Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

kapli..hmm ja nie pale tfuuuu za to moj tak:( ale powiedzial rzuce jak zajdziesz w ciaze..bede mial motywacje wielka haha zobaczymy:)) ja mialam podwyszona prolaktyne ale dostaje leki na zbicie zobaczymy...bedzie dobrze zobaczysz:)))troche cierpliwosci i sie uda:))) Sara 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka! Jak zwykle wpadam na chwilę, podstępem wywabiłam męża zza komputera i teraz mogę sama poklikać. Jak się czujecie? Wieści same dobre: pozdawane egzaminy i to jak!!! (gratulacje Kasiada), też mam nadzieję że nie zdawałaś sama. Misiaczki stoją na straży dobrego nastroju, pilnuj smutasków, pilnuj i goń dalej wszystkich zamartwiaczy :-)) Saro trzymam kciuki za egzaminy, a po egzaminach ja też cię pogonię za to negatywne nastawienie! Smerfetko, Olu, EfQo, Patinko - wielka buźka dla was Kalpek gratuluję wynikow, mam nadzieję,że ten najważniejszy wynik też będzie pozytywny! (jak zajdziesz w ciążę to chyba opublikuję moj poradnik zaciążania!!!) Kapi nie myśl tyle o paleniu i o twoich schorzeniach. Nastaw się,że i tak zajdziesz w ciążę. Mimo wszystko. A to twoje przypadłości wcale nie są wielkie. Taki prawie klasyczny przypadek ;-) Uchi do gory! Kasiada - mam nadzieję, że będziesz nadal miała z nami kontakt. Pamietaj o mnie, że siedzę obok ciebie w tym pędzącym wózku. U mnie tak samo: byle do wtorku! Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jakaś dobra ciężarna duszyczka wyśle specjalnie dla mojej skromnej osoby jakiegoś zaciążonego fluidka? Z góry dziękuję Niniejszym mówię dobranoc, jutro zgarnę fluidki ( o ile ktoś się nade mną zlituje) ;-) Pa słoneczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara dziekuje za slowa otuchy masz racje bez internetu to luka w Zyciu heheheh. Czy wiecie co sie stalo z Myszka?? nie pisze wogole ;- (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia prosze bardzo ;-) ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wysyłam fluidki - Sylwia łap. ************************************************************************************************************************************************************************************* Misiaczki to nasz dobry duszek - zawsze w dobrym humorze. Patinko pozdrowienia, ja juz widziałam moja dzidzie i fajnie na usg wyglądał bylo widać kręgosłup żeberka i główkę. Mam nadzieję że dziewczyny zaciążą. Kinia co tam u ciebie melduj na bieżąco! Ale teściowej zrobiłaś prezent! Ola fajnie że spodenki sie udały teraz będziesz miała w czym chodzić przez najbliższe miesiące. Sara pozdrowienia, klapek uszy do góry - po latach chudych zawsze przychodzą lata tłuste więc niedługo ci sie fortuna odmieni i choróbska cię opuszczą. Sylwia mam nadzieję że nam dobrych wiadomości niedługo dostarczysz! kasiada może u ciebie juz cos wykiełkowało.... Smerfetko podglądam twoje maluchy na babyastrology sa słodkie - takie dwie kluseczki! :) A Dorota widze zadowolona teraz ma męża przy sobie to już nie zagląda tak często beksa nasza kochana..... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia29-tak bardzo bym chciala,zeby ten wynik byl pozytywny,mam nadzieje,ze opublikujesz;)ja chyba nie bede do was pisac,dopiero jak beda dwie kreseczki,bede was czytac na biezaco,ale i tak wiem ze bede pisac bo bym nie wytrzymala,ale zobaczymy na ile moge:)Efqa-mam nadzieje,ze bedzie tak jak mowisz,dziewczyny dobrze,za jestescie bo nie wiem co bym bez Was zrobila,a fliudki dla mnie:(??