Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

kochane ja juz zmykam do łóżeczka ogladnac jakis film i spac bo jutro do pracy brrr... slodkich snow 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja tez uciekam na jakis fajny filmik i do lozeczka... Do jutra kochane. Smerfetka czytaj czytaj bo sie troszke nazbieralo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zostało mi 11 stronek, ale to juz jutro poczytam.Padam, więc uciekam, dziewczyny nigdy bym Was nie zostawiła, nie wiecie jak mi było bez Was ciężko, ale teraz juz jestem z Wami. Dziekuję ,że jesteście no i meldowac mi się prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich !!! Wczoraj nie pisałam, jakoś samopoczucie nie pozwoliło. Prawie cały dzień przespałam. No ale miałam też miłą niespodziankę. Odwiedziły mnie uczennice. To było bardzo miłe. Dziś też jakoś nie mogłam wstać z wyrka. Ale już lepiej, słoneczko wychodzi i dziś mąż zabiera mnie do kina !!! Wyrwę się z tych 4 ścian. Już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem juz na bieżąco, poczytałam, ale teraz musze szykować się do pracy, która jest niestety kompletnym niewypałem, więc wkrótce z niej rezygnuję. Becia i Patinka dbajcie o siebie, musi być oki. Od weekendu bede juz stałym gosciem na forum, jutro też zajrzę , a dzis chyba juz nie dam rady. Komp naprawiony trwało to długo, ale nie moge poganiac kogoś, kto musi tez częsci pozałatwiać i męczyc się z nim, ale wkrótce chcemy zmienic kompa i juz bedzie oki. Całuję was wszystkie, dziękuję za pamięć, teskniłam ogromnie, cieszę się ,że znów z Wami jestem.Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka ❤️ ja juz po pracy , troszke zmeczona ale nie jest tak zle - jutro bedzie masakra :-( postaram sie odezwac pozniej , teraz musze obiadku pilnowac buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny właśnie wróciłam od lekarza i okazało się , że prolaktyna badana po leku nie wyszła i muszę powtórzyć badanie, tak że w sobotę idę powtórzyć i w poniedziałek na wizytę u mojego ginekologa będę mieć wynik Jeśli chodzi o testosteron to dziś się dowiedziałam, że nie ma się czym martwić, że dużo kobiet tak ma....ale mi coś się wydaje, że tak nie jest..dlatego dla upewnienia się idę w środę do endokrynologa i zobaczę co on mi powie.... wprawdzie testosteron nie blokuje zachodzenia w ciążę ale potem kiedy się w niej już jest może spowodować poronienie....... na razie łykam clo i zobaczymy w poniedziałek na monitoringu co z tego wyjdzie.... całuję Was mocno :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znow stronka mi sie trafila na poprawe humorku :-) Mam dzis bardzo zly dzien wsciekla jetem sama nie wiem na co :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam!!!!!!!!!!! U mnie dzis swieci piekne sloneczko i jest bardzo cieplo.....:D:D:D:D:D Jak ja lubie taka pogode.....super.....mieszkanko sie wietrzy.....pootwieralam wszystkie okna.....wczoraj pilam pierwszy raz ziolka i powiem Wam ze wcale nie sa zle w smaku......dobre sa.....zobaczymy czy tak samo dobrze dzialaja.....wczoraj tez odebralismy samochodzik i dzis sie rowniez wietrzy na parkingu.......ide teraz cos poczytac a pozniej bede sie brala za obiadek.....buziaki 👄 dla Was wszystkich kochane.....sciskam Was mocno i przesylam duzo sloneczka****************************************zagladne pozniej...........milego dzionka zycze:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Smerfeciu wkoncu!!! Huraaaaaaaa👄👄👄!!! Super,że znowu jesteś z nami bardzo tęskniliśmy!!!:*:*:*:*:* Patinko nie denerwuj się...Wszystko będzie dobrze nerwy tylko szkodza dzidzi i urodzie;p więc uśmiech i pozytywne myślenie musi byc:*:* najwazniejsze,że sie udalo!! Myszko witaj:**👄 u nas nie za bardzo z pogoda brzydko i deszczowo fajnie,że chociaz u Ciebie słonko swieci... w taką pogodę nie mam na nic ochoty tylko zakryc się koldrą i spac lug ogladac TV do tego jeszcze cos mnie bierze chyba grypa zolądkowa:(:( i mam kaszel:(:( Asiu po badankach napisz co i jak żebysmy się o Ciebie nie martwiły:* buziaczki!! A co tam u Misiaczka i Beci pisać kochane tesknie!!:**:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo źle się czuję idę się położyć chyba grypa żołądkowa mnie dorwała:(:( będe jak się poczuje lepiej:) Miłego wieczorku kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie przegladalam nasz topik bo chcialam sprawdzic jak dlugo juz jestem z wami (177 stronka od 9stycznia) niby nie dlugo a tak juz sie z wami zżylam ze nie wyobrazam sobie dnia bez was przy okazji znalazlam zdj naszej zalozycielki coreczki--sliczna i jaka duza juz...jak chcecie to zobaczcie http://f.kafeteria.pl/nowy.php?id_p=2198090 pozdrowienia dla niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda radość, którą niesiemy innym zawsze do nas powróci.— Zenta Maurina Raudive Przyjaźń nie potępia w chwilach trudnych, nie odpowiada zimnym rozumowaniem: gdybyś postąpił w ten czy tamten sposób... Otwiera szeroko ramiona i mówi: nie pragnę wiedzieć, nie oceniam, tutaj jest serce, gdzie możesz spocząć.— Malwida von Meysenbug Nie skarby są przyjaciółmi, ale przyjaciel skarbem. — Epiktet z Hierapolis Trzeba wielu lat by znaleźć przyjaciela, wystarczy chwila by go stracić. — Stanisław Jerzy Lec I trzeba być wielkim przyjacielem i mocnym przyjacielem, żeby przyjść i przesiedzieć z kimś całe popołudnie tylko po to, żeby nie czuł się samotny. Odłożyć swoje ważne sprawy i całe popołudnie poświęcić na trzymanie kogoś za rękę. — Anna Frankowska Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać. Friends are angels who lift us to our feet when our wings have trouble remembering how to fly. (ang.) — Autor nieznany (...) jeśli się uśmiechniesz, mogę oddychać; jeśli się roześmiejesz, mam dość pokarmu, aby przetrwać następne kilka dni. — Jonathan Carroll Dziecko na niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×