Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

no ja tez uciekam ogladac filmik w lozeczku z mezusiem ..... slodkich snow!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ hmmm ja sie staram teraz czesto pisac,, mam nadzieje ze ktos zauwazyl co napisalam od Smerfetki;] Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc.. mam nadzieje,że ktoś przeczyta co kazala przekazac Smerfecia kochana:( Smerfecia jestesmy z tobą!!:* Misiaczku tesknie!! myszko:*:*:*: Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko oczywiscie ze tak ciesze sie bardzo ze u niej ok bo ja juzmyslalam ze nie ma ochoty z nami pisac ze sie zezloscila czy cos podobnego. Pozdrow ja odemnie i przekaz wszystkiego dobrego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko nie wiem czy u Smerefeci wszystko do konca dobrze napewno sie zalamala,że dostała @!!!!!!!!!!!!!!!! to wiadome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) Wiem aneczka rozumiem ja :-( A ja zrobilam dzis test ciazowy i wyszla juz normalna kreska jeszcze nie tak zaciemniona ale ciemniejsza o wiele po poludniu posle wam foteczke a teraz zmykam do pracki.Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko ____ dawaj fotke jak tylko wrocisz U nas dzisiaj cieplo i nie wieje. Ja ide do ginekologa bo juz dawno powinnam pójść ( po 6 tygodniach) ale jakoś nie moglam sie zebrać i miałam niecheć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny🌻 Patinko ==> plusik na tesciku jak sie patrzy:D:D:D:D:D:D jeszcze raz gratuluje i teraz dbaj o siebie i malenstwo:):):):)buziaki, aha a jak Twoja coreczka juz lepiej ????mam nadzieje ze tak ....ucaluj ja odemnie👄I dziekuje kochana za fluidki, nalapalam ich sporo wiec mam nadzieje ze tym razem zadzialaja:):):) Becia_gask ==>tak beciu jestes w ciazy bo test o tym dowodzi,rowniez dbaj o siebie i przesylaj nam tu fluidki ciazowe zebysmy sie wszystkie pozarazaly👄 Aneczko ==> super ze sie odzywasz do nas jak za dawnych czasow....duze👄 dla Ciebie:D:D Kakusia ==>super ze u Ciebie wsio w porzadku i ze synek tak sie rozpycha w brzuszku.....tym sposobem daje Ci znaki ze czuje sie dobrze:D:D:D:Dpoglaszcz tego wiercipietke przez brzuszek ....10000👄 i dziekujemy za fluidki:D:D:Di kuruj sie abys jak najszybciej byla zdrowa i w pelni sil:D Dzodzana ==>super ze ziolka sa ok i ze jajniki tancuja ....ja sobie zamowilam te ziolka juz i czekam na odpowiedz kiedy mi je wysla:):):)juz tez bym chciala zaczas pic te ziolka....dziewczyna na 28 dni pila ziolka i zaszla w ciaze i byc moze beda to blizniaki:):):):):):)👄 dla Ciebie:D Olawd ==>oj Ty biedaku, wymecza Cie w tej pracy jak niewiem...a to ze staranka przekladacie na inny miesiac to moze i dobrze, bedziesz mniej myslala wiec moze sie Wad uda tak z nienacka:):):):)👄 Madziu ==>basen, gimnastyka, kosmetyczka----super kochana ,trzymaj tak dalej👄:D PaniMisiowa ==>powodzenia u ginka.....a jak tam nasza Patrysia sie ma???? 1000000👄 dla Ciebie i coreczki:D:D:D Misiaczki ==>wiec kuruj sie kochana i zapobiegaj chorobie👄 w twoja strone:D\' Oli26 ==>kochana a Ty juz zapomnialas o nas czy co???? Prosze odezwij sie co tam u Ciebie👄 :D Ewcik ==>a co tam u Ciebie kochaniutka????👄:D Paula3332 ==> Ty chyba tez nas zapomnialas👄 i prosze o odzew:D Sonia ==>a co u Ciebie i naszego malego krolewicza????buziaki dla Was👄👄 Sylweczko ==>a Ty znow nas zaniedbujesz:(:(:(:(:(:(:(dlaczego???? Odzywaj sie do nas kochana bo tesknimy tu za Toba👄 Smerfetko ==>Ty moja kochana siostrzyczko.....mi jest rowniez smutno ze Ci sie nie udalo, ale musisz sie wziasc w garsc i isc dalej ...bedzie dobrze zobaczysz.....i jak tylko naprawia Ci kompa to odrazu pisz do nas skarbie bo mi tu teskno za Toba😭😭😭😭😭😭😭 A u mnie bez zmian......dzis u mnie 7 dc wiec staranka za niedlugo i wlasnie czekam na odpowiedz odnosnie ziolek, bo cala nadzieje i wiare mam w