przylezie . jak narazie probuje namowic meza na przyszly miesiac - staranka- wiec zobaczymy czy mi ulegnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd ==>napewno da sie namowic i ulegnie....zobaczysz kochana bedzie dobrze👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj miejmy nadzieje bo juz dluzej nie wytrzymam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prosze zagladam a tu ciszaaaa!! slodkich snow kochane 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka!!! zycze wam milego i slonecznego dnia! i msm nadzieje e dzs kafe nie bedzie szwankowac i sobie pogadamy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. W końcu piątek,jeszcze tylko 7 godz i do domciu zaczynam weekend. U mnie pogoda paskudna i najgorsze jest to że chyba mnie grypa zbiera. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Czesc kochane! Pogoda pod psem,zawsze w taki dni mam jakies dołki...:/ a jeszcze sprawy nie idą tak jak powinny.. Ja juz na dniach zaczynam 6 miesiąc ciązy,nawet nie wiem kiedy to tak szybko zleciało.Jeszcze niedawno robiłam test..juz nie moge sie doczekac terminu porodu ale tez bardzo soe boje bo sytuacja moja mieszkaniowa jest niepewna i nie wiem jak to bedzie...no ale coż nie wszystko na raz.prawda.. Czytam Was codziennie,pisze mało dlatego ze nie chce Was zanudzac moimi problemami którcy jak na złosc od początku ciązy jest sporo...czasem sobie mysle ze jak dobije do początku miesiąca i dziecko sie nie urodzi to bedzie dobrze..ale wierze mimo to ze jakos sie ułozy...bo trzeba wierzyc prawda kochane:) Trzymam zaz Was jak zwykle mocno kciuki i mimo to ze mao pisze ,serduszkiem jestem cały czas z Wami i kubicuje kazdej z Was trak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Miało byc" Jad dobije do początku 9 miesiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu -- jak wrocisz do domku od razu wskakuj do wyrka co bys sie nie pochorowala nam obca--jak ten czas leci , nie denerwuj sie i pisz do nas po to jestesmy zebysmy sie wspieraly . wszystko bedzie dobrze zobaczysz a i u mnie tak sobie . wiadomosci zle i dobre na przemian :-( dzis tesciowa powidziala ze jej mama ma zlosliwego raka pieersi i w srode operacja . biedna babcia . najgorzej z mezm bo nie dawno stracil swoja ukochana babcie i tak to przezyl ze on byl tu i nie mogl sie z nia pozegnac a teraz druga babcia - oj mam nadzieje ze wszystko bedzie ok . 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj czemu tu taka cisza?? haaaaloooo!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry moje panie🌻 Olawd ==>ja tez mam nadzieje ze kafeteria dzis bedzie pracowac dobrze i ze sibie pogadamy:P:P:Pkochana tak to niestety bywa z naszymi najblizszymi i roznymi chorobami....moja babcia zmarla 2 miesiace po tym jak wyjechalam z Polski , a zawsze tryskala zdrowiem i nigdy ja nic nie bolalo.....w ciagu dnia potrafila przejsc cala wioske az ty raptownie dostala wyleu ,pozniej paraliz i Bog ja zabral.....:(:(:(:(:(:(niestety nie bylam na pogrzebie ...tylko co sie pozegnalam jak wyjezdzalam z Polski i mowila mi ze chyba sie wiecej nie zobaczymy....ja to oczywiscie wzilam bardziej po zart....i jak sie dowiedzialam ze babcia jest w szpitalu to wylam calymi dniami....ale pomyslalam sobie ze nie pozostaje mi nic innego jak modlic sie za nia , bo jej tam na gorze napewno jest lepiej.....takze nie smuc sie kochana bo niestety taka jest kolej rzeczy ...jedni odchodza a drudzy sie rodza....:):):):) Ania741 ==>tak kochana zaraz poczatek weekendu i odpoczynek.....ale ty sie idz kuruj coby ta choroba Cie naprawde nie rozlozyla👄 Obca ==>wiesz ze zawsze mozesz do nas pisac ...nawet o smutkach czy niepowodzeniach...jestesmy tu po to aby sie wspierac i pomagac sobie....alez