Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sara76
Następna osoba u mnie w pracy jest w ciąży, dodam, że w tym roku to już 5. Jak ja się mogę czuć w takiej sytuacji? Ja 4 lata po ślubie i nic a jedna z nich urodziła 9 m-scy po ślubie, inna 3 lata po ślubie, ale już drugie dziecko ... psychikę mam już skopaną do końca roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa dobrze, że dbasz o siebie, w ciąży też można wyglądać atrakcyjnie-tak trzymać. A nie powyciągane dresy i porozciągane, wyblakłe koszulki po mężu. Brawo! Olawd też szaleje z ciążowymi ubraniami... Smerfetko a Ty jak? Nabierasz już kształtów? Bliźniaki gdzieś się zmieścić przecież muszą, no nie? Kalpek mnie też dobijają zmiany nastroju... musimy się zatem trzymać razem. Myszko nadal się nie odzywasz? USA zaorali czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Makroekonomia mnie wzywa, więc spadam, ale zajrzę wieczorem, więc proszę pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara powiem ci to samo co Rusaczkowi wykorzystaj te wakacje i odpręż sie na maksa bo na jesieni będziesz już pewnie w ciąży,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQus witaj fajnie ze bylas na zakupkach :)) pewno odrazu sie humorek poprawil:)) co to za smuty Sara 👄 i Rusaczek? 👄 nie poddwac sie !!! bo do tylka nakopie pamietajcie ze wierzyc trzeba :)) :D UDA SIE WAM!!! same niedlugo berdziecie slac fluiki ciazowe ;D JA lapie i mam nadzieje ze =sama= tez bede niedlugo zarazac hehe:P do mnie jutro tesciowa i szwagierka przyjezdzaja wiec wesolo bedzie :)) piszcie co u WASS?/ Smerfeciu jak tam>???odpoczywacie?? 👄 olawd 👄 jak samopoczucie lepiej??:) Kakusia22 niech malenstwo czeka hihih:P Obbca chyba juz urodzila 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka misiaczki---nadal jest duchota ale przynajmniej wieje przyjemny wiaterek obca----jak tam sie czujesz - czyzbys juz urodzila??? daj nam znac bo nie moge sie juz doczekac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj olawd a u nas chlodno wiaterek wieje ale nie pada,jak sie czujesz kochana?? Wlasnie myszko napisz cos blagamy cie ja nic nie slyszalam w tv aby jakis tajfun przeszedl przez USA. Myszko martwimy sie o ciebie. A mnie sie nie chcialo dzis gotowac kupilam gotowe pierozki z kapustka i grzybkami i zalalam cebulka smazona choc pyszne by bylo z barszczykiem ktory tak uwielbiam. Musze cos jutro ugotowac macie jakies pomysly dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja maluch spi a ja powinnam sprzątac ale mi się nie chce bo mam doła, ale dlaczego to nie wiem o tak o ....... staram sie jak moge ale coś mi to wszystko nie wychodzi ................... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
EfQa dzięki za pocieszenie, ale to już tyle miesięcy starań, że naprawdę ciężko jest uwierzyć, że kiedyś osiągniemy to szczęście. Chociaż nie tracę nadziei, że w końcu się uda. Na wakacje wybieramy się gdzieś na "lasta" pod koniec sierpnia lub wrzesnia. Myślimy coś o Krecie, ale to się zobaczy jakie oferty będą atrakcyjne. No i właśnie z tym też mamy dylemat, bo jak w sierpniu pojedziemy, to nie mam po co jechać na kontrolne usg przed iui, bo i tak nici. Też tak bym chciała, żeby się udało naturalnie, bo tak to się powinno odbywać - spontanicznie, a nie w laboratorium, ale cóż takie czasy nastały, że coraz mniej ma natura do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam od wczoraj wielkie dolki mama i brat mieszkali ze mna 5 miesiecy wczoraj pojechali pewnie bede ich widzie raz na pol roku albo na rok :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczek uda sie zobaczysz a no niestety tez mysle ze natura zanika niestey. Sara a co u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
Zmienię jeszcze tabelkę STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............11.07.2008 Myszka24/USA..............25....................14.. . . .. ..........14.07.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . .............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 38...................19.07.08 Monita32.....................33....................16... .. ............08.07.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................4... ...............30.04.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31.....................46...............15.06.08 dorota822..................26......................19... .............28.06.08 misiaczki...................23......................34. ...............09.07.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................13.. ..............11.07.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............34............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................16........... ...........30.11.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................10......... . ..........12.01.09 olawd/Uk................28..................10.......... . ............23.01.09 Smerfetka ..............29.................10 (bliźniaki)............24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 Kwatolina.............??????................????????.... ..............??.??.08 Fiolek..................??????................?????????. ................??.??.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Rusaczek mnie zainspirował też zmieniam dane w tabelce. STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............11.07.2008 Myszka24/USA..............25....................14.. . . .. ..........14.07.