Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Sara podaj adres to podesle ci testy nie bedziesz musiala biegac po sklepach ja mam ich naprawde duzo a sa wazne do 2009 a ja do tego czasu nie zajde ponownie hehehehhe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka-dziekuje za te slowa kochana..a kiedy mialas porod?Patinka a jakie masz testy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:))) olawd slicznie wygladasz z brzusieeeem:)) Patinka 26 TY tez:):>):) 👄 Kasusia22 no to juz duzo nie zostalo:))) a u mnie hmm jakie stranka jak efektow nie ma...na lipiec mam rezonans glowy i 7 z wynikami do lekarki.. sama nie wiem..zawsze pozostaje in - vitro albo adopcja.. Smerfeciu 29 a Ty jak sie czujesz???nic nie piszesz????mam nadzieje ze wszystko jest ok:) Sara oby nie przyzazja franca:/ Myszko24 uda sie zobaczysz:))) 👄 bedziesz sliczna mamusia hihi monita32 a Ty gdzie?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciązowe. Ja w lipcu rodzilam zeszlego roku w 22 TC synek zmarl a potem pozamaciczna tez duza ale jak na ile tygodni nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka-bardzo mi przykro jest,przepraszam,ze zapytalam,ale teraz musisz uwierzyc,ze bedzie dobrze tyle nieszczescia naraz to Cie juz nie spotka kochana...buziole dla ciebie👄👄👄jakiej firmy masz testy ciazowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylweczka781
STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............16.06.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . .............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 37...................21.06.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.....................46.................15.06.08 dorota822..................26......................19... ...........28.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................13.. ..............11.07.08 kalpekwoj.swietokrz.....22......................20...... ...........2.07.08 Cześć kochane, ciekawe czy mnie jeszcze pamiętacie? Trochu mnie nie było bo zwątpiłam. Nawet nie bardzo nam idzie z adopcją. I z tego powodu mi bardzo smutno, niestety :( Cieszę się, że sporo dawnych znajomych z forum będzie mamusiami. Gratuluję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co one sa zgraniczne musze spojzec napisze za jakis czas bo mam je chowane w pudelko.A mama jak mieszka u mnie to zazucial mnie ubraniami i prezentami do rodfziny u mnie w domu choc duzy to skladowania teraz ale za niedlugo ona jedzie.ZAraz zerkne. Jedna sa pinceta trzeba nabrac pare kropli moczu i nalac a jedne paskowe. Nic nie szkodzi za niedlugo rocznica minie.Czas zlecial a mnie sie ciagle wydaje ze to bylo tak niedawno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka-ja poronilam 17miesiecy temu,a tez nie moge zapomniec o tym,czesto mysle,takich rzeczy sie nie zapomina:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonce podam wam 24 czerwca jak mama pojedzie musialabym wysypac cala zawartosc komorki mama sobie tam zrobila Rupieciarnie wszsytko zlatuje az sie zezloscilam ale musze wytrzymac w koncu to moja mama ja nie zapomne a szkoda jest wywalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sie wlasnie objadlam pysznym bialym Magnum mniam mniam i kupilam w sklepie dostalam dzis Karmi kawowe mniam mniam pyszniutkie jeszcze nakuszcze mame na sernik i wogole bedzie super ale chyba dzis nie bedzie sie juz jej chcialo taki z czekoladowa polewa o jej. Ale mam smaka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka-to masz apetyt,a u mnie znow nie ma go,bo non stop mi nie dobrze,lekarz mi przepisal cos i musze wykupic,bo dojze ze jestem szczupla to jeszcze bardziej bede..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi jeszce tylko sernikk zostal do zrobienia tort jogurtowwy na juz heheh zapraszam wiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka🌻 Zmieniam date w tabelce i znikam.... wybaczcie ale jakos niemam nastroju i werwy do pisania:(:(:(:( Wszystkie Was sredecznie pozdrawiam i 👄 przesylam:) Papa🖐️ 👄👄👄STARAJĄCE SIĘ👄👄👄 Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............11.07.2008 Myszka24/USA..............25....................14.. . . .. ..........14.07.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . .............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 37...................21.06.08 Monita32.....................33....................16... .. ............08.07.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ...............??.??.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31.....................46...............15.06.08 dorota822..................26......................19... .............28.06.08 misiaczki...................22......................33. ...............17.06.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................13.. ..............11.07.08 🌻🌻🌻ZACIĄŻONE🌻🌻🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............34............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................14........... ...........30.11.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................10......... . ..........12.01.09 olawd/Uk................28..................9........... ............23.01.09 Smerfetka ..............29.................8 (bliźniaki)............24.01.09 ❤️❤️❤️DZIECIACZKI URODZONE❤️❤️❤️ Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 Kwatolina.............??????................????????..................??.??.08 Fiolek..................??????................?????????.................??.??.