Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

patinko---wysle ci jeszcze raz ale dopiero jak mezus mnie pusci na drugiego kompa bo to tam mam wszystko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa -----🌻 duuuuuzaaaa buzka dla ❤️ patryni ❤️ z okazji jej czwartego miesiaca zycia!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinka czyżbyś miała kryzys w związku z urodzinami? Jak dobijesz 30-ki tak jak ja to będziesz miała powody się martwić, że Alzhaimer coraz bliżej... Jak ja bym chciała mieć znowu 26 lat... Mam nadzieję, że Patrycja PaniMisiowej jeszcze wiekiem się nie przejmuje-to tak a pro po jej 4 miesiąca życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinko jesteś nie możliwa, po tym wszystkim co wczoraj przeszłaś masz jeszcze czas żeby żyrafy i słonie zamykać w lodówce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
A Ewcik to czemu się nie odzywa? Czyżby ten nowo wymieniony sufit w salonie spadł? No mam nadzieję, że nie. EfQa jak tam brzusio? Widać już oznaki zafasolkowania? Prześlij fluidy ciążowe eterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odebrałam wyniki i na 99% mam PCO :( a więc staranka będą musiały poczekać do momentu unormowania hormonów byłam stymulowana niepotrzebnie najpierw trzeba wyleczyć się nie wiem tylko ile to będzie trwało i to mnie martwi bo ja już chcę dzidzię :(:( tak mi smutno................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia oby szybko to wszystko szło wyleczyc i żebyś miogła zacząć staranka, a rezultatem ma być dzidzi. Pani Misiowa super,jak ta Patrycja rośnie, to musi być cudowne uczucie patrzeć tak jak dzidzi rośnie. Reszta dziweczynek pozdrowienia i buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki na jednym z topikow dziewczyna ktora starala sie zajsc w ciaze przez 28 cykli dowiedziala sie ze jest w ciazy.....udalo sie jej.....dziewczyny to jest dowod ze uda nam sie wszystkim tylko musimy w to wierzyc i isc do przodu......cudowne wiesci naprawde....jednak cuda sie zdarzaja.....ale sie ciesze ze sie jej udalo........ Asiunia i Tobie tez sie uda zobaczysz.....byc moze musisz na to Twoje szczescie troche dluzej poczekac .....tak samo i Ty Smerfetko jak i Misiaczek, Olawd, Sylweczka, Aneczka i reszta dziewczyn.......zobaczycie.....musimy w to mocno wierzyc i nie poddawac sie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Dzięki za pocieszenie dziewczyny - jutro się może dowiem że nie mam tyłozgięcia. Smerfetko mam przeczucie że ci sie uda niedługo. Sara brzuszek juz trochę widać - straciłam talię i założyłam dżinsy ciążowe z gumką na brzuszek. Ale dziś bardzo źle się czułam aż mi się płakać chce - było mi strasznie słabo, myślałam że zwymiotuję i strasznie boli mnie głowa. nie chcę brać leków więc cierpię. Asiunia jak mi w październiku przepisali Parlodel tez czułam się tak jak ty. Byłam załamana bo wyczytałam że z pół roku muszę to świństwo brać żebym mogła myśleć o dziecku. A i tak nikt mi gwaranci nie da... Wymiotowałam po nim i płakałam na zmianę. no i popatrz zleciało nie wiem kiedy i udało się. Najważniejsze że zrobiłaś pierwszy krok, wyleczysz się i na pewno ci sie uda!!! najważniejsze że masz diagnozę i zaczynasz leczenie. PRZESYŁAM MNÓSTWO FLUIDKÓW DLA WSZYSTKICH !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
A teraz bedę uciekać bo zaraz zemdleje chyba. Potwornie się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Chciała bym sie do was przyłaczyć bo też niebawem zaczynam starania. Co prawda mój facet chce poczekac jeszcze kilka miesięcy ale ja nie bardzo- chyba go przekonam;) czy moge dołączyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczona---witaj sedecznie i oczywiscie ze mozesz dolaczyc do nas 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze w takim razie napisze troszke o sobie. Do dzis myslałam ze sie udalo i bez wielkich starań jestem w ciązy. Zwyczajnie @ mi sie spoźniała dośc sporo wiec myslalam ze moźe.. ale nie zdążylam zrobic testu i dostałam @.. ehhh a juz sie cieszyłam ze sie udalo. Planujemy na koniec roku kupno mieszkania i moj narzeczony mowi zeby poczekac jak będziemy mieli juz to swoje gniazdko ale juz nie moge sie doczekac.. poza tym ciąża trwa 9 m-cy wiec chyba zdazyli byśmy sie użadzić. nie wiadomo tez kiedy nam sie uda... jak na razie biore tylko folik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczona---tak to juz sie zdaza ze @ sie spoznia czlowiek robi sobie nadzieje a tu \"czerwona niespodzianka\" . po czesci twoj narzeczony ma racje , na twoim miejscu nie myslalabym o tym tylko o urzadzaniu mieszkanka a wtedy w najmniej oczekiwanym momencie moze sie okzac ze akurat jestec w ciazy czego ci z calego serca zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu jest nasza tabelka a w niej troche informacji o nas Starające się 👄 Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................14... .. ............02.05.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ...............02.05.08 becia_gask...................26.....................9... . ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............13.05.08 asiunia27.....................27.....................3. ...............29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 44.................26.04.08 Zaciążone 🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............31.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............25............ ..........26.07.08 Patinka25................25................6............ ...........06.12.08 Dzieciaczki urodzone ❤️ Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki gdzie sie podziewacie????? ja mam akurat chwile bo mezus oglada film a tu nie ma nikogo??????? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Hm Beciagask coś się nie odzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Ja jestem, ale na chwilkę, bo mąż będzie mi robił prezentację nowych bokserek, nabytych w celu wyluzowania "jajek". Anusia to nic, że musisz brać tabletki, przynajmniej wiesz na czym stoisz i lepiej wiedzieć co się leczy niż czekać za założonymi rękami. Trzymaj się buźka. Smerfetka jak tam humorek się polepszył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Ciekawe co u niej, jak tam dzidziuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Oli26 tak dawno się nie odzywała, ciekawe co u niej? Oli jak nas czytasz to daj jakiś znak życia. Narzeczona, my z doświadczenia wiemy, że ciąży lepiej nie planować zbyt skrupulatnie, bo to różnie wychodzi. Może lepiej się wstrzymać i zacząć działać w nowym mieszkanku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
sara ha ha, no to idź na prezentację. Mojemu mężowi to te bokserki kazał nosić androlog, bo powiedział że jak jeszcze raz przyjdzie na wizytę w slipkach to go wyrzuci za drzwi. i spodnie też mu kazał nosić luźne, żeby nie były za ścisłe w kroku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wielkie za tabelke... juz myslalam ze bede najmolodsza ale jednak nie:) ja mam 23 lata i jestem z Ostrowa Wlkp Z rozmow przeprowadzanych monotematycznie na temat mieszkania i dzidzi wyglada na to ze jednak faktyczne bede musiala czekac jeszcze przynajmniej kilka miesiecy ale uwazac jakos specjalnie nie mam zamiaru;P Bo oprócz mnieszkania jest jeszcze problem w postaci mojej pracy. moja firma roznie postępuje z ciezarnymi i nie wiem czy nie beda chcili mnie zwolnic jak bym zaciązyła. umowe na nieokreslony bede miec tez jakos pod koniec roku wiec wszystko pewnie odwlecze sie do tego momentu.. ufff Ale trezba zacisnać zeby i ćwiczyć cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Narzeczona młoda jesteś masz czas, więc spokojnie sobie wszystko zdążysz poukładać. Póki co porób sobie może jakieś badania podstawowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badania - tez o nich myslalam ale nie bardzo wiem od czego zaczac mimo tego ze troche czytalam na ten temat. co proponujecie na poczatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×