Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Smerfetka 29
Olawd czemu nie, spacerki z naszymi dzidziami to jest coś. z Misiaczkami i Aneczką umawiamy się na spotkanie nad morzem tego lata jak da radę i tak sobie piszemy,że juz z brzuszkami chodzić będziemy. Zadnej z nas to nie ominie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Ojej jak juz mi się uda to widzę,ze wszystkie pokolei mnie bedziecie odwiedzać, ale fajnie, nie każdy tak może mieć. No ale najpierw Wam sie uda, zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam My chorujemy nadal wiec malo jestem pisze jak Pati wydobrzeje znowu bede aktywna obiecuje Pozdrawiam i dziekuje za troske o mojego malucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko ==>pozniej to drzwi u Ciebie sie nie beda zamykac....Ja Ci obiecuje ze jak tylko zjedziemy do Polski to bede chciala sie z Toba spotkac moja bratnio duszo .... i ty juz wtedy bedziesz z dzidziulkiem na rekach zobaczysz ....wspomnisz jeszcze moje slowa...👄 PaniMisiowa ==> buziaki dla Ciebie i Patrysi....opiekuj sie nia ile mozesz zeby szybko wyzdrowiala🌻 Aneczko ==>trzymam kciuki zeby choc Tobie sie udalo....bo mnie raczej bedzie @....po porannej tempce to widac....chyba ze zrobi mi psikusa i jutro pojdzie w gore i bedzie sie tak utrzymywac...ale nastawiona jestem bardziej na @....i wcale nie bede sie smucic ja przylezie:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi gdzie wszystkie jestescie????? Jak ja mam czas popisac to Was nie ma:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sloneczka obiecuje ze niedlugo sie odezwe ale najpierw cos zjem bo umieram z glodu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd no znowu cisza...niewiem gdzie dziewczyny sie podziewaja??? Hop hop dziewczynki.......meldowac sie ....chyba znow bedziemy tylko we dwie pisac..... Monita i jak tam test wyszedl??? Pewnie pozytywnie ....odezwij sie....👄 Sylweczka rowniez i Ty cos napisz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no myszko jestesmy skazane na siebie!! no ale chyba wytrzymasz ze mna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe pewnie ze wytrzymam ....:P:P:P:P czemu nie??? Co tam slychowac u ciebie?? Ja tu teraz kolorowo i slicznie sie zrobilo🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ Melduje się kochane ale przed 20 i tak lecę:(:(:( Bardzo bardzo bardzo jesteście kochane i każda z nas bedzie miała dzidzi...Myszko @ i tak do mnie przylezie jutro albo w niedziele! No ale w końcu i tak mii się uda:)) tak jak nam wszystkim!!:*:*🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka ==>nie badz taka pewna ze przyjdzie....moze sobie odpusci na 9 miesiecy...bardzo ale to bardzo Ci tego zycze kochana👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj myszko ja wlasnie skonczylam dopasowywac napisy do sciagnietych filmow i zaraz sie biore za wypalanie plytek bo dyski mam strasznie zawalone . a gdzie reszta dziewczynek?? meldowac sie tu szybciutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ Dziękuje kochana Myszko ale wolę sobie nie robić nadzieji:P a może Cię opuści a ja i tak wiem,że ta małpa sobie nie odpuści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doladnie Aneczko lepiej nie robic sobie nadziei....lepiej sie milo zaskoczyc niz gorzko rozczarowac prawda?? Bedzie dobrze... No wlasnie mnie dziewczyny nie posluchaly tylko Aneczka wiec moze Ty Olawd krzyknij na nie a Ciebie posluchaja:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ Tak Myszko masz rację ja to zrozumiałam po wcześniejszym miesiącu miałam dość juz tego wszystkiego:wmawiania sobie objawów na siłę,krażenie tylko wokoło tego tematu,siedzenie po kilkanaście godzin na forach o objawach i sex tylko dla dziecka... Teraz jakoś nie wmawiam sobie objawów, zajmuje się o wiele ciekawszymi rzeczmi i uprawiam sex dla przyjemności. Nauczyłam się motta " Co ma być to będzie" :))) Więc nie załamie się jak @ przyjdzie jestem spokojna ihihih:P::P:P:P❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko - brawo tak trzymac i bedzie dobrze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd ==>cos Ty ostatnio zgarniasz te stronki jedna za druga...o choinka....znow Ci sie udalo...to teraz musi Cie cos spotkac dobrego szczesciaro👄:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie nie wiem co to ma znaczyc ale musze uwazac teraz bo smerfetka chce 225 stronke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to uwazaj uwazaj...hihihihih:P:P:P:P:P:P:P:P:Pale ostatnio Ci sie udaje ...no praktycznie piszemy tylko we dwie albo w trzy to sa wieksze szanse prawda?? Smerfetko -->melduj sie kochana bo stronka Ci moze uciec...:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ A gdzie się podziało reszte Słoneczek??:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie co my tu mamy tylko we dwie czy trzy pisac?!! halooooo dziewczynki!!!!!!!!!odzywac sie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ Olawd jak zrobiłaś suwaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no aneczko widzisz jak ci sie ladnie udalo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×