Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Czesc dziewczyny!!!!!!!!!!!!! Nie zamilklam na dlugo tylko jakos czasu za bardzo nie mam.....dzis mam wolne wiec postanowilam zrobic krokiety z kapusta i grzybami...mniam....pozniej troche poprasowac i tak dzien zleci, a jutro ide do pracy na popoludnie , w sobote i niedziele rowniez..... Wiecie co Wam powiem u mnie dzis 17 dc, a owulki chyba jeszcze nie bylo bo tempka wciaz niska.....kurcze....jajniki pobolewaja juz gdzies od 5 dni , wiec albo mi sie owulka przesunie albo to bedzie cykl bezowulacyjny:(:(:( ale narazie musze czekac i szykowac sily na kolejny nowy cykl:):) Rusaczek super ze sie odezwalas , zagladaj czesciej👄 Kalpek jeszcze raz Ci bardzo gratuluje👄🌻 EfQa jestem kochana i nie zapomnialam o Was👄 i glaskanko brzuszka🌻 Sara ciesze sie ze wypoczelas, byc moze za niedlugo oglosisz nam super nowinke, trzymam kciuki👄 Smerfeciu 👄 i pozdrowka dla Was - poglaskaj blizniaki odemnie👄 PaniMisiowa👄 dla Ciebie i Patrysi - malutka rosnie jak na drozdzach i jest przekochana🌻 Olawd, Misiaczki👄 🌻 Obca👄 dla Ciebie i Twoich malych meszczyzn🌻 Kakusia pozdrowienia i 👄 dla Ciebie a dla synka 👄 w czolko🌻 Ide zobaczyc jak moja kapustka ktora sie gotuje.....bede zagladac....👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek widzisz??? i na co byly nerwy???? gratulacje 👄 no i fluiidki dawaj szybko:):):):P) Myszko 👄 nie martw sie na zapas !! a robilas badania itd??👄 juz niedlugo bedziezz w ciazy zobaaczysz!!!!:D Smerfeciu witaj 👄 EwQus witaj ano bylo lepiej ale dzis znow mam migdaal jak orzech:( chyba antybiotyk za slaby byl..ale mow co u WAS::) jakies zakupki ??:) olawd a TY gdzie??👄 Rusaczek nie ma co zazdroscic!! sama bedziesz w ciazy !! tylko trzeba sprawdzic co jest i bedzie dzidzia :) KALPEK 🌻g 🌻r 🌻 a 🌻 t 🌻 u 🌻 l 🌻 a 🌻 c 🌻 j 🌻 e 🌻 !!!! Kakusia22 a TY jak sie masz ??jak sie czujesz jako mamusia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja siedze sama bo mezusia nie ma:( dziewczyny wy tez tak mialyscie,ze lecial wam sluz na poczatku jak bylyscie w ciazy,bo ja caly czas w wkladce chodze,bo tak mam mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje Wam wszystkim,kochane jestescie buziaki dla kazdej👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i w koncu moge fluidki moge przesylac hi hi i oto one**********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************zeby dla kazdej bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek lapie fluidki:D:D:D:D:D:D:D mam nadzieje ze zadzialaja pozytywnie u mnie👄 Misiaczku nie robilam jeszcze badan - wizyte u ginekologa mam gdzies na wrzesien wiec wtedy powiem lekarzowi zeby cos ze mna robil👄 Tobie niedlugo tez sie uda i zobaczysz II kreseczki na tescie🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko:D jak kazdej ze staraczek:D TO TY migiem!!!!!!!!!!!!! i za pare cykli bedziesz swietowac:D:D:D co do mnie ja lada momet mam wizyte bo 8 sierpnia..podejrzewam ze albo monitoring bo bede jakos kolo terninu@ albo dostane na HCG.......hmm co ma byc to bedzie :D czekamy cierpliwie juz mamy opcje imion dla dzidzi:d DZIEWCZYNY!!najwazniejsze sie nie poddawac i uzbroic w cierpliwosc a bdzie ona wynagrodzona po 100 kroc!!!:D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff jak goraco:D:D:D Farsz na krokieciki gotowy, zupka ogorkowa sie gotuje a ja zabieram sie za smazenie nalesnikow do krokietow.....pozniej zrobie jeszcze piers z kurczaka w piekarniku w barbecue sos i to bedzie na tyle....a i jeszcze pozniej prasowanie...ohhhhhh jak mi sie nie chce.... Misiaczku masz racje - grunt to sie nie poddawac i byc cierpliwym👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Myszko widzę, że miałaś pracowity dzień? Ja w zasadzie też. Umyłam okna, wyprałam firany, odkurzyłam mieszkanie i przesadzałam kwiaty, bo miały za małe doniczki... uff, ale się narobiłam. Jutro pomyję podłogi i będzie luks. Upał u mnie straszny, ale w domu aż tak tego nie czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Ogólnie wszystko w porządku tylko jak sobie pomyślę, że od poniedziałku wracam do pracy to mi się odechciewa... no, ale tak to już jest, że urlop szybko mija i trzeba wrócić na ziemię do szarej rzeczywistości. Pozdrawiam i odezwę się wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Kalpek oficjalne gratulacje dla przyszłej mamusi :) cieszymy się razem z Tobą :) Dorotka wiem, że Ci ciężko ale zobaczysz z czasem