Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Witajcie wszystkie kochane moje Duza 😘 😘 😘 dla was ;-) Pani misiowa jutro wazny dzien dla waszej kruszynki pewnie zabiegana jestes gosci troszke bedzie?? a tu jeszcze przeciez trzeba sie dzieckiem zajac. Trzymaj sie kochana Duza 😘 dla ciebie Smerfetka no zlituj sie nad nami i wracaj!!!! Myszka jak tam ziolka pijesz juz jak smakuja??🌻 Olawd a co u ciebie w pracy dzis czy masz wolne?? Ja ide obejzec jakis film i moze zdrzemne sie jeszcze bo wstalam wczas i nie moglam juz zasnac chyba przyzwyczajenie wstawania do pracy. Odliczam dni do 29 kwietnia juz nie dlugo!! Pozdrawiam as wszsytkie 🌻 dla was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny Dziś niestety @ przyszła... pomieszała mi szyki z wszystkim przez to, że przyszła dwa dni później. Mam zażyc podwójną dawkę clo od 5-9 d.c. no i w 9 dniu USG. i tak byłam umówiona do specjalisty wszystko idealnie grało. ale chyba coś mnie tyknęło bo umówiłam się też do mojej lekarki na USG na poniedziałek no i akurat to się zgra dobrze terminowo :) przynajmniej tyle.. ale do specjalisty w tym m-cu nie pójdę, zobaczę czy po tej podwójnej dawce będą rosły pęcherzyki... mam nadzieję, że tak... no i dziś zaczynam pić ziółka i zażywać wiesiołek, który rzeczywiście daje efekty z tego co obserwowałam w poprzednich cyklach :) Sara dobrze, że jesteś z nami :) zaglądaj i pisz wszystkim dziewczynom życzę fajnego weekendu :) buziaczki jestem w domku więc będę zaglądać piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................11.. . . .. ..........19.04.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . .........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................14.04.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26.....................9... . ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................3. ...............29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Zaciążone[kwiat Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............29.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............23............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patniko niestety mój mąż też pali papierochy, niby nie dużo, ale jednak. przerabialiśmy też salfazin, bo gdzieś wyczytałam, że może pomóc, ale jakoś bez efektu. Czy któraś z was oprócz Izulki podchodziła do inseminacji? Ja już 2 razy, bezowocnie niestety, ale tak sobie myślę, że może doktorek nie trafił w odpowiedni dzień, bo sam wyliczył kiedy ma to nastąpić i nic nie brałam przed oprócz jakiejś globulki dopochwowej, żeby nie było stanu zapalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Odezwę się wieczorem, albo jutro, bo widzę, że nikogo nie ma. Jeszcze tylko powiem, że właśnie jestem po @ i zabieram się do dzieła. Kupiłam testy owulacyjne i będziemy działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
czesc moje drogie! Na poczatku chce pogratulowac Patince i Beci super ze wam sie udalo,zaczelyscie wiosenny wysyp dzidziusiow!:) Kochane moje ostatnio mialam sporo zaleglosci ale juz was poczytalam i jestem na biezaco.U mnie nic nowego wciaz czekamy na domek formalnosci trwaja strasznie dlugo ale mysle ze najdalej do polowy maja juz sie przeprowadzimy. Sara u mnie jest ten sam problem slabe plemniczki no i tak juz prawie 2 lata z moim mezulkiem probujemy ale u mnie lekarz odrazu powiedzial ze przy slabych plemniczkach sa male szanse na inseminacje i szkoda tylko pieniedzy.Odrazu diagnoza ivf,no ale ze teraz z kasiorki sie wypluczemy na domek to musimy jeszcze poczekac z tym zabiegiem.Mysle ze przyjdzie wreszcie ten moment kiedy doczekam sie jeszcze dzidziusia czego i wam wszystkim moje drogie zycze.Pozdrawiam was cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KKinia dziekuje 😘 dla ciebie POdaje Aktualne DAne co do Tabelki ;-) Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................11.. . . .. ..........19.04.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................14.04.