ten czas leci ...nie dawno oglosilas nam ze jestes w ciazy a tu juz porod niedlugo....poglaskaj brzuszek odemnie👄 Smerfetko ==>czekamy na wiesci od Ciebie kochana 👄 Aneczka ==>jak tam dzionek mija?? I jak tam Twoja @ ....nie widac jej na horyzoncie?? Mam nadzieje ze nie ...wciaz trzymam kciuki👄 Misiaczki ==> A co u Ciebie kochaniutka?? milego dnia zycze👄 A mnie przed chwilka powalila na lopatki pogoda.....wstalam odsunelam zaluzje a tam bialoooo bielusienko.....:(:(:(:(snieg mial zaczac padac o 4 nad ranem i tak pada do tej pory...jakas paranoja z ta pogoda....wczoraj bylo cieplutko a dzis zima.......nienawidze takiej pogody 😡ale coz ......nic na to nie poradze:(:(A jeszcze dzis do mnie @ przylezie bo juz ja czuje .....tempka mi spadla do 36.8 i po poludniu pewnie sie zjawi albo najpozniej jutro....no nic trzeba bedzie starac sie dalej....👄 dla Was ....ja zmykam na sniadanko i kawke🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj myszko ales posta napisala! super . wiesz czasami mam naprawde dosc tego wyjazdu , tyle rzeczy sie dzieje pod moja nieobecnosc ze az serce boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd ==>Ty spryciaro i szczesciaro znow masz stronke....super.... Ja tez mam dosc juz wyjazdow....po tym jak mama mojego meza zmarla w tamtym roku w kwietniu.......to wtedy dopiero przezywalismy ...no ale coz.... .ale jeszcze troszke i zjedziemy do Polski.....:):P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przykro mi ! my tez bedziemy tu do polowy lipca , a jesli ja nie znajde pracy to byc moze w kietniu sama wroce do pl - nie chcialabym ale maz twierdzi ze tak bedzie lepiej i dlatego namawiam go wlasnie teraz na malenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No jestem, ale wieści za dobrych nie mam, niestety. Zapalenie przydatków utrzymuje się, więc przepisał mi lekarz antybiotyki, globulki.Badanie bolało, ale czułam,że boli cały czas, tylko nie tak mocno jak przy badaniu i teraz niestety strasznie boli. No wiec leczę się nadal, za 3 tygodnie do montroli, a przy okazji monitoring cyklu zaczniemy, tzn. tak mniej więcej za 3 tyg. zależy jak to wszystko się ułoży i kiedy @ wypadnie. Troche mi smutno, ale przeciez leki mi pomogą w końcu.Pozdrawiam, odezwe się później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Olawd ta stronka miała być moja....., ale trudno kto póżno przychodzi , sam sobie szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
hej dziewczynki:)) Myszko24🌻 witaj Kochana:))) umnie powoli @ zbliza sie nieuchronnie brzuch pobollewa im blizej badan czuje niepokoj mam nadzije ze minie..:) Anus 🌻 oby @ nie przyszla:P Smerfetka29 🌻 mam nadzieje ze wszystko poszlo ok:PP czekam na odzew:P jestem po sniadanku pije herbatke..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ Witam was moje Słoneczka kochane👄 monita32 🌻==>Super,że @ jeszcze do ciebie nie przyszła i trzymam kciuki,że nie przyjdzie!! Napewno nie przyjdzie,nie ma takiej opcji,że przyjdzie!! Będzie dzidzi!! A jak nawet nie teraz(oby nie) to napewno nie długo =) U nas nie jest ślisko,bo cały czas deszcz pada:( Więc tak czy siak uda Ci się kochana! Ja w to wierzę!! pozdrowiona i buziaczki!! olawd 🌻==> nio masz rację pewnie test się pomylił u monity!!A tak na marginesie to ty szczęściara jesteś! Te stronki łapiesz hihih:)I namawiaj męża musi ulec! hihi wymyśl coś na niego hih albo mu zagroź;D nie no żarcik:Phmm moja babcia też umarła na raka piersi miała 54 lata i przeżuty na żyły,w których robiły się zatory:(:( Bardzo ją kochałam i do tej pory za nią płacze choć umarła 5 lat temu... Mój dziadek na raka płuc zmarł:( Ten rak dobija ludzi:( Wspólczuje twojemu meżowi:( Myszka 24 🌻==>Nio myszko to tak samo jak mi ta @ ma przyjść jutro