Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Sara nie stresuj sie napewno sie uda a co do studiow i pisania pracy to moze byc jeszcze lepsze dla Ciebie bo zajmiesz sie pisaniem a nie mysleniem ciagle o dzidzi i sie uda ja mam pisanie pracy za soba i naprawde pomaga to nie myslec (ja znowu wymyslalam sobie rozne schorzenia w ciazy a takto podczas pisania pracy nie myslalam o niczym zlym i zlecialo mi tak ze zostalo ostatnie 2 tygodnie ;p) Wiec glowa do gory i wiara w to ze napewno sie uda bo UDA SIE NAPEWNO!!! Misiaczki tobie tez los wynagrodzi czekanie zobaczysz i mam przeczucie ze ja urodze a ty przejmiesz paleczke tzn ty zajdziesz ;p;p;p Pozdrawiam i sle fluidki ***************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez juz uciekam spaciu bo i tak czeka mnie ok 6-7 przebudzen do toalety a pozniej w dzien jestem padnieta A tak wogole to musze sobie jakies zajecie wymyslec bo wariuje juz siedzac w domu i rozmyslajac tylko kiedy sie zacznie mowie wam poprostu chyba zeswiruje jutro musze sie gdzies wybac bo mnie cos trafi jak posiedze sama w domu dzien dluzej A teraz buziaki dla was i milej nocki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny pojechalam do siostry zeby do was napisac bo mam metlik w glowie poradzcie mi prosze otoz bylam u polskiego gina w londynie i powiedzialam ze siedem cykli staram o dzidzie i mam juz jedno dziecko kazal mi zrobic morfologie posiew z moczu i cytologie otoz bylam u niego dzis z tymi wynikami no i stwierdzil ze sa ok cytologia 1grupa i dal mi leki na 2miesiace otoz CLO34567 dc PREGNYL 2amp domiesniowo jednorazowo w 14dc DUPHASTON od16 dc 1 tabletka dziennie przez 10 dni powiedzial ze na dwa cykle bo trzeba dac szanse jednemu i drugimu jajnikowi co mial na mysli? i ze musze pregnyl wstrzyknac sama bo nie bede specjalnie do londynu jechac to powiedzial ze to latwe czy ktoras z was sam to robila? mialyscie takie leczenie kakusia22 chyba ty tak? opiszcie mi na czym to polega a uwazacie ze 7 cykli to nie zawczesnie na takie posuniecie lekarz stwierdzil ze nie odpiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Iwa Sara była wściekła bo jej tego PREGNYLU nie chciała lekarka wstrzyknąć bo coś tam bredziła że nie ma uprawnień a tobie kazał samej robić zastrzyki? Nic już nie rozumiem tych lekarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki jak temperaturka ci nie spada to może @ nie przylezie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia ciuszki już uprane i poprasowane dla maluszka? Mnie najbardziej śmieszą te rękawiczki dla dzidziusiów żeby sie nie drapały. Wczoraj byłam na usg i widziałam jak się gładził łapką po twarzy i nawet nóżką się drapał po policzku! No i ziewał ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa nic nie jest za wczesnie prawdopodobnie gin stwierdzil brak owulki (u mnie tez tak bylo) ja tez mialam clo od chyba 5 albo 3 dnia ale to juz gin decyduje od kiedy ale i tak i tak prawidlowo to jest na wzrost pecherzykow i na pobudzenie jajnikow a pozniej prenegyl na pekniecie pecherzyka bo niektore sa bardzo uparte :) moj na szczescie nie byl uparty obeszlo sie bez zastrzyku ale za to przez pierwszy cykl brania clo nie za bardzo chcial rosnac dopiero w drugim mialam pieknie wyrosniety pecherzyk a zaszlam w 3 cyklu bo w miedzy czasie poprawialismy zywotnosc zolnierzykow. Moim zdaniem bardzo dobrze ze ci to zlecil tylko jeden warunek powinnas jezdzic gdzies od 10 dnia cyklu na monitoring zeby podac prenegyl w odpowiednim czasie bo nie monitorowane clo moze dawac torbiele jak sie przestymuluje pecherzyki to robia sie z nich torbiele i kolejny problem ale jak lekarz co 2 dni podglada jak rosna to w odpowiednim czasie powoduje ze pekly i wtedy trzeba dzialac z mezem i dzidzia prawie napewno sie pojawi :) Mam nadzieje ze bardzo nie zamotalam :) EfQa juz dla dzidzi wszystko gotowe torba do szpitala spakowana i pozostalo czekac jak malenstwo sie zdecyduje wyjsc na swiat choc mam wrazenie ze mu sie nie spieszy a ja wariuje siedzac w domu i rozmyslajac co i jak... ALe sie rozpisalam no to tylko jeszcze fluidki *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was :-) Czesc EfQa ja juz 2 pary takich zakupilam mnie tez sie podobaja bardzo,W polsce to chyba od niedawna jest chodzilam po tylu sklepach i nic no ale to bylo 8 lat temu. zdziwilam sie ze kaza brac tutaj do szpitala nozyczki dla