Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

wklejam tabelke bo jej dawno nie bylo Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................11.. . . .. ..........19.04.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . .........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................14.04.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26.....................9... . ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................2. ...............05.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...06.03.08 Zaciążone[kwiat Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............27.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............20............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a ja na moment odezwe sie pozniej zrobilam jeszcze nastepny test bzika dostalam wiem ale ciagle nie dowierzam. WIDAC LADNY PLUSIK _JA NAPRAWDE JESTEM W CIAZY :-) Kochane czy ja snie ja ciagle nie wieze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Patinko no udało sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak nie wierzysz poproś kogoś żeby Cię uszczypnoł hehe:D:D:D Odzywaś sie kochane!! Smerfeciu co u Ciebie? bo już sie zaczynam martwic.... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Patinko taki wieeeeelki buziak ode mnie kochana dla Ciebie i Waszej fasolki,co by sie teraz zdrowo rozwijała..a za 8 miesięcy urodził sie sliczny maluszek:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tych 1-szych testach trza miec naprawde dobre oko zeby zauwazyc plusik ale na nastepnym zdjeciu juz widac. tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko wiem tylko nie mam kogo poprosic bo nie chce na razie nikomu mowic. To jest wielki sen i nie chce sie z niego obudzic. Obca dziekuje. Smerfetko gdzie ty jestes???????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia gask widze ze jestes specjalistka od dolegliwosci ciazowych jak by co bede do ciebie pukac. Jak na razie patrzac na moje wczesniejsze wpisy to ciagle pisalam ze musze sie drzemnac popoludniu a rzadko mi sie to zdarza a ostatnie dni bardzo czesto.. Boje sie tylko jednego teraz i to bardzo moja corka ma silna ospe czy nie zaszkodzi dziecku!!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje olawd a czy na pierwszym zdjeciu widzisz tez czy tylko na 2-gim zdjeciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Patinko na drugim tescie plusik widac juz wyraznie i chyba slepy by nie zauwazył:P Ja widze napewno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca czy ja snie o jejku z wrazenia jestem tak pobudzona ze szok moglabym gory przenosic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko daj znac co u ciebie my sie martwimy o ciebie naprawde az sie zle czuje ze cie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Patinko czułam sie tak samo jak Ty przez kilka dni nie mogłam dojsc do siebie,ciągle wydawało mi sie ze to sen:P Ale tak kochana to prawda,bedziesz mamusia drugiego kochanego dzieciaczka,a Twoja corcia bedzie miała braciszka lub siostrzyczke.Tylko dbaj teraz o siebie ,obiecaj ze nie ebdziesz sie przemęczała ,dobzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahahhahahaahahha ale ze stronka w koncu mi sie udalo na nowy poczatek nowa stronka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka gratuluuuuuuuuuuuuuję!! jeszcze raz :) Ja też widzę plusik :) Super naprawdę cieszę się razem z Tobą :) Teraz witaminki warzywa, odpoczynek i dbaj o siebie :) A ja zrobiłam dziś znowu test owu i znowu pojawiły się dwie kreski... jedna blada ale jest, brzuch pobolewa ale nie tak jak wczoraj... nie chce mi się wierzyć, że to mogła być owulacja..kurcze zła jestem trochę na siebie, bo po wizycie w piątek zrezygnowałam z robienia testów i pewnie bym ich nie robiła gdyby nie te bóle... wczoraj 16 dziś 17 d.c. podchodzę do tego na luzie ale poprzytulam się dziś ;) Smerfetka gdzie jesteś? Brakuje nam Ciebie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia dziekuje tak tak zmykaj z komputera i zrob jak ja 2 razy dziennie przez 7 dni. Teraz jak pomysle o sex-ie to mam odruchy wymiotne za duzo ale podzialalo ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasn przeczytalam sporo wypowiedzi i pisze ze jesli przeszlam w dziecinstwie ospe to nie musze sie martwic bo mam przeciwciala i dzidzius tez wiec nic mu nie grozi. :-) Jedynie martwie sie jeszcze ta szczepionke WZW B bo lekarka powiedziala abym przez miesaic nie zachodzila w ciaze... Ciekawe czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym WZW to tak na wszelki wypadek- nikt pewnie nie prowadzil na ten temat badan- to oni tak zawsze ze wszystkim-profilaktycznie. Patinko, jak okazalo sie,ze jestem w ciazy z Alkiem to od razu pobieglam na usg- by sprawdzic czy to nie znowu pozamaciczna. no ale Ty zrob jak uwazasz. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Słyszałam że USG najlepiej zrobić w 6 -7 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje drogie, dopiero teraz mam chwilkę żeby coś napisać. Wróciłam z pracy zmęczona a jeszcze dowiedziałam się że mój mąż ma dzisiaj wyjazd do Katowic i wróci dopiero w piątek. Jestem sama........ :( Jak tam czują się nasze dziewczyny z fasolkami ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko super widzimy ten plusik jest wyraźny!!!:D:D Suuuuuper,że ci się udalo i Beci;d normalnie rozświetliliście nasze forum:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcik bidulko nasza... nie wiem może odpocznij sobie po pracy,wypij cieplutką herbatkę,obejzyj TV... A do piątku tylko 2 dni wytrzymasz:*::*:* buziaczki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniu wiem ale tutaj mi nie zrobia USG maja swoje normy z tamta ciaza pozamaciczna mialam spore bolesci ale jak na razie odpukac. Jak bede w polowie kwietnia to bedzie olo 4-5 tyg to powiem ze mnie boli i plamie scyganie i mi zrobia i wtedy bede wiedziala.Ale odpukac jest na razie ok brzusio przestal mnie bolec.I nie kuje mnie po bokach jak wczesniej. Mam silna nadzieje i wiare ze dzidzi ulokowalo sie dobrze tylk teraz musze dbac o to by mi nie wylecialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko napewno wszystko bedzie dobrze!! Dzidzia napewno dobrze trafiła i juz smacznie sobie jest w cieplutkim miejscu i czeka na wyjscie hi hi:D Wiec nie zamartwiaj sie na zapas:*:* wszytsko bedzie dobrze:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka tak jak napisałaś to tylko 2 dni - szybko zleci..... zamiast herbatki otworzyłam sobie czerwone winko i wypiłam lampeczkę. Teraz idę do wanny się wypluskać po kąpieli zaraz do łóżeczka i spać. Patinka nie myśl że coś będzie nie tak - ciesz się kochana że masz malusią fasolkę - napewno wszystko będzie dobrze tylko musisz w to uwierzyć. ja wiem że tak będzie ciesz się ze swojego stanu, uważajna siebie i oczywiście przesyłaj nam dużo fluidków... Całusy dla wszystkich papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×