Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Raczej poczekam mimo że to bardzo boli. Trudno. Mam nadzieję że losu Agaty Mróz nie podzielę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQus no co TY!!! :):):):) masz racje przejdz sie do inego poradz i nie mart sie na zapas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mnie nadal boli brzuch jak na okres,dzwonilam wczoraj do mojego gina,powiedzial ze wszystko ok jest,jajnik tez nawala,ale teraz mam dni plodne i dzialalmy z mezusiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki dzięki, przejdę się do innego lekarza, męczy mnie że na razie nic z tym nie mogę zrobić. Trudno co ma być to będzie. od poczatku mi się ta łydka nie podobała ale cóż nie chciało sie załatwić problemu przed ciążą.... klapek owocnych starań!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EQfuś nie martw sie i jak pójdziesz do innego lekarza dermatologa to zapytaj sie czy to dzidzi nie zaszkodzi no i oczywiście swojego ginekologa. EQfuś i nie zadręczaj się wszystko będzie dobrze nerwy w twoim stanie tez nie są wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też myślałam ze mam nowotwór na szyjce macicy douki nie otrzymałam wyniku i myslalm ze juz nie bedzie dzidzi nigdy a tak to mam taka cichą nadzieje ze moze jednak cos z tego bedzie jescze po tym wymrażaniu to może coś się polepszy i wszystkie infekcje pójdą w diabły. EQfuś i dawaj tu znać na forum o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki wiem ze już późno ale dopiero tera miałam czas tak wię spełnienia tego największego marzenia i dla ciebie 👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro głowa do góry nieteraz to następnym razem i uda się napewno przkro mi że ta @ małpa jedna przyzała ona jest zmorąkżdej tu z nas niezaciążonej także nie jesteś sama trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Czesc dziewczynki! Na poczatku pozdrawiam was serdecznie.Dzieje sie u was dosyc duzo w ostatnim czasie tutaj na forum.U mnie rowniez cos sie dzieje poniewaz powinnam dostac miesiaczke 11 a najdalej 13 dzis jest 18 i jak narazie cisza ale nie mam odwagi zrobic testu,nie wiem czemu zawsze bieglam nawet jeszcze przed miesiaczka jak mnie przeczucie bralo a teraz strasznie sie boje rozczarowac.Nie mialam od ostatnich dwoch lat zadnych takich sytuacji zeby mi sie az tak spozniala ale postanowilam czekac do weekendu jesli nie dostane. Poniewaz nie za bardzo chce mi sie wierzyc aby to byla ciaza po tym jak uslyszalam wyrok od lekarzy o braku szans na ciaze bez in-vitra. Dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki oby ta wredna @ nie zawitala juz do mnie przez najblizszy czas.Mam strasznie nabrzmiale piersi i bola jak jasna cholera ale to nie wiele dla mnie znaczy poniewaz tak tez mi sie dzieje przed miesiaczka,codziennie wydaje mi sie ze dostane @ poniewaz brzuch mnie rowniez pobolewa.Ale coz takie objawy sa w obydwu przypadkach ciazy i jej braku.No coz podzielilam sie z wami moim troskami dam wam znac o rezultacie tej rozterki na ktory wynik oczekujemy razem z moim mezem bardzo niecierpliwie.Pozdrawiam was wszystkie moje drogie i milego dnia zycze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) KKinia trzymam kciuki najmocniej jak tylko potrafie :-) aby sie udalo i @ cie zostawila na dlugie 9 miesiecy trzymaj sie. ja od 6 rana na nogach bo Laura ma wloski dzien w szkole i kazdy mial byc ustrojony w flagi itp a ja laure wymalowalam cala buzie we wloska flage kucyki tez w kolorach flagi ubrana w 3 kolorach wiec poszla dzis bardzo dumna. Zreszta posylam wam fotke to sobie zobaczycie moje dzielo heheheh reka mi sie trzesla hihi http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/41a77838de0d59a9.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tutaj dzis taka cisza hmmm??? Mnie sie dzis chce spac pogoda okropna sipi non stop deszczyk pochmurno blelele okropnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KKINIA30 szybko termometr pod pachę i zobacz jaką masz temperaturę, jeżeli powyżej 37 to pewno ciąża!! Trzymam kciuki, odezwij się! Hi hi Ola rzeczywiście widać już że jesteś w ciąży ale dzidzia rośnie jak na drożdżach!!! Patinka Laura musiała słodko wyglądać, podobała mi sie jako piesek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie boli to gówno na nodze jak tylko tego dotknę, kuje i boli potem przez dwie - trzy godziny. Okropieństwo.... Dziś idę na usg a w poniedziałek chyba udam się do lekarza dermatologa może powie coś pocieszającego. Dorota raczej na usuwanie tego się nie zdecyduje teraz, muszę myśleć przede wszystkim o dziecku. Jeżeli przez miesiąc się pogorszy to może się zacznę zastanawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