niemowlat bo podobno rodza sie z duzymi paznokaciami moja Lauura mialam normlnie hmm. Wlasnie pije kawusie i weszlam w trans o niemowlaczku jak bede go trzymac nosic itd jak Efqa wspomniala o tych oslonkach na raczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha iwa duphaston jest na ewentualne podtrzymanie ciazy gdyby sie udalo bo skoro jajnik slabiej pracuje tzn jest leniwy to znaczy ze wytwarza za malo progesteronu na odzywianie zaplodnionego jajeczka i trzeba mu pomagac ja bralam duphaston do 14 tygodnia a pozniej ta funkcje przejmuje lozysko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Patinko w polsce to trzeba brac te oslonki bo mowia znowu ze przez jakis czas sie nie obcina paznokci dziecku wiec po to te bokserki na raczki zeby sie nie drapalo wiec juz widac ze co kraj to obyczaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia juz niebawem kazdy dzien to wielka nieznana dla ciebie jjeku ja juz nie moge sie doczekac spakowania torby jezeli dotrzymma do 28 tygodnia to sobie juz tez bede pakowala bo wczesniej nie ma sensu. Ale tak bym juz chciala.I tulic non stop do piersi wczoraj jak nienormalna wzielam poduszke ta do karmienia zaklada sie ja na biodra kladzie na nia dziecko i wtedy sobie je a jak podrosnie to kladzie sie na podloge i dziecko nie hustnie do tylu heheh i sobie wyobrazalam jak bede kamila w jakiej pozycji juz mam chyba schizy. Jak bylam z Laura to przebieralam taka duza lalke kladlam do lozeczka... Przepraszam jesli kogos tu urazam takimi wyznaniami ale u was czuje sie najlepiej. XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX- i ja tez podesle wam fluidki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko rozumiem Cie ja wczesniej to nie ale teraz jak od prawie dwuch tygodni siedze w domu to wariuje przez caly dzien nie mam sie do kogo oezwac bo maz dopiero jest kolo18 a ja lapie dola bo milion myslisli a kiedy a co a jak itp. az mi sie wyc chce!!! Dobrze ze chociaz mam kompa i jest forum bo bym wogole zglupiala zwlaszcza ze teraz nie ma nic w telewizji same powtorki...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wcale tv nie mam :-( same muzyczne programy mma satelite ale jak tylko wiater to znikaja programy wiec nawet go nie wlanczam brat zabral dekoder i zastanawiam sie caly czas czy go kupic bo mnie zostal tylko laptop i kontakt z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a najgorzej to ma laura. Chce angielska tv ale sa kontrakty roczne i jak dostane oferte z fajnym mieszkaniem a tam nie beda mogli mi podlaczyc tv i internetu z tej samej firmy to b ede musiala i tak placic a zamowic inna firme i znow placic dodtakowo i to mnie zniecheca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko ty chociaz masz zajecie z coreczka masz juz takiego skarba co niepozawala zapomniec o sobie masz do kogo sie odezwac i wogole dlatego ja juz marfze zeby moj smyk sie urodzil to bede miala zajecie bo poprostu mi sie nudzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wieze ci Kakusia ale moja krolewna malo przebywa w domu hhe szkola to cicho wraca po 4 tej zje i ucieka do kolezanek ja kolo 7.30 szukam jej po domach kolezanek w koncu musze ja nauczyc czasu na zegarku bo sie wymiguje tym i tlumaczy. mojego nie ma w sumie cale szczescie, i tez mam cichutko w domu jedynie zrobie obiad musze posprztac ale ile idzie dziennie sprzatac, dzis mam z agnecji inspekcje domku w jakim stanie jest czy np nie rozwalilam im scian hehe ide troszke w sypialni posprztac bo mma ubranka nie po ukladane a reszta chyba ok :-) Bede pozniej misiaczki trzymam za ciebie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka chcialam tylko powiedziec ze nie wiem jak to bedzie z pisaniem do was w czasie kiedy bede u mężusia bo tak sie stesknilam ze chyba nie dam mu nawet chwilki wytchnienia :-P oj biedny bedzie.... bede sie starala znalezc chociaz chwilke dla was kochane 👄 duza 👄 dla was sloneczka!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam juz poprawiona na jutro tabelke bo pewnie jutro juz nie bede miala czasu ... ale jej sie naszukalam :-P STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.07.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............11.07.2008 Myszka24/USA..............25....................14.. . . .. ..........14.07.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . .............