Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Patinka-s;licznie ci w tych wlosach!!!cora tez piekna,buziole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/ec07b1c6ae34e390.html a tu wam sie jeszcze pochwale jak wygladaj dzieci w szkole latem bo zima maja szare sukienki i obowiazkowo czarne buty. Dziekuje kochane xxmadziaraxx--- fluidki dla ciebie *******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko kochana lapie fluidki od Ciebie,musze duzo ich nazbierac,to moze cos z tego bedzie a bardzo bym chciala 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zdjecie brzuszka swieze musze zrobic pochwale sie wam jak minie mi dokladnie 20 tydzien :-) ale mam wrazenie ze piersi bardziej urosly niz brzusio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie ja tez za tym jestem Chlopcy obowiazkowo szare spodnie biale skarpetki czarne buty niebieski swetr z logo szkoly. A dziewczynki odwrotnie tyle ze latem moga miec niebieksie sukienki w kratke oczywiscie i kazda inna szkola ma inny kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz masz Patinko 20tydz.jak to szybko przelecialo,polowa juz za Toba,wiec rob foteczki i wysylaj nam tu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w starszych szkolach musza chodzic w garnituarch i chlopaki i dziewczyny i krawat dziennie koszula biala dziewczyna 2 godziny przed szkola sie nie zastanawia jaka miniowke do szkoly wlozyc i pokazac pol tylka kolegom.W polsce tak jest. I nie ze jedno biedniejsze bogatsze nie widac tego. Tu dziewczyna ma zakaz przyjsc pomalowana musi wyjsc i zmazac makijaz,to jest super moim zdaniem. Chco juz widzialam jak dziewczyny na przerwach szkolne kiecki zawijaja wokol bioder by byly krotsze heheh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to jest dobre rozwiazanie a nie tak jak w polsce chodza ubrani jak chca i robia co im sie podoba,rozne fryzury , wymalowane jak kurwy za przeproszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 5 dni sie skonczy 20 ty. teraz najgorsze 10 tygodni przedemna Kubusia urodzilam w 22 tc i powiedzcie jak oni to obliczyli skoro ostani okres mialam z kubusiem 20 stycznia 2007 moim zdaniem mialam 24-25 tydzien tak jak w polsce mi obliczyli.A oni powiedzieli mi tutaj ze zaszlam poronilam w kilka dni bez krwotoku i ponownie expresowo zaszlam ,,wyjasnienie Debilne moim zdaniem ale 3 lekarzy sie zapieralo ze tak sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko----super fryzurka!! wygladasz rewelacyjnie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz sprawdze na kalkulatorze w komputerze wedlug ostatniej @ ktory mialam tydzien na 7 lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko bedzie dobrze,tylko duzo odpoczywaj i sie nie denerwuj,jec duzo owocow i warzyw.Dobranoc 👄 Olawd dobranoc👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyszlo mi na dzis ze miedzy 23-24 tydzien w sumie zawsze jest te 2 tyg roznicy. Ehmm nie mysle juz o tym bo wariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************-- mowisz i masz 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko nie mysl tak o tym,mysl zeby dzidzia byla zdrowa i wytrzymala do rozwiazania w Twoim brzuszku i zeby zdrowa sie urodzila,to jest naj warzniejsze 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis zasne super bo jestem padnieta pogoda dzis zmienna bardzo doslownie co 15 minut deszcz ulewa i slonce mocne i tak w kolko. Ale czekaja mnie jeszcze obowiazki musze wykapac krolewne wyprasowac ciuszki do szkoly i ululac do snu ostanio bajeczek sie jej zachcialo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc slonka!!!! no i fluidki na noc!!! ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dbam o siebie jak moge i dopieszczam pod kazdym wzgledem hehe gdyby maz znal faktyczna cene dzisiejszego fryzjera zawal pewny hehehehe. Z tym testem juz mnie denerwuja zasmiecaja nam Topik raz 2 razy wystarczylo ale tak nagannie doslownie to juz przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez uciekam sloneczka corka juz mi zasypia na lozku a musze ja doprowadzic do ladu najpierw buzialki pappapa i do uslyszonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dobranoc, ja już wyłączam komputer, zajrzę jutro.Kolorowych snów. Myszko nadal nie dajesz znaku życia. Odezwij się kochana !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×