wszystko się ułoży i Twój dzidziuś będzie miał się z kim bawić :) Sara76 witaj po wakacjach :) Brakowało nam Ciebie i Twojego poczucia humoru :) Ja siedząc w domu już ponad miesiąc na zwolnieniu powiem Wam, że wariuję. Wynajduję sobie zajęcia o jakich wcześniej bym nie pomyślała :) np wzięłam się za zaprawy z ogórków robię sałatki i takie tam różne :) i strasznie mi się to podoba :) a tak to zostaje książka lub film ale ileż można oglądać filmów, bo książki to mogę czytać w nieskończoność dobrze, że za tydzień jadę na wakacje trochę odpocznę od tej codzienności :) no i obwieszczę Wam nowinę (mam nadzieję) o płci :) no chyba, że nie chcecie ;) buziaczki a i brzuszek mi trochę urósł ale tylko trochę i dopiero teraz :) pod koniec 4 m-ca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Asiunia oczywiście, że chcemy wiedzieć czy będziesz miała synka czy córeczkę. Mam nadzieję, że się pochwalisz 👄, no chyba, że maleństwo nie będzie chciało współpracować podczas badania USG i wypnie na Was tyłeczek ha, ha, ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az mnie wyrzuty sumienia wzięły...Myszka gotuje przysmaki jak szalona, Sara sprząta, Asiunia też coś robi a ja palcem nie tknęłam - mieszkanie mi zarasta Rusaczek straszne diabelstwo ten wrogi śluz,może sie pojawić nie wiadomo kiedy ale może też zniknąć. podobno niektórym pomagają tzw. autoszczepionki. Rusaczek przesyłam ci cytat z postu jakiejś dziewczyny na innym forum: \" .A więc pozbyłam się wrogiego śluzu po kuracji izopatycznej/u super homeopatki/.A więc wrocławianki szczególnie i te które mają niedaleko do Wrocławia udajcie się do Dr Pawluka!!On już sporo dziewczyn wyleczył tą metodą współpracując z niesamowitą homeopatką, czego przykładem jestem ja która przed kuracją miała poziom przeciwciał w śluzie 1:200/po godzinie żaden plemnik już się nie ruszał/a po 2m-ej kuracji/nie stosując żadnych prezerwatyw itp/ PRZECIWCIAŁA NIEOBECNE!!Także dziewczyny wszystko jest możliwe!\" może ci sie te wiadomości przydadzą Rusaczku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczkuz Nowego Sącza do Wrocławia raczej daleko bys miała ale ci adres przesyłam tego lekarza na wszelki wypadek.... Lek. med. Andrzej Pawluk Specjalizacja: ginekolog Dane adresowe: Gabinet Ginekologiczny: Wrocław 53-416, ul. Zaporoska 66 2, tel. (71) 3623860

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffffffff dopiero zasiadlam do kompa....zaraz ide po jakas kawke....nic mie sie juz nie chce...a jeszcze prasowanie mnie czeka...i poskladac reczniki bo popralam....zaraz ide sobie wziasc prysznic i bede czekac na mezulka.... Wiekszosc z Was pewnie kladzie sie spac, wiec spokojnej i dobrej nocki zycze i dla kazdej na dobranoc przesylam po 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa dzięki za pomoc. Być może skorzystam z tych danych żeby zawalczyć z tym śluzem. Mam jeszcze nadzieję, że może zadziałały antybiotyki, bo jednocześnie z badaniem śluzu miałam badania ureaplasmy i wyszła mi bakteria, którą zwalczyłam antybiotykiem. Lekarz powiedział, że ten wrogi śluz mógł być spowodowany przez tą bakterię i że po wyleczeniu może się okazać, że już jest wszystko o.k. Na razie nie wiem, bo nie robiłam powtórnego badania. Jednak zaobserwowałam u siebie po wyleczeniu, że się pojawił taki książkowy płodny, bo wcześniej to wogóle go nie było. W każdym razie jeszcze raz dziękuję za wsparcie. Jesteście wszystkie kochane!!!! I po kolei będziemy się przenosic do tabelki poniżej, aż w końcu ta u góry pozostanie pusta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka u mnie juz zaczal sie 16tc i dzis ide na 17ta na usg to odezwe sie dopiero wieczorkiem . milego dnia STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................11.07.08 Myszka24/USA.............25...................15.. . . .. ..........13.08.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... .............08.07.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... ............27.06.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... .............30.04.08 dzodzanna...................34....................28.... ............05.06.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................47.................14.07.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................34. ..............09.08.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... .......17.07.08. alutek29......................29...................13.