Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Jest straszny upał! nie idzie wytrzymać, na szczęście w prognozie pogody dla Wa-wy jutro ma być chłodno! Czekam z utęsknieniem.... Zjadłam na obiad devolaja z ziemniaczkiem i zupę cebulową. Jestem w pracy ale chyba zaraz pójdę do domu bo po postu nie mam czym oddychać.... Dostałam od sąsiadów łóżeczko dziecięce, trochę zniszczone ale wygląda na solidne więc tylko materacyk dokupić i gotowe. Nie będę więc chyba kupowała nowego łóżeczka jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa super masz problem z glowy umyj je i kup nowy materac i gotowe :-) ja mialam jeszcze gosci i chyba pojade dzis do kubusia bo dawno go nie odwiedzalam nie mam ochoty by cos gotowac a cos bym zjadla hmm EfQa podrzuc zupke i kotleta nie pogardze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellla26***
Dziewczyny wiecie o tym ze chcąc zajść w ciąże nie wolno sie kochać codziennie pzrez cały miesiąc bo wtedy nasienie nie jest na tyle silne i najczęsciej nie jest w stanie dotrzec do kom jajowej. Powiedziała mi to gin w Poradni Rodzinnej . Jestem z Nowego Sacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellla26***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam🌻 Co tak cicho????? A chyba dlatego ze ja mam dzis dzien wolny i moge sobie z Wami pogadac to Wy mi wtedy znikacie:(:(:(:( Oj nieladnie nieladnie:( U mnie nic nowego niema....okres ma przyjsc gdzies za 9 dni, wiem ze przyjdzie bo cykl bezowulacyjny, takze juz sie nie nastawiam:) Powiedzcie czy macie jakies pomysly na obiad, bo juz niewiem co tu ugotowac.....chodzi mi o zupe, bo na drugie to ugotuje ziemniaki i mam schabik pieczony w sosie grzybowym.....i jeszcze bym zjadla jakies dobre ciasto - moze jakis sernik na zimno...mniammmmm.....dobra zmykam cos porobic w domku i zajrze pozniej:) Milego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale cisza co to ma byc?? mam juz wynik TSH hmmm powiem szcerze..myslalam ze bedzie lepiej..ostatnio bylo juz 1.93 a teraz ten z dzis 2.34 hmmm .dzien byl wyjatkowo ciezki a ti jeszcze to ale nic w piatek do doktorka mam nadziejez ze cos wymysli sesownego albo w tak albo nie i koniec!!!!!!!!!!!!hmmm z EwQus fajnie masz:D tera same zakupki czekaja;p u mnie chyba na przyszly rok dopiero najwczesniej.. coz ..bedze czekac nawet sto lat..:P Smereciu a TY jak??? ja brzuszek wiruje>>>:P ola 👄 Sara 👄 Patinka 26 👄 :) xxxmadziaraxxx gdzie jestes?? odezwij sie!!!!!!:( 👄 paniMiosiowa 👄 jak tam Krolewny??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa fajnie byłoby gdyby te moje maludy były takie podobne, czasami ubierałabym je równo, czasami nie, a odrózniłabym na pewno, ponoć matka odróżnia, ale tatusia można nabrać hihi. No na pewno bedę musiala jakoś pozaznaczać smoczki, butelki , ale dam radę.Już bym chciała wiedzieć kto tam mieszka, mogłabym ciuszki kupic jakieś, ale jak nie to poczekam i tak nie będę szaleć z ciuchami, bo małe szybko wyrosną, więc lepiej za duzo tych malutkich nie kupować, a napewno bliżniaki sa małe mam nadzieje,ze przy porodzie będą ważyć do 2 kg. Fajnie masz z tym łóżeczkiem, też bym tak chciała, ale do jednego to bym dostała od bratowej , ale do 2 niestety nie. Zastanawiam sie tylko nad wózkiem, bo dla bliźniaków są niestety drogie, a widziałam ogłoszenie,ze ktoś chce sprzedać, moze zadzwonię i obejrzę jak wyglada, no i jak przyzwoita cena to może kupię. Oglądałam tez wózki w necie , fajne są , tylko mam pytanie, czy mogę tak do końca ufać kupując przez internet niby sklep, ale chcą zaliczki wpłaty na konto , czy to wszystko jest wiarygodne, bo nigdy nie kupowałam przez internet a ceny są atrakcyjne wózki bliźniacze ok. 1000-1300 całkiem fajne. W sklepie natomiast zapłacę od1500-2000 tys.Mam obawy,ze wpłacę zaliczkę i zostanę bez wózka. Napiszcie jak to jest, bo nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do gotowania Myszko to ja już nie mam powoli pojęcia co robic na obiady, nawet juz nie wiem, co do chleba kupować, człowiek przez te duchoty nawet jeść nie chce , albo raczej nie wie, co chce zjeść. Patinka wróciła do nas cała i zdrowa, hura. Misiaczki nie ma co narzekać, wynik mógłby byc lepszy, ale i tak jest dobry i lepszy od poprzedniego. Sara gdzie się chowasz? Buziaki i moze zajrzę jeszcze póxniej, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa ja też nie wiedziałam ile muszę kupic tych ciuszków , ale weszłam sobie w necie w wyprawkę dla dziecka i tam wszystko pisze co jest potrzebne w jakich ilościach, więc poczytaj sobie i bedziesz wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka wybaczcie ze sie nie odzywam ale od niedzieli jestesmy u tesciow pod olsztynem . za kilka dni jedziemy na pare dni do kolobrzegu i zaraz po nim zaczynamy miesieczne szkolenie , wiec byc moze nie bede miec dostepu do netu . na pewno o was nie zapomne i