Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

ja jestem ale zmeczona jak ... . dzis piekne slonko i tak cieplutko ze az mi sie nie chce w domu siedziec 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem dziewczynki nie mialam czasu bo bylam u kolezanki w Prabutach:P ze Smerfecią wczoraj rozmawiałam mówi ze u niej wszystko dobrze ze juz pierwszy dzien pracy za nią bardzo sie cieszy ze beci i patince sie udalo moze nie dlugo bedzie miala sprawny komputer bardzo za wami teskni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kochane !!!!!!!!! troche mnie nie bylo ... u mnie po pprostu troche sie dzieje nie zawsze dobrze.... aneczka227 👄 oj TY:)) pogratuluj Smerfeci bo nie mam z nia kontaktu i powedz ze tesknie z waszymi rozmowami..:(( Kakusia22 👄 fajnie ze czytasz mam nadzieje ze szybko wrocisz do zdrowka!!!!! 🌻 obca_ 👄 jak tam mam nadzieje ze ok??:))) Patinka25 👄 trzymam kciuki!!! pamietaj stosuj sie do rad lekarza szkoda ze nie e Poolsce mialabys dobra opieke ale najwazniejsze Twoje zdrowko i dzidz:P uwazaj na siebie!!! Myszzka24 siemmka dawno NIE zagladas:(👄 DZOANNA 👄 Becia 👄 :)))) dbaj o Was i informuj nas co nowego:))) olawd 👄 pieski beda bedziesz miec zajecie hiihihihi ja tez kocham zwierzaki mam pieska:))) co do mnie coz...lekarka kazala mi powtorzyc PROLAKTYNE i bylam dzis jej zaniesc wynik...mam podwyzszona mam 890.1 i mowi ze lekka hiperprollaktynemi jest i mowi ale wynik nijaki wyszedl mimo ze nacczo byl robiony ze nie jest za wysoki bo nie pow 1000 i nie kwalifikuje sie za bardzo na gruczolaka,,ale ze nie mozna tego bagatelizowac ..mam isc do okulisty zrobic pole widzenia i ostrosc..na Tsh dostalam EUTHYROX a dzis na prolaktyne Bromergon..i za miesiac kontrola Tsh ZOBACZYMY mam juz dosc..ale nie daje za wygrana...walcze do konca... zeby tego bylo malo...przyjaciel ma problemy i chcial sie targnac na zycie:((( czemu to wszysko takie porypane ..bylam dzis w Koscie...przeprosilam za to wszystko i prosilam o sile ..echh buziaczki Kochane NIE TRACCIE NADZIEJII UDA SIE TYLKO CIERPLIWOSCI:))👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Dziewczynki tylko ostrożnie z tymi ziółkami na owulację, bo po jakimś czasie mogą się robić torbiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak nie ma smerfetki to tu taka cisza... buziaczki kochane i slodkich snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka! Weszłam sie z Wami przywitać 🌻 dla każdej.A zarazem pożegnać na razie,nie mam ochoty na pisanie,wszystko mi sie wali,nie radze sobie z niczym :(( Odezwę sie jak dojdę do siebie,a nie wiem kiedy to nastąpi,jest mi bardzo źle i smutno :(( Przepraszam Was,jesteście super,ale ja już straciłam nadzieje na cokolwiek.Bedzie najlepiej jak Was opuszczę,chociaż tego nie chce robić bo mi z Wami dobrze,ale chce dojść do siebie.Możemy sie wymienić nr.kom.,jak będziecie chciały to ja mogę podać swój nr.kom.mailem. Pozdrawiam Was i trzymcie sie,buziaczki,pa 🌻 ❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubel zimnej wody dla madzi
