Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Właśnie sobie uzmysłowiłam jedną rzecz....przecież jak się zażywa clo to nie można chyba zbadać prolaktyny?? Czy któraś z Was może wie?? :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatjcie kochane dzis ide zobaczyc mmoja dzidzie juz sie nie moge doczekac az od 6 rano nie spie :) snilo mi sie ze rodzila mi sie córeczka a ma byc chlopak :) ale mi to nie przeszkadza bo tak czekam na to malenstwo ze nnie wazne czy bedzie chlopczyk czy dziewczynka Asiunia27-mozesz chyba badac prolaktyne bo ja jak sobie przypominam to mialam badana a bralam clo i bromek wiec chyba nie ma przeciwskazan Smerfetka i sonia fajnie ze juz jestescie brakowalao was tu Olawd wielki buziak dla Ciebie za stala obecnosc 👄 xxmadziaraxx szkoda ze tak wychodzi ze sie wszystkie mijamy tu na forum ale wielki 👄 dla ciebie Myszko gratuluje samochodziku my kupowalismy samochodzik juz prawie dwa miesiace temu taki zeby juz byl rodzinny i bezpieczny jak bedzie z nami dzidzia jezdzila :) u mnie wczoraj tez byla piekna pogoda i zrobilam wiosenne porzadki az maz mnie okrzyczal ze tyle zrobilam ;p WIEEEEELKI buziak 👄 Patinko moze to humorki ciazowe cie dopadaja ?? ale nie denerwuj sie zawsze mysl o dzidzi ktora jest pod twoim serduszkiem Misiaczki co tam u Ciebie?? Pozdrawiam was wszystkie i napisze pozniej jak tam po wizycie jeszcze raz buziaki i przesylam fuidki *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam sie przywitac bo zaraz smigam do pracy . buziaczki dla was i milego dzionka . jak nie padne po pracy to odezwe sie jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witam was wszystkie,czytam was na bieżąco ale nie zawsze mam czas żeby coś napisać,a teraz mam pracowity weekend więc bede pisać dopiero w poniedziałek,a reszta pisać co bede mieć co czytać.Odliczam dni do @ jeszcze 5,oby jej nie było.👄 dla wszystkich forumowiczek na weekend

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane wybaczcie za wczoraj 😘 mam zmienne humorki mozliwe ze od hormonow plakalam potem sie smialam a potem znow handra dzis wogole wstalam lewa noga tez moze mi minie mialam rno ochote na rybke w musztardzie ale jak otwarlam to mi sie odechchialo. mam ochote zjesc cos ale sama nie wiem na co i tu mam klopot. ehmm smerfetka ciesze sie ze wrocilas i jestes z nami Soniu oczywiscie ze teskilysmy i nie zapomnialysmy o tobie choc nie wymianielysmy twego imienia wolalysmy smerfetke bo ona jak trzepnie noga to kazda w marszu na topiku siedzi ;-) buziaczki dla 😘 kazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzodzanna trzymam kciuki oby @ ominela cie wielkim lukiem najgorsze 5 dni mam nadzieje ze niebawem oglosisz nam super nowinke ;-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻🌻 Kurcze nie moglam wejsc na topik....znow cos sie chrzanilo z kaffe ale juz jest chyba dobrze:D:D:D:D Patinko👄 ==>hormonki jednak dzialaja u Ciebie......ale to dobrze bo wtedy wiesz ze u ciebie ktos zamieszkal🌻:D Aneczko👄 ==>mam nadzieje ze ta grypa zalodkowa Cie jednak ominela....trzymaj sie kochana i nie daj sie chorobie🌻:D PaniMisiowa👄 ==> Patrysia wygladala slicznie na swoim chrzcie....i Ty rowniez....pozdrawiam Was serdecznie🌻:D Olawd👄 ==> odnosnie tego co pisalas mi na gg nic narazie nie wiem a raczej nie znam nikogo takiego.....musialabym sie rozgladnac.....jak cos bede wiedziec to dam Ci znac🌻:D xxmadziaraxx👄 ==>jak ksiazka kochana ????ja zaczelam ja czytac ale wciaz brakuje mi czasu na nia....ale musze sie przysiasc i spokojnie poczytac🌻:D Ewcik_1👄 ==>kochana nie przepracowuj sie tak bardzo ....troche