nich....teraz musze zmykac na chwilke do banku i do slkepu bo popzniej na godz.3 mam do pracy....zagladne jak wroce a Wy piszcie....milego dnia zycze:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie przyszla mi ksiazka ktora zamawialam \'Male trzesienia ziemi\" wiec teraz trzeba sie brac za czytanie:):):):) Ale ide jeszcze wstawic pranie i pozniej pewnie sie wezme za czytanie :):):) Ale co taka cisza nastala? Wystraszylam Was???? Jezeli tak to przepraszam:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sloneczka Myszka super ze sie odezwalas bo dlugo cie nie bylo mozna by powiedziec ze cale wieki :-) To znow staraka zaczna sie pelna para u ciebie ;-) zrobilam test i fotke ale znow cos komputer nawala nie chce sie wgrac pobrobuje kilka razy jak sie uda to wysle wam. TO sie stalo Naprawde...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane! Myszka24 !!!!!!! 👄 👄nnjak ja CIE dawno nie widzialam:)) ciesze sie ze jestes:P jak widzisz u nas fasolkowo:)) Patinka25 👄 🌻 grtuluje dbaj o Was:** aneczka227 👄 gdzie jestes;p CIO?? A PROPO sMERFECI u mnie w miare komp sie im popsul ale jak tylko naprawia wejdzie bo TEZ ZA WAMI teskni i caluje Was wszyskie!!!! olawd 👄 a jak u Was?? ja dzis bylam u lekarza.. lekarka naprawde wporzadku zaraz jak dostala wyniki dzilala powiedziala mi co i jak ze to niedoczynnosc tarczycy ze dobrze ze jednak ciazy nie bylo bo byly by powiklania dostalam leki na tsh za miesiac kontrolne badanie tsh.dzis tylko kazala mi prolaktyne powtorzyc.jutro odbieram wynik .przez 3 miesiace mamy sie nie starac wogule..popoki tsh i prl nie dojdzie do normy i pozniej zobaczymy..jestem tym wszyskim zmeczona..daje sobie luz..co ma byc to bedzie caluski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko ==>plusik piekny......kochanie naprawda jestes w ciazy.............🌻👄🌻👄🌻👄 ciesze sie bardzooooooooo ale to bardzoooooooo ze Ci sie udalo.....buziaki Misiaczki ==>jakos nie mialam czasu na siedzenie na kopmie a tymbardziej na pisanie....dzis do pracy ide na popoludniu wiec mam troszke czasu:):):):)👄 Mam nadzieje ze Smerfetce szybko naprawia kompa bo mi sie teskni za nia:(:(:(:(:(:(👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio już sie melduje:))))))))))))) Myszko super,ze sie odezwałas:D No to jak teraz staranka idą pelną parą + ziółka + fluidki:D to może = dzidzia:D hihhi buziaczki miłego czytania:*:*:* Misiaczku👄 hmm kochana najwazniejsze jest twoje zdrówko teraz się wyleczysz i staranka pełną parą:D:D wierze w Ciebie napewno sie uda kochana nie jestes sama!!!:*:*:*:* Patinko super test pokazuje dzidzie wiec napewno Ci się udało!! Super moje szczere grarulacje:** Ucałuj córeczke :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wam kochane ja te testy trzymam w kurtce i chodze co 5 minut patrze na nie moj mowi ze zwariowalam ale on nie lepszy.Caluje brzuszek i gada do niego choc ja patrze na to bardziej realistycznie i mowie mu ze tam sa jeszczee komoreczki ze dzidzia nie slyszy ale to sobie moge gadac. On wie lepiej. Dziewczyny dziekuje jejku jaka radosc i szczescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO i jeszcze na dodatek stronka mi sie trafila to teraz na szczecie dla fasolki by zdrowo sie rozwijala i mnie przez 9 miesiecy nie opuszczala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka ! ja mialam ciezki dzien w pracy i po prostu padam na ... mysle ze wieczorkiem do was zagladne i poklikam bo na razie ledwo sie kupy trzymam . buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj mezus sciagnal mi filmik pt "co nieco o rozwoju dziecka" - nie ogladalam go jeszcze calego ale polecam przyszlym mamusiom , jest o rozwoju dziecka i o pielegnacji:jak przewijac,jak podnosic dziecko z lozeczka i mnostwo innych cennych rad ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja zmykam do