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26.....................9... . ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................3. ...............29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Zaciążone[kwiat Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............29.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............23............ ..........26.07.08 Patinka25................25................6.......................06.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dalej cisza ehmm ;-( a ja leze w lozeczku i chyba zamowie sobie jakies ksiazki bo za 3 tygodnie jak bede musiala tylko lezec to umre z nudow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no dziewczyny co sie dzieje ja uciekam i nie bedzie mnie caly tydzien mowie wam !! \\ Jestem Zla :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka ja dzis bylam w centrum bo chcialam sobie kupic spodnie dresowe to lazenia po domku i wkoncu kupilam sobie dwie pary , fajne spodnie i bluzeczke :-P . maz moj twierdzi ze zawsze tak jest ide po jedna rzecz a wychodze z kilkoma... no coz , ale jemu tez cos kupilam . pogoda dzis sliczna choc sie nie zapowiadalo , przynajmniej pranie mi wyschlo w ogrodku . cos spac mi sie chce mimo ze i wczesnie sie polozylam wczoraj i dzis nawet sobie pospalam... BUZIACZKI!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj patinko mi tez sie zdarza pisac sama do siebie ale tak to juz jest ja nie zawsze mam czas a jak go mam to poswiecam go mezusiowi , jak nie pracowalam bylo lepiej no ale pieniazki same nie przychodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ,weszłam na chwilkę żeby się przywitać.Asiunia27 powodzenia z ziółkami,ja juz piję 3 tydzień. Sara76 piszesz że mąz ma słabe plemniczki tez czytałam że pomaga wit.c,a jak tam twoje cykle masz owulke? bo to tez ważne,my z męzem jestesmy zdrowi a od 10 lat nie mam 2 dzieciaka,ale teraz zaczęłam pić ziółka a mąz zażywa wit.c teraz czekam na efekty ,ja jeszcze biorę wit. a i folik.Olawd,patinka👄 i wszystkie niewymienione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!!!!!!!!! Cos kafee wariuje bo napisalam posta i mi go wcielo.....mam nadzieje ze teraz juz bedzie oki:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie mam za bardzo czasu na pisanie.....wczoraj pracowalam 10 godzin od 2po poludniu do 12 w nocy, dzis rowniez ide na 2 do pracy i wroce gdzies po 2 w nocy, a i jutro ide na 11 i wroce gdzies pewnie kolo 9 wieczorem......ale na szczescie mam poniedzialek wolny.....:D:D:D:D:D:D Patinko napewno z dzidzia bedzie wszystko oki.....trzymam kciuki ....a co do ziolek jeszcze ich nie pije bo dopiero dostane ich gdzies kolo czwartku piatku.....mam nadzieje ze zadzialaja i szybko pojawi sie u mnie fasolka:P:P:P:P:P:P:P Sara76🌻 witaj u nas.....i mam nadzieje ze bedziesz sie u nas czula dobrze.....i zycze szybkiego zafasolkowania:):):):):) PaniMisiowa milej imprezki jutro👄 dla naszej malej ksiezniczki:P:P:P:P Smerfetko kiedy wrocisz do nas????????Tesknie bardzoooooo😭😭😭😭 Sorki ze nie pisze do wszystkich ale musze isc jeszcze koszule wyprasowac dla meza i pozniej prysznic i do pracki.....ale poki co to jestem i bede zagladac , wiec piszcie:D:D:D:D:D:Ddla wszystkich👄👄👄👄 i 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja własnie zaparzyłam ziółka ale na razie ich zapach mnie odstrasza :)mam nadzieję, że szybko się przyzwyczaję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff jak sie ciesze - mojej mamie udalo sie zalatwic ( raczej jej znajomej poloznej ) recepte na duphaston!! ma mi wykupic i wyslac . teraz przynajmniej bede spokojniejsza o kolejna ciaze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej opowiem wam cos zeby poprawic wam humorek , oczywiscie slowa nie oddadza tego jak to bylo ale ja plakalam ze smiechu jak to moja znajoma opowiadala bylo to prawie 15 lat temu i sama jako niepelnoletnia zaszla w ciaze . jej mama codziennie przed wyjsciem do pracy pytala : \"rodzisz?