Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Jestem byłam troche poracować na działeczce,no i przyniosłam sobie trochę niezapominajek do wazonika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witam Was! Mam pytanie do cięzarnych,moze ktoras z Was mi powie dlaczego mam takiem bóle w dole brzucha jak bym miała dostac okresu..i z tym takie stawianie sie brzuszka??? Wizyte mam 20 maja...wiec napewno powiem o tym lekarzowi,ale moze Wy mi cos doradzicie...wczesniej miałam same skurcze bez bółi a teraz doszły tez te bóle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
No mam nadzieje chociaz mam jakies złe przeczucie..przez te całe moje teraz stresy i przeprowadzke to moze sie wszystko przyspieszyc..mam nadzieje ze nie bo to jeszczze 7 tyg do terminu a a 5 zeby dzidziuś mogł juz przyjsc na ssiwat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obca -- napewno wszystko bedzie ok a jak sie martwisz to zglos sie do szpitala niech ci zrobia usg i bedziesz spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Misiaczki jak wynik, pewnie ok, co? Obca nie martw się , na pewno jest oki. Olawd czekamy na wieści, tylko jak Ty te kilka dni wytrzymasz, wierzę w to,ze jesteś już w ciąży i obwieścisz nam te dobre wieści. Myszko gdzie się podziewasz? Kkinia odezwij się koniecznie. A gdzie reszta dziewczynek? Kakusia to musi być piękne uczucie słyszec jak bije serduszko dzidziusia, kiedy ja sie doczekam tego pięknego uczucia? Pozdrawiam i będę kukać, więc piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko---a ja czekam na ciebie az ty obwiescisz nam ❤️ a to fakt staram sie nie myslec ale tak mnie korci..... ze chyba jutro go zrobie choc na pewno nie wyjdzie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola musisz poczekać, bo jutro moze nie wyjśc, a wierzę,że na pewno jesteś tą kolejną szczęściarą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Myszka jest w kolejce, Dzodzanna, Sara, Misiaczki, więc pewnie uda się teraz nie jednej z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz idę na słoneczko, jest tak pięknie,ze szkoda siedzieć w domu, a ze juz jestem po obiedzie, to pora na kawusię i lody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem smerfetko ze sie nie uda ale mnie tak korci...no ale wytrzymam wczoraj jak bylam w sklepie widzialam np.7 par bodow za niecale 18 zl - to sie oplacai w sobote jade kupowac dla mojej szwagierki bo chce - jak ja uwiebiam kupowac takie male ciuszki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uda sie nam wszystkim bo mamy piekny miesiac i teraz sie posypia fasolki!! lody--mniam chyba zaraz sobie przyniose - to nie to samo co z automatu ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd ja też uwielbiam kupować malutkie ciuszki, mam ała na tym tle, ale czy kiedyś będę do siebie kupować, pewnie tak i pewnie juz niedługo, moze tam w górach tak wysoko plemnik dotarł do celu, hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko---bedziesz kupowac i to juz nie dlugo , ja bede czy nie bede w ciazy to i tak zakupy sobie bede robic w lipcu jak przyjade po meza , bo tu jednak sa sliczne ciuszki i na prawde tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko najpierw musze w domu posprawdzac co mam bo kiedys dostalam 2 wory ciuszkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu????? cos to musi znaczyc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze,ze jest ok, tzn. nikt mnie nie dołuje ostatnio, dali spokój hura, ale na jak długo, oby na zawsze. Saro pytałaś mnie , gdzie ja sie leczę otóż u zwykłego ginekologa, ale bardzo jestem zadowolona, choć rezultatów nie ma. Musze teraz jechać, ale chyba po @ pojadę i pewnie znów monitoring i w końcu może dowiemy się czy pęcherzyk pęka. Badania specjalistyczne robimy w Poznniu w Inwimedzie, teraz inaczej się chyba juz nazywają to jest na ul. Szelągowskiej, ale bad. tam są dość drogie, dlatego szukamy innej Kliniki w razie czego.Za bad. nasienia