Swojego meza-sorry,ale powinnas dawno kopnac w tylek. Tak mi sie nasuwa... albo on Cie robi na boku,albo po prostu ma cos z glowa. Zacznij zyc swoim zyciem, a znajdziesz szczescie. Utkwialas w marntwym punkcie. Wybacz,ze to wszystko pisze-mozesz miec pretensje(bo nie wiem jak jest tak naprawde),ale moze kubel zimmej wody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc skarby:*:* Madziu trzymam kciuki zeby wszystko sie ulozylo wracaj do nas szybko bedziemy tesknic:*:* Misiaczku:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sloneczka chcialam wam zyczyc udanej nocy I zebyscie rano wstaly wypoczete :-) Madziu trzymaj sie kochanie bedzie nam bardzo smutno i jesli bedziesz czula sie samotna i chciala sie wyzalic zawsze mozesz tu wstapaic.Zycze ci aby szybko twe zmartwienia poszly w bok w niepamiec i abys mogla byc szczesliwa. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek Wszystkim :-) Jak na razie za oknami u mnie pochmurno ale mam nadzieje ze sie rozpogodzi ja uciekam do pracy i życze wam milego dnia oczywiscie odezwe sie tak szybko jak to bedzie mozliwe.Buzka 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzodzana __________ witaj u mnie zimno i wilgotno tak niedawno były świeta a ja musze do poczatku sprzatac bo mam chrzciny w niedziele całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:) Ja dziś siedzę w domku i całe szczęście bo pogoda fatalna :( Czekam na @ ale na razie nic. Jeśli jutro nie przyjdzie to zacznę się martwić bo po luteinie zawsze jak w zegarku przychodzi więc nie wiem co jest... Madzia nie załamuj się, jeśli będziesz chciała zawsze możesz tu wejść pogadać z nami:) Buziaki dla Ciebie Misiaczki główka do góry :) Zobaczysz lekarstwa pomogą i wszystko się unormuje :) i masz rację nie poddawaj się tylko walcz :) Patinka, olawd, dzodzanna, becia, ewcik, kakusia, pani misiowa BUZIAKI dla Was i dla wszystkich niewymienionych dziewczyn :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)) Becia co tam sie u Ciebie dzieje??:)))))))))))) czekamy na wieści:*:* U nas już sliczna pogoda sie zrobiła:P Meldujcie się dziewczynki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia 👄 dziekuje slonce!!!!! no tak unormuje sie i sama nie wiem.. narazie 3 msc nic nie bedziemy kombinowac..:( a pozniej zobaczymy jak to bedzie.. pozdrawiam wszyskie dziewczyny:)) ze mna nie specjalnie ..zle sie czuje do tego chyba serducho strajkuje bo kuje mnie w piersi:(( w pon jak nie przejdzie ide do lekarza..buziaczki Kochane trzymam kciuki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki🌻 U mnie dzis brzydka pogoda za oknem:(:(:(:(pada i mnie strasznie boli glowa.....wypilam jedna kawe i troche mi zelzylo , ale na 2 mam do pracy...a jak mi sie nie chce...szok:(:(:(:(:(:(:D:D madziu❤️ ==>bedzie dobrze kochana, wszystko sie ulozy.....i zagladaj do nas kiedy chcesz....bedziemy tu czekac na ciebie....duzo sily i caluskow👄👄:D:D Dzodzana❤️ ==>ja rowniez sie ciesze ze niedlugo dolacze do ziolopijek....gdzies kolo czwartku lub piatku powinnam miec te ziolka.....jak dostane to dam znac 👄:D:D PaniMisiowa❤️ ==>super ze w niedziele juz chrzciny macie, ale napewno jest duzo roboty przy takiej imprezce.....czekamy wiec na fotki z chrzcin Patrysi.....napewno bedzie wygladac jak mala ksiezniczka i mamusia razem z nia.....duzo👄👄:D:D:D asiunia27❤️ ==>trzymam kciuki zeby @ nie przyszla a za to zebys zobaczyla na tescie II kreseczki....pozdrawiam i caluski sle👄:D:D aneczka❤️ ==>dobrze ze tak czesto zagladasz......