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Patinka26...............26................21........... ...........30.11.08 EfQa......................30................25.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................16.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................15 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................11.07.08 Myszka24/USA.............25...................15.. . . .. ..........13.08.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... .............08.07.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... ............27.06.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... .............30.04.08 dzodzanna...................34....................28.... ............05.06.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................47.................14.07.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................34. ..............09.08.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... .......17.07.08. alutek29......................29...................13.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Patinka26...............26................21........... ...........30.11.08 EfQa......................30................25.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................16.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................15 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5..........................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slonka! Weszlam sie tylko przywitac i zyczyc Wam udanego weekendu 👄🌻 Nie wchodze bo nie mam o czym pisac.Ide zaraz sprzatac,pranie juz wypralam a potem jeszcze obiadek. Pozdrawiam Was i przesylam buziaczki,pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! ja jestem w pracy. Nie sprzątam, nie gotuję a w domu mam lepiej nie mówić co. Poczekam aż mi mąż podłogę w sypialni do końca ułoży i wtedy posprzątam. Rusaczek to może rzeczywiście już nie masz tego wrogiego śluzu? Super by było! Jak zrobisz badania to od razu daj znać! Ola daj znać czy dzidziuś do ciebie machał czy sie dupką odkręcił no i oczywiście czy to dziewczynka!!! Klapek uważaj na siebie. Myszko ty łakomczucho ciągle coś dobrego robisz! Patinka co sie dzieje? Komputer siadł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie do mam albo do tych z Was które znają odpowiedź :) co się dzieje jeśli jest pokarm w piersi a nie karmi się dziecka?? czy on samoistnie zanika czy trzeba go odciągać?? Napiszcie please 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam!!!!!!!!!! A co tak pusciutko tutaj????? Ja kochane ubieram sie do pracy wiec mnie nie bedzie.....jutro do popoludnia powinnam byc i pozniej rowniez pracuje...a w niedziele to jeszcze niewiem....zycze Wam kochane milego i spokojnego wieczorku i do uslyszenia jutro👄 A propo mojej owulki , dalej tempka niska , wiec raczej cykl bezowulacyjny :(:(:(:( i raczej nici z fasolki w tym cyklu:(:(:(:( Zmykam i nie marudze juz:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja juz po wizycie maluszek rosnie ale nie dal sie zmierzyc , wazy 125 gram :-D . na plec bylo za wczesnie choc cos tam mu 2 razy myrdnelo miedzy nozkami :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Wklejam nową tabelkę, bo muszę sobie zmienić datę następnej @ STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................11.07.08 Myszka24/USA.............25...................15.. . . .. ..........13.08.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... .............08.07.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... ............27.06.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... .............30.04.08 dzodzanna...................34....................28.... ............05.06.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................48.................10.08.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................34. ..............09.08.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... .......17.07.08. alutek29......................29...................13.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Patinka26...............26................21........... ...........30.11.08 EfQa......................30................25.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................16.