U mnie kurcze wciaz cisza,wredziuchy @ nie ma.Czekam do piatku jesli dalej nic to robie testowanko.Rany jak ja nie lubie byc czegos nie pewna ale wole zaczekac bo wtedy to mi da wieksza pewnosc.Akurat tesciowa do mnie przylatuje dzisiaj to bym jej zrobila ogromna niespodzianke,poniewaz ona wiedziala o naszym problemie.Chyba wzruszyla bym ja do lez bo to jej jedyny syn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkinia zmierz sobie ta temperaturę bo ona spada dzień przed przyjściem @. jeżeli masz powyżej 37 to @ jeszcze nie nadchodzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
EfQa moja temperaturka-37.5.I co mam w takim razie o tym sadzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia kurcze to znaczy że twoja @ raczej nie ma zamiaru przyjść jutro! W ciąży temperatura nie spada tylko utrzymuje się powyżej 37 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie nie chciało robić testu bo nie wierzyłam że zajdę w ciążę normalnie. Najpierw zmierzyłam temperaturę no i miałam 37.2 . Kinia gorąco trzymam za ciebie kciuki!!! Wiesz że jakbyś zrobiła test nawet teraz po południu to już wyszedł by pozytywny - jeżeli jesteś w ciąży. Ja zrobiłam test wieczorem jak mi sie 5 dzień @ spóźniała no i wyszły 2 krechy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Moze i troche prawdy w tym ale czytalam na innych forach ze temperatura nie zawsze oznacza ciaze wiele kobiet nie bedac w ciazy ma podwyzszona temperature.Nie bede gdybac jak do piatku nie dostane to sprawdze testem,ale dzieki za rade to zawsze daje jakas nadzieje obym tylko sie nie rozczarowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia mnie tez brzuch bolał mocno, cały czas mi się zdawało że już @ puka do drzwi... Daj znać jak tylko będziesz coś wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
kkinia30 zaklinam twoją @ żeby nie przyszła, a żeby test pozytywny był - powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
olaw łdny masz ten brzusio, też taki chę. Poprosze o fluidki bo niedługo dni płodne i może trochę się przyda. Ostatnio jak wracałam od mamy oglądałam się jak głupia na bociany ale jak na złośc żadnego nie było. w sumie były ale w gnieździe i nie latały, a kiedys odwracałam głowę byle na nie nie patrzec i żeby mi nic nie przyniósł,a teraz? Żadnego lecącego jak na złość. Tak sobie myslę jaka ja naiwna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd 👄 slicznie Ci z brzuszkiemmm:*** 👄 Patinka26 widze Laura lubi malowanki:P:):) masz talent:))) a i slicznie wygladasz:))) kkinia30 👄 trzymam kciuki 👄 alutek29 uda sie zobaczysz bedziesz miec duuzy brzuszek;))) ja dzis dopiero o 18 w domu padam ..i do tego tylko 7 min widzialam meza mijalismy sie...:( a Wy jak?? EwQus nie denerwuj sie bedzie dobrze:))))) zobaczysz:))) a co u naszej Smerfeci29 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słonka! Nie było mnie od niedzieli, a tu proszę: znowu pełno stronek do nadrobienia! Obejrzałam kilka waszych fotek i już widzę kilka pokaźnych brzuszków. Jakie to slodkie... Patinko - nie wiem skąd mi się wzięło, że twoja córeczka jest slodkim maleństwem??? Jest słodka (fajny psiaczek), ale ona jest duża!!! Chyba nie jestem jeszcze na bieżąco... Smerfetko - fajnie, że wszyscy już wiedzą, przykro mi tylko, że trzeba było ciąży do pelnej akceptacji rodziny. Skąd ja to znam... Moglaś Smerfetko robić zdjęcia jak mąż oglaszał radosną nowinę - chętnie zobaczylabym ich opuszczone szczęki!!! ha ha EfQo - daj znać o płci maleństwa, ciotki internetowe będą mogly podsuwać pomysły imion ;-)) Kameo - teraz wracaj do sił i do dzieła! Misiaczki - przegapiłam twoje święto, pozwól, że teraz zlożę życzenia spełnienia marzeń.... Saro - uszy do góry! Zobaczysz, ze będziesz jedną z pierwszych, które teraz przepiszą się do tej fajniejszej tabelki! Kalpek - trzymam kciuki! Mam nadzieję, że różdżka twojego ukochanego okaże się czarodziejska ;-)) Kkinia - odezwij się jak wypadł test? Ja tam juz widzę u ciebie dwie kreseczki! Alutek - ty teraz wypoczywaj, co za parę dni bedziesz mogla działac na maxa. Życzę owocnych starań :-)) Sorki, ze nie wymieniam z osobna was wszystkich, ale naprawdę nie jestem na bieżąco i wszystkie informacje jeszcze mi się mylą... Ale nie znaczy to, że o was nie myślę. Wręcz przeciwnie: ślę wam całuski i pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×