Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sara76
Smerfetko, a Ty z której strony Poznania jesteś? Spłoszyłaś się, że mieszkam gdzieś blisko Ciebie i mogę Cię namierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro nie spłoszyłam się, tylko wiesz na forum różne osoby wchodzą, więc nie chcę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urquinaona
Cześć dziewczyny, ja tez sie staram, pierwszy cykl. Byłam bardzo "niezależna" i nie rozumiałam co to iinstynkt macierzyński. Ale dopadło mnie,!!! Strasznie chce byc mamusią, i chce miec własne maleństwo. Zaczęłam się starać dopiero w tym miesiącu, kupiłam testy owulacyjne- i wg mnie powinnam była miec juz owulację pare dni temu, a testy od dwuch tygodni nie pokazuja aby owulacja się zbliżała :( Czy to możliwe,że miałam "rozcieńczony" mocz i nie wyszło? Możliwe,że mi się spóźnia (choc miewam regularne @) Czy tez miałyście takie przygody z testami owulacyjnymi . A może test był kiepski...???? Pocieszcie mnie , bo narazie mam kiepski humor i czekanie na okres lub nie mnie dołuje... Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Smerfetko tak prywatnie, bo namiary na niego dała mi moja gina i mówiła,że to dobry specjalista. Wizyta średnio 100zł (podczas pierwszej robił mężowi USG "klejnotów rodowych" i badanie nasienia, potem za zwyczaj badanie nasienia, potem mi robił USG, ostatnio cytologię, wcześniej test PC itp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urquinaona albo źle wyliczyłaś albo nie miałaś owulacji i musisz iśc na monitoring.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro ja mieszkam na trasie Poznań- Wrocław. Tu nie chodzi o ciebie, ale o intruzów, ale jak chcesz to daj gg i wtedy pokliakmy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Ale, tego że pęcherzyki mogą nawalać się nie domyślił. Może było dla niego oczywiste, że to już zdążyłam sprawdzić i że jest w porządku. Pożyjemy zobaczymy w razie czego jeszcze przede mną HSG i może znowu inseminacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dobra Smerfetko, tylko mi coś zżarło numer gg i nie mam dostępu, ale jak będę miała to dam znać. Ja też bym nie chciała, żeby ktoś mnie wykapował, bo co to kogo obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Saro o to chodzi,ze na forum jesteśmy my i jacyś niemili czasami ludzie, wiec mam nadzieję,że rozumiesz. Ja tam jestem otwarta na spotkania, więc spoko. Z Misiaczkiem juz niedługo się spotamay i z Aneczką, z Myszką jak wróci do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Myszka 👄, Patinka 🌼, Obca 👄, Asiunia 🌼, Misiaczki 👄, Olawd 🌼, Monita 👄, Madziara 🌼, Kakusia 👄, Beciagask 🌼, PaniMisiowa 👄. No i Smerfetko 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro skąd ci do głowy przychodza te [pomysły, że ciągle się śmieję, jak czytam Twoje wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urquinaona
EfQua, troszkę mnie podłamało to co napisałaś :( Yhhhh, nie ma szans ,że źle wyliczyłam . Poza tym ciągle robie testy i na bank owulacja juz powinna byla być. mam nadzieje ,że przesunęło mi się wszystko "z wrażenia". Na razie nie chce dopuszczać myśli ,że jst coś "bardziej nie tak". Z natury jestem panikarą, więc wole nawet nie mówic o moich obawach na głos- bo wszyscy pomyśla że wyolbrzymiam... Poczekam grzecznie trochę i porobie dalej testy -az do okresu lub do jego braku. ehhh, mam nadzieję że bedzie dobrze, choć gdy czytam ten topic to mam coraz wiecej obaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Smerfetko zrobimy sabat na Łysej Górze, tylko niech Myszka i Olawd wrócą z tej zagramanicy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Hura, hura, hura-druga moja stronka pod rząd. Czyżby to dobrze wróżyło pęcherzykowi? Mam nadzieję, że tak, bo kiedyś w końcu musi się udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, no i Ola przecież juz mi obiecała,ze przyjedzie i będziemy z wózeczkami na spacerki śmiagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urquinaona Nie martw się tylko idź do dobrego gina jak najszybciej i powiedz mu o tym Pewnie cię skieruje na badania i wszystko będzie wiadomo. Nie denerwuj się niepotrzebnie i poczekaj może ta owulacja jeszcze się spóźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Oby to nie były dziecięce wózeczki do lalek... Nie, trzeba myśleć pozytywnie, a Ty Smerfetko tym bardziej jeżeli u Ciebie i Twojego męża nie ma medycznych przeszkód, to tylko patrzeć ciąży. A bociany to u Ciebie jakieś latają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Smerfetko, a Olawd też jest gdzieś z naszych rewirów? Oczywiście jak mieszka w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dobranoc EfQa kolorowych snów 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bociany latają, ale nasz dom omijaja szerokim łukiem i dzieci sa u sasiadów, a sasiedzi też wścipscy, więc wiadomo lepiej unikać ich takim łukiem, jak nas bocian omija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
No to dobranoc dziewczyny, jutro na pewno się odezwę, bo nie wytrzymam bez was długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skad ta nasza Olawd jest, zapomniałam, ale nie z naszych rewirów, bedzie miała do nas chyba spory kawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Znam ten ból, mam takich sąsiadów na przeciwko (wywiad przy nich to pikuś), normalnie ona to szpieg z krainy deszczowców, a on cichociemny łypiący znad bramy i obserwujący kto, i o której godzinie i do kogo przyjechał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urquinaona
Dzięki EfQa, Teraz ,żałuje że w pierwszym cylku zaczęłam robić te testy - mam więkaszą schizę , niż gdybym ich nie robiła. zoobacze przez tydzien , co dalej , a potem pewnie do doktorka... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×