Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

U mnie pogoda tez nie ciekawa,bo od paru dni zanosi sie na deszcz a tu nic,moze dzis bedzie,bo cos chmury sie szare zrobily i zaczyna powoli padac,tylko mam nadzieje ze burzy nie bedzie,bo nie posiedze na kompie.A siora do jutra na wykladach,wiec mam internet do dyspozycji swojej.Od poniedzialku bylam u tesciow i u szwagierki i wczoraj mnie przywiezli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxmadziaraxx rok czasu nie widzialas meza?? O kurcze ja pol roku i juz mialam dosc.Ale rok to ogromny kawal czasu. Ciesze sie ze wszystko sie goi tylko kup sobie szybko masc na blizne i smaruj poki jest swieza najlepiej zapytaj lekarza jaka najlepsza bo w aptekach maja kilka roznych i niektore sa nie dobre. ja mam czarne ciemne blizny po laparoskopi i grudki twarde sie zrobily bardzo nieladnie to wyglada ale to trzeba na swiezo smarowac inaczej po kokosach :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko przeszlo rok nie widzialam sie z M. Nie moge narazie nic z tym robic,lekarka mowila ze przez miesiac nic z tym nie moge robic i masci tez nie.Ale pewnie masci nie kupie bo tego nie widac,bo to bylo ciete na brodawce,powiedziala ze moge kupic,ale nie musze,bo samo sie zagoi i nie bedzie tego widac.Tobie tez zostaly slady,my musimy zawsze przez cos przejsc.Ale dobrze ze urzywalas masci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzis bylam na sciagnieciu szwow,od razu lepiej bo sie poluznilo a tak to kulo czasami i bolalo.We wtorek ide odebrac wynik z tego zabiegu.Kupilam juz bilet do M.na 20czerwca,jestem bardzo szczesliwa,w koncu spotkam mojego skarba,bardzo sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak ciete bylo na brodawce to pewnie nie bedzie widac jeszcze jak masz ciemniejsze brodawki to na bank zniknie. A ja mam bardzo brzydko :-( 2 ciecia na brzuchu jedno w pepku i tez widac ciemna blizne w srodku i blizna bardzo widoczna po wyrostku 4 lata temu jeszcze niech zrobia mi cesarke i bede tak pozszywana jak maskotka po przejsciach hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko a pozniej wygladaja jak ropuchy hiiiii,dobrze ze my wiemy ze trzeba sie smarowac,w koncu trzeba dbac o siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu czasami to jest az za bardzo goraco.....wole siedziec w domku z wlaczona klimatyzacja........ Biegne na chwile do banku i wroce za jakies 5 minut.....to sie odezwe:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd-No cos szwankuje,bo tez dostac sie nie moge. Patinka-To troszke jestes pozszywana,no ja tez. Myszka-to dobrze ze siedzisz w domciu w taka goraczke.Przyszlas juz z banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane. Przepraszam ze zagladam tak rzadko...mam nadzieje, ze wybaczycie. Po ostatnim wydarzeniu ciezko bylo mi dojsc do siebie. Widze, ze tu duuuze zmiany u niektorych...Smerfetko GGRRAATTUULLAACCJJEE naprawde ze szczerego serducha. Dbaj o siebie kochana i badz szczesliwa wreszcie bo zaslugujesz!!! Olawd Tobie rowniez mega GGRRAATTUULLAACCJJEE:) :) :) :) 👄 Dla reszty zaciazonych TEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a dla starajacych sie cierpliwosci i pokory oraz 👄 👄 👄 Ja juz zyje funcjonuje normalnie pogodzilam sie z tym, bo co mi pozostalo...czasem tylko dopada mnie taki wielki smutek: Tak cicha ta lza, co sie w lonie matki saczy czlowiek tak szczesliwy, ze Bog nas polaczyl Tak glosny ten krzyk, gdy pozegnac sie trzeba i by Cie zobaczyc trzeba isc do nieba. Juz nie placz dziecinko wiem boli ten czas..... ja Cie w sercu tule.... nie jeden raz.... I mam do Was kochane prosbe. Wykreslcie mnie z tabelki bo nie mam na to sil....moge starac sie dopiero w sierpniu...w tabelce jestem w zaciazonych. Trzymajcie sie kochane. Trzymam za Waszystkie kciuki