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patino jaki masz fajny brzucio aż palcem po ekranie sobie dotknęłam super.... Ola twoj tez jest super Ciekawa jestem kiedy ja będę taki miała a już bym chciała ale niestety musze poczekać. Saro nadal trzymam kciuki jak nigdy się nie spóźniała tobie to może wcale nie przyjdzie. EQfa a ty dobrze się czujesz i co się nie oddzywasz.. Super brzuszki :(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorota dziekuje 😘 myszko trzymaj sie misiaczki na sernika to ja bardzo chetnie i na tort smietankowy mniam mniam smaka mi zrobilas hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane, nie było mnie, bo neta nie miałam wczoraj i dziś, ale już jest i ja jestem. Sylwia powodzenia, oby się teraz udało. saro buziaki, oby nie przylazła @. Misiaczki trzymam kciuki za następny cykl. Myszko nie smutaj, ja cały czas wierzę,że niedługo będziesz się cieszyć tak jak ja teraz. Patinko a Ty się nie zamartwiaj, bedziesz kochac to dziecko tak samo jak corke. Pani ;Misiowa fajnie,ze Patrysia tak rosnie. Alutek a ty gdzie, Kamea jak sie czujesz, mam nadzieje,ze wszystko ok. Szlweczka szkoda,ze adopcja sie nie posuwa do przodu,ale nie trac nadzieii, pisz czesciej. EfQa odezwij sie. Dziewczyny a u mnie juz wszyscy wiedza, jestem w szoku, ciesza sie bardzo, caly czas slysze, ze nie mam nic robic.Nareszcie poczulam sie,ze nas akceptuja wszyscy, a miny mieli oj mieli zdziwione, niedowierzali hahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ SMerfeciuuuuuuuuu oj wkoncu powiedzieliscie?super hehe cieze sie ze tak dobrze zareagowali:):) a TY jak sie czujesz?? 👄 dzieki za kciuki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek ja czuje sie dobrze, ale musze leciec cos zjesc i ogarnac dom, jak dam rade to bede poxniej, tak kolo 22, pappa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Musiałam przeczytać wszystko co napisałyście. przesyłam wam buziaki 👄 i fluidki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój brzuszek coraz większy, w środę idę na usg i będę wiedziała już czy to chłopiec czy dziewczynka! mam nadzieję że z dzidzią wszystko w porządku i urodzi się zdrowo, trochę się martwię ale może po usg sie uspokoję.... Patinka na skurcze łydek pomaga magnez z vit.B6 ja sobie biorę jedną tabletkę na noc i pomogło bardzo. Smerfetko i Olu buziaczki dla brzuszków! Możemy się teraz licytować która ma większy! Klapek nie załamuj się ty masz naprawdę duże szanse na dziecko. Mam znajomą która z jednym jajnikiem ma już dwoje dzieci a też nie wierzyła że jedno jej się uda! Mi z dwoma jajnikami było trudniej zajść niż jej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko kochana uściski dla ciebie i główka do góry - jedz lody ;) Dorotka ty też sobie lodów nie odmawiaj i dbaj o siebie żebyś była zadowolona z życia! Misiaczki ty obżartusko ! :p - tak trzymaj !!! Podobno łakocie to dobry sposób na przegonienie @ Pani Misiowa pozdrowienia dla ciebie i twojej małej kobietki 🌻 Kakusia ty już się do mety zbliżasz szczęściaro 🌻 Sara trzymam mocno kciuki za ciebie! żeby ta wstrętna @ nie przyszła!!! No przydała by się na forum następna fasolka.... Patinko jutro MUSZĘ zrobić sobie tureckie żarcie bo oszaleję! Monita za ciebie też trzymam mocno kciuki! Może to nie była @ ....... Sylwia udanych staranek, tyle się nacierpiałaś przez te zastrzyki że w nagrodę powinno wam sie udać. Obca pewno rodzi....? :) Alutek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dziś u lekarza bo mam na łydce taką małą czerwona górkę i to straaaasznie mnie boli. rzadko ale czasem nie mogę wytrzymać. Lekarz zrobił USG i powiedział że to jest tuz pod skórą i ma 4 milimetry. Jutro idę do dermatologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam dziewczyny, jestem już po badaniu HSG. Bałam się okropnie ale jakoś przeżyłam.Zrobiłam badanie prywatnie ( 600zł) pod krótką narkozą bo ból znoszę strasznie. 10 minut i po badaniu. Wyniki dobre podobno kontrast przeszedł i jest OK. Po badaniu nie mogłam stanąć na nogi po głupim jasiu. Dopiero po 2-3 godzinach pusciło znieczulenie i ogarnąl mnie bol potworny!!! W środku miałam uczucie że mnie rozerwie.Wziełam no-spę i mam gorączkę. Nie wiem czy tak powinno być. Wiem jedno, że tego badania nie przeszłabym bez znieczulenia. Ale jest bardzo bardzo potrzebne. To jedno z podtawowych badań w leczeniu niepłodności. Podobno w 30% przypadków od razu można po nim zajść w ciązę bo jajowody są idealnie czyste. Ale dotyczy to tylko tych osób które miały słabą drożność. U mnie widać przyczyna jest gdzie indziej! A gdzie ? Nie wiem! Hormony OK , owulacja jest, jajowody drożne, jeszcze zostało badanie wrogości śluzu. Przeczytałam że Smerfetka bedzie mieć bliźniaki :) to niesamowite.Wspaniały prazent od losu za te wszystkie lata. Muszę poczytać co u was bo ostatnio mam zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQus no so TY ja je robie a nie o jem:P robie do pracy bo jutro mam urodziny szkoda ze dostalam@ bylby prezent najcudowniejszy jakby nie przyszla..hmm zobaczymy..czas pokaze ..moze kiedys i ja bede nosila pod sercem dziecko..:) ale WY macie pierszenstwo:):) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×