Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Obca_
STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............16.06.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. .........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 37...................21.06.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.....................46.................15.06.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................12.. ..............07.06.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................14........... ...........30.11.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................6.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................5. .....................23.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie jak jak zwykle z doskoku :) Myszko ja tak ciagle dorywczo i tez mi umknely twoje urodzinki a wiec spoznione ale bardzo szczere zyczenia niech sie spelni wreszcie twoje najwieksze marzenie jakim jest dzidzia bo chyba sie nie myle co?? 1000000 buziakow dla ciebie 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Ach te studia dobrze ze juz niecaly miesiac i koniec i bede tylko czekac na mojego smyka Kochane zabiegana jestem bo zaczelam zakupy dzidziusiowe takie wieksze kupilam juz pieluszki chusteczki proszek (dzis piore ubranka ;p) herbatke na laktacje upatzrylam juz w internecie wozek i posciel i chyba w piatek zamowie normalnie mam syndrom wicia gniazda;p;p;p W piatek ide do gina zobacze znow moja dzidzie ale sie ciesze teraz to juz bedzie ze 2 kilo wazyc albo wicej wkoncu zostaje jeszcze 7 tygodni Dobra uciekam bo tyle roboty chyba to prawda ze czym blizej porodu tym ma sie wiecej energi do porzadkow domowych :) Pozdrawiam wszystkie i przesylam fluidki ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************* Jak nie wystarczy to przesle wiecej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny jakos ostatnio malo mam czasu ale ogolnie jest mi bardzo smutno i tylko wam moge sie wyzalic otoz zdolowal mnia moj maz poniewaz zrobilam sobie test owu i wyszedlmi pozytywny wiec biene do niego i mu mowiea on na to ze wywieram na niego presje i ze to glupie co robie on nie bedzie przytula sie dla dzidzi o ona sama przyjdzie wkoncu tak sie robi dzieci a ja ie powinnam o tym myslec bo przecierz sienie zabezpieczamy i to wystarczy burak jeden wiec ja sobie odpuszczam zabardzo mnie zranil BUZIACZKI MOJE KOCHANE pedze do pracki 👄myszko 100 lat👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa kochana nie denerwuj się bo faceci tak czasem na te staranka reagują, większość się ugina ale niektórzy się stawiają. Mój też mi walił takie teksty ale wtedy mówiłam mu mniej więcej tak \" mój drogi masz okazję na r......nko jak nie chcesz szybkiego numerku - to twoja strata!\" pięć minut i zmieniał zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa nie dyskutuj z nim tylko mów "ściągaj majtki i do roboty". Patinka dzieciaczki wyglądają jak mrówki w tym stadium... Pani ginekolog powiedziała mi że dzidzia wygląda jak mrówka ale mi się wydawało że do męża podobne :p I mój mąż też sie wzruszył jak zobaczył jak sie rusza! ❤️ Kakusia już nie mogę się doczekać jak sama będę kupować i prać ubranka!!! A herbatkę laktacyjną już pijesz? Alutek pozdrowienia, a ty siódmego testujesz może fasolka będzie? Trzymam kciuki! 🌻 karolcia pozdrowienia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka________ kurde ja też jakaś zakręcpona jestem sto lat spóźnione przepraszam bardzo normalnie wyobraźcie sobie,że dostałam podwyżke i moj m też dostał tylko ze cała budżetówka strajkowała i dostała więcej w my nie możemy i dali nam tyle ile uważali no ale dobre i to z tym że mi zaraz zabiora bo ide na urlop wychowawczy ........... moja mała córeczka wyrosla juz z pierwszego fotelika i kupilismy drugi za pieniądze dziadków :P zdjęcia nowe dodadne na bobasach :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje Wam bardzo za zyczonka.....duze 👄 dla Was Ja lece teraz na kawke i rogalika i zagladne do Was pozniej bo na 3 ide do pracy:))Milego dzionka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iwy
