Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość kasiada
Smerfetko jak sie czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiada oj my czujemy się bardzo dobrze, tylko duzo wypoczywam, bo zmęczona się czuję. A co u ciebie, mam nadzieje,ze napiszesz nam dobre wieści. Jakoś smutno dziś na forum się zrobiło, ale sama kiedyś to przeżywałam, więc wiem co to znaczy, dlatego nie martwcie się dziewczyny przyjda te piękne dni. Teraz są smutki, ale będą i radości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiada gratulacje egzaminu na 5, oj wydaje mi się,że sama go nie zdawałaś, a co do bólu piesi, to mnie do tej pory bola, z tym,ze jedna od samego początku boli znacznie mocniej, a tej drugiej za bardzo bólu nie czuję, więc moze to dobry znak. Dobrze mi się wydaje, czy Ty miałaś teraz robioną inseminację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczek przywołuję Cię do porządku , ja się nie odzywam, to Ty mi na gg nie odpowiadasz. No ale teraz właśnie klikamy na gg...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łap Misiaczek***********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Zajrzałam sie przywitac i ide sprzatac bo dzis albo jutro wstawiam lóżeczko do domku i musze dobrze wysprzatac przygotowania do narodzin dzidzi pełna parą wkoncu zostala ostatnia prosta :) Kalpek teraz specjanie dla ciebie fluidki ********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************* A tera dla pozostalych ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************ Zycze wam milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka u mnie znow duchota i zdechnac idzie ....buuu jak ja nie lubie takiej pogody... kasiada---gratuluje zdania egzaminu misiaczki ---ja to bym mu bez tlumaczenia w gebe dala saro---👄 wszystkim wam kochane 👄 i po 🌻 i na dokladke ❤️ no i fluidki ********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Smerfetko ale mi narobiłaś nadzieii z tą bolącą u Ciebie piersią:) Tak, miałam inseminację i we wtorek sprawa sie rypnie ;)mam nadzieję wielką, że będe płakać ALE ZE SZCZĘŚCIA! Wiesz, tak az mi głupio, ale wczoraj rozmawaiłam z tesciową o tym naszym problemie (ale nikt nie wie ze mialam inseminacje) i kazała mi pokazać rękę od wew (ma jakies skolonnosci wrozbickie) i sie usmiechneła i powiedziała- wszystko bedzie dobrze, ale nie powiem Ci nic. Takie niby nic a takie wrazenie to na mnie zrobilo. Strasznie podatnym sie jest jak sie czegos tak pragnie. Buziaczki dla Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
olawd- dzięki :) Chyba sie dziewczyny na mnie obraza ale właśnie złapałam wszystkie Twoje fluidki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiada ---jak by co to przesle raz jeszcze :-D ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sloneczka wybaczcie za moj brak obecnosci ale sobote moj laptop trafil szlag ze tak brzydko napisze i zanioslam do naprawy dzis dzwonili ze jutro dopiero sie nim zajma i place prywatnie w Polsce nie do pomyslenia jesli bym prywatnie zaplacila ale nie bede was zanudzala. Maz kupil mi nowy laptop bo nie moglam wytrzymac bez internetu przynajmniej przez 4 dni wysprztalam mieszkanko hehehe ale trza przyznac ze jestem nalogowcem i to nie jest dobre. Wczoraj bylam w szpitalu na badaniach dzidzi sie rozwija 30 czerwca mam nastepne usg szyjki a 1 lipca w szpitalu spotkanie z lekarzem za to 14 lipca mam usg dzidziusia to dowiem sie duzo wiecej :-) mam nadzieje,bo przy usg szyjki nie chca mi nic o dzidziusiu mowic tyle ze serduszko bije. Bardzo za wami tesknilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyniki mam super!!!!tylko bakterie w moczu ale biore leki,za dwa tyg reszte wy ikow bo gdzies wysylali,ale ciesze ze chociaz wyniki dobre....dzieki za fluidki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć jestem dziś w pracy bo na jeden dzień przyszłam mam chwilkę i zajrzałam bo tak spędzam cały czas z mężem fajnie jest nhaprawdę i nawet nam nie przeszkadza to ze nie możemy uprawiać