płaciliśmy 100, no ale przynajmniej wiemy,ze niby wszystko z nami ok. Przypuszczam,ze i pecherzyk u mnie pęka, ale stres ciągły robi swoje, no ale teraz mam wszystko gdzieś, nie martwię się i już, czekam na rezultaty. Te góry mnie podbudowały, taki mały wypad, a dał mi siłę i chęć do walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam nadzieje a tobie te gory dobrze zrobily i ciesze sie ze dali ci spokoj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Olawd chyba teraz wszyscy sa zainteresowani dzidziusiem, ale to i dobrze, ja mam luz. No nic uciekam pa pa, do [póxniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pewnie przez ta piekna pogode nikogo nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd ja jestem ale na moment bo bylam na dluuugim spacerze i padam z nog :) ale powiem wam ze staram sie chodzic codziennie na spacery wtedy lepiej sie czuje nawet to zmeczenie nie przeslania mi tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane niestety znow was dzis rozczaruje czuje sie okropnie jest duszno goraco a ja dostalam biegunki glowa boli tak ze wytrzymac nie moge nafaszerowalam sie tabletkami bo juz nie umialam ucisk na skronie i czaszke srodkowa okropny. Moze jutro dam rade. Dzodzanna bedzie dobrze ja 4 miesaice ponad temu mialam pozamaciczna ktora byla w jajowodzie ale usuneli mi jajnik prawy w polowie bo byl uszkodzony i jedna godzina i zeszlabym z tego swiata lekarze dopoki nie widzieli u mnie atatkow bolowych nic ze mna nie robili tylko czekali mysleli ze sama poronie bo beta w krwi sie obnizala. Bolalo mnie non stop podbrzusze i prawy jajnik czesto plamilam na brazowo takie uplawy maziste czasem wieksze czasem male. Ale bol jest okropny a test pokazal sie pozytywny dopiero jak ciaza byla wysoka bo testowalam wczesniej regularnie i mialam miesiaczki normalnie i testy negatywne byly.Ostania miesiaczka byla dziwna bo 3 dni lekkich plamien kropeczki po 3 dniach sie rozchulala na 2-3 dni i koniec.Ale test negatywny. Chyba kazda przechodzi to indywidualnie. Ale na pewno jest niebezpieczna ja ledwo przeszlam przez to i znow winni byli lekarze zamiast szukac przyczyny to czekali az zacznie sie cos dziac. Uciekam sloneczka do lozka bo czuje sie naprawde potwornie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witammmmmmmmmmmmm:):) na powitanie sie musze pochwalic:P:P odebralam TsH i wynik uwagagagag tatattaamm .. 1.930:):):):) a przedtem ponad 9!! PO MIEsiacu brania tabletek.. ale sie ciesze!!!a z zyc sie chce):) moj jak zobaczyl wynik az sie szeroko usmiechnal:P ciesze sie moze wkoncu sie uda..:P Kakusia 👄 Myszka24 👄 olawd 👄 dzieki:**** Dzoanna 👄 asiiunia 👄 Obca_uwazaj na Was KOchana !! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko29 👄 🌻 rozmawial z Moim i chyba ale nic nie planujemy ..bbysmy byli heeheh 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki---super!!!!!!!!!!!!!!! to teraz staranka pojda gladko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze nasz Misiaczk się pojawił i to z taka dobrą nowiną, a za miesiąc nam obwieści,że jest w ciąży hura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Kochane 👄 Smerfeciu moze.. hehe poznanskie powietrze zrobi swoje hihihhihi olawd no TY Kochana juz niedlugo wyprobujesz wozeczek hihhihihi Smerfeciu29 TY to pieknie bedziesz z brzusiem wygladac:):) patinko25 👄 uwazaj na siebie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki wiedzialam ze tak bedzie lobuziaro mowilam!!!!!!!!!! hura hura hura niedowiarku teraz jak bedziesz kiedys znow pesymistycznie nastawiona to z kijem do ciebie pojade ;p no teraz to juz lada moment dzidzia Widzisz mowilam jak zaczniesz leczenie to bedzie oki Wielkie buziaki dla ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia22 :P:P wiem wiem ale boje sie wierzyc zeby sie nie sparzyc:( w tym msc sprawdze jeszcze Prl jak wyszla ..i zobaczymy..a jak Ty sie czujesz????? Smerfecia gdzie TY???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×