dziewczyno, ty się ma męża nie bocz i nie obrażaj! Pokaz mi faceta, który lubi na zawołanie:P przecież w seksie, szczególnie jeśli chodzi o naturalne poczecie, nie chodzi tylko o plemniki i nasienie. facet musi (bo to skomplikowane zwierzę) wiedzieć, że jest kochany, pożadny dla niego samego, a nie dla swojego nasienia!!!! I jak kazda to zrozumie, nie będzie traktować faceta/męża przedmiotowo i od razu dzieciaki sie posypią! Na zawołanie to tylko q.....a daje... pamietajcie o tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do iwy________ ale jak on chce to oczywiście ma być tu i teraz ale jak dziewczynie zależy na zajściu w ciąże to on ma dylemat mam nadzieje, że nigdy nie będziesz w takiej sytuacji, że nie będziesz mogla zajść w ciąże bo naprawdę to nie jest łatwe i tylko te pisze takie bzdury kto nidy się z czymś takim nie spotkał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iwy
o nie moja - dziecko to ma byc owoc miłości dwojga ludzi, a nie wynik chciejstwa jednej ze stron. I tu niestety Iwa ma dylemat a nie jej maż. Bo oni OBYDWOJE MUSZĄ CHCIEĆ. Misuiowa - na innym topiku piszesz, że tak do końca z mężem szczęsliwa nie jesteś, więc na temat chciejstwa i wspólpracy dwóch stron głosu nie zabieraj i bądź niczyim adwokatem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do iwy
miaóło być: NIE bądź niczyim adwokatem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieszę się bardzo że ty jesteś w bardzo udanym związku i cię mąż na rękach nosi i się nie kłócicie i wszystko jest zajebiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka!!!! jutro mam usg i nie moge sie doczekac bo cos sie martwie bo czesto mnie brzusio boli i to tak nieciekawie.... ktos mi w tabelce tygodnie pogubil... myszko---spoznione ale szczere najserdeczniejsze zyczenia - spelnienia najskrytszego marzenia!!! 🌻 i duza 👄 dla ciebie patinko---dzidzie slicznie widac - sliczna kruszynka!!!! 👄 pani misiowa---patrynia jest przeurocza!! a na tym filmiku!!!-cudne zywe dziecko!! 👄 iwa---nie dziwie sie twojemu mezowi - czuje sie tylko potrzebny wtedy kiedy masz dzien plodny...musisz mu troszke poluzowac...a wtedy wam sie uda - trzymam kciuki 👄 EFQa---jak tam sie czujesz???mi cos przez ostatnie 2dni to tak brzuch wywalilo jakbym byla przynajmniej w 7mc... nie wiem co mi z tym moim zoladkiem sie dzieje... STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............16.06.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. .........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 37...................21.06.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.....................46.................15.06.08 dorota822..................26......................18... ...........01.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................12.. ..............07.06.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................14........... ...........30.11.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................6.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................7.......................23.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 dla was wszystkim kochane duza buzka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ignorujcie taki bezczelne wypowiedzi wścibskich kretynek z jakimiś problemami natury psychicznej bo one bedą sie w kółko udzielać. Cicia Dobra Rada najbardziej sie zdenerwuje jak będzie ignorowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola mnie tez mocno bolał brzuch tak do 10 tc. potem troche mniej. A brzuch juz ci urósł od ciąży teraz będzie juz tylko coraz większy. A ja juz w 10tc musiałam załozyć spodnie ciążowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Hej dziewczyny! Długo mnie nie było, bo mój komputer wymagał remontu. Od dzisiaj komputerek działa jak nowy, więc trochę tutaj pobędę. Pozdrawiam wszystkie ciężarne i starające. A teraz biegnę po wcześniejszych stronach, ale będę na bieżąco kukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