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . .............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 38...................19.07.08 Monita32.....................33....................16... .. ............08.07.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................4... ...............30.04.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31.....................47...............14.07.08 dorota822..................26......................19... .............28.06.08 misiaczki...................23......................34. ...............09.07.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................13.. ..............11.07.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............34............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................16........... ...........30.11.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................10......... . ..........12.01.09 olawd/Uk................28..................10.......... . ............23.01.09 Smerfetka ..............29.................10 (bliźniaki)............24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 Kwatolina.............??????................????????.... ..............??.??.08 Fiolek..................??????................?????????. ................??.??.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam dziewczyny na jakis filmik odezwe sie znow jutro buziaczki spijcie slodko ................................... ********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** Fluidki dla was :-) EfQa zmien prosze tygodnie ciazy w tabelce bo na pewno nie masz 17 tygodnia bo ja mam prawie 18 :-) Bedzie lepiej sie patrzylo buzialki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Widzę, że Myszka znowu ma taki sam termin @ jak ja. Myszko trzymaj kciuki może w końcu i nam się uda, tylko się kochana odezwij, bo jak chcesz łapać ciążowe fluidy jak nie na forum? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Masz rację Patinko, że dużo, już zaczynam myśleć, że prędzej doczekam się menopauzy niż ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Rusaczek u mnie też będzie pewnie w lipcu klapa, bo na wakacje wyjeżdżam 19-go wracam 28-go czyli dni płodne będą na wyjeździe czyli do lekarza nie pójdę, pregnylu mi nie zapisze, inseminacji nie zrobi... bo w to, że mój pęcherzyk się zlituje i sam pęknie to nie wierzę. Czy ktoś zna jakieś naturalne metody na pękanie pęcherzyków? Oprócz strzelani do nich z łuku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara uda sie na pewno tylko szkoda ze musicie tyle czekac :-( Trzymam kciuki a ja uciekam spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
Sara - ja miałam podany pregnyl w 16 dc. Wcześniej od 10 dc robiłam co 2 dzień usg i lekarz (nie prowadzący tyko jakikolwiek, który mógł zrobić - z tym też był problem, bo nawet w prywatnych gabinetach trzeba się wczesniej zapisać, bo jest full pacjentek, dopiero w prywatnym centrum gin-położniczym okazało się że można zrobić bez problemu w tym samym dniu bo zawsze jest lekarz na dyżurze i "wyskakuje" do gabinetu jak przychodzi pacjentka, ale za to kosztowało mnie to za każdym razem 70 zł, ale czego się nie robi dla...) wpisywał wielkość pęcherzyka i endometrium. Potem faxowałam wyniki do kliniki i telefonicznie konsultowałam sie co robić dalej. Ten zastrzyk z pregnylu to zrobili mi właśnie podczas usg w centrum. Najpierw zapytałam w rejestracji, czy jest możliwość, ale oczywiście robiły problemy, bo w zasadzie nie ma gabinetu zabiegowego itp. ale po usg zapytałam tego lekarz, któremu nabijałam kase na lewo co drugi dzień to oczywiście był bardzo miły i niemalże chętnie by mnie widział codziennie i kazał mi iść na oddział i tam jakaś pielęgniarka zrobiła zastrzyk już gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dzodzanna, xxmadziaraxx co z Wami dziewczyny w ogóle się nie odzywacie ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
Sara76 a gdzie jedziecie na wakacje? Może pęknie jak mu się zmieni klimat.... Może się uda na wyjeździe i nie będziesz musiala robić inseminacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
No właśnie Rusaczek to trochę skomplikowane, bo ja do swojego specjalisty od inseminacji mam 50km więc trudno, żebym latała do niego na monitoring, moja gina nie robiłaby problemu-monitoring mogłabym zrobić u niej (tylko czy ona i on nie będą akurat na urlopie?). Gorzej z tym zastrzykiem, no ale też dałoby radę zrobić. A po zastrzyku to w jakim czasie należy sie udać na inseminację? Podobno do 36 godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Rusaczek ta menda zwana pęcherzykiem co roku jest zabierana na wakacje w ciepłe kraje i nie czyni swojej powinności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Chyba za karę musiałabym go wziąć gdzieś gdzie jest zimno, może na Grenlandię, jak myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
Ja do klinki dojeżdżam 110km, chociaż tyle, że doktor poszedł mi na rękę i monitoring robię w swoim mieście. Chociaż mnie to denerwuje, bo lekarze też czasami nie podejdą ze zrozumieniem, że akurat muszę zrobić dzisiaj usg, tylko proponują za 3-4 dni, bo wtedy jest wolny termin. Z tego co się doczytałam, to IUI powinna być zrobiona od 24 do 36 godz od podania pregnylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
Może ciepłe klimaty mu nie służą............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×