i mocno sciskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinko w razie gdybyś nabawiła się nowych blizn po cesarce to zawsze możesz wystartować do castingu na Frankensztajna, gdyby kręcili kolejną wersję ha,ha,ha. PS.Mam nadzieję, że się nie obraziłaś. Na pewno te blizny nie są takie złe, zresztą teraz gołe brzuchy są nie modne 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Masz rację xxmadziaraxx kafe ostatnio bardzo szwankuje. Pozdrawiam i pędzę robić kolację 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz wrocilam ale cos kafee szaleje:):) Paula3332=====to przykre co piszesz:(:(:(:(:(:( Trzymaj sie jakos kochana ....musisz byc dzielna i isc do przodu:):):) Tule Cie mocno kochaniutka:):):):) Wykresle Cie z tabelki . wedlug Twojego zyczenia:):)Ale zawsze mozesz pisac do nas .....👄 kochana i pozdrawiam goraco:):) 👄STARAJĄCE SIĘ👄 Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............16.06.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 37...................21.06.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.....................46.................15.06.08 dorota822..................26......................19... ...........28.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................13.. ..............11.07.08 🌻ZACIĄŻONE🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............34............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................14........... ...........30.11.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................10......... . ............12.01.09 olawd/Uk................28..................9........... ............23.01.09 Smerfetka ..............29.................8 (bliźniaki)...........24.01.2009 ❤️DZIECIACZKI URODZONE❤️ Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara hahahaha jak beda krecic to udam sie 1 sza przynajmniej w jednym konkursie jestem pewna ze wygram ;-) Oj wygladam jak mis uszatek ktory ma doprawione oko bo gdzies zgubil doklejone ucho bo sie przypalilo i urwana noge :-) Ale ludzie maja gorsze rzeczy sa chorzy lysi i ciesza sie z zycia no modelka nie zostane ale i tak nie marzylam to nie dla mnie bo ja lubie jesc heh :-) kafe bardzo szwankuje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula trzymaj sie zagladaj do nas czesciej jesli dasz rade oczywiscie rozumiem cie.Tylko czemu tak dlugo musisz czekac na nastepne starania??? Uda sie na pewno trzymam za ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara a co robisz dobrego na kolacje ????? Ja w sumie glodna nie jestem ale cos bym dobrego zjadla brak mi pomyslu babke upieklam ale nie mam na nia ochoty a mialam,, dziwne no ale coz. Ale zmartwila mnie przyjaciolka taka dobra w Polsce zawsze sie u niej zatrzymuje tak mi jej zal.ja nie wiem jak moga byc tak perfidni ludzie. 3 lata temu kupila mieszkanie 3 pokojowe za 70 tys i miala umowe spisan miedzy nimi nie u natoriusza chciala zaoszczedzic. a mieszkania poszly w gore i jje jest warte teraz 200 tys i przyszli wlascieciele po splate bo ona polowe gotowka dala a druga w ratach splaca i dzis ten facet jej mowi ze jak mu nie zaplaca 100 tys to ich wywali z domu ze umowa jest nic nie warta i maja sie pospieszyc. Ona sie boi ze on ma racje powiedzcie czy cos takiego moze miec miejsce???Umowila sie do adwokata na poniedzialek ale nie wie czy to cos jej da. Ja uwazam ze skoro cena jest podana na umowie nawet tez zwyklej to nie maja prawa zmieniac umowy sami bo tak chca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
