Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Ja jestem i zagladam:):):)U nas juz Swieta nie ma wiec jestem i buszuje po necie za tymi ziolkami :P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcik tak bardzo bym chciala jak kazda z nas dziekuje za podpore Buzka ogromna........ im blizej tym gorzej z moimi myslami Evi kazda z nas ma zle i lepsze chwile kazda z nas pragnie malenstwa w brzuszku a potem na raczkach kazda z nas placze i wyje z bezsilnosci by potem znow sie podniesc i walczyc. Po to tutaj jestesmy by sie wspierac pomagac sobie to wspaniale miejsce sama zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje ze Smerfetka przyjedzie dzis wypoczeta i pelna energi oraz optymizmu czego bardzo jej zycze. wlasnie zaczol mnie pobolewac a raczej kluc brzusio ojojoj :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam własnie dzis taki dzień i jakim napisała Patinka....płaczę i wyję z bezsilności :(:( Mam nadzieję, że u Was lepiej...... Powiedzcie mi skąd brać optymizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia co się dzieje..... Czemu załapałaś takiego doła trzymaj się cieplutko i pamiętaj, że wszystkie jesteśmy z Tobą. ja jak wczoraj wróciłam od rodziców też nie czułam się najlepiej - spędziłam dwa dni z moim chrześniakiem i strasznie się rozmarzyłam tak bardzo bym chciała, że by był mój...... Ale wiem że to nie możliwe i muszę z tym żyć. Spotkałam 3 moje koleżanki ze szkoły średniej których nie widziałm dobrych kilka lat - wszystkie mają już dzieci a dwie z nich są w ciąży. Cieszę się ich szczęściem, ale to tak bardzo boli..... Koniec marudzenia my też będziemy szczęśliwe i to wszystkie z tego samego powodu :):):):) Pamiętaj, że jestem z Tobą i jak coś to pisz, a gdybyś chciała pogadać na gg to mój numer 2862657 Całuję Cię .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem, wróciłam, no i trochę optymizmu mam w sobie, więc Wam go podsyłam. Będę kukać co jakis czas, aby z Wami sobie poklikać. Evi witaj kochana u nas, tu jest poprostu super, ważne ,że jesteś z nami, nieważne czy masz dobry czy zły dzień, zagladaj koniecznie. Myszko, Patinko fajnie,że jesteście, odezwę się wkrótce. Asiunia główka do góry, ułoży się wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia jutro na pewno bedzie lepiej :-) zobaczysz!! Smerfetka fajnie ze juz jestes :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Cześć dziewczyny, jestem nowa. Dwa i pół roku starałam się o dziecko. Niby byliśmy zdrowi ale ja miałam za wysoką prolaktynę a mąż słabiutkie żołnierzyki. Byłam załamana i przestawałam już wierzyć że się uda. naprawdę straciłam już wiarę. Zebrałam adresy specjalistycznych klinik żeby zacząć już na poważnie leczyć siebie i męża jednocześnie po czym nie zdążyłam się umówić na wizytę bo okazało się że jestem w ciąży! Wierzcie mi zajdziecie w momencie w którym wcale nie będziecie się tego spodziewały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
A w maju miałam usuwany torbiel z jajnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Jestem już w 8 miesiącu. na razie trzymam kciuki bo wiecie jak to jest - do 10tyg. wszystko może się jeszcze zdarzyć... Ale modlę się i myślę że wszystko będzie dobrze. Mam mdłości i spać mi się chcę. A najśmieszniejsze jest to, że czuję się smutna i przybita ale to przez te głupie hormony!!! dziękuję za gratulacje. wam tez się uda, na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
to znaczy w 8 tygodniu jestem. Przepraszam. to chyba autosugestia. hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa-- to teraz masz bojowe zadanie Wyslij dla kazdej z nas przynajmniej po 100 fluidkow abysmy sie pozarazaly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Wysyłam Wam mnóstwo fluidków żebyście się pozarażały!!!! I wierzcie mi dziewczyny na pewno zajdziecie w ciążę to tylko kwestia czasu. Niestety muszę już odejść od kompa bo mam stary monitor a on STRASZNIE promieniuje. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiamy i dzieki Kurcze cos mma pecha z rozpoczeciem nowej stronki tak na dobry dzien ;-) moze uda mi sie wywalczyc 400 hmmmm trzeba bedzie sie postarac dziewczynki ja uciekam sie polozyc jakis filmik. Moja krolewna zalapala chyba ospe lekko na razie ja wysypalo dzis wiecej na twarzy czerwone krostki tylko nie widac bialej wydzielinki i niepokoi mnie ze bola ja uszy dalam jej przeciwbolowe srodki,mama mnie straszy ze moze miec swinke razem z ospa ale mnie jakos niedowierza zeby oby dwa wirusy zaatakaowaly jednoczesnie. Ale dobrze jak ma ja chwycic teraz niz pozniej. No to bede miala JAZDE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lapię fluidki od nowej koleżanki. Nie mogłam wejść w ogóle na forum, jakoś brak dostepu, dlaczego, kto to wie? Jestem, ale teraz to pewnie nikogo nie ma. No a u mnie nie ma żadnych objawów zbliżającej się @ jak narazie, jeszcze 3 dni czekam, jakoś nie denerwuje