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Sylwia specjalnie dla Ciebie fluidki z 36 tygodnia ciąży *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** I dla was kocane również *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** Kurcze wiecie ze jakos dziwnie sie czuje niby to dopiero 36 tydzien ale wg ostatniego usg bylby 38 wiec wszystko sie moze zdarzyc ;p obym tylko do soboty wytrwala bo mam obrone licencjatu tzrymajcie kciuki a teraz ide poleniuchowac zeby do soboty nic sie nie wydarzylo (moze nie moze to tylko moje obawy ale lepiej dmuchac na zimno ;p) Jeszcze raz was pozdrawiam i tzrymam kciuki za was bo z niecierpliwoscia czekam na kolejne bobaski ;p;p;p A jeszcze macie fluidki bo nigdy nie jest ich za duzo **********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek łąp ***************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Hej dziewczyny ,ja tylko na krotka chwilke wpadlam.U mnie wszystko wporzadku,wczoraj tesciowa wyjechala,bylam u lekarza i za pare tygodni dostane list na wizyte z pierwszym usg.Dostalam kwas foliowy do lykania i ogolnie moje samopoczucie jest bardzo zmienne,ale musze jakos to wytrzymac!!! Pozdrawiam was bardzo goraco i jak znajde dluzsza chwilke to popisze z wami wiecej. No i fluidki*****************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia dbaj o siebie, wypoczywaj i wysypiaj się, nic nie podnoś ciężkiego i uważaj na siebie. Wiem że gadam jak stara ciotka ale każdą ciążą na forum ekscytuję się jak własną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia jak ty kurcze prosto z obrony na porodówkę pojedziesz - to mały też powinien od razu dyplom dostać no nie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się wam dziewczyny pochwalić zakupami - nakupiłam sobie bluzeczek ciążowych w ulubionym ciucholandzie (mówimy na niego PEWEX) no więc w tym Pewexie nabyłam w ciągu miesiąca około 18 bluzeczek ciążowych. Wszystkie znanych firm: Kaphall, H&M, Atmosphere, itp. Super ładne i wszystkie nowe bez śladów używania ! Oczywiście nie muszę dodawać że w polskich sklepach kupiłabym za tą cenę trzy bluzki.... I klapeczki sobie kupiłam super wygodne także zadowolona jestem bardzo :) Taka strojnisia się ze mnie w ciąży zrobiła :p PS. Nie śmiejcie sie ze mnie proszę. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa-to dobrze,poprawilas sobie humor,lepiej dbac o siebie niz nie dbac:pja sie ostatnio obkupilam bluzek i butow,ale spodnie jeszcze musze kupic,ale u mnie to ciezko,bo jestem szczupla i wysoka,ale zawsze sie cos znajdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek poczekaj trochę z kupowaniem spodni bo może sie okazać że będziesz musiała kupić ale ciążowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQA-bardzo bym chciala,zeby to byly ciazowe,kurcze nie dovzekam sie chyba nigdy takiej chwili:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek dla Ciebie ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** fluidki doczekasz sie zobaczysz bede dzidzia jak malowana moja kolezanka wczoraj urodzila w 26 tygodniu 4 tyg starszy od mojego kubusia zyje i fajny rozowiutki jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis dumna chodze wlasnie przed chwilka otrzymala Brytyjskie Prawo Jazdy tylko troszke zla jestem bo w 20052 roku musze nowy egzamin zdac i co 3 lata bo starsci ludzie musza byc kontrolowani a w polsce mialam bezterminowe jak ja bede miala ponad 60 lat to watpie ze zdam jak bede miala juz Alzhaimera :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaczy 2052 :-) Efqa fajnie ze kupilas sobie ciuszki te firmy co wymienilas to mam u siebie w centrum i czesto je dowiedzam Atmopsfere u nas jest bardzo tanie to znaczy ladne ciuszki ale tutaj nie trzeba tyle placic co w polsce niestety fajne ciuszki dla dzieci sa i bardzo tanio za 50 zl jestem w stanie kupic 6-8 ciuszkow fajnych a w polsce chyba na bazarze za 5 zl i po 1 szym praniu nadaje sie do mycia podlog albo nawet nie bo wody nie wchlania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w