\" no i jak doszlo co do czego jej mama byla niedyspozycyjna (po przyjeciu) . odeszly jej wody i dalej lezala w lozku a bylo juz pozno , jej siostra przyszla do niej do pokoju i pyta co ona taka dziwna no to ta jej mowi ze chyba rodzi , a ta wpadla w panike jak to rodzisz , to co ty k...jeszcze w łóżku lezysz , ja pie... ubieraj sie mamooo ... poszla z nia i jej chlopakiem do szpitala a tam na izbie przyjec pani pyta \"czy pozwolenie na porod to jest?\" one oczywiscie myslaly ze skoro ona nie pelnoletnia to mama musi pozwolenie napisac i siostra poleciala do domu ale ze mama spala ciezko :-P to sama napisala i podpisala : \"zezwalam corce...na porod\" . wrocila do szpitala dala babce ta wlozyla w cala dokumentacje i wio na gore , a tam polozna przegladajac kartoteke placza ze smiechu , malo nie pospadaly z krzesel a biedna ciezarna nie wiedziala o co chodzi . wkoncu te polozne mowia do niej \" a jesli mama by nie dala pozwolenia to co? wepchnelibysmy dziecko z powrotem!!\" tego sie nie da opisac to trzeba uslyszec z ust znajomej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd______ dobre he he he Dzisiaj chrzcimy Patrysię i mama nerwa. Mam nadzieję że wszystko dobrze pójdzie. Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shamyiesha
Czesc dziewczynki... czytam wasze wypowiedzi i sie zastanawiam czy wszystko ze mna ok.. staram sie zajsc w ciaze od 3 miesiacy i nic,,,,a poza tym to nie mam tego przezroczystego sluzu...nie wiem co robic......... a poza tym okres mam zawsze 2 dni...to chyba cos nie tak... powiedzcie co myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w ten niedzielny poranek ;-) A u nas szok Olawd czy u ciebie tez tyle sniegu?? Spadl snieg w anglii szok nie znaja tego cala zime mamy bez sniegu. A w nocy pruszylo tak mocno ze dawno nie widzialam tak pieknego widoku choc nie przepadam za zima. Ale uwielbiam jak jest czas swiateczny choinka i ten snieg pruszy non stop no ale o czym ja tu pisze mamy wiosne a ja wracam pamiecia wstecz hehehehe. s?-- witaj 3 miesaice to krotko aby cos stwierdzic ze jest jakis problem ale okres trwajacy 2 dni nie jest dobrym zwiastunek udaj sie dobrego lekarza moze masz cos z gospodarka hormonalna?? Ja jak mialam 15 lat moje okresy trwaly 25 dni po 3 miesaicach zapytalam mamy czemu tak dlugo i zaprowadzila mnie do ginekologa dzieciecego i dostalam terapie hormonalna pomogla ale dostalam z niej rozstepow niestety. Myszko ojoj pewnie sie nie umiesz doczekac na ziolka i przemeczona biedactwo jestes praca lozko praca lozko ale nie dziwie ci sie duzo sil mam nadzieje za odpoczniesz niebawem duza 😘 😘 😘 Pani misiowa wszsytkiego dobrego dla ciebie i coreczki dzis wazny uroczysty dzien--trzymam kciuki 😘dla Patrysii Aneczka Asiunia Becia Gdzie sie podziewacie xxmadziaraxx 😘 kkinia pisz do nas czesciej bedzie nam milo 🌻 i dla kazdej duza 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka patinko --- kolo 10 ej jechalam na targ to tylko na aucie mialam troche sniegu a tak to w nocy padal snieg z deszczem wiec nie bylo go duzo . a teraz jest dosc ladnie tylko ze chlodno pani misiowa -- buziaczki dla ciebie i niuni , ty sie denerwujesz a mala pewnie wszystko przespi :-P dla was wszystkich kochane po duzej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Hej hej:) Widze fasolki rosną., oby tak dalej:) U mnie brzyusio juz duzi i jak widac 29 tydzien ciązy sie zaczał...sni mi sie synek coraz częsciej..taki sliczny jest..juz sobie go wyobrazam..ale daje popalic,włazi pod zebra i nie widzi mu sie w cale wyjsc :/ no ale coz jeszcze troszke musze sie pomęczyc. W koncu kto powiedział ze ciąza to same dogodnosci:P No i te kilogramy na plusie,hmmm bede musiała powaliczyc z nimi jak urodze.w koncu trzeba byc ładną mamusią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Jak myślicie ilu dniowe przerwy powinny być między stosunkami, żeby uzyskać lepsze plemniki i wykorzystać je w dni płodne. Acha, czy któraś z Was zaszła w ciążę ustalając dzień owulacji za pomocą testów? Pozdrawiam i całuski dla dzidzi, która miała chrzciny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×