Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Patinko no mnie tez juz te testy denerwuja,po co tu wchodza i nam zasmiecaja topik bzdurami. Olawd-lapie fluidki od Ciebie na dobranoc.Dobranoc 👄pa. Dobranoc Wam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry sloneczka!!!! moj mężuś ma dzis urodzinki :-D i sie bardzo ciesze bo za 3 dni bedziemy juz razem!!! milego dnia kochane!!! ******************************************************** **** ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny zajrzalam napisac wam milego dnia bo moze mnie pozniej nie byc :) Olawd widzisz a tak dopiero sie smucilas ze musialas rozstac sie z mezem a tu juz lada moment bedziecie razem szybko zlecialo widzisz :) No i oczywiscie najlepsze zyczenia z okazji jego urodzin :) I glaskanko dla brzuszka Standarowo wysylam tez fluidki moze ktoras wkoncu wykorzysta je ;p ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie zaczął się 23 tydzień dziś. Jestem jakaś tak zmęczona i niedobrze mi trochę od dwóch dni. Myślicie że się przemęczam? Jak wracam z pracy zamiast iść spać albo poleżeć chociaż to ja harcuję. Dzisiaj wracam i od razu do łóżeczka. Ale tak ogólnie to czuję się dobrze tylko właśnie muszę się zmobilizować do odpoczynku... Jutro mam usg dzidziusia i zobaczę sobie co on tam wyprawia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Myszko kochana co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :-) EfQa ty juz w pracy a ja niedawno zwloklam sie z lozka :-) skoro ci nie dobrze bardzo mozliwe ze z przemeczenia,prosto z pracy do lozeczka a maz obiadek do lozeczka i wymasowac stopki :-) moj tak robi nie ma wyjscia ale jak wymasuje stopy od razu lepiej sie czuje. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLawd wszsytkiego najlepszego dla meza. No i bedziecie swietowac za 3 dni widzisz jak super zlecialo i maz teraz bedzie sie zachwycal twoim wiekszym brzuszkiem to i zakupki bedzie z radoscia z toba robil. Myszka od nas uciekla :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Witam was! Ja dzis nie czuje sie jakos najlepiej cos mnie strasznie muli,chce was sie zapytac do jakiego czasu piersi bola bo u mnie dzis prawie wcale nie odczuwam zadnego bolu i nie wiem czy to jest prawidlowe bo jesli ciaza sie rozwija dobrze to i piersi powinny chyba tez bolec poniewaz gruczoly sie powiekszaja.Ale mam metlik w glowie napiszcie mi prosze czy u was tez pojawiaja sie takie objawy?! Pozdrawiam goraco i wpadne do was pozniej bo teraz do pracusi uciekam.Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkinia kazda kobieta ma inaczej zalezy wszsytko od naszego organizmu mnie sie leje juz pokarm a dochodze dopiero do 20 tygodnia a kolezanki po porodzie nie maja mleka wszsytko zalezy. Nie zamartwiaj sie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wam wszystkim!!! Ale jaja po męża razem z szefem musieliśmy wyjechać do granicy Słowackiej wróciłam o 6 nad ranem i już od 8 rano jestem w pracy a mój teraz odsypia szkoda ze z seksu nici a tak bym chciało może tym razem jak jest przelotem by się udało nie wiem może zadzwonię do tej asystentki tego gin i zapytam czy już mogę bo to jest 4 tydzień po tym wymrażaniu może już można a wy czasem nie wiecie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani Misiowa może małej śnilo się coś złego??? a może coś ją boli???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jeszcze wam opowiem co się stało z moją mamą pojechała dziś ze skierowaniem do tego lekarza a kobitka na izbie przyjęć mówi jej że ona się nie kwalifikuje do szpitala i mówi że się tak zdenerwowała że szok odesłali ją z kwitkiem cyrk w tej Polsce normalnie cyrk chyba człowiek musi naprawdę paść na ryj żeby służba zdrowia się zainteresowała albo kupę kasy wywalić żeby zaczęli leczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotko__________ naprawde istna kpina z ta naszą służbą zdrowia ona tak sie budzi przez te zęby nieszczęsne ale na szczęscie juz wyszly gorne jedynki wiec moze bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa a może spróbuj rozetrzeć goździki i posmarować małej dziąsła, to przynosi ulgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota to ci sie przyfarciło!!! Dowiaduj sie o to zamrażanie i do roboty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje slonka za zyczenia dla mezusia :-D a teraz cos dla naszych panow :-P >WARSZTATY DLA MĘŻCZYZN >Kurs jest dwudniowy i obejmuje następujące zagadnienia: >DZIEŃ PIERWSZY >1. JAK WYKONAĆ KOSTKI LODU >Instrukcja krok po kroku wraz z prezentacją >2. PAPIER TOALETOWY - CZY WYRASTA NA UCHWYTACH? >Dyskusja. >3. RÓŻNICE