Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

to dobrze przynajmniej przez chwilke mozna sie pousmiechac :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znacie jakis tytulow filmow komedii co mozna by bylo naprawde sie posmiac ? ja juz dawno nie usmialam sie ja jakiejs komedii bo te wszystkie sa malo śmieszne , choc ostatnio ogladalam "i want candy" i mimo ze to film angielskiej produkcji to byly scenki ze sie usmialam . brak mi dobrych komedii .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzodzanna zaraz mi sie skonczy sciagac to bede miec co ogladac wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny w Was cała nadzieja Właśnie odebrałam wyniki i wszystkie są ok poza prolaktyną i testosteronem. Zawsze miałam prolaktynę w granicach górnej normy a norma to 1,9 -25 dlatego zażywałam bromergon na obniżenie. Dziś wyszedł mi wynik 1,38 po 2-m-cach zażywania!!! czy to możliwe, żeby tak spadła????????? nie wiem co mam robić, wizytę mam dopiero w poniedziałek..czy mam odstawić bromek?? I jeszcze testosteron wyszedł mi 130 a norma u kobiet owulujacych jest do 60. Czy któraś z Was robiła kiedyś takie badania i miała podobne wyniki?? Proszę pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a gdzie wszystkie dziewczyny sie podziewaja ???? misiaczki , aneczko , myszko , A.N.N.A , paula3322 , xxmadziaraxx i wszystkie nie wymienione!!!!! smerfetko --- odezwij sie kochana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem ;-) tylko figurka najbardziej na tym cierpi bo to przeciez bomba kaloryczna ale co tam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia ja nie mialam problemow z hormonami wiec nie potrafie ci pomoc mimo moich szczerych checi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Asiunia ja też nie jestem ekspertem od hormonów, bo moje są w porządku. Tylko co z tego skoro i tak nie mogę zajść w ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Ja to mam szczęście znowu nikogo nie ma na forum. Jak wy sobie moje drogie gadacie to ja jestem w pracy... No, ale nie będę się zrażać i się jeszcze odezwę, bo dzisiaj idę do pani G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!!!!!!!!!!🌻 Ja jestem dzis w domku ale od rana zabiegana.....a to pranie a to sprzatanie .....ciesze sie bo dzis przyszly mi ziolkaaa......jupiiiiii.....wierze w nie ze mi pomoga a jak bedzie to zobaczymy.....:P:P:P:P:P:P:Pteraz chyba sie wezme za czytanie ksiazki.......odgrzeje sobie rosolek i poczytam troche .....a jeszcze musze pranie poskladac , a wieczorkiem jedziemy po samochod......buziaki dla wszystkich i milego wieczorku.....👄👄👄 Postaram sie pozniej jeszcze zagladnac....papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sloneczka,weszlam sie tylko z Wami przywitac 🌻 👄 jak bede miec wiecej czasu to sie odezwie. Pozdrawiam Was wszystkie 🌻 PS.Ja tez czekam na foteczki nowych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Beciu,że wszystko dobrze kuruj sie nam szybko!! Patinko nie martw sie wszystko bedzie dobrze zdrowa i piekna dzidzia bedzie po mamusi:*:*:* Misiaczku:*:*:*:*:* Myszko👄 Smerfeciu wracaj szybko ja cały czas czytam forum ale sie nie odzywam hi hi miło poczytac o 2 szczęściarkach:* Buziaczki dla wszystkichh kochanych dziewczynek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia poszukaj forum z problemem podwyższonego testosteronu,wpisz do wyszukiwarki na pewno coś będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia glowya do góry sprawdz dokladnie wyniki poszuka forum z problemmai hormonalnymi idz do lekarza on ci podpowie co zrobic. Nie mozesz sie poddawac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Smerfetka:) Nareszcie jesteś :) Dzięki Patinka Ty umiesz pocieszyć :) Jutro właśnie uderzam do lekarza i będę robić resztę androgennych hormonów zobaczę co mi powie :) Buziaczi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej smerfetko!!!!!!!!!!!!!! wkoncu sie zjawilas , tesknilam ogromnie za toba 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfeciu!!!:):):):):):(:( tesknilysmy:((:(( dawaj murzynka:P:P pusto bez CIEBIE bylo!!!!👄 🌻 Patinko25 jesli moge wtracic.. jak mozesz moze jednak pojedz do Polski bedziesz mila lepsza opieke znjadziesz dobrego gina i bedzie ok !!!!pomysl o tym ci zeznicy tam goowno wiedza:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka no nareszcie bo ja juz watpilam ze kiedykolwiek sie pojawisz!!!!! Ciesze nsie ogromnie ze wrocilas do nas :-) 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×