Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Dzięki Aneczka: :*:) wczoraj były przytulanki :P a dziś też by nie zaszkodziły ale jestem cała obolała więc nie wiem czy dam radę :( ehh to życie jest takie ciężkie ;)piękne ale ciężkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzodzana ==> i jak sie czujesz po ziolkach kochana?????Masz jakies dolegliwosci pozytywne czy negatywne?????Duzo czytalam na ich temat i opinie sa zazwyczaj pozytywne👄 Odezwij sie jak bedziesz miala chwilke czasu:):):) Smerfetko ==>kochana dalej trzymam kciuki i odezwij sie do nas siostrzyczko Ty moja kochana....mocno Cie przytulam i wierze Ze Ci sie uda jak nie tym razem to nastepnym......buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziekuje wam za slowa wsparcia i gratulacje. Olawd u mnie pojedynczy kosztuje 12 funtow z clear wlasnie pokazuje plus albo minus plus to ciaza minus brak i u nie widac plusa delikatnego.zrobilam drugiego popoludniu i wyszedl identycznie zrobie nastepny rano az do piatku a duphaston bede brac caly czas. Jestem w szoku bo udalo sie miejmy nadzieje ze tak jest tylko teraz problem z donoszeniem.Jesli w piatek wyjda piekne 2 krechy kupie bilet do polski i pojade do kliniki pod koniec 2 go miesaica aby zaszyli moja szyjke macicy aby dzidzius nie wylecial mi Smerfetka trzymma kciuki za ciebie oby @ nie przylazla aby byly to lekkie plamienia z powodu zagniezdzania sie dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeli jutro 2 ga kreska bedzie mocniejsza zasypywac was bede fluidkami caly czas i bede was dopingowac bo jesli zaczna sie jakis komplikacje pozostanie mi lezec w lozku 24 h na dobe i bede z wami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki gratuluje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz bedzie wysyp jedna po drugiej będzie zachodziła i tak trzymać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monttana
Patinka25 trzymam kciuki ... zresztą jak za wszystkie Was.... musi się w końcu udać... taakkkkk wierze w to !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia to super:D a kto wie:P:P:P Jak dzis Cię coś boli to moze sie wstrzymaj:D ale wybór nalezy do Ciebie:D buuuziaczki trzyma kciuki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monttana
Smerfetka... czy masz jakiegoś dobrego gin w Poznaniu godnego polecenia??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale zaraz uciekam bo mam obowiazek laura musze ja co chwilke smarowac lotionem te krostki swedzi ja ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem ale caly czas szukam po necie ziolek i za nic w swiecie nie moge ich dostac.....czekam na odpowiedzi ze sklepow zielarskich do ktorych wyslalam emaile.....zobaczymy ....a jak nie dostane to poprosze kogos w Polsce by mi kupil i przeslal:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutnnnnnnaaa
Smutek rodzi się zawsze z czasu..który upływa..A nie zostawia owocu... :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Patinko:):):):):):):) Buziaki👄 dla Ciebie i coreczki:D🌻 Ja jeszcze posiedze troche moze ktos sie odezwie a poki co ide wziasc prysznic:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki... \"nie dziekuje\" za dobre slowa i zyczenia- zeby nie zapeszyc... Kochane jestescie... U mnie nic nowego ;-) boli mnie brzuszek ;-( mam taki napiety duzy i twardy... poczekam kilka dni jesli mi nie przejdzie to pojde do mojego gina moze mi cos przepisze. Wczoraj cale popoludnieprzespalam... a dzis juz jestem w pracy ;-) Godna jestem, wiec zaraz zaczne palaszowac sniadanko. Buiolki wam przesylam i cala mase fluidkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Becia:D dbaj o siebie:D:D:D:D Dziękujemy za fluidki:D👄 ❤️:*:*:* Miłego dnia życzę wam Słoneczka piszcie co u was:*:* Smerfetko co u Ciebie? Czekamy na wieści:) buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka*
Cześć dziewczyny:) Wczoraj któraś z Was odpowiedziała na moją wiadomość - dowiedziałam się wczoraj, że jestem w ciąży, mam 18 lat. Mam straszne mdłości, chce mi się wymiotować, a jednocześnie chętnie bym coś zjadła... no ale nie moge. Czy takie poranne dolegliwości trwają długi okres ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młodziutka... moga trwac cała ciaze ale w 99% przypadków mijaja okolo 12 tyg, Mam dobra rade dla Ciebie... połóz obok lozka herbatniki zwykle, zanim wstaniesz na leżąco zjedz jeden moze 2 i polez kilkanascie minut, tak abys nie wstawala z pustym żołądkiem... To pomaga... I nie dopuszczaj zebys byla glodna, zawsze staraj sie cos miec przy sobie, chociażby wafelek (najlepiej slodkie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodziutka*
Dzięki:* w takim razie spróbuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Unikaj jedzenia o ostrych smakach (p-ikantnych, bardzo slodkich, kwasnych...) Pij duzo... Z reguły jest tak ze mdłości sa rano i wieczorem, staraj sie nie wychodzic (w miare mozliwosci ) na dlugo a wszystkie sprawy załatwiaj w poludnie ;-) I powodzenia!! Jestesbardzo mądra i odwazna. dbaj o dzieciatko i o siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek dla wszsytkich ;-) Ponowilam test i wyszedl tak samo jak wczoraj kreska druga widoczna ale dalej jest slaba. Uiekam do pracy noc mialam kiepska bo laure wszsytko swedzialo bolalo smarowanie kupilam pedzel do sciany z miekkiego wlosa i maluje ja bo jakbym miala malym pedzelkiem to robicc to 3 wiosny 4 zimy :-) by to trwalo Piersi mam bardzo mozno napeczniale jak na razie i w nocy 3 razy musialam zejsc na dol siusiac i chodze czesto. Tak pozatym brzuszek od czasu do czasu zakluje i nic sie nie dzieje. Buzka odezwe sie po prack papapa Becia gask trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Słuchajcie świetne na mdłości są gotowane ziemniaki! Ja kupiłam sobie hiszpańskie ziemniaki ( wyglądają tak jak nasze młode bo mają cienką skórkę ) gotuję w skórce i zjadam. Pycha i mdłości ustają na bardzo długo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulucja kochane!!! NAsze wiosenne dzieciaczki... Na mdlosci mnie pomagala herbata z imbirem i prenatal complex tez zawiera wyciag z imbiru-to lagodzi kwasy zoladkowe. No i mleko,ale to nie wszystkim pomaga. Przez 3 m-ce jadlam tylko ziemniaki z mizeria i jajko sadzone :) Powiem szczerze,ze sama ciaze nie wspominam najlepiej. Najpierw 3, 4 m-ce mega mdlosci(chcialam kupic nowa lodowke, bo z tej mi caly czas smierdzialo), a potem ten wielki brzuch i dusznosci, nawet buta nie zawiazesz. Ale jakos to bedzie papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Dziś c.d bólów brzucha co prawda nie tak jak wczoraj ale boli. jest nabrzmiały i twardy. Dzis też zrobię test i zobaczę ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że to owulacja chociaż test wczoraj pokazał dwie kreski.. Ehhh.... z tym wszystkim.......... Buziaki i życzę Wszystkim miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sloneczka ja dzis jestem smutna . odkladamy staranka na przyszly miesiac :-( tak bedzie lepiej bo wracam do pl pod konie maja i wolalabym zeby od samego poczatku byc pod opieka lekarzy , wiem ze tak bedzie lepiej ale to tak boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×