POMIĘDZY KOSZEM NA PRANIE A PODŁOGĄ >Ćwiczenia praktyczne z pomocą zdjęć i wykresów. >4. NACZYNIA I SZTUĆCE: CZY LEWITUJĄ, SAMODZIELNIE KIERUJĄC SIĘ DO ZMYWARKI ALBO ZLEWU? >Debata panelowa z udziałem ekspertów. >5. PILOT DO TELEWIZORA - UTRATA PILOTA >Linia pomocy i grupy wsparcia. >6. NAUKA ODNAJDYWANIA RZECZY >Otwarte forum tematyczne - Strategia szukania we właściwych miejscach a przewracanie domu do góry nogami w takt rytmicznego pokrzykiwania. >7. ZAPAMIĘTYWANIE WAŻNYCH DAT I POWIADAMIANIE W WYPADKU SPÓŹNIENIA >Pamiętaj o zabraniu własnego kalendarza lub telefonu komórkowego. >DZIEŃ DRUGI >1. PUSTE KARTONY I BUTELKI - LODÓWKA CZY KOSZ? >Dyskusja w grupach i ćwiczenia praktyczne >2. ZDROWIE - PRZYNOSZENIE JEJ KWIATÓW NIE JEST GROŹNE DLA ZDROWIA >Prezentacja PowerPoint. >3. PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI PYTAJĄ O KIERUNEK, KIEDY SIĘ ZGUBIĄ >Wspomnienia tych, którzy przeżyli. >4. CZY MOŻNA SIEDZIEĆ CICHO, GDY ONA PROWADZI >Gra na symulatorze. >5. DOROSŁE ŻYCIE - PODSTAWOWE RÓŻNICE POMIĘDZY TWOJĄ MATKĄ A TWOJĄ PARTNERKĄ >Ćwiczenia praktyczne i odgrywanie ról. >6. JAK BYĆ IDEALNYM PARTNEREM NA ZAKUPACH >Ćwiczenia relaksacyjne, medytacja i techniki oddechowe. >7. TECHNIKI PRZEŻYCIA - JAK ŻYĆ, BĘDĄC CAŁY CZAS W BŁĘDZIE >Dostępni indywidualni psychoterapeuci. >8. CHOINKA - CZY MUSI STAĆ DO WIELKANOCY >Telekonferencja z udziałem Świętego Mikołaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka-jestem Ci bardzo wdzieczna,ze mialas ochote mi te testy wyslac,jakby nie bylo to obcej osobie,ale bardzo ci dziekuje,ze pamietalas i sie pofatygowalas,buziak:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie można coś na Kafe napisać! Dziewczyny nie wiecie jak to jest ze znieczulaniem u dentysty w ciąży? Bo ja muszę iść z zębem ale boję się bez znieczulenia. Jednego nie zdążyłam wyleczyć i teraz będzie bolało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EFQa---moja dentystka mi kiedys mowila ze jest specjalne znieczulenie dla kobiet w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola dzięki, weszłam na jakieś forum i przeczytałam że faktycznie jest takie znieczulenie. postaram sie wyleczyć ząb bez żadnego znieczulenia ale jak nie wytrzymam to zawsze będę się czuła bezpieczniej wiedząc że moge jakieś wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Śpiochy co sie nie odzywacie ja teraz sobie leniuchuje pogoda kiepska a ja caly czas mysle kiedy moj niunius bedzie chccial przyjsc na ten swiat :) Pozdrawiam was i douslyszenia i jeszcze fluidki *******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka moj maz sie wczoraj ze mnie smial ze przesladuje kaloryfery , jak nie gwizdnelam w lazience o niego i zlamalam nosa w zeszlym roku to wczoraj znow gwizdnelam i cale ramie mam stluczone :-( masakra zycze wam milego dzionka !! hehe a mi zostalo tylko 2 dni :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola uważaj! Sporty ekstremalne zostaw sobie na później! Ja siedzę w pracy, pada deszcz i jest chłodno. Trzeba by się do dentysty zapisać ale mi się nie chce... A w ogóle to nie chce mi sie w pracy siedzieć, chyba sie urwę do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusia ja mam dopiero 22 tydzień i też nie mogę się doczekać kiedy urodzę, ale ja mam jeszcze duuuuuuużo czasu................ chodzę do pracy więc na razie czas w miarę szybko mi płynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie nasze staraczki? Mam nadzieję że po wakacjach przynajmniej jedna fasolka sie trafi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie dzis bardzo brzydko :-( Leje wieje wiatr i wogole pochmurno. a wczoraj zrobilam wieczorem jeszcze pranie i chcialam je dzis sciagnac juz nie zdazylam. Wlasnie wcinam moje pozywne sniadano z platkow owsianych nasion i owocow polaczonych wszsytko razem mniam mniam pyszniutkie :-) EfQa juz 22 tydzien jejku leci szybciutko ja sie boje tego tygodnia jak ognia mam nadzieje ze bedzie dobrze. Buziaczki i milego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj EfQa i Olawd reszta chyba spi w taka pogode mi do porodu zostalo 2 tygodnie ale pamietam jak tez mowilam a dopiero 20 tydzien kiedy to bedzie zleci moment a najbardziej bedzie sie dluzyla koncowka jak patrze na przygotowane lozeczko to wyobrazam sobie jak moj niunio w nim lezy i wogole jak to bedzie ale za chwilke tlumacze sobie ze niech siedzi w brzuchu tyle ile trezba zeby sie zdrowy i silny urodzil :) Olawd ty faktycznie uwazaj na siebie zadnych ekscesow z kaloryferem i innymi groznymi przyrzadami ;p Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×