się jeszcze, ale to na pewno nastapi już niebawem. Myszko teraz jak weszłam na kaffe, to znów gg mi strajkuje, oj potrzeba innego kompa, trzeba będzie tego zmienić niebawem, bo mnie do szału doprowadzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane, chciałam się z wami przywitać i zaraz uciekam do pracy. Jeny jak mi się nie chce po tych świętach, ale cóż jak mus to mus. I jeszcze jedno przylazła @ w nocy..... Życzę Wam miłego dnia papapa P.S Ja też chętnie przyjmę fluidki od naszej nowej koleżanki :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Dziś w pracy już niestety :( ale samopoczucie deko lepsze... Dziękuję za wczorajsze słowa wsparcia :) Jesteście niezastąpione :* Ja też łapię fluidki od EfQa :) Ewcik dobrze w sumie, że @ przyszła choć tyle się spóźniła, przynajmniej się nie martwisz czy coś jest nie tak... Buźki miłego dzionka Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane witajcie Wiecie zrobilam glupote no czemu ja taka glupia teraz to wogole dostane do glowy. jeszcze 4 dni do @ a ja dzis przed chwilka zrobilam super czuly test ten co wczesniej wykrywa niby 4 dni przed planowana @ ale jesli zrobie 4 dni przed wykrywa 54 % tylko 3 dni 67% 2 dni 79% a dzien przed 88% wiec najpewniejszy chyba wynik w dniu planowanej @ Zrobilam go i ja nie wiem czy mam zwidy ale tak na gole oko wynik negatywny ale widac 2 kreske jest ledwo ledwo trzeba dac blizej okna ale ja widac wczesniej wykonalam ten sam test i widac bylo jaki jest nagatywny albo moje oczy chca juz widziec to co ja chce. Nie wiem teraz bede musiala czekac az do piatku chociaz do czwartku ale zwariuje.JEst blada bardzo ale widoczna dziewczyny ja zaraz zwariuje nie wiem co robic A moja krolewna dzis juz cala w ciapki.Generalnie najwiecej twarz cala w czerwonych kropkach. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spojrzalam teraz i widac troszke bardziej. Dalej slaba ale widoczna Dziewczyny to nie mozliwe czy moze ja juz z oczami nie tak. Cicho spokojnie trzeba czekac jeszcze za szybko Goraco mi. Dobra musze sie szykowac do pracy Jezu jejku dobra ide juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze ja,, wiem ze jak wzod na tylku zapytalam mojego 16 letniego brata nie wytrzymalam obiecal zachowac tajemnice ale powiedzial ze widac druga normalnie jest slaba ale widac. JEZu czy to mozliwe sloneczka moje Kurcze musze isc w koncu praca ale ja do glowy dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka.... Łobuzie jeden... Oczywiscie ze przed @ wyjdzie slabsza ale na bank jestes jesli jest widoczna.... Juz dzis gratuluję ale ty ani sie waż dziekowac zeby nie zapeszyc.... a jak myslicie? czy ja jutro moge zrobic test? jutro mam dzien spodziewanej @??? nie dam rady juz czekac do konca tyg - patince wyszlo przed @ wiec ... czy ja moge juz jutro? Z porannego moczu oczywiscie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam z 2-go moczu bo o 6 rano raz bylam juz w toalecie widac juz ja normalnie jest bardzo slaba ale teraz nie musze sie przygladac uwaznie tylko widac ide szybko polknac DUPHASTON i ubieram sie za 15 minut jade do pracy. Nie moge w to uwierzyc.Ale nie zapeszam bo roznie sie zdarza moze puscic razem z @ wiec wole polknac ten lek.Odezwe sie pozniej Nie dziekuje masz racje zeby nie zapeszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko____ja jak robilam w pierwszej ciazy test przed @ to tez mi wyszla ledwo widoczna ta druga kreska a kilka dni po spodziewanej @ wyszla piekna wiec trzymam ogromnie kciuki i juz w duchu ci gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i ten test robilam w poludnie nie rano a tak wogole to witajcie kochane sloneczka!!! sorki ze sie nie odzywalam ale bardzo chcialam poklikac wczoraj ale mi kafe szwankowalo :-( u nas ladna pogoda , wlasnie wstawilam pranie to mam nadzieje ze mi wyschnie w ogrodku . no za kilka dni staranka ale cos nie jestem pewna czy nie poczekac jeszcze z miesiac....chcialabym juz ale zjezdzam do pl z koncem maja i boje sie ze jak znowu cos bedzie nie tak to mi nie pomoga i znow poronie................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka to na pewno dzidzi :) GRATULUJĘ!! Powtórzysz teścik za kilka dni i już będziesz wiedzieć na pewno, ale jeśli wychodzi blada kreseczka to na pewno ciąża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka! Weszłam sie z Wami przywitać i widzę dużo nowości.🌻 EfQa-Gratuluje!!! 🌻 i wysyłaj nam dużo fluidkow i będziemy łapać. Smerfetko-A Ty kiedy ogłosisz nam wspaniałą nowinę 🌻 Ewcik_1- Następnym razem sie uda,uwierz w to 🌻 Asiunia27-Zobaczysz wszystko będzie dobrze 🌻 Patinka25-Mam nadzieje ze sie udało,jeszcze nie gratuluje bo zapeszę,ale na pewno będzie dzidzia 🌻 Myszka-Ja nie długo tez będę mieć książkę 🌻 Olawd-Dziękuje za spis książek,przeczytam na pewno 🌻 Pozdrawiam Was wszystkie i przesyłam buziaczki,miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×