Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sara76
Smerfetko do jakiego specjalisty chodzisz w Poznaniu? Czy do zwykłego ginekologa czy do kogoś od bezpłodności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Coś kafe szaleje i post mi się dwa razy wysłał. Olawd czy czujesz ból w jajnikach podczas owulacji? Bo ja jakoś nigdy nie odczuwałam, a wczoraj po wizycie u giny bolał mnie lewy jajnik, a ona mówiła, że pęcherzyk jest po lewej stronie i ma prawie 22mmm, więc tak sobie myślę, że może pękł wczoraj wieczorem? Jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd aż mi się łzy zakręciły - biedulko musiało cie zaboleć. Ale nie martw się już niedługo ci się uda i tym razem dopilnujesz że by wszystko było ok.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara ja tez nigdy nie odczuwałam bóli przy owulacji. Chyba nie każda kobieta to czuje. ( Albo mi tez kurcze nie pękały tak często haha) Ale dobry lekarz by ci się przydał, walcz dzielnie dalej! A ta dzidzia na stronie z animacja to się coś niemrawo rusza, ja jak widziałam swoje w 11tyg i 2 dni na USG to fikało koziołki i wymachiwało kończynami jak szalone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy dobrze zrobiłam ale najadłam się bobu, strasznie go lubię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze zjadłam kilo winogron i pół kilo truskawek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dzisiaj kolejny dzień starań... boję się, że mój chłop tego nie wytrzyma fizycznie. Jak nie ma dni płodnych to chciałby codziennie, a jak jest przymus to wymięka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa widzę, że masz duże możliwości jeśli chodzi o konsumpcję ... Owoce to chyba można jeść bezkarnie chociaż winogrona mają dużo cukru, ale co tam. No to smacznego, bo wieczór jeszcze długi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiać mi się chce jak cię czytam Sara bo u mnie z chłopem było podobnie - twierdził że nasze dni płodne się rozmijają. Jak ja mam to on nie ma i odwrotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dobrze powiedziane EfQa, że dni płodne się rozmijają. Przyznam, że ja też bym chciała chociaż dzień odpocząć, ale nie ma lekko trzeba działać. Śmieję się do męża, że jak zrobi swoje tzn.fasolkę to mu dam spokój, a on na to, że na coś takiego to się nie pisze i się śmieje, że próbuje z niego zrobić reproduktora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
A pęcherzyk może jeszcze czeka... zobaczymy jutro co z nim i jak sobie poczyna. Dam oczywiście znać co mi powie gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zobaczysz jaki będzie zadowolony z siebie jak mu się uda ! Będzie się puszył dumny jak paw, jakby nie wiem co zrobił :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara76 moim zdaniem powinnaś koniecznie dostać na pęknięcie Pregnyl, na tym m. in polega też terapia clo!! MOże zmień lekarza kochana bo szkoda zażywać hormony i nie mieć pewności, że pęcherzyk pęka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie usmialismy z tych dni plodnych u facetow :-D ja pierdziele jest tak goraco ze sie topie.... e moze mi ktoras dokladnie podac ta stronke gdzie ta animacja jest bo ja weszlam i nie znalazlam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki EFQa ja zaraz ogladne jakis filmik i lulu , ale wydaje mi sie ze ciezka noc mnie czeka - jest tak duszno... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzałam sobie stary polski film z Bożeną Dykiel \"Wyjście awaryjne\" ale się uśmiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już idę spać bo jutro trzeba do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane ja caly dzien zabiegana wiec teraz tylko na moment przywitac sie jutro nadrobie czytanie i napisze obiecuje papapap DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia22 👄 milo Cie widziec!!!!! koniecznie napisz co u Was!!! Smerfeciu29 👄 dzieki za milutki tel:P normalnie wbijamy do Was na grillla hihi 👄 EQa👄 Sara 👄 asiunia27 👄 olawd 👄 Dobranoc Kochane 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Ja juz na nogach chodze wczesniej spac i wczesniej wstaje :) Misiaczki --> u nas dobrze dzidzia baraszkuje coraz czesciej ma czkawke tzn ja ja coraz czesciej rozpoznaje :) smieszne uczucie w piatek ide do lekarza zobacze dzidzie juz doczekac sie nie moge :) Czekam kochana na dobre wiesci od ciebie na temat badan no i efektow bo wierze ze juz niedlugo beda :) Olawd --> od Ciebie tez teraz czekamy na nowinke razem z dzidzia trzymamy mocno kciuki, dzidzia mi mowi pocichu ze czeka na dobre wiesci od internetowych cioc a wtedy z radosci fikolki fika :) EfQa --> a co u ciebie jak znosisz uroki ciazy?? ktory to juz tydzien u ciebie? Asiunia27 --> wiedzialam ze beta wzrosnie u mnie bylo tak samo teraz tylko dbaj o siebie no i przygotuj sie na ewentualne objawy ciazy :) u mnie przez dwa tygodnie nie bylo zadnych a jak sie zaczely to prawie 4 miesiace trwaly :) ale juz zapomnialam takie rzeczy sie zapomina jak poczuje sie ruchy malenstwa :) Sara76 ja czulas bol w jajnikach no najprawdopodobniej pekl pecherzyk ja nigdy nie czulam a okazalo sie ze mam cykle bezowulacyjne a tym razem co sie udalo przez jeden dzien to nie moglam chodzic taki mialam bol w okolicy jajnika a wiec do dziela i czekamy na dobre wiesci Dziewczyny niezle to wymyslilyscie z tymi meskimi dniami plodnymi :) wkoncu jest powiedzenie coz to bylby za ambaras gdyby dwoje chcialo naraz :) ja tez meza czasami musialam podstepami zwabiac do lozka w te dni ;p;p;p Kochane pozdrowienia dla was Myszko, Smerfetko, Dzodzanna, Patinka, Obca, PaniMisiowa z Patrysia, Anula S, Aneczka i wszystkie nie wymienione wielkie buziaki 👄 👄 👄 No i flidki dla was ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka u mnie ciag dalszy pieknej pogody ufff goraco... wczoraj bylam w markecie i takie sliczne ciuszki widzialam a jakie tanie!!!! hehe mowilam mezusiowi zeby bral nadgodziny bo ja chce to to to i jeszcze to :-P ale uparlam sie i w sobote pojade kupic sobie kocyk dla dzidzi bo byl sliczniutki w kubusia puchatka i byly tylko 4 , wiem ze nie powinno sie tak kupowac - skoro nie wiem czy wogole jestem w ciazy ale....(tzn mam przeczucie co do wyniku testu ) kakusia ---trzymam twoja dzidzie za slowo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd nie wierz w przesady bo jak ktos panikuje to gorzej jak ci sie kocyk podoba to go kup bo czy tym razem czy nastepnym napewno sie uda ale ja wierze z juz za pare dni bedziemy swietowac twoje dwie krechy a malutki bedzie fikal koziolki z radosci a kiedy dokladnie testujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusiu ja nie wierze bo co ma byc to bedzie , a testuje 13 go - mam nadzieje ze 13ty nie bedzie pechowy . powinnam kilka dni pozniej ale biore duphaston i musze testowac w 25dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to nie nakrecam sie ale tak jak w dwoch poprzednich sutki mnie bola wiec ... mam nadzieje ze sie udalo ale na prawde nie chce sie nastawiac bo nie chce sie rozczarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×