jak tylko dorwe kompa z netem to sie odezwe . u mnie ok , choc cos mnie podbrzusze dosc czesto kluje ale mam nadzieje ze to nic zlego . buziaczki dla was wszystkich bez wyjatku 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ella masz rację, codzienny sex osłabia nasienie. Najlepiej jakieś 10 dni przed dniami płodnymi nie współżyć, wtedy jest większe prawdopodobieństwo zajścia :) Smerfciu w sprawdzonych sklepach internetowych śmiało możesz wózek kupić. Zapytam męża bo on się zna i ci powiem w których możesz. Tylko trzeba firmę sprawdzić żebyś bubla nie kupiła. A wyprawkę też sobie sprawdzę zaraz. A w ogóle myślę że dużo rzeczy możesz dostać od znajomych : wanienki, łóżeczka itp. tylko jakoś delikatnie mów że potrzebujesz. Ja tak zrobiłam i juz mam łóżeczko i stojak do wanienki. Misiaczki biedactwo nie martw sie zobaczymy co ci lekarz powie. Myszko ja się ostatnio zajadam zupą - kremem z cukinii z grzankami - pycha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ugotowalam zurek z jajkiem i kielbaska...mniamm.....jeszcze zaraz musze wstawic pranie i lenistwo do wieczorka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wrocilam z zakupkow :p pobuszowalama troszke :-) tyle czasu w domu wieziona bylam musialam odreagowac samochod mam to moge szalec :p misiaczki idz do lekarza i powiedz ze ma tak zrobic by do swiat bylo juz widac ci ladnie brzuszek :-) a ja dzis kupilam 3 pary spioszkow ale cale biale takie do szpitala bo byly jeszcze sliczne niebieskie i rozowe a nie mieli bezowych wiec wzielam biale bo nikt mi nie gwarantuje ze bede miala dziewczynke wiec wole zaczekac. co do wyprawki to oni pisza raczej ksiazkowo kiedys przeczytalam ze wystarczy ok 25 sztuk tetrowych pieluch kupilam a potem 2 razy bieglam do sklepu az wyszlo mi rowne 80 sztuk pralama codziennie tyle ze moja laura moczyla sie a ja z 30-40 razy w ciagu dnia ja przewijalam co poczulam lekko mokre zmiana teraz przejde na jednorazowe ale wiezcie mi kupcie troszke wiecej niz zalecaja tzn tych najmniejszych rozmiarow tak rozsadnie ale tak od 3 m-ca mozna kupic ciut wiecej. to chyba tyle :-) ja dzis mam kotleciki z piersi kurczaka w jajku i ziemniaczki do tego :-) kotleciki mam gotowe a ziemniaczki sie dopiero robia hehe bo do sklepu mnie nioslo :p kurcze musze wam fotki pokazac obiecalam i sie nie wyziazalam ale mowie wam lenia cos mam jesli o to chodzi wybaczcie ale spac mi to nie daje wiec cierpliwosci na dniach beda :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka mniam sama kisisz?? czy kupujesz gotowy w butelce?? jejku ale smaka mi zrobilas ze szok :-) taki zurek na wedzonce z ziemniaczkami i jajeczko o jejku Bomba juz mi slinka leci :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm no tak skads to znam :p ale jak ktos jedzie do polski to zawsze prosze o make zurkowa i sama kisze mowie ci bomba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez raz na miesiac ale jak mam ochote to jem z takim apetytem ze szok bo z torebki nie sa zle jak sie doprawi to jest ok ale wiadomo :-) a ja zawodowy kucharz wybredna bestia ze mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze robi mi sie grzyb ma fugach od kafelek i mama przywiozla mi specjalny z polski plyn na fugi do hrzyba bo tutaj nie ma czegos takiego tutaj wszsytko rabia wybielaczem. A ja nie wiem czy mi nie zaszkodzi ten plyn ?? jak myslicie nie mam sie kogo zapytac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic zycze wam przyjemnej nocy i kolorowych snow :-) buziaczki i do uslyszenia jutro :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka nawet nie dotykaj butelki z tym płynem! Nie możesz takich rzeczy wdychać, środki grzybobójcze sa szkodliwe dla płodu. Niech to zrobi mama albo mąż jak ciebie na długo nie będzie w domu żeby dokładnie wywietrzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tak robię zurek: 2 torebki białego barszczu Knor, butelka żuru (zakwas kupiony w sklepie), biała kiełbasa - ja lubię drobiową. Dużo majeranku, czosnek i śmietana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka wybielaczy (np,. domestos) i innych na chlorze też absolutnie nie wdychaj. U mnie odkąd jestem w ciąży mąż myje kibelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a kibelek caly czas myje ja :-( ale jak wlewam domestos wychodze i zostawiam na 30 minut potem wchodze czysczze szczotka i splukuje ale przy splukiwaniu zawsze zamykam deske. juz nie dotykam ale sie wystraszylam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze moj maz kibelka nie wyczysci :-( pozmywa odkurzy ale kibla nie tknie a ja nie potrafie dluzej wytrzymac jak tydzien bez szorowanka porzadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie, tak sobie gawędzicie, no i zrobiłyscie mi smakę na ten żurek, może polecę do Myszki skosztować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×