pracki:):):)zycze Wam milego i spokojnego wieczorku i mam nadzieje ze jutro sobie poklikamy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olawd juz go ściagam wlasnie zobacze bardzo chetnie. A tak po zatym cisza jak w kościele. OJ niedobrze niedobrze.Znow kafeteria bedzie miala maly postoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Szkoda mi biednej Smerfetki. W ogóle chciałam napisać do wszystkich staraczek żeby się nie załamywały! Nie dajcie się zwariować. Ja się starałam 2,5 roku. Przesyłam dla wszystkich fluidki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Zapomniałam wam jeszcze nadpisać jak sobie poradziłam z wścibska rodziną i znajomymi, którzy cały czas dopytywali się kiedy będziemy mieli dziecko. No więc po pół roku starań czyli dwa lata temu jak zorientowałam się że nic z tego nie wychodzi koleżankom w pracy powiedziałam złośliwie że nie lubię dzieci i nie mam instynktu macierzyńskiego, a w ogóle to nie mogę mieć dzieci nawet jak bym chciała. Ale miały miny chacha ale dały mi spokój. Mojej mamie powiedziałam że nie możemy mieć dzieci. Mamie mojego męża powiedziałam że mąż ma bardzo złe wyniki z badania nasienia i niech się szykuje na najgorsze. może uznacie że jestem naprawdę okropna żeby wygadywać takie rzeczy ale do szału doprowadzały mnie te niekończące się pytania! A tak, miałam święty spokój. Za to teraz wszyscy są w ciężkim szoku - cud nastąpił hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Ja dopiero teraz, bo zrobiła się pogoda i rzuciłam się na wiosenne porządki, mycie okien itp. :) I teraz padam a i tak jeszcze nie wszystko zrobione cd. będzie jutro ehhh dobrze, że mężuś pomaga ;) Patinka też spojrzałam sobie na Twój teścik i naprawdę super :) dzidzia już jest w Twoim brzuszku :) wyobrażam sobie jaka musisz być szczęśliwa :):) my też bardzo się cieszymy z Twojej fasolki :) z tym siusianiem to rzeczywiście jest tak jak olawd napisała- moja koleżanka, która jest w 7 t.c też non stop goni do kibelka hihi :) tak, że się nie martw :) aneczka227 ucałuj od nas smerfetkę i powiedz, że wszystkie tu na nią z niecierpliwością czekamy i niech się nie martwi głupią @...bo za miesiąc znowu będą staranka i na pewno się uda :):) dla Ciebie całuski :) Myszka Ty jak napiszesz pościk to naprawdę jest co poczytać i dzięki Ci wielkie za to :) :*:*:*:* misiaczki to dobrze, że masz dobrego lekarza i rozsądnie podchodzi do sprawy, pewnie najważniejsze doprowadzić, żeby wyniki były ok a potem dopiero staranka zacząć, tak, że trzymamy kciuki za Ciebie aby tsh i prl sie unormowały i żebyś doczekała dzidzi :):) olawd może ja też ściągnę ten filmik i pooglądam :) EfQa dobra jesteś :):) ze swoimi sposobami na \"wredną\" rodzinkę :P dobre hihihi ale rozumiem Cię bo moja teściowa też przechodzi samą siebie z dogadywaniem, może coś wykorzystam z Twoich opisów :) ja zapomniałam na chwilę o starankach, wyluzowałam, nastawiona jestem na to , że za tydzień przyjdzie @ i pójdę do specjalisty i on mi powie co i jak, chociaż jak o tym pomyślę to mnie ciarki przechodzą brrr już stresa łapię :) jak nie myślę o tym to jest ok ale chyba wiecie o czy mówię, bo która z nas tak nie reaguje?:) Życzę Wam kolorowych snów odezwę się jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Skarby życze kolorowych i słodkich snów:*:*:* Udanych staranek:*:* Misiaczku 👄 Smerfeciu 👄 Myszko 👄 Obca👄 Patinka 👄 Ewcik 👄 Monita👄 madzia 👄 Olawd 👄 Kwatolina 👄 Kakusia 👄 Fajniutka👄 Panimisiowa👄 Becia 👄 sonia 👄 kinia👄ali👄 paula 👄 anna 👄 dzodzanna 👄 asiunia 👄 fiolek👄 anulas👄 i inne o których zapomnialam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd ____ skąd zciagnać ten fimik bo ja zamierzalam kupić książkę albo plytę Patinka __________ cieszę sie razem z tobą i caluję sie bardzo mocno w buziaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×