odpoczynku Ci sie nalezy🌻:D Asiunia👄 ==> a Ty sie tak nie zamartwiaj ....dziewczyny mialy gorsze wyniki a udalo im sie zajsc w ciaze.....glowa do gory bedzie dobrze🌻:D Dzodzana👄 ==>ziolka juz pije i bardzo mi smakuja....trzymam kciuki zeby wredna @ do Ciebie tym razem nie przyszla....pozdrawiam🌻:D Smerfetko👄 ==>kochana nawet nie wiesz jak tesknilam za Toba sloneczko......ciesze sie ze juz wrocilas.....a co do tej Twojej pracy to wczoraj Ci powiedzialam......muszisz sie oszczedzac zeby byc silna i zdrowa mamusia......caluje Cie goraco siostrzyczko🌻:D:D Misiaczku👄 ==> kochanie a co u Ciebie???? Ty jestes nasz dobry duszek na ktorego zawsze mozna liczyc.....pozdrawiam goraco🌻:D AnulkaS👄 ==>ciesze sie ze u Ciebie i dzidzi wszystko dobrze.....poglaszcz bruszek odemnie i pisz kiedy tylko chcesz i mozesz noi fluidki poki co nam przesylaj🌻:D Kakusia👄 ==>slonko ty nasze.....jak samopoczucie????poglaszcz malrgo wiercipietke od cioci......a co do utka jezdzi sie nim super....choc ja tylko pasazer ale nowe to nowe i bardzo sie do niego przywiazalam mimo ze mamy go dopieo 2 dni🌻:D Soniu👄 ==>nawet tak nie mysl ze o Tobie zapomnialysmy .....poprostu wszystkich dziewczyn ktore nie pisza jakis czas na topiku nam barkuje i tesknimy na nimi.......ja rowniez i za Toba tesknilam.....jak synek ????? ucaluj go odemnie i pozdrawiam goraco🌻:D Sylweczka👄🌻,Pauly78👄🌻,Paula3332👄🌻, Oli26👄🌻,Obca👄🌻,Monita👄🌻,Kwatolina👄🌻 i wszystkie niewymienione dziewczyny👄🌻 prosze bardzo o odezwanie sie na forum ....byloby nam bardzo milo......pamietamy o Was wszystkich ale czasem odezwijcie i napiszcie choc pare slow....pozdrawiam Was wszystkie goraco i buziaczki przesylam👄:D:D:D A ja suedze sobie z kawka i zajadam sie plackami ziemniaczanymi....mam nadziej ze tego posta mi wysle bez problemu bo kafee cos sie wiesza co chwile.....milego dnia wszystkim zycze i zagladne do Was jeszcze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po pracy , nie bylo tak zle . teraz mam az do czwartku wolne bo w poniedzialek nie ide do pracy myszko---to nic waznego , to tylko czysta ciekawosc , aczkolwiek.... :-P buzka dla ciebie buziaczki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) u mnie bez zmian, choc ostatanioa noc mialam nieprzespana bo bolal mnie brzuszek, biore caly czas duphaston i od kiedy zaczelam brac nic mi nie bylo, a dzis w nocy.... nie wiem juz co o tym myslec, ale nastawiam sie tak: Co ma byc to bedzie, moze macica sie powieksza i dlatego, to 7 tydzien a w 7 tyg i 8 najwiecej poronien, poza tym ja tez juz w 7 poronilam. Ale jakos sie nie martwie tym razem ;) Co ma byc to i tak bedzie i moje zamartwianie na nic sie nie przyda. Przesylam wam buziaczki i fluidki ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohhhooo faktycznie cos mi te fluidki nie wyszły ;) ale oryginalne przynajmniej. Hmmm jednego posta mi wcielo, teraz jakies wstaweczki co sie dzieje z kafe??? Czy slyszy mnie admin? Dla was kochane Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia----masz racje nie zamartwiaj sie bo to tylko stresuje i nic wiecej . a brzuszek moze cie bolec z dwoch powodow 1:macica ci sie powieksza , 2: w tym czasie powinnasz dostac normalnie @ ale ze jestes w ciazy to tak sie dzieje , tak mi mowila polozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak ja mam czas to nie ma nikogo :-P ale to nic zagladne pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd ja jeste, Mojego synka wywiozlam wlasnie do babci bo cos sie humorzasta robie ;( i nie mam sily na ciagle --- MAMO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te moje bóle brzuszka to sa