Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

w Anglii to faktycznie juz jest kiszka- tez slyszalam, zreszta mojego faceta brat tez tam siedzi ze swoja dziewczyna i z tego co slysze to co kilka dni pracuje gdzies indziej- ciagle ma jakies dorywcze prace. Tez ostat, myslalam o nich czy wogole jest sens zeby tam siedzieli- czy nie lepiej bylo by poszukac czegos w polsce ale to juz ich wybor. Teraz ciekawiej jest w innych krajach- np Holandia, Dania- przynajmniej z relacji znajomych moge tak powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Bliźniak Doskonały rok dla Bliźniąt w parach - zarówno tych w stałych, jak i okazjonalnych związkach. Znikną wszelkie animozje, okaże się, że o wiele więcej was łączy, niż sobie wyobrażaliście. To będzie romantyczny rok! Wyraźnie bardziej rodzinny rok. I to bardzo dobrze, bo to już najwyższa pora, żeby więcej uwagi poświęcić najbliższym. To dobry rok na zawieranie związków małżeńskich, zaś pary, które ostatnio czuły się jak na morzu wzburzonym sztormem, mają szansę wpłynąć wreszcie do spokojnego i bezpiecznego portu. Nadszedł czas na podjęcie dojrzałych decyzji. Niejedne Bliźnięta poświęcą się w tym roku budowie domu lub zaplanują powiększenie rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Blixniak Gwiazdy mówią. Ten rok będziesz miło wspominać. Konfiguracje na niebie zapowiadają dużo radosnych wydarzeń i bardzo pomyślną koniunkturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonka 👄 ja juz zmykam do wyrka z mezusiem , bede jutro przed poludniem bo mam wolne . slodkich i owocnych snow 🌻 dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Rak Gwiazdy mówią. W najbliższych miesiącach będziesz musiała coraz częściej naciskać na hamulec. Nie pozwól, by dotychczasowe sukcesy pozbawiły cię czujności. Niestety, fortuna kołem się toczy, trzeba więc nauczyć się przewidywać trudności. A te pojawią się, jeśli będziesz lekkomyślna. Niechętny ci Jowisz połączy swe wpływy z Saturnem i może wplątać cię w kłopoty. Nie wszczynaj teraz żadnych sporów prawnych, nie zawieraj transakcji dotyczących nieruchomości. Cokolwiek planujesz, bądź w absolutnej zgodzie z prawem. Jowisz od grudnia rządzić będzie strefą Raczych związków, co z pewnością zaowocuje ciekawymi kontaktami. Szczególnie dobrze będzie Ci szło zawiązywanie relacji z przedstawicielami innych kultur, religii czy krajów. Będziesz bardzo ciekawa ludzi i świata! Taka sytuacja prędko się w Twoim życiu nie powtórzy, wykorzystaj więc ją do granic możliwości. Jeśli masz w planach wyjazd za granicę, zrealizuj go w nadchodzącym roku. To dobry czas na emigrację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
ja tez już zmykam, bo miałam ciężki dzień. do jutra ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje EfQa👄........czyli czeka mnie super roczek......hihiihihi zobaczymy , oby byl taki jak mowi horoskop;;;;;🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Narzeczona ale to raczej przestroga żebyś zwróciła uwagę na stronę prawną zawieranych transakcji i nie działała lekkomyślnie a wszystko będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak a ja znowu w tyle, czytam, ale mam tego troche do nadrobienia, więc bede za dłuższa chwilę. Humorek u mnie juz lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej chcialam jeszcze o czyms wspomniec.Dzis kupilam pierwszy w moim zyciu test ciazowy, niestety niepotrzebnie ale nie o tym chce pisac. Czytalam instrukcje do tego testu i sa tam tez takie wskazówki co robic gdy jest sie w ciazy i co tam m. in. pisze? " Przestać palic i ograniczyc spozycie alkoholu" !!! jak mozna tak napisac! nie powinno tam byc napisane iz bezwzględnie prezstac pic aby nie spowpdowac u dziecka zespołu FAS??? Wydaje mi sie to nie do pomslenia zeby nie napisac o tym w tescie skoro pisze sie o paleniu i piciu. co to za okreslenie "ograniczyc picie?" totalna porażka... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Smerfetko czy to robiłaś badania prolaktyny? Bo ty naprawdę ostatnio żyjesz w stresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Ale teraz to już naprawę muszę iść spać bo jutro będę skonana!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu wszystko ok, nasienie, drożne jajowody, cytologia, hormony, owulka jest, pęcherzyki rosną. Wydaje mi się,że stres i to napieranie ze strony innych robi swoje, bo oprócz normalnych problemów, musimy jeszcze mieć innych problemy na głowie, no i wszystko przez to,ze im się wydaje,ze ja chyba nie chce dziecka, takie odnosze wrazenie, ale wystarczyłoby się zastanowic i pomysleć, a może oni się starają i nie moga mieć? Wie o tym tylko szwagierka, ale i tak niepotrzebnie, bo ona już ma dzidzi i nie rozumie co przechodzimy.No ale tak poza tym nikt nie jest ślepy, jesteśmy 3 lata po ślubie, nie mamy dziecka , to po co dopytywac i gadać nam bzdury?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się podziewają moje Misiaczki, Aneczka, Sonia, Becia, Ewcik, Kasiada, Misiunia, Narcyz, Myszka, Oli 26 i inne dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka________a moży byście gdzieś wyjechali może to bym wam dobrze zrobiło, bo ty się wykończysz dziewczyno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry sloneczka wlasnie szykuje sie do usg troszke zoladek sciska mnie ne z nerwow kurccze w nocy okropnie plamilam wezme zabrudzona bielizne i zapytam ze od 3 dni i coraz wiecej no chyba nie jest to normalne. Mam tyko nadzieje ze moj dzidzius rosnie sobie spokojnie i nic mu nie ma. Buziaczki odezwe sie po wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka ❤️ ja wlasnie odwiozlam mzusia do pracy , zrobilam zakupki male i wracam do wyrka bo nie dla mnie wstawanie o 6.30 !!!!! trzeba korzystac poki moge :-P patinko---daj slonce szybko znac co i jak z dzidzia 👄 zerkne do was za jakies 2 godzinki , buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec dzidzia rosnie zdrowa serducho bije caly czas ale skad mam plamienia oni nie wiedza powiedzieli ze skoro plamie na brazowo to nie jest zle. Jak zacznie cos bolec i bedzie czerwona krew mam sie zglosic do swojego GP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Kiedy w końcu zrobi się prawdziwa wiosna i będzie ciepło?? Pogoda jest tak dobijająca a jeszcze trzeba siedzieć w pracy Jak tam Wasze staranka dziewczyny?? Smerfetka cieszę się, że nastrój Ci się poprawił :) Patinka super, że wszystko z dzidzią dobrze teraz musisz dbać o Ciebie :) Olawd Ty śpiochu wstawaj :) szkoda dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
No widzisz Patinka dzidzia rośnie i jest coraz silniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko---cisze sie ze z dzidzia wszystko ok !!! tylko martwia mnie t twoje ciemne plamienia (mi wlasnie od nich zaczynaly sie poronienia i jakis tam lekarz na forum mi napisal ze to moze byc przez niewydolnosc cialka zoltego - wiec bierz kochana ten duphaston i odpoczywaj bo na pewno wszystko bedzie ok) buzka asiunia---ale ja jestem taki spioch ze ... ze mnie sie smieja ze wiekszosc zycia przespie :-P no ale skonczy sie jak beedzie dzidzia i nasze pieski :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×