Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Jeszcze raz wklejam, bo coś rozkojarzona jestem i nie zmieniłam tygodni. STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................11.07.08 Myszka24/USA.............25...................15.. . . .. ..........13.08.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... .............08.07.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... ............27.06.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... .............30.04.08 dzodzanna...................34....................28.... ............05.06.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................48.................10.08.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................34. ..............09.08.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... .......17.07.08. alutek29......................29...................13.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Patinka26...............26................21........... ...........30.11.08 EfQa......................30................25.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................16.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................16 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Witam was wszystkie! Wpadlam zeby sie przywitac i oznajmic ze u mnie wszystko w porzadeczku, dzidzia rosnie ja czuje sie bardzo dobrze.Bylam dzis na malych zakupkach obkupilam syna a w srode jedziemy do Polski i Czech na maly urlopik ciesze sie bardzo bo zmeczona juz jestem praca. Lece teraz szykowc obiad i pozdrawiam was bardzo goraco zyczac reszty milego dnia!Buzka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia________ jezeli nie chcesz karmic to są jakies leki na to zeby pokarm zanikł ale to musisz z lekarzem porozmawiac a jezeli zciagasz pokarm laktatorem to on sie produkuje nadal i czym wiecej odciągasz tym jest go więcej, ja juz niedlugo bede odstawiac malucha od cycka to napisze jak mi to poszło, z tym że ona juz ssie cycka coraz mniej bo je juz obiadki, deserki i mleka jest coraz mniej bo dużo żadniej ssie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ola:) ale masz fotogrnna dzidzie:):) Smerfeciu juz 116 tydzien widzisz jak to zlecialo???hoho zaraz porod hihihi:) EwQus a TY juz po remocie??? kkinia 30 👄 to supppper ze u Was ok:):):D Patinka??? co u Ciebie pewnie z corka urzedujujesz:D no al ja tak z dokkoku..goscie byli obiadek ciacho robilam i teraz do Was zajrzalam ale cisza jak makiem zasial :( pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że pustki, więc idę na jakiś film. No Misiaczku w piątek mamy wizyty. Pozdrawiam Was wszystkie. Madziu dla Ciebie szczególne pozdrowienia, odzywaj się , bo bez ciebie smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dla poprawy humorku ide na rowerek w nocy cos nie mogę spać..... pazia dziękuje! Ja też się pocieszma ze bede mogła oglądać zdjecie z jej usg i tulić jej dzidziusia ale niestey ona jest młodsza odemnie moze dlatego tak szybko zaszła ja tylko sie obawiam teraz tego czy ja zajdę kiedy kiedykolwiek???ale kto to wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to mysle tylko o tym kiedy przyjedzie mój mężulek i żeby ten czas jak najszybciej zleciał bo mi się bardzo bardzo tęski na później upragniony urlopik i jedziemy nad morze obiecałm sobie ze bede wylegiwać się na plaży jak oczywiście bedzie pogoda i wrócić jak czekoladka hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Hej Dorotko dobrze ze robicie sobie urlopik z mezem.Zawsze to jakas odskocznia od problemow codziennych.A i nastawienie do swiata potem nabiera innych barw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Ciekawa jestem co u AnuliS przecierz ona juz chyba urodzila z tabelki wynika ze termin miala na 29 lipca. Aniu odezwij sie do nas,daj znac chlopiec czy dziewczynka i jak sie czujesz;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................11.07.08 Myszka24/USA.............25...................15.. . . .. ..........13.08.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... .............08.07.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... ............27.06.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... .............30.04.08 dzodzanna...................34....................28.... ............05.06.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................48.................10.08.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................34. ..............09.08.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... .......17.07.08. alutek29......................29...................13.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Patinka26...............26................21........... ...........30.11.08 EfQa......................30................25.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................18......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................16.