Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Dzien dobry kochane moje. Moje samopoczucie dzis na razie swietne glowa nie boli jak na razie i mam nadzieje ze mnie nie bedzie bolala. Polsucham was i zjem dzis pomaranczki moze pomoga na migreny. zjadlam sniadanko z ciemnego chlebka z ziarnami i czekam za telefonem z ubezpieczalni ciagnie sie to nie milosiernie. Becia fajnie ze u ciebie wszsytko dobrze ciesze sie bardzo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wklejam ponownie tabelke ze zmianami ktore podalam wczesniej. STARAJąCE SIę Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.05.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............13.05.08 asiunia27.....................27.....................3. .................29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 45.................23.05.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............33.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............28............ ..........26.07.08 Patinka26................26................10............ ...........06.12.08 EfQa......................30................12.......... ...........11.11.08 becia_gask...................26.............9... . ..............03.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Przepraszam, że tak mało ostatnio piszę ale tak się porobiło w moim życiu osobistym, że żyć mi się nie chce :( przeżywam okropny stres i od dwóch dni płaczę :( wszystko przez mojego męża :( ale nie chcę mówić o szczegółach :( kiedy już się udało zajść są inne problemy czy nigdy nie może być tak, żeby było dobrze :( nawet nie cieszę się tą ciążą :( dołek kompletny misiaczki--------- bardzo się cieszę z Twojego dobrego wyniku :) teraz na pewno będzie dzidziuś :) wszystkim dziewczynom życzę owocnych staranek i testów z dwoma kreskami 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASiunia przykro mi ze jest ci smutno mam nadzieje ze sytuacja szybko sie wyjasni Pozdrawiam i 😘 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ja od rana w szkole tylko mam teraz okienko wiec wpadlam na cos do jedzonka do domku no i zajrzec co tam u was Asiunia --> nie zalamuj sie sloneczko faceci jak male dziecko do wszystkiego musza dorosnac potrafia nabroic w najmniej odpowiednim momencie ale bedzie dobrze glowa do gory bo tak bywa ty w ciazy a facet ma humorki ciazowe ;p u mnie tez tak bywa : ) BUziak dla ciebie na pocieszenie 👄 🌼 Patinko --> fajnie ze lepiej sie czujesz dzis i pamietaj nie naduzywaj teraz tabletek bo to najwazniejszy czas dla dzidzi lepiej sie polozyc odpoczac niz lykac proszki nawet te dozwolone Becia_gask --> niedlugo przejda te nasze uroki ciazy i zapomnisz o nich w jeden dzien mnie mdlosci meczyly przez 4 miesiace a teraz nawet nie wiem jak to bylo ;p;p;p;p (a bylo kiepsko) Smerfetko --> ty to wytrwala jestes do tej godziny na kafe ja juz dawno spie taki ze mnie spioch :) co do monitoringu to zrob go do konca bo lekarz mowi ze sa piekne pecherzyki ale moga same nie pekac i stad problem teraz dopilnuj zeby do konca doprowadzic monitoring Monita --> ja polecam monitoring bardzo pomaga w zajsciu badz diagnostyce nieprawidlowosci Saro --> twoja gin juz powinna ci dac zastrzyka na pekniecie bo 24 mm to juz spory pecherzyk zeby on nie przerosl i nie zrobila sie torbiel a to ze ona mowi ze nie ma do tego uprawnien to glupota chyba bo kazdy gin moze dac prenegyl na pekniecie dowiedz sie od niej dokladnie albo sprobuj u innego gina Dziewczyny ja naprawde polecam spacery czy to w ciazy czy przed ciaza jesli przed ciaza to latwiej sie ciaze znosi a juz w ciazy jak sie ma duzo ruchu to podobno sie lzej rodzi sprawdzila to moja kuzynka rodzila dwojke juz i przy pierwszym malo sie ruszala i mowila ze ciezko bylo a przy drugim robila dlugie spacery i nie wiedziala prawie ze rodzila :) dobra smigam do szkoly spowrotem buziaki dla was bede moze pozniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, a ja dziś idę z nagłą wizytą do gina bo zauważyłam jakieś dziwne upławy. Nie jest to krew ale są takie pomarańczowawe i jest ich więcej niż co dzień. Zmartwiłam się. Obca, Kakusia wy też akie miałyście? Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa nie stresuj sie ja mialam nawet brazowe plamienia tez sie wystraszylam a okazalo sie ze to zwykla infekcja (tzn zaawansowana ale nie szkodliwa dla dzidzi na tym etapie) podejzewam ze u ciebie to tez infekcja ktora zdarza sie prawie kazdej kobiecie w ciazy i to nic wstydliwego wiec zamiast sie martwic poczekaj do wizyty dostaniesz pewnie dopochwowe globulki i po klopocie bedzie a najwazniejsze to nie stresuj sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Kakusia za pocieszenie, od razu mi lepiej jak to przeczytałam i przestałam sie tak denerwować. Idę dziś do giny o pewnie coś mi da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa _____ jak wrocisz od lekarz daj znać asiunia________u mnie też jest nienajlepiej ale wierze ze bedzioe dobrze, jak Ci zacznie brzuszek rosnąć to zobaczysz ze wszuysyko sie zmieni, bedzie cie na rękach nosił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko odezwij się proszę, to do ciebie niepodobne, gdzie jesteś? Czyżbyś miała kompa zepsutego?Czy nie masz czasu? Witam wszystkie dziewczyny te zaciążone i te starajace sie i te co już mają takie sliczne małe kruszynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka---ja juz po pracki , nadrobilam zaleglosci w czytaniu ale zagladnelam tylko na chwilke bo dzis troszke zajec w domku mam . buziaczki - postaram sie pozniej zagladnac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko i saro--- ja bede mieszkac pod olsztynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa --- ale ci ta mala szybko rosnie ! a jaka laska!!! pewnie po mamusi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa ciesze sie ze cie uspokoilam ale zaraz ;po wizycie daj znac co tam :) ja wrocilam z zajec ale cos sie zle czuje brzuszek mnie boli musze troszke polezec bo pobiegalam troche po schodach i to chyba dla tego :) bede zagladac co tam u was PaniMisiowa ty tez glowa do gory bedzie dobrze najwazniejsze ze Patrysia zdrowa i wy tez a zawsze musza byc zle i dobre chwile grunt to sie nie zalamywac :) Buziaki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojejku stronka moja niesamowite czyli to znaczy ze troszke poodpoczywam i poczuje sie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane moje a ja mam schizę 37dc. miesiączki brak test w poniedziałek sółabo widoczna kreska testowa ,test dzisiaj i tylko jedna gruba krecha- co myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob sobie test z krwi - wtdy bedziesz pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
A.N.N.A myslę ze powinnas powtorzyć test z poraneggo moczu lub zrobic bete.Nie ma co rozmyslac i czekac...tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oba testy byłły z porannego moczu, a co się mówi w laboratorium że jaki to tets?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejjjjjj:):):) widze ruch na forum:):):) to super becia 👄 bedzie ok:))) sluchaj Kakusi22 :):) Sara 👄 Smerfeciu jestres??? jak dzis samopoczucie 👄 u mnie wkoncu chyba sie ppoprawia cosik .. asiunia27 wiem jak to jest jak cos nie gra w zwiazku pogadajcie szczerze i bedzie ok nerwy nic nie dadza powodzonka:) olawd 👄 pracusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Czyżby następnej się udało zajść w ciążę, mam nadzieję, że tak. Ja czekam do jutrzejszej wizyty w sprawie pęcherzyka, jak nie pęknie to czekam na @ i lecę wybrać jakieś wczasy. Dzisiaj zaszalałam-kupiłam sobie strój kąpielowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alle co mam powiedzieć w laboratorium? jak się nazywa ten test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam też śluz taki przypominający budyń śmietankowy, ale czy test może kłamać? cxzy może mieć wplyw to że wkropiłam więcej kropelek niż zalecali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.N.N.A NAJLEPIEJ RANO powtorz test jak wujdzzie negatywny o okresu nie bedzie idz na bete a ile sie spoznia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.N.N.A MOZE STRES ale moze i dzidzia musisz sie uzbroic w cierpliwosc czuly test wykrywa juz tygodniawa ciaze dobry jest Qik view czy jakos tak ..poczekaj i powtorz tesaesem jest jeszct cze zbyt malo hormonu i nie zawsze wykryje to test..jak nie dostaniesz okresu pojdz na krew i sie wyjasni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ja wróciłam od giny która powiedziała że wszystko jest w najlepszym porządku. Nie wiem skąd mi się wziął ten dziwny śluz, przy badaniu wychodził już normalny. Może to jakiś jednorazowy wybryk. Na wszelki wypadek dostałam nystatynę bo jak jutro będzie to samo to znaczy że jakaś infekcja się zaczyna :( Patinka dobrze że już cię głowa nie boli, może to było od pogody? Mi te pomarańczki chyba pomogły bo dwa kilo zjadłam od razu jak miałam migrenę i przeszła. Asinia porozmawiaj z mężem, na pewno wszystko się ułoży. Czytałam gdzieś że niektórzy faceci też dziwnie reagują na ciążę nawet taką wyczekiwaną i żeby dać im trochę czasu. Może akurat on potrzebuje żeby sobie świat na nowo poukładać w odpowiedniej kolejności. Sobie też daj trochę czasu, przez hormony na pewno widzisz wszystko w ciemniejszych barwach. 🌻 ANNA koniecznie zrób jeszcze rano test najlepiej ten Ouick View czy jakoś tak a w laboratorium po prostu powiedz że chcesz badanie krwi żeby sprawdzić czy jesteś i już. Kakusia a ty odpoczywaj póki możesz najlepiej na zapas bo jak maluch się urodzi to pomarzysz jeszcze o chwili spokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorota822
Witam wszystkie!! Kiedyś tu wchodziłam może któraś mnie pamięta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×