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 38..................19.07.08 Monita32.....................33....................16... .. ............08.07.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................4... ...............30.04.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31.....................47.................14.07.08 dorota822....................26......................20. .. ............26.07.08 misiaczki......................23......................3 4. ..............09.07.08 iwa18 /uk.....................26.......................7.......... .......17.07.08. alutek29......................29.......................1 3.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26......................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............34............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................19........... ...........30.11.08 EfQa......................30................22.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................13......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................13.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................12 (bliźniaki)............24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 Kwatolina.............??????................????????.... ..............??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja ..............02.05.2007

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd chyba ci wybaczymy ;p masz usprawiedliwienie wkoncu meza trzeba porzadnie przywitac ;p;p;p i masz racje korzystaj puki mozesz bo w pozniejszych miesiacach bedzie juz trudniej... wiesz co mam na mysli :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po sprzatanku :-) teraz odpoczywam sobie i nudzi mi sie brzusio troszke uciska mam nadzieje tylko ze to normalne. Kakusia czy ciebie tez w tym etapie ciazy brzuszek bolal??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko z tego co pamietam to pobolewal mnie brzuch i lekarz powiedzial zebym sobie magnez brala i byla poprawa to wszystko dzieje sie bo macicia przeciez sie powieksza i dzidzia rosnie miesnie sie rozciagaja wiec dopuki nie jest to bardzo uciazliwy bol i nie ma krwawienia to nie ma co sie stresowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje troszke mnie uspokoilas choc 2 dni temu mialam lekkie plamienie ale takie naprawde lekkie moze z polipa poki co na razie mam czysciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze 2 dni i konczy sie 20 tydzien... najgorsze te odliczanie bo teraz kazdy tydzien bobaska w brzuszku jest na Wage Zlota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko nie mysl takimi kategoriami teraz bedzie napewno wszystko dobrze i tylko tak musisz myslec pozytywne myslenie bardzo duzo daje a dzidzia sobie rosnie zdrowa i zobaczysz ze jak bedziesz tak jak ja 2 tygodnie przed terminem bedziesz mowila ze juz by moglo sie urodzic a ono zrobi ci psikusa i przenosisz pewnie po terminie za to ze teraz sie tak martwisz zobaczysz te nasze dzieci to strasznie przekorne sa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko---kakusia ma racje nie mozesz tak myslec !! tym razem wszystko bedzie dobrze zobaczysz!! ja jutro zaczynam 13tc czyli 4 mc i owszem caly czas sie boje i zagladam czy wszystko jest ok ale wierze ze tym razem mi sie uda - musi sie udac - innej opcji nie przyjmuje do wiadomosci i ty tez!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Hej dziewczyny! Efqa- czy juz lepiej sie czujesz? Mam nadzieje, ze tak! Olawd- to ja zaprosiłam Cię na NK, podpatrzyłam u madziary Aleksandrę i zgadłam ,że to TY, a jak juz zobaczyłam zdjęcie dzidziusia byłam pewna:) xxxmadziaraxxx -miło sie Ciebie ogląda:) Wklejaj więcej zdjęć! Patinka26- Twoje zdjęcia tez widziałam- uwieeelbiam oglądać zdjęcia!!! Sliczna ta Twoja Ksiezniczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Patinko26-olawd ma rację- bedzie dobrze!!! Masz dużo ludzi, którzy trzymaja za to kciuki! Oglądałas moze wczoraj program na 5? Było o kobietach ktore rodza dzieci w domu bez pomocy lekarzy! To jest nielegalne tu, ale jakos im sie utarło olawd- ja jak sie stesknie za mężęm, a nawet bez stesknienia, jak go po prostu mam przy sobie to jestesmy nierozłączni i nie potrzeba mi juuż nic, dlatego doskonale Cie rozumiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×