jakoś albo w niedziele!! Tobie nie przyjdzie!! A jak przyjdzie (oby nie) to następnym razem!! Sama wiesz,że nam się uda i że nie jesteś sama:*:*👄 A dzionek mija dobrze,bo jestem przy was":P@ narazie nie widać ale wiesz... z małpą wszystko jest możliwe:P A u mnie nie biało tylko deszczowo:(:( buziaczki ania741 🌻==>Ty kochana u nas też wredna pogoda cały czas leje brrr i wiatr wieje mocno! Moja mama właśnie zachorowała i wogóle u nas pasnuje straszny wirus i każdy choruje!! Kuruj sie kochana,bo wiem co choróbsko może zrobić z człowiekiem...:( Po pracy do wyrka i leżeć,pić ciepłe herbatki z cytryną i wygrzać się!! Obca_ 🌻==>hih no widzisz jak ten czas szybko leci.. Już nie długo zobaczysz swoją dzidzię to będzie najpiękniejszy moment w życiu ahh ... Powinnaś pisać do nas o swoich problemach my zawsze Cię wesprzemy!! pozatym ktoś musi dawać fluidki hihih Pisz do nas jak najszczęściej!! Buziaczki dbaj o siebie kochana i pogłaskaj brzusio👄 Smerfetka 29 🌻==> Słonko nie martw się leki Ci pomogą wyleczysz się i monitoring!! Jestes już blisko dzidzi!! zobaczysz uda Ci się!! już nie długo!! jesteśmy z tobą!!A medycyna ci pomoże!! Takze główka do góry!! duze 👄 Misiaczki95 🌻==> 👄👄👄 :)Miłego dnia wszystkim❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Ide kochane pooglądać TV będe później:*:*:*:*:* buziaczki dla was!!!❤️👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Dziewczyny dziękuję,że jesteście takie kochane i tak isie o mnie martwicie,szkoda,że jeszcze nie wyzdrowaiałam, ale wkrótce pewnie będzie wszystko oki, choć długo mnie to męczy, bo 2 miesiące już, ale leki wypedza to choróbsko ode mnie i mam nadzieję,że moze czary jakieś Myszka zastosuje,Aneczka , badź Misiaczki. Lekarz stwierdził,że schudłam,ale jak tu nie schudnąc, jak ciągle mam dawki stresowe na bieżąco dostarczane przez "życzliwych mi ludzi". Wiem jednak,że wszystko się ułoży i bedzie oki, bo Wy mi to mówicie i ja to wiem. Monita 32 pisz co u Ciebie?Nie ma @, nie ma? Ania Ty nam tu nie choruj, kuruj sie koniecznie. Myszko i Aneczko a ja Wam mówię,że którąś z Was opusci w końcu ta @ w tym miesiącu, tylko mi się nie bic. Doczekamy sie wszystkie, bo to już jest załatwione, zobaczycie. Misiaczki jeszcze troche i badanka, super, będzie oki, a jeśli wyjdzie cos nie tak, to wyleczysz szybko i przynajmniej przyczyna byłaby, ale i tak bedzie oki. Olawd jak tam namówiłaś męża na te staranka, jak nie to przywiąż i sama działaj, ha ha, a co tam.Dzidzi i tak niedługo bedzie. Obca miło,że piszesz i pisz do nas jak najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smereto - wybacz za stronke , moze nastepna bedzi twoja!? i nie martw sie juz nie dlugo wyzdrowiejesz i bedziesz miec upragnionego dzidziusia! a wtdy osobiscie pofatygije sie do ciebie zeby ci pogratulowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Olawd trzymam za słowo, ze się pofatygujesz i przyjedziesz do mnie, zapraszam jak najbardziej. No a stronka moze niech jest kogos innego tym razem, a ja wezmę 225.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko mozesz na mnie liczyc!! jeszcze razem bedziemy na spacerku pchac wozki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko ==>kurcze szkoda ze jeszcze nie wszystko wyleczone i ze Cie bolalo....a juz lekarz dal ci lekarstwa to bedzie juz dobrze...sorki kochana ze nie odezwalam sie na gg ale moj maz jest dzis w domu i chcial pogadac ze znajoma na naszej kalsie...odezwe sie pozniej...a co do @ to w tym miesicu moge ja oddac Aneczce bo do mnie pewnie przylezie.....bedzie dobrze glowa do gory....nawet ja sie do ciebie pofatyguje z tej Ameryki kochana ....wpadne na kawke napewno......👄 Monita ==>jak tam test??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×