jakies dziwne.... nie takie jak przy poronieniu (wtedy bolal mnie brzuch ciagle w dole brzucha tak samo jak na okres tylko bardziej-duzo bardziej) a teraz boli mnie tylko w nocy i jak sie juz wybudze w nocy z bolu to przestaje.... jak usne to znowu.... ale mam tez niespokojne sny...i za kazdym razem jak sie wybudzam to ide siusiu. W nocy jak jestem zaspana (polprzytomna) to uwazam ze bol byl ostry ale mam nadzieje ze to tylko przemeczenie. Moj ginekolog mowil ze wieczorem i w nocy ma prawo bolec bo po calym dniu macica jest najbardziej zmeczona, dlatego duphaston biore na noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia --- na pewno bedzie dobrze ale te bole to jakies dziwne tylko w nocy?hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie kochane moje KObietki a ja po drzemce wlasnie sie obudzilam i 1-sze co przyszlam sie z wami ponownie przywitac bylam popoludniu z mezem na zakupach i wzielo mnie na wymioty dobrze ze zatrzymal sie przy sklepie i wziol jednorazowke bo o maly wlos wylodowaloby w innym miejscu niedobrze slabo mi raz goraco raz zimno hormny pelna para dzialaja no i niedobrze mi ciagle. Ide cos zjesc moze mi przejdzie no i bardzo duzo pije kurcze dzis wypilam prawie 3 litry soku czeresniowo-jablkowego dobry jest muszewam powiedziec z tymbarku ;-) Becia trzymaj sie ja sama obnizylam sobie dawke duphastonu na 1 dziennie rano bo bralam 2 na dzien i chcialam sprawdzic czy jesli obnize czy cos sie bedzie dziac nic sie nie dzieje a jak bralam 2 tabletki dziennie czulam sie bardzo napuchnieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko----to ci hormony wariuja :-) badz dzielna bo to dobrze 👄 (a ten soczek jest rewelacja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd sciagnol mi sie dzis ten film Wszystko o rozwoju dziecka i plakac mi sie zachcialo jaki sliczny ten maluch zostawie sobie ten film na przyjemosc w ogladaniu gdy bede juz po 30 tygodniu ciazy. Jakos teraz nie potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko ciesze sie ze sie odezwalas jestes nieprzegieta jak naposzesz posta to od razu na pol stronki heheheh az milo czytac. Ciesze sie ze ziolka ci smakuja gorzej by bylo jakbys miala sie do nich zmuszac. A ja mam teraz ochote na herbatke chyba sobie zaparze albo rumianek wypic albo mietke hmmmm cos musze sobie zrobic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko---ja ten film przegladalam tylko bo na razie takie rady mi nie potrzebne :-( a tylko sie wkurzam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale zaraz musze isc zadzwonic do pl i troche mi to zajmie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Cześć dziewczyny, czytam od czasu do czasu co tam u was słychać. Ja jestem już w 10 tygodniu. mam nadzieję że wszystko będzie dobrze bo nic mnie nie boli. nie dostałam nic na podtrzymanie, pierwsze USG wykazało że serduszko bije. Za tydzień mam kolejne USG, no i będę patrzyła co tam się rozwinęło i czy nie ma wad genetycznych. Po 2,5 roku starań o dziecko mam nadzieję że mi się w końcu uda. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Wiem że dwa i pół roku starań to nie dużo ale lekarze mówili nam że możemy nigdy nie zajść w ciążę w sposób "naturalny".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efqa---to cudownie ze serduszko bije , uda ci si na pewno miec w koncu malenstwo i bedzie podobne do ciebie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa a w ktorym tygodniu mialas robione usg i pokazalo sie serduszko??? GRATULACJE Boze jak ja sie modle aby i u mojego bilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×