seksu ważne że jesteśmy razem i tyle. Trosze sobie poczytałam wasze wypowiedzi. Saro76 nie załamuj się proszę jest nadzieja pamiętaj zawsze jest i co tu ma wiek za znaczenie Dowbór w jakim wieku miała córkę co??????Przestań marudzić!!!I nie martw się ja też mam doła mimo że jestem troszkę młodsza ale tak samo pragnę dzidzi jak i ty zresztą wszystkie pragniemy i na pewno ta wspaniała chwila kiedyś nastąpi. kasiada gratulacje zdanego egzaminu na 5 kujonku:D:);D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane ja zaglądam i czytam chociaż nie mam za dużo czasu. remontuję sypialnię bo chce kupić nowe łóżko i wstawić tam potem łóżeczko dla dziecka. Dziewczyny co to za pesymistyczne nastroje? Sara poczekaj zrelaksuj się w wakacje a potem przypuścisz zmasowany atak na lekarzy. I na pewno pęcherzyki zaczną pękać. Przecież tak naprawdę to niewiele trzeba żebyś w tą ciążę zaszła....więc nie ma możliwości żeby się nie udało. Czekam na dobre wieści zajrzę do was później! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie odebralam z poczty zamowione spodnie--sa super idealne . jestem bardzo zadowolona z nich i z tego ze w poniedzialek je zamowilam a dzis juz je mam :-D duza buzka dla was sloneczka ---u mnie wlasnie leje!!! hura!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki witam. Mam pytanko czy któras z was zaszła w ciążę z policystycznymi jajnikami PCO oraz podwyższonym testosteronem i prolaktyną. A może któras z was ma taki sam problem? Ponawiam swoje pytanko na temat palenia fajek, bo tylko asiulka29 mi odpowiedziała. Asiulko29 pytanko, czy rzuciłaś z dnia na dzień? Czy musiałaś dojrzec do swojej decyzji i czy myślisz że rzucenie miało wpływ na to że tak szybko zaszłaś w ciążę? Pozdrawiam was gorącą moje towarzyszki w niedoli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcialam sie przywitac, bo nie wiem, czy dam rade dzis jeszcze poklikac z Wami, sle fkuidki############################################################################################################################################################################################################################################################################################Mam ochote obejrzec film i leniuchowac, ale moze jeszcze zajrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:):) kapi z tego co wiem pluca sie oczyszczja ok3 msc najmiej po rzuceniu ..wiec jak sie w ciazy pali palic trzeba bo jak rzucisz wszystko osiadzie na dzidzi..wiec wiesz rzucic i dopiero zajsc hah a powaznie to wyiki musza byuc ok a palenie hmm too juz na koncu.. olawd 👄 ;D to fajnie ze spodnie pasuja bedziesz sie \"nosic\" z brzuszkiem hihi EwQus witak Kochana:* milo Cie widziec:)) wijesz giazdko hihih fajnie:)) SAra76 👄 kasiada 👄 :):):)trzymam kcuki mooocno!!! Smefeciuu a TY gdzie:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kasiada egzamin mam z makroekonomii i nie zapowiada się, że będzie łatwo. już mi mózg spuchł do wielkości zielonego groszku od tej nauki ha,ha,ha. Więc zajrzałam co u Was słychać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kasiada mam wrażenie, że Tobie inseminacja się powiodła... są przypadki, że wystarczy jedna, żeby zajść w ciążę. Przygotowana byłaś dobrze więc efekt powinien być zadowalający. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinko ja też za Tobą tęskniłam, normalnie bez dostępu do internetu to jakbyś miała przewrę w życiorysie. Więc przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki dzięki za odpowiedź. Tezx kiedyś słyszałam że jak sie na coś poważnego choruje to nie wskazane jest rzucić bo to może pogorszyć nasz stan zdrowia ale o tym że to dotyczy ciąży to nie słyszałam. A ty palisz? W ogóle to kto na tym topicu ma podobne schorzenia jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dorota zgadza się, że Dowbor zamiast mieć menopauzę to zaszła w ciążę, ale to było jej drugie dziecko i syn Maciuś przetarł szlaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×