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................15 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Wklejam jeszcze raz, bo wzięłam nieaktualną tzn.bez radosnego wpisu Kalpka STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................11.07.08 Myszka24/USA.............25...................15.. . . .. ..........13.08.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... .............08.07.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... ............27.06.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... .............30.04.08 dzodzanna...................34....................28.... ............05.06.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................48.................10.08.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................34. ..............09.08.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... .......17.07.08. alutek29......................29...................13.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Patinka26...............26................21........... ...........30.11.08 EfQa......................30................25.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................16.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................15 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!! Klapek gratulacje widać wszyscy w swoim czasie. Ja już oswoiłam się z myślą o ciąży mojej sistry ale nie to nie jeszcze boli boli mnie to ze ona sie wogóle do mnie nie oddzywa ale nie wiem za co bo nic a nic na temat jej nie powiedziałm i nie sprawiłam jej żadnej przykrości zresztą do mamy też sie nie oddzywa oszlała czy co powiedziała tylko ze ona z dziecka sie cieszy i od tej chwli ani mru mru ciekawe za co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja z sąsiedniego topiku tak na chwilke, glównie do doroty822. Staraliśmy sie z mężem o dziidzusia ok.3 lat, mój brat 9 m-cy po ślubie oznajmił nam ż spodziewają się dziecka. To dla mnie był cios i wiem co przeżywasz, cieszyłam się ale serce krwawiło i ciągle dlaczego nie my??? Jedynie pocieszalam się tym że oni są od nas starsi. Ryczalam w poduszke i ciągle pytałam się Boga dlaczego nie my:-( Pare tygodni poźniej test pokazał 2 kreseczki. Może to mało pocieszające dla ciebie i wiem że jesteś na nią wściekła i zazdrosna, wiem bo ja też byłam i zła byłam na siebie za to że tak myśle, pocieszałam się ze są starsi, pocieszałam się że może miłość pzreleje na bratanka/bratanice. I Tobie oraz wszystkim staraczką życze jak najszybciej zafasolkować z całego serca.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek apropo Twojgo pytania, ja tez miałam dużo śluzu tego białego, zresztą przy braniu luteiny też jest on cały czas. Rusaczek tak rodzinka wie o naszym szczęściu już przeszło miesiąc, ale jakoś nawet nie dzwonią,żeby zapytać jak się czuję, nie mówiąc by mnie ktoś rozpieszczał. Myślalam,ze może choć mąż będzie trochę nadskakiwał, ale jakoś jest normalnie , a właściwie to ja musze jemu nadskakiwać, bo on za mnie ma zachcianki hihi i humorki. Dziewczyny u mnie zaczyna się 16 tydzień, więc muszę zmienić tabelkę, a poza tym u mnie ok, tylko wczoraj tak mnie jakoś ciągnęło w dole.Buziaki i odzywac się. Kopiuję ostatnia tabelkę,żeby nie pokręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................11.07.08 Myszka24/USA.............25...................15.. . . .. ..........13.08.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... .............08.07.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... ............27.06.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... .............30.04.08 dzodzanna...................34....................28.... ............05.06.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................48.................10.08.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................34. ..............09.08.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... .......17.07.08. alutek29......................29...................13.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Patinka26...............26................21........... ...........30.11.08 EfQa......................30................25.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................16.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................15 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×