Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

👄 usta] 👄 od Smerfeci lezakuje glowa ja boli i do tego kichanie meczy ja mowila ze jak sie lepiej poczuje wdepnie na kafe:)) no i dobrze niech odpoczywa:))) teraz musi zbierac sily:):) mnie brzuch pobolewa@ chyba szybciej przylezie ...a w duuu ce z tym...moze kiedys sie uda:))) a co tu tak cicho??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witam Was serdecznie! Nie bede owijac w bawełne,jest mi juz cholernie cięzko,nogi puchną,oddychac w te upały nie mozna...brzuch ogromny.Dłuzy sie jak cholera....tazke chyba popadam w jakies depreserium bo juz mam dosc i chce konca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witam Was serdecznie! Nie bede owijac w bawełne,jest mi juz cholernie cięzko,nogi puchną,oddychac w te upały nie mozna...brzuch ogromny.Dłuzy sie jak cholera....tazke chyba popadam w jakies depreserium bo juz mam dosc i chce konca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Obca, to teraz już wiesz dlaczego wieloryby siedzą w wodzie ha,ha,ha. Trzymaj się dasz radę 👄 w brzusio i 🌼 na lepszy nastrój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nie martw sie wszystko bedzie dobrze za miesiac znów bedziecie razem ty teraz masz rodzinke chociaz a ja w miesiąc w miesią tak ma cholerny świat. Saro jestem jestem zyje cały weekend byłam u mamy dzis prosto do pracy przyjechałm ale co nieco czytałam depresje mam cigle i tylko upic sie idzie.... W środe jade do lekarza nie wiem chyba wszystko niepotrzebnie bo i tak chłopa brak dokuczają mi te bóle jajników i dlatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola nie martw się za miesiąc bedziesz miała go przy sobie teraz twoje zdrowie i dzidziusia najważniejsze no i masz rodzinke a ja w miesiąc tak mam brak męża dziecka a rodzinka tez nie za wiele odwiedza saro jestem cały weekend byłam u mamy ale co nieco czytałam wróciłam dziś rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca, doskonale Cie rozumiem, ja w zeszlym roku dokladnie o tej samej porze to przezywalam... trzymaj sie, choc pewnie nie jest ci lekko, tym bardziej ,ze masz jeszcze drugie dzieciatko. Dzieci sa cudowne, ale ciaza jest okropna! Moze dla niektorych kobiet to najpiekniejszy moment zycia, ale mnie wymeczyla strasznie,ale i tak mialam szczescie bo urodzilam miesiac wczesniej. Moj maluszek niedlugo konczy roczek :) :) :) Moze czas pomyslec o drugim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry dla wszystkich ja tylko chcialam sie przywitac i uciekam zaraz z Laura do szkoly i do banku Zycze milego dzionka Sonia A moze juz czas???na drugie oczywiscie to musi byc wasza decyza.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny po długiej nieobecności w końcu jestem :) Nadrobiłam zaległości w czytaniu ponad 40 stronek uffff:) Witam nowe koleżanki:) No i oczywiście :) SMERFETCE gratuluję z całego serca :) Można powiedzieć, że wakacje bardzo mi się udały :) oprócz małych mdłości przeżyłam :) nawet 2 metrowe fale na morzu :P Dziś byłam u lekarza widziałam swojego dzidziusia i serduszko bijące :) Ma 2, 5 cm wzruszający widok :) Chyba dziś tak naprawdę do mnie dotarlo jak zobaczyłam małą istotkę :) Jestem bardzo szczęśliwa :) Przepraszam, że na razie nie piszę do każdej z osobna ale muszę ogarnąć wszystko :) Miłego dzionka Wam życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zmieniam tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............16.06.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 37...................21.06.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.....................46.................15.06.08 dorota822..................26......................19... ...........28.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................13.. ..............11.07.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............34............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................14........... ...........30.11.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................10.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................8........... ............23.01.09 Smerfetka ..............29..................7 (bliźniaki)........... DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam fajnie że jesteś asiunia u mnie gorąco ale chyba nie powiedzialam nic oryginalnego bo u was jest tak samo piję mrożoną kawkę i sobie kminie ......... jak by tu namowić m na wyjazd nad morze ......... ale sprobuje innych sposobów .......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Johana31
No i nikt mi nieodpowiedzial skad macie te tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki juz tylko jeden egzamin mi zotal i obrona ale robie jeszcze ostatnie poprawki w pracy i dlatego mnie nie ma mysle ze juz w przyszlym tyg. bede czesciej :) bylam wczoraj u gina widzialam mojego niuniusia i juz na 100% bedzie chlopak i to calkiem dorodny prawdopodobnie bo wciagu miesiaca przybral ponad kilo (a ja tylko 2 ;p)i wazy ponad 2600g lekarz mowi ze albo urodze wczesniej albo dzidzius bedzie wazyl ponad 4 kilo :) jest zdrowy i rozpycha sie strasznie juz coraz bardziej nie moge sie doczekac a tu jeszcze miesiac albo 1,5 ale co tam zeby bylo tylko wszystko oki. Pozdrawiam was wszstkie i caluje, uciekam pisac no i fluidki *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!! Kakusia ja mam USG za tydzień i dowiem się co to będzie ale wydaje mi się że chłopak, bo wyglądam dużo ładniej niż przed ciążą :p aż moje koleżanki się dziwią :) Asiunia fajnie że wróciłaś i dzidzia się dobrze rozwija. A w 12 -tc robisz USG? Johanna musisz tabelkę skopiować a potem wkleić ją do swojej odpowiedzi i dowolnie zmodyfikować. Pani Misiowa pozdrowienia dla ciebie i Patrycji 👄 Patinka niestety jeszcze nie zrobiłam tego żarcia bo muszę najpierw wyjeść to co mam w lodówce ale już nie mogę się doczekać. Obca biedulko juz niedługo... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ty o dziecku myśl, ono się teraz intensywnie rozwija i musisz być spokojna i nie denerwować się. Wypoczywaj i myśl o swoim upragnionym dzieciątku. Misiaczki trzymam kciuki żeby @ nie przyszła !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzę w tabelce że nasza Myszka tez niedługo ma termin @ - może nie przyjdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja tak bardzo tesknie!!!!!! :-( w piatek ide do ginka to zobaczymy czy wszystko jest ok , zalozy mi karte ciazy , porobie sobie wyniki .... buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Asiunia pozazdrościć wakacji, pewnie jesteś opalona na mahoń? Ja niestety mam urlop za 1,5 miesiąca więc jeszcze sobie poczekam. Dobrze, że dzidziuś był "grzeczny" na wyjeździe 👄 Dorota u Ciebie z tą depresją to tak jak u mnie. Zmiany nastroju od ekstazy po rozpacz. Następna moja koleżanka urodziła dzisiaj, a jedna tydzień temu, wiesz więc o co chodzi... Smerfetko przesyłam 👄👄 dwa buziaczki dla bliźniaków. Myszko masz podobny do mnie termin następnej @, oby nie przylazła do żadnej z nas 🌼 Olawd co z tym wózkiem? Kupiłaś w końcu, bo coś kojarzę, że były problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQus taaaa juz dale znaki ze jest blizko:P POBOEW BRZUS NO I MALE PLAMKI SIE POJAWILY.. A ====wiec=== nic z tego:( ale coz ..widac jeszce nie moj czas...moze kiedys nadejdzie i przytule swoje dzieciatko:)) kazdaa kobieta w ciazy ponac slicznieje eheheh :):):) Smerfecia WAS caluje i pozdrawia byla ba zakupacch ui zmeczona jest ale jak bedzie mogla pozniej napewno zajrzy:** Kakusia22 👄 oj to fajnie ze taki duzy:):) 👄 trzymam Kxciuki i niedlugo oblewamy Pania Magister:):):) Obca_ moze wczesniej sie dzidzia pojawi hihi:):) 🌻 Sara gdzies se podziewala???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saro---jak pojechalismy go kupic to ich nie bylo i nie wiedzieli kiedy beda . kupilismy inny - uzywany ale w idealnym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd przecież miesiąc to tylko cztery tygodnie. ten tydzień juz lada moment sie skończy. Porobisz badania, potem weekend i minie następny tydzień a potem to już tylko dwa tygodnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro moje humory są straszne nie wiem jak to przeżyje mój mą a przyjeżdża na następną sobote chyba on oszaleje i stwierdzi ze ko on sobie za żone wziął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd przecież miesiąc to tylko cztery tygodnie. ten tydzień juz lada moment sie skończy. Porobisz badania, potem weekend i minie następny tydzień a potem to już tylko dwa tygodnie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota zdecydowanie powinniście razem gdzieś wyjechać. Powinnaś sie odstresować, nic dziwnego że czujesz się samotna, tez bym sie czuła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ja też za swoim mężem teskie i czasami wyje ile tylko mam sił bo to jest straszne jak kogoś kochsz i nie możesz z nim być. W twoim stanie nie powinnaś płakać ani się denerwować bo urodzisz małego bekse albo nerwuska spokojnie pomyśl o dzidziussiu . Wiem że tęsknota jest silniejsza i cię doskonale rozumiem, ale dzidzia jest najważniejsza ja też już bynm chciała mieć taką:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa urlop mamy za 1,5 miwsiąc zapłanowany i jedziemy nad morze ale z tego co ja wyliczyłam no niestety przyjdzie@ małpa jedna, a jeśli chodzi o wyjazd do niego to tylko na tydzień mogłabym pojechać pewnie ale na pewno nie w sezonie urlopowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wsystkie koleżanki, ja niestety zawalona jestem, ale weszłam się z Wami przywitać, choć moje samoppoczucie sie nie polepsza. Dziś byłam na zakupach, pytałam o wózek oczywiście są na zamówienie.Rozejrzałam się za różnymi rzeczami,zeby w cenach się orientować, sliczne to wszystko, ale i ceny przeróżne. Myszko , Misiaczku mam nadzieje,że @ do Was nie przyjdą. Pozdrawiam i całuję Was wszystkie, tęsknię za Wami, jak bede dyspozycyjna bedę częściej. zmienię jeszcze tabelkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zmieniam tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............16.06.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 37...................21.06.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.....................46.................15.06.08 dorota822..................26......................19... ...........28.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................13.. ..............11.07.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............34............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................14........... ...........30.11.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................10......... . ............12.01.09 olawd/Uk................28..................8........... ............23.01.09 Smerfetka ..............29.................8 (bliźniaki)...........24.01.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zmieniam tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............16.06.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 37...................21.06.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.....................46.................15.06.08 dorota822..................26......................19... ...........28.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................13.. ..............11.07.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............34............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................14........... ...........30.11.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................10......... . ............12.01.09 olawd/Uk................28..................8........... ............23.01.09 Smerfetka ..............29.................8 (bliźniaki)...........24.01.2009 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×