Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Cześć kochane!!! Ale sie rozpisałyście! patinka tak mi narobiłaś smaku jak napisałaś o tym tureckim żarciu że aż mnie skręca! Ja je uwielbiam i często chodziłam po prawdziwych tureckich barkach ale teraz nie mogę a tak mi się chce! :( podaj jakiś prosty przepis to sobie zrobię w domu błagam! Johanna ja miałam robioną laparoskopię. To operacja, niezbyt przyjemna ale mi sprawdzili drożność jajowodów i wyszło że są ok ale okazało się że mam torbiel na jajniku, której usg nie wykryło!!! Wycieli mi tą torbiel i trochę małych ognisk endometriozy. Czy ty w ogóle robiłaś sobie badania hormonów? Ta głupią prolaktynę zbadaj bo ona podwyższona jest bardzo częstą przyczyną niepłodności i często nie daje żadnych objawów. Alutek @ przyszła? bo w tabelce masz termin testowania 11.7?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alutek a ty badałaś poziom prolaktyny? Bo wiesz że przy braniu pigułek to ona się bardzo podnosi i często potem sama nie spada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa ja robie jeden sprawdzony generalnie dusze wolowine albo kostki piersi z kurczaka baraniny nie znosze jest trudna do zrobienia zeby potem wlasnie smakowala, dusze baklazany i cukinie i 3 kolory papryki plus osobno zielona turecka jest inna od tradycyjnej. dusze to razem z przyprawami na olivie tylko i troszke wody przegotowanej pieprz sol kucharek i co kto woli. Osobno gotuje duze kostki ziemniakow,,oraz ryz . Pod koniecc duszenia ostroznie mieszam drewniana lyzka zeby baklazany sie nie rozlecialy bo sa delikatne, i dodaje przecier pomidorowy z cebulka posiekana i czosnkiem szczypta.zageszczam delikatnie maka bardzo delikatnie. I tyle przed podaniem tradycyjnie przystawka ze swiezych warzyw Biala rzepa oliwki papryczk tureckie chleb turecki i cytryna oraz salatka z smietany i ogorka mielonego lub pomidorow i ogorkow. Palce lizac generalnie jak bym gotowala tylko to 7 dni w tygodniu maz by jadl na okraglo hehehe.Mnie tez smakuje ale zmieniam czasem przepis dodaje cos innego tzw experymenty a przepis mam z restauracji w Londynie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niedawno wrocilam z basenu Laura sie wykompala ja niestety tylko jej pilnowalam nie moczylam sie aby nie ryzykowac jakims zakazeniem i infekcja. no i glowa mnie rozbolala z tego sloneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
EfQa @ niestety przyszła i dlatego mam zły dzień,a miałam taką malutką najedzieję. Badań narazie nie robiłam bo lekarz mówił żeby narazie się nie stresować i próbować. Ale mam zamiar się wybać do ginesa bo już rok minął, tylko nie wiem czy stresować się przed wyjazdem na wakacje czy po wakacjach. ale czas płynie nieubłaganie i sama na siebie nie chcę wywierać nacisku. To siedzi w mojej głowie i ciąglę o tym myślę. Wiem że powinnam odpuścić słyszę to ciągle ale nie potrafię, po prostu nie umiem. Bo jet to dla mnie i dla męża który czeka z utęsknieniem na to dziecko. Wiem że on bardzo kocha dzieciaczki, bo widzę jaki jest fajny dla dzieci mojej czy jego siostry. I dlatego nie potrafię sobie tak łatwo odpuścic i nie mysleć za każdym razem że może to już, ciągle sprawdzać dni płodne. Dziś to bym wyła do księżyca tak mi jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane❤️ sorki ze tak dawno sie nie odzywaam ,ale jak tylko mam czas to czytam:):):),nie moge juz z czasem wyrobić,praca ,budowa i dom ,z synem też musze posiedziec zeby w szkole bylo oki,normalnie nie mam czasu dla siebie,juz nie mogę sie doczekac az sie to skończy,ufff witam nowe kolezanki 👄👄 Patinko ---trzymaj sie zdrowo ,dbaj o siebie i nie myśl zel bo to pózniej na te sny dziala,musisz myslec zawsze dobrze bo sny to oznaka naszych obaw a dzidzia też to czuje:):):)tak ze gowa do góry i myślenie tylko o dobrych rzeczach i ze wszystko bedzie dobrze 👄 smarfetko---- wielkie buziaki i gratulacje dla ciebie podwójne oczywiście,bóg dal ci to szczęscie 🌻🌻 olawd---gratulacje ,dobrze ze sie udalo :):):) caluski dla wszystkich zaciazonych dziewczyn-przyslych mamusiek❤️ caluski dla starajacych sie lapmy fluidy zeby sie nam udalo no i oczywiscie dla pani misiowej i jej bobaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek ,ja juz dalam sobie spokój z tymi testami .sprawdzalam przez pare miesiecy i juz wiem kiedy mam owulke,i za kazdym razem nic:(:(:( mój cay zestresowany jak juz slyszal ze robie w lazience testy,poprostu mial dośc i juz nic nie mógl zrobic:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
