Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Patinko kazdy lekarz powinien wypisac ta recepte wiec jak tylko masz w Polsce mame siostre czy kolezanke to popros o przepisanie i wykupienie recepty jak nie mozesz przyjechac teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia gdybym byla sama bez zobowiazan ja lece juz dzis teraz w tym momencie albo juz dawno by mnie tutaj nie bylo. Mama powiedziala ze zajmie sie lautra nawet jesli bede musiala tydzien dluzej zostac w polsce. Ale trzymia mnie tez spotkania u tych tepakow-lekarzy poniewaz moja corka ma podwojna prawa nerke i co jakis czas musze chodzic do lekarza. 12 maja ma nastepne wiec jeszcze zdaze 19 maja nastepne wiec musze przesunac a moja mama sie nie dogada wogole znajomosc jezyka zerowa wiec jestem tu potrzebna. A moj cudowny maz to albo spi jabo pracuje albo je nic wiecej. Pracuje od 15.30 do 6 rano potem prysznic kladzie sie jest wykonczony to jego biznes i msui byc caly czas obecny inaczej pieniedzy nie bedzie a co chwilke ktos sie zwalnia dochodzi trzeba przyuczyc dostawy trzeba zrobic nie wszystko mozna zamowic i przyjedzie pod sklep. Wiec jest tego wiezcie mi. Dokladnie nie bierz zastrzyku na wlasna reke!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kolezanka musi miec jakies tzw wtyki albo mama pracuje albo bliska kolezanka albo ona sama. to bardzo niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko---moja mama ma znajoma polozna i ona poprosila lekarza na dyżurze i on wystawil recepte a mama ja zrealizowala i wyslala mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARGARITKA 22
ok nie wezmę , hormony mi sprawdzali jest ok a może jajniki mam zatkane nie mam pojęcia a inne badania tak pomału idą następna wizyta w szpitalu mam na maj a zresztą tu wszystko idzie tak powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli taka sama kombinacja jak u mnie tylko ty prosilas mame wiec poszlo to zgrabnie a ja kolezanke i teraz czekac. Mam nadzieje ze bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam resztowke prawego jajnika po pozamacicznej i na nim zaszlam wedlug pani ktora robila usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Margeritka A probowalas monitoringu zeby sprawdzic jak rosna i pekaja pecherzyki?? i powiedz dlaczego kolezanka dala ci ten zastzryk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARGARITKA 22
Dzięki za Poradę zaczekam co mi powiedzą w szpitalu i będę dalej próbowała PA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Kakusiu:):):):):) Mezulek w pracy wiec siedze i sobie czytam....ale cos tak nagle sie cicho zrobilo na topiku:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie zauwazylam ja mialam dzis popoludnie przy komputerku bo maz dzis pozniej wraca tzn juz niedlugo bedzie i mowie pogadam z dziewczynami nadrobie zaleglosci a tu cisza Myszko jak u ciebie staranka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm u mnie staranka zaczynaja sie pelna para.....dzis mam 6 dzien cyklu wiec juz niedlugo do roboty.....mam nadzieje ze tym razem bedzie owocnie:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi i jeszcze stronka mi sie trafila........super.......juz dawno zadnej stronki nie zlapalam:):):)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko to chyba razem bediemy sie starac bo ja zaczynam juz jutro - coprawda dni plodne mam od piatku ale co tam :-P to mam nadzije z w maju razem oglosimy dobre wiesci!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myska stronka twoja na szczescie moze i na fasolke ja tez jak trafilam po dlugim czasie na stronke to na szczescie wmawialam sobie i sie udalo. Staranka pelna para mowisz i oby z tego byla sliczna fasolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd oby nam sie udalo ....super by bylo....ale mam nadzieje ze jak bedziesz w Polsce to bedziesz caly czas z nami na forum , ze nas nie zostawisz.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noi jeszcze Smerfetka z nami .....bo ona ma te sama date kolejnej @ co ja....czyli 15.05......mam nadzieje ze uda nam sie wszystkim👄 Patinko no ja tez tak mysle ze po tak ciezkiej pracy powinien byc zadowalajacy final:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie OLawd bys sprobowala ja bym cie znalazla w tej polsce jak bede na urlopie i lomot spuscila heheh zartuje ale mam nadzieje ze sposobalo ci sie nasze towarzystwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet nie wyobrazam sobie już jak byłoby jak bym zobaczyła 2 kreski, ale mam nadzieje,ze w maju ktoś jeszcze oprócz Oliwd je zobaczy, np. Myszka. Dziewczyny a ja po ostatnich przezyciach czuję się bardzo zmęczona, wyczerpana wręcz i nawet spac w nocy w ogóle juz nie moge, bo do 5 rana nie spałam, nie dość,ze mam problemy z zaśnięciem to teraz jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj przydałoby się gdzieś wyjechac, ale niestety i to nie wchodzi w grą, a do lata jeszcze trzeba poczekac na wyjazd nad morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko albo np.Ty zobaczysz II kreski na tescie:):):):):):) Zobaczysz je napewno jak nie w maju to moze w czerwcu albo w kolejnym miesiacu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smeretko---nie kiedys tylko w nastpnym miesiacu masz dwie krechy murowane!!! a jak wroce do polski to nie mam zamiaru was opuszczac !!! jedynie obawiam sie z jak juz przeprowadzimy sie na swoje to przez jakis czas nie bdziemy miec netu :-( jak ja wtedy bez was wytrzymam :-( mam nadzieje ze chociaz z jedna sie wymienie nr tel to bym mogla smsami choc troszke byc w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×