cześć dziewczyny ale wkurzyła mnie ta -do iwy - ja nie wiem jak ona śmiała pani misiowej jeszcze zwracać uwagę, przecież mamy się tu wspierać i okazywać tyle ciepła ile się da, a nie dołować. Nie mart się Iwa18 z tymi facetami to tak jest, z moim mężem czasami też tak bywa, ale i tak w końcu dostaję to co chcę - poprostu sama biorę i się nie pytam he he :-P EfQa - dzięki że trzymasz kciuki za moją fasolkę, ale chyba nici z tego bo coś czuję że @ przyjdzie. Pani Misiowa - ja też jak twój mą pracuję w budżetówce, ale u nas podwyżek nie było, buuuuuu to niesprawiedliweeeeeee. Trzymajcie się kochane Dziś finał "you can dance" - lubię to oglądać, kibicuję Kasi fajna dziewczyna - zreszto my dziewczyny musimy sie trzymać razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Olawd ciesze sie ze jutro masz usg zobaczysz swoja dzidzie lez duzo i odpoczywaj. Iwa nie przejmuj sie wiem ze bieglas szczesliwa z tym testem do meza i ci sie przykro zrobilo...Na szczescie moj jak tylko widzial 2 kreski na tescie owu a pilnowal zebym je robila co chwilke to dopadal mnie nie musialam sie pytac hehhe bywalo i tak ze gonilismy sie po ogrodku i domu,Bo czasem mialam juz dosc. A jak widzialam ze nie w humorku a test pozytywny nic mu nie mowilam ladny pokoic romantycznie ustrojony laura w szkole :-) a ja w ladnych ulubionych jego majteczkach zaczelam sprzatac pare sekund trwalo hehehe skoro nie jest taki chetny to zwab go my kobiety wiemy jak sie to robi :-) A nie przejmuj sie docinkami tej baby ktora wtraca nos w nie swoje sprawy. dziekuje kochane za pochwaly dla mojej dzidzi. EfQa no nie takie male 12 cm mrowka jest duzo mniejsza .:-) Buziaczki dla was 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane witajcie, dzis jestem nie do życia.niestety zabiegana i jak przyjechałam do domu to padłam jak mucha, czuję się bardzo zmęczona, więc wybaczcie mi moje drogie.Postaram sie jutro do Was kukać częśto. No i ktoś mnie wywalił z tabelki, jak którejś się zechce to niech mnie wpisze, bo ja nie mam dziś sił na nic. Przesyłam Wam wszystkim buziaki i fluidki, papa. *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko idz poloz sie i odpoczywaj a zaleglosci napewno nadrobisz. Wybacz ale prawdopodbnie ja wstawilam starsza tabelke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati śliczne zdjęcia, ja moje dzidzi zobaczę w piatek. Ola mnie tez często bardzo mocno boli podbrzusze nie raz myślałam, że na pewno dostanę @, boli , przechodzi i znów boli tak czasami. Nic uciekam na film, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki--tylko mnie tak jakos kluje , taki klujacy bol przechodzi po podbrzuszu :-( dam znac jutro co i jak - buziaczki i slodkich snow ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczynki--tylko mnie tak jakos kluje , taki klujacy bol przechodzi po podbrzuszu :-( dam znac jutro co i jak - buziaczki i slodkich snow ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia29
Już jestem. jak się cieszę, że znowu mam kontakt ze światem. Jestem zszokowana artykułem o żywieniu i związaną z tym płodnością. Już sama nie wiem co mam jeść. Ważę 45 kg i ostro zasuwam, żeby nie schudnąć. Muszę jeść fastfoody, słodycze, mięcho, banany. Jak przejdę na fasolę i zieleninę, to będę wyglądała jak anorektyczka. Pocieszają mnie tylko te lody...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zmykam do pracy.......jutro mnie nie bedzie dopiero wieczorkiem u mnie bo pracuje caly dzionek, a w piatek bede gdzies do godz.1 pm a pozniej tez do pracy.....w sobote ide na paznokietki a w niedziele ide na imprezke:)))) Do nastepnego poklikania:))Papa]usta]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×