Oj Patinka moim zdaniem to ta umowa na sprzedaz mieszkania jest nieważna - jak mozna sprzedać mieszkanie bez notariusza, przecież on później przekazuje ten akt do sądu do wydziału ksiąg wieczystych ( w zalezności) przeciez opłaca się podatek od czynności cywilnych PCC. Myslę że tylko przed sądem cywilnym może miała by szansę ale to mało prawdopodobne i długo trwałe, no i kosztuje oczywioście. Paula3332 trzymaj się dzielnie i nie poddawaj się jeszcze wszystko przed tobą, zobaczysz dasz radę- my kobiety zawsze musimy się trzymać razem. A ja...? mam chyba deprechę, po tym jak @ przyszła. Odpuszczam mierzenie temperaturek, sprawdzania śluzu i takie tam, ale ... zióła piję. A w tym momencie delektuję się drinkiem, bo mam wszystkiego dość. Pozdrawiam wszystkie was kochane bardzo serdecznie i trzymajcie się ciepło. Jutro spadam z mężusiem do mamuśki na weekendzik - bosko. w następną niedzielę chrzest szwagierki Miłoszka, a w jeszcze następną sobotę już wyjeżdżam na wakacje - juz niemogę się doczekac. Do zobaczenia w poniedziałek Całuski i uściski dla każdej z was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek29 ja sie na tym niestety nie znam ale wiem ze mieszkanie sie kupuje tylko pod okiem notariusza. dzieki za porade nie ucieszy sie jednak ona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek zrelaksuj sie masz okazje masz fajnie rozplanowany najblizszy okres :-) Odpoczywaj ile sie da :-) A gdzie reszta dziewczyn ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak wszsytkie uciekly sie chyba bawic dzis piatek albo patrza na filmy :-) Buziaczki w takim razie i ja uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonia7
Patinko, jesli kolezanka ma umowe i DOWODY WPLATY, to sa wszystko powinno byc ok, ale jesli dala mu pieniadze do reki, to niestety... Ogolnie to dziekuje-wiesz za co,ale nie trzeba bylo, naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane i ja jestem, ale nie mogłam cos do Was wejśc wcześniej, nie chciało mnie wpuścic, ale teraz się udalo. Po pierwsze dziękuję Wam wszystkim za miłe słowa, gratulacje i tak dalej, Sylwia i Tobie się uda, trzymam kciuki. Paula wiem,ze Ci ciężko, ale zobaczysz bedziesz się cieszyć swoją małą kruszynką, teraz wypocznij i zbieraj siły , bo do sierpnia szybko zleci. Alutek a Ty nam się nie załamuj i korzystaj z pięknych dni i z wyjazdów a i efekt niedługo będzie. Sara a ty gdzie się podziewasz? Obca jak się czujesz, cięzko pewnie tobie bardzo, ale już coraz bliżej dzidzi. Myszko trzymam kciuki, fajnie sie gadalo na gg, jak zawsze . Misiaczki buziaczki, uda sie uda. EfQa a gdzie ty sie podziewasz. Ola jak samopoczucie, to niesamowite,ze Twoja rodzina, znajomi i Obcej i innych dziewczyn trzymaj za mnie kciuki, cudowni ludzie. A u mnie coz apetyty czasami, za chwile juz mi nie smakuje i co ja mam zrobic, hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Paula wiem, ze Twojego żalu nic nie ukoi, ale czas leczy rany... Patinko na kolację robiłam zapiekankę z makaronu typu penne z szynką, ja też uwielbiam jeść... a urlop tuż tuż i znowu będę wyglądać w kostiumie kąpielowym jak wieloryb, a jak foka to na pewno. Ale mam to w nosie - może na słońcu mi się trochę tłuszczu wytopi? Jak myślisz? Obca i EfQa jak tam Wasze brzuszki? Rozmiary konkretne? U Obcej wiem, że tak... Myszka, Misiaczki, PaniMisiowa, Dorota, xxmadziaraxx pozdrowienia i 👄 Smerfetko nadal cierpisz kochana? Mam nadzieję, że bliźniaki czują się dobrze? Olawd a Ty jak? Zaaklimatyzowałaś się już w Polsce na łonie rodziny? Pewnie tak tylko brak Ci męża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Jak śmiałam zapomnieć o Alutku i Soni7? No to 👄 i 🌼 w ramach przeprosin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Chyba będę się ewakuować powoli spać, bo wczoraj przez ten nieszczęsny mecz też siedziałam długo a potem rano był szok jak budzik zadzwonił. Jutro co prawda prawie mam wolne tzn.lecę na uczelnię, ale na 13-tą więc sie kulturalnie wyśpię. No to pa, zajrzę do Was jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×