A jeszcze mam pytanie te badania hormonu prolaktyny to z krwi się robi? A jakie jeszcze warto zrobic jak juz pobiora mi krew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka pycha to żarcie aż mi ślinka pociekła. Uwielbiam cukinie i bakłażany, pojutrze sobie zrobię taki obiadek :) Alutek z prolaktynę robi sie z krwi mi kazała gin iść w trzecim dniu cyklu. najpierw pobierają ci krew potem dają taka malutką tabletkę a potem za godzinę znowu pobierają krew. Musisz być na czczo i dobrze wyspana. I tak jak Monita miałam tsh robione i w sumie to nic więcej. Myślę że u mnie problem z zajściem w ciąże brał się z prolaktyny za wysokiej ale i jeszcze z tego że przez jakieś dwa lata miałam torbiel na jajniku którego mi potem na laparoskopii usunęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek wszystkim :-) Monita masz racje tylko czasem wracam myslami do tych wydarzen i nie da sie ich wymazac z pamieci :-( Za miesiac minie rok od smierci synka . Ale bede sie starac myslec pozytywnie. EfQa jest pysznete jedzonko mam tez cos prostego zblizonego do naszej kuchni ale oni to tez kochaja. najlepsza jest szatownica do tego choc recznie tez mozna ale trudniej.Ziemniaki obrac wieksze kawalki i na szatwonicy zrobic w plastry zeby byly rowne.recznie niektore kawalki wychodza wieksze-grubsze i wtedy razem sie pieka to jedne sa niedopieczone a drugie az za bardzo podpieczone. Baklazana obrac i pokroic w cienkie plastry tak samo usmazyc jak ziemniaki w oleju wkladac do bardzo rozgrzanego.Wtedy duzo oleju nie wsiaknie. Jezeli nie mamy grilla to do piekarnika wkladamy jak ko lubi czerwona zielona papryke w plastry grubsze ok 15 minut pieczemy. Serwujemy na talerz ziemniaki podsmazone na lekki zloty kolor dookola ziemnaikow ukladamy baklazny usmazone i papryke solimy i lejemy naturalnym Jogurtem.Ale nie ziemniaki!!!!. Zeby ograniczyc tluszcz przed podaniem mozna polozyc na bibule bialej wsiakni ona nadmiar tluszczu. Naprawde pycha. Laura pojechala z tata do szkoly a ja w pizamce jeszcze i mam lenia nic mi sie nie chce. Chyba pozwole sobie i poleze z godzinke w lozku heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie, załapałam się dzisiaj do zbioru truskawek trochę grosza się przyda no i pojem se troche ,👄 dla was smerfetko ale ci dobrze 2 za jednym zamachem,też bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka!! ja juz jestem u rodzicow ale jest mi cholernie smutno....dzis mezusia odwiozlam na lotnisko :-( nie sadzilam ze az tak bedzie mi ciezko bez niego - caly czas rycze... nie wiem jak wytrzymam ten miesiac... buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx -dziekuje odpoczywam ile sie da bo dzis inaczej sie nie da jest taki upal ze oddycha sie ciezko :-( Olawd trzymaj sie jakos miesiac zleci szybko zobaczysz spotkaj sie znajomymi idzcie do kawiarni na spotaknie odprez sie bedzie ci lepiej troszke. Pozdrawiam Truskaweczki dzodzana mniam mniam super ci sie trafilo kurcze ja to przy zbieraniu to jedna do koszyczka jedna do buzi uwielbiam truskawki a jeszcze koktajl na maslance smaka teraz mam ze az bede musiala isc kupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO i dawno nie wysylalam wam Fluidkow ciazowych :-) ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************--- Mam nadzieje ze na dzis wystarczy 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd 👄 nie smutaj sie zleci szybko i znow bedzicie razem:) Patinka26 👄 witaj:)) Smerfeciu 👄 jak tam sie czujecie?? Karol mowil ze maluszki CIe przycisnely:P i amku cialy hihihi :))) Kakusia22 👄 a Ty jak??jak egzaminy??jak dzidzia wierci sie mocno?? Obca_ 👄 jak sie czujesz??? Sara 76 👄 jak u CIEBIE EWQa a WY jak tam??/ 👄 alutek nie przejmuj sie uda sie:)))🌻 asiunia 27 a Ty jak tam co porabiasz?? a ja sam w domku moj teraz szybciej zaczyna prae tylko godzine sie widzimy:(( ale tak sobie myslalam ze moze w niedziele nad morze pojedziemy tak malo mamy czasu dla siebie:(( caluski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadu co zjadasz literyyyyyyyyyyy:(:( hallo jest tu ktooooooooooooooooooooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi tak smutno!!!!!!!!!!! wiem ze to tylko miesiac ale.....to AZ MIESIAC!!!! przesylam wam fluidki ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie pierwszdni tyko beda smutne a potem znow bedziesz odliczac dni tak jak do Polski liczylas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Olawd przykro mi, że mąż musiał wrócić do Anglii, ale miesiąc szybko zleci i ani się nie obejrzysz jak będzie z Tobą Patinka ja też się zrobiłam głodna jak sobie poczytałam o tej tureckiej potrawie, cud że klawiatury nie obśliniłam... Smerfetka, Monita, xxmadziaraxx, EfQa, PaniMisiowa, Misiaczki, Alutek, Dzodzana, Myszka, Obca i cała reszta przesyłam 👄 i życzę udanego tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dorota a Ty czemu się nie odzywasz? Czyżby depresja Cię dopadła, czy może tylko nie masz czasu? Daj znać, że żyjesz kobieto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
No i zżarło mi posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×