👄 dla Ciebie:):D:D Misiaczku❤️ ==>glowa do gory , leki pomoga i bedziesz w ciazy.....bo kto jak nie Ty kochana???? nie zamartwiaj sie tak.....ja wciaz trzymam kciuki👄 :D:D Olawd❤️ ==>super ze niedlugo staranka u Ciebie i oby tym razem okazaly sie bardzoooooo owocne👄👄:D:D Patinko❤️ ==>dobrze ze lecisz do Polski, tam napewno Ci bardziej pomoga i bedzie juz tylko dobrze.....trzymam kciuki wciaz i modle sie za Ciebie slonko👄 dla Ciebie i coreczki oraz glaskanko dla brzusia👄👄:D:D Kakusia❤️ ==>jestem tu rzadziej bo pracy mam ze hohoho....ale super ze Ty do nas zagladasz .....mocno Cie sciskam i caluje👄👄 i poglaszcz brzuszek odemnie:D:D:D Smerfetko❤️ ==>kiedy naprawia Ci ten komputer????? Bo ja juz nie moge sie doczekac kiedy z Toba poklikam....super ze masz prace.....czekamy tu na Ciebie i tesknimy mocnoooooooo:(:(😭😭 👄👄👄 :D:D:D A gdzie reszta dziewczyn???? Meldowac sie kochane:):):):P Ja ide przelozyc pranie do suszarki i biore sie za prasowanie...ale bede kukac.....:D:D:D:D Dla wszystkich niewymienionych dziewczyn przesylam po 👄 i po 🌻:D:D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko jak Ty napiszesz to od razu wszystko robi się kolorowe :):* Nawiasem mówiąc ja też nabyłam ziółka i zamierzam pić od 1 d.c. Buzki dla Was dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka . jestem ale zagladne pozniej . dzis znajoma polozna bedzie probowala zalatwic mi recepte na duphaston ze jak tylko zaciaze zebym mogla zaczac brac . buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia ja tez mam zamowiona mieszanke nr.3......ja zaczne pic jak ja dostane gdzies ok. 21 dnia cyklu.......wiec moze nam sie uda razem zaciazyc???? fajnie by bylo......👄 Olawd.....wiec zagladnij pozniej a jutro sobie poczytam co tam naskrobalyscie.....bo za godzinke zmykam do pracy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam Was caly czas sloneczka,ale juz powoli mam dosc wypisywania bredni pomaranczy i nie bede juz tu o niczym pisac,bo juz mam dosc obrazania. kubel zimnej wody dla madzi=MOŻE TY SOBIE WYLEJ KUBEŁ ZIMNEJ WODY NA SWOJA GŁOWĘ!!!! NIE ŻYCZĘ SOBIE WYPISYWANIA BREDNI NA MÓJ TEMAT I MOJEGO M. I OBRAŻANIA MNIE.BOISZ SIE PISAĆ Z CZARNEGO NICA,TYLKO PISZESZ Z POMARAŃCZOWEGO.NIC NIE WIESZ O ŻYCIU I O MOICH PROBLEMACH,WIEC SIE NIE WPIEPRZAJ A JAK JUŻ TAK BARDZO CHCESZ KOGOŚ OBRAŻAĆ TO PISZ POD CZARNYM NICKIEM A NIE SIE CHOWASZ.NIE ZNASZ MOICH PROBLEMÓW I NA PEWNO NIE CHCIAŁABYŚ BYĆ W TAKIEJ SYTUACJI,NIE ŻYCZĘ NIKOMU TEGO.NA PEWNO NIE WIESZ JAK TO JEST CIERPIEĆ,WIEC ZASTANÓW SIE NAD WPISEM I NIE OBRAŻAJ NIKOGO,PATRZ NA SIEBIE!!! ❤️ Przepraszam Was,ale musiałam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu kochana nie przejmuj sie ta glupia pomaranczka.....zawsze mozesz pisac do nas na gadu gadu.....a ta pomaranczka nie ma tu czego szukac bo nikt jej tu nie chce i lepiej byloby by znalazla sobie miejsce gdzies indziej i wypisywala takie brednie:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×