Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

patinko kazda nawt slaba druga kreseczka oznacza :-D ale sie ciesze juz za ciebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra...patinka juz , nastepna pewnie smerfetka , kto sie pisze na kolejna zaciazona??? jesli w tym miesiacu zaczniemy to w maju ja oglaszam dobre wiesci!! no kto nastepny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja idę nie długo sie wykapać,zrobić fryzurkę,bo idę na imieninki,to muszę jakoś wyglądać.A w sobotę idę na przyjecie ślubne,mam nadzieje ze będzie ciekawie,i znów idę sama,a myślałam ze mąż może przyjedzie,ale na razie jeszcze nie.I znów dziś sie na jem i w sobotę to samo,już mam dosyć jedzonka na jakiś czas.Musze jeszcze umówić sie na sobotę do fryzjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra uciekam,życzę miłego dnia 🌻 Po ślubie wyśle Wam nowa foteczke,włosy ścięłam.Pozdrawiam i buziaczki,pa 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx___kochanie i ty sie doczekasz , zobaczysz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wielka nadzieje,ale na razie muszę ułożyć sobie życie,bo jest po platanę i nie wiem co dalej będzie,może będzie dobrze,jestem dobrej myśli,ale wszystko sie okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze trzeba wierzyc i byc dobrej mysli . ja w tamtym roku trzy razy ladowalam w szpitalu( dwa poronienia i zlamany nos) w wierze ze ten rok bedzie dla mnie dobry , zreszta jak narazie wszystko idzie po naszej mysli , i wierze ze do trzech razy sztuka i tym razem donosze dziecko do konca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje i bedzie dla nas wszystkich lepszy !!! tak ma byc i koniec kropka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra dziewuszki.... U mnie jutro termin @ wiec pozazdrosciłam patince i tez zrobilam test godzinke temu, a nawet 2, obydwa wyszly tak samo.... 2 kreseczki.... jedna jasniutka ale zawsze 2 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witam Was kochane! Patinko to niv innegoi jak ciąża tylko jest jeszcze mało HCG w moczu i dltego kreseczka słaba ale jesli widac co kolwiek to musi byc ciąza,uwazat teraz na siebie i czym prędzej do lekarza:) A ja juz mocno trzymam kciuki za nową fasolinke naszą kochaną;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Do beci-gask no kurde ale te zajączki poprzynosiły Wam szczęscie,juz mamy dwie fasoli,kochana gratulacje :*:* dbaj o siebie i fasoleczke i szybciutko do lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale Wam zazdroszczę na moje testowanie jeszcze za wcześnie co ?powinnam dostać @ 1kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca tak wcześnie do lekarza ? przecież jeszcze nie stwierdz za wcześnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny, tylko nadrabiam zaległości w czytaniu i zaraz Wam coś kliknę, jakiegos posta oczywiscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
O rany Patinka jeżeli widać kreseczkę , nawet słabą to raczej jesteś w ciąży. I Becia też. Chyba zabraknie miejsc w przedszkolach...hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem w szoku, oczywiście już gratuluję Patince i Beci,oby to były Wasze ukochane i wyczekiwane fasolki. Ja mam termin na 27, ale jakoś nie korci mnie by robic test, poczekam pewnie z 2 dni po dniu @ spodziewanego.Brzuch mnie nie boli, ale jakoś dziwnie się czuję,więc nie wiem , czy przypadkiem nie nadchodzi,oby nie. Takie wieści jak Wasze to wspaniałe wieści, tez bym chciała, ale kto to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia_gask___________to super czyli mozna zaczac ci gratulowac!! a mowilam zeby zajaczki poprzynosily nam dzidzusie! ale sie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd niedługo Ty napiszesz dobra nowinę, same fasolki, super. Też chciałabym Wam napisać taka nowinę, ale u mnie jeszcze nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko to teraz ty juz nam nie dlugo dobre wiesci dasz!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×