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................16 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was w niedzielny poranek :) ale mam dziś lenia jeszcze nie wstałam z łóżka a mąż dopiero robi śniadanko :) całusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ale cisza:) wszystkie leniuchuja..:P ja nuewdawno wrocilam z mezem byla tsh zrobic dobrze ze awet w niedziele jest czynne laboratorium przynajmniej nie musze szefowi sie spowiadac ze sie spoznie itd..nie marudzi dzieki temu..spedzilam z mezem wkoncu troszke czasu:D tak malo czasu sie widzimy teraz..nic w pt do doktorka zobaczymy co powie pojde z wynikami i czekam co dalej... a le juz chcielibysmy baaaaaaaardzo miec dzidzie... :) a WY jak?? jak mamusie i jak przyszle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sie z Wami przywitac👄🌻 i pozegnac.Smerfetko dziekuje ze pamietasz o mnie i jeszcze pare osob a reszta juz wcale o mnie nie pamieta,wiec koncze tu zagladac,bo to niema sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sloneczka wybaczcie ze mnie nie bylo ale mialam troszke zalatwiania. W srode udalo mi sie kupic samochod ale musielismy kawalek jechac po niego kupilam identyczny jaki stracilam w wypadku ten sam kolor tylko 2 lata mlodszy. Potem przyjechala kolezanka i zostala u mnie kilka dni plakala co chwilke bedzie rodzila we wrzesniu ale nie uklada jej sie z facetem tak wiec nie wlaczalam wogole laptopa. i tak zlecialo dzis pojechala tak wiec ja co chwilke sprzatam i zerklam do was bo sporo mi ubylo. xxmadziaraxx-mam nadzieje ze nas nie zostawisz 🌻 EfQa -😘 dla brzusia :-) Smerfetka mam nadzieje ze samopoczucie u ciebie dobrze :-) No i u pozostalych dziewczyn :-) 😘 dla kazdej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam nowa tabelke mam nadzieje ze to jest ta najswiezsza :-) 🌻 STARAJĄCE SIE 🌻 Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................11.07.08 Myszka24/USA.............25...................15.. . . .. ..........13.08.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... .............08.07.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... ............27.06.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... .............30.04.08 dzodzanna...................34....................28.... ............05.06.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................48.................10.08.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................34. ..............09.08.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... .......17.07.08. alutek29......................29...................13.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30...............02.07. 08 🌻 ZACIĄŻONE 🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Patinka26...............26................24........... ...........30.11.08 EfQa......................30................25.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................16.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................16 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? 🌻 DZIECIACZKI URODZONE 🌻 Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane naprawdę pustki coś na forum. Madziu nie odchodź, tak nie można,kazdy czyta co napisałaś,ale nie zawsze odpowiada na Twoje posty, mi czy innym dziewczynom też nie zawsze się odpowiada, bo nie zawsze się pamięta o wszystkich, albo jest tyle do napisania,ze się zapomni, albo odpowiada się akurat tylko jednej osobie.Madziu zostań z nami, kto nas bedzie codziennie witał, pozdrawiał i w ogóle nie możesz tak poprostu odejść. Myszko gdzie się podziewasz? Misiaczki mam nadzieję,że wyniki będą ok i w piątek zaczniecie działać , na pewno na wizycie lekarz dalej Was pokieruje. Patinka co z Tobą? Kkinia, Rusaczek, Kasiada, Ewcik_1, Alii, Iwa, xxmadziarekxx, Kalpek, Kakusia i inne dziewczyny pozdrowienia i buziaki dla Was. Ciekawe co u Kamei , odezwij się czasami. U mnie po staremu, no w piątek wizyta , a w kolejnym tygodniu usg , moze poznać płeć dzieci, albo choć dowiem się czy to bliźniaki jedno czy dwujajowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i telepatycznie przyciągnęłam Patinkę albo ona mnie. Pati ja bardzo dobrze, a Ty jak się czujesz? No i gdzie się podziewa reszta dziewczyn? Sara, EfQa gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj smerfetka :-) przeczytalam pobierzenie was :-) jutro nadrobie reszte hehe EfQa ale chce mi sie smiac jak napisalas Patinki nie ma to jakies przygody ma na pewno ;-) heh jutro do was zagladne ide troszke powycierac jeszcze kurze i zbieram sie do lozeczka buziaczki dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka jak na razie dobrze sa dni kiedy mnie boli i uciska wtedy leze ile sie da :-) 😘 i dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka bo ja już zauważyłam że jak na trochę znikasz to potem sie okazuje że coś ci się przydarzyło :) więc tylko czekam z nadzieją że to nic złego...... Misiaczki trzymam kciuki za twoje wyniki i staranka. Fajnie by było jakby cie wiosna z brzuszkiem zastała! 🌻 Ciekawe co ci lekarz powie. Dorota ja tez nie mogę w nocy spać. Ostatnio potwornie się męczę!!! Nie wiem może jest za gorąco po prostu bo albo nie mogę się ułożyć albo mnie nogi rwą tak strasznie że nie idzie leżeć. Koszmar. No Smerfetko będziemy czekać na wieści o twoich bliźniakach. Może sie dowiemy czegoś więcej o tej tajemniczej parce :) A jak będą jednojajowe i może tej samej płći to będą podobne do siebie bardzo! Będziesz je tak samo ubierać? A jak ty je będziesz rozróżniać? :) Ja wczoraj byłam u teściów a dzisiaj w domu trochę posprzątałam i byłam w mothercare obejrzeć kompleciki dla maluchów. Muszę zasięgnąć porady jakie ja mam te ubranka kupić i ile sztuk bo się pogubiłam... pozdrowienia dla wszystkich którzy zaglądają i nie zaglądają na forum ❤️ Dobranoc wszystkim!! Ps. moja noc na pewno dobra nie będzie i tak sie nie wyśpię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ty mi tutaj nie jęcz tylko lepiej opisz jak tam ci się z mężem układa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość good bye
bye bye Madziara, arivederci - nikt za toba nie będzie płakał, szczególnie za twoimi bezsensownymi wstawkami i stopkami na pół strony kafe :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dzis moje sloneczka 🖐️ :-) pogoda sliczna jak na razie oczywiscie u mnie :p samopoczucie tez dobre jak na razie oczywiscie :p o 10 Laura ma zawody wiec jak wroce odezwe sie do was :-) zycze milego dnia :-) 😘 dla wszsytkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×