sklepach z uzywana odzieza idzie czasem kupic naprawde cos fajnego. Ja w polsce nie lubialam takich sklepow tylko dlatego ze maja okropny zapach zdechlizny a ciuchy leza w koszach i trza szukac nie ladnie to wyglada nie wiem czy tak jest wszedzie ale w Chorzowie jak mieszkalam tak wlasnie bylo. A tutaj uzywany sklep wyglada jak normalny zwykly wszsytko na wieszaczkach romiary kolejno poukladane kolory marki i pachnie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka-dziekuje za fluidki,musza mi pomoc w tym miesiacu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
Znowu kolejny miesiąc spisany na straty! @ przylazła punktualnie i pozbawiła mnie złudzeń co do tego, że może jednak w tym miesiącu się udało. I jakby jeszcze tego było mało, to 2 tygodnie temu pojechałam do kliniki na kontrolne usg (przed przygotowaniem do IUI) i okazało się, że na darmo. USG nie miałam, wizyty nie było, bo w lipcu jest remony kliniki, doktor idzie na urlop i już nie zdążymy zrobić inseminacji. Tak, że kolejne 2 cykle zmarnowane. Kasiada, Sylwia29 - trzymam za was kciuki. Może chociaż wam się uda! Najgorsze jest to czekanie 2 tygodnie niepewności po IUI zanim się okaże... niezmierne szczęście, czy kolejny zawód. Jak tak analizuję swoją IUI to dochodzę do wniosku, że może dlatego się nie udała, bo od podania pregnylu do zabiegu minęło ok. 45 godzin, a wszędzie podają, że ma być od 24-36 godzin. Może było już za późno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczek trzymaj sie nie odpowiem ci na pytanko bo nie mam zielonego pojecia jak dziewczyny przeczytaja to na pewno odpisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka takie ciucholandy o których piszesz to ja tez omijam ale ten mój \"Pewex\" jest naprawdę fajny - wszystko wisi na wieszaczkach i nie ma żadnych śmierdzących starych łachów, wszystko prawie nowe z przyjemnością sie tam wchodzi , no ale 52 zł za kilo sie płaci. A w sklepach z ubraniami w Polsce ceny sa zabójcze np. byłam w HiM żeby sobie kupić bluzeczkę to około 70-100 zł kosztowały ciążowe - zgroza! To dlatego teraz u nas odrodzenie przeżywają dobre ciucholandy. A dla dzieci tez mają super ubranka i większość z metkami. Rusaczku nie martw sie. Wakacje idą spróbuj sie zrelaksować, inseminację zrobisz później i pomyśl sobie że w końcu musi ci sie udać! A wiesz jak to bywa w wakacje, może zdarzy sie tak, że już na żadną inseminację nie pójdziesz bo będziesz w ciąży...... Radzę ci zrelaksuj sie i nie załamuj, wykorzystaj ten czas na odpoczynek zregenerowanie sił do walki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek ja parę miesięcy temu tez BYŁAM PEWNA że nie doczekam chwili kiedy będę mogła kupić ubranka ciążowe a jednak mogę i to szybciej niż myślałam. Popatrz a Kinia tylko w inseminacji miała nadzieję i udało jej się normalnie. Tobie tez się uda, kto wie może juz coś tam sie dzieje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczek ja też podchodziłam do tego jak do wyścigu, każdy stracony cykl sprawiał że wpadałam w coraz większa panikę. Szkoda zdrowia. powiedz lepiej gdzie sie na wakacje wybierasz żeby sobie dogodzić... no bo jak już zajdziesz w ciążę to szlaban na dalekie wyjazdy!!! Może to ostatni dzwonek żeby sie gdzieś wybrać? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Cześć dziewczyny! Rusaczek doskonale Cię rozumiem, ja też myślałam o kolejnej inseminacji w lipcu, ale raczej nie wypali, bo chyba akurat w czasie dni płodnych wyjeżdżam na wakacje no i dupa blada. A jak się w sierpniu okaże, że doktorek akurat wyjeżdża to znowu nici. Powiedz mi w którym dniu i ile razy brałaś pregnyl i czy u lekarza czy we własnym zakresie (bo nie znam tej procedury, to jest zastrzyk?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×