Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Kurcze to juz sama nie wiem czy brac to znieczulenie czy nie.... Pani Misowa to fajnie że tak szybko ci poszło! Becia-gask ja na przykład zabrałabym mojego męża na jakieś dobre jedzonko. Bo on lubi jeść jakieś nowości dobre. W Wa-wie jest taka knajpka w stylu bałkańskim gdzie naprawdę fajne rzeczy sa a do picia Rakija. I mój byłby zadowolony, no bo z prezentem to bym nie trafiła... Oj Myszka no ciekawe co tam u ciebie sie wyprawia... na wszelki wypadek może się poprzytulaj z mężem co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EwQus chcialabym Ci porADZIC AL Nie wiem jak lepiej;p ale sie objadlam:P pierw maz z obiadkiem czekal jak wrocilam z pracy:D a teraz arbuza podjadlam zem jakbym w ciazy byla hehe ale bynajmniej zdrowo;p Patnika26 to smacznego:):):) jutro do doktorka ide..a @ juz na zakrecie wrrr nawet mnie pewnie nie da rady zbadac..ale mam nadzieje ze cos juz powie wiecej pewnie jakies kolejne badania..mam nadzieje z ze bedzie ok::)))) i Mikolaj nam zrobi prezent..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tak długiej nieobecności witam serdecznie moje drogie panie. Widzę ze się duzo zmieniło, co zdążyłam przeczytać, a zaraz będę nadrabiac zaległości. dawno nie zaglądałam bo miałam jakiegoś doła, najpierw urlop, potem dół pourlopowy,a potem jeszcze inny, ale juz jest lepiej Najszczersze gratulacje dla kkini i kalpka, dziewczyny super. Życzę powodzenia. Mam tylko nadzieję że wkońcu i ja się doczekam. Pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualizacja STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................11.07.08 Myszka24/USA.............25...................15.. . . .. ..........13.08.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... .............08.07.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... ............27.06.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... .............30.04.08 dzodzanna...................34....................28.... ............05.06.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................48.................10.08.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................34. ..............09.08.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... .......17.07.08. alutek29......................29...................14.. ............12.08.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Patinka26...............26................24........... ...........30.11.08 EfQa......................30................25.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................16.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................16 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper.................. 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka oni tam to nazwali w menu rakija i to jest słodkie i dobre ale ponieważ jestem w ciąży to niestety nie mogę dokładnie powiedzieć jak smakuje bo tylko usta umoczyłam :( Alutek fajnie że zajrzałaś. To szczęśliwe forum i kto tu zagląda wcześniej czy później zachodzi w ciążę więc zaglądaj!!!! Misiaczki a u ciebie lada moment @ - może nie przyjdzie???? Jak się czujesz? Olawd a u ciebie wszystko dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ale mi sie przysnelo..;p EwQus a hm brzus pobolewa wiec nic tym bardziej ze temo niska mierze bo sie ludze..ale nic z tego.. czekam juz jutra ..zobacze cos lekarka powie.. alutek29 witaj:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Rakija to chorwacki bimber o różnych smakach tzn. najbardziej popularna jest ziołowa, ale są też smakowe np.figowa, morelowa (piłam nawet smaczna i nie ma kaca po spożyciu) posiadam jeszcze mały zapas w barku, bo przywiozłam z poprzednich wakacji. W zasadzie to chyba powiem już tylko dobranoc, bo jakoś późno się zrobiło, a nie miałam czasu wejść na kafe wcześniej. Kolorowych snów dziewczyny. Myszko my znowu testujemy w podobnym czasie, może chociaż jednej z nas się uda ogłosić radosną nowinę, trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
I Misiaczki też testują w podobnym czasie więc też trzymam za Ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SARA I MYSZKA bede trzymac kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! licze na was na siebie narazie nie moge cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny liczę że PRZYNAJMNIEJ jednej sie uda w tym miesiącu!!! ❤️ A ja zjadłam jeszcze kolbę gotowanej kukurydzy z masełkiem i solą na dobranoc :classic_cool: Ciekawe jak będę po tym spała... :o dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja tylko Was poczytałam , a jutro cos skrobnę, teraz lece się myć i do łózka, choć spać mi się nie chce, ale o 6 rano wstaje, bo jutro jade do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobietki! Przed przyjazdem mojego męża mam zawsze tyle pracy ze nie wiem jak mam sie obrobić to słoiki robię na zimę sosy, ogórki itd. to jeszcze robie weki mojemu mężowi na kolejny wyjazd. Na weekend jadę do mamy zatem raczej do was nie zajrzę. Na razie siedzę w pracy i bardzo się nudzę jakoś się szybko obrobiłam ze wszystkim. Jeszcze dziś tu zajrzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kochane ja dzisiaj jestem caly dzien tylko z mala i wieczor tez sie szykuje samotny, juz czasem nie daje rady z tym wszystkim no ale nie ma co narzekać tylko do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka ale z ciebie pracuś, taka gospodyni że aż ci zazdroszczę! Pani Misiowa jak ten czas szybko leci no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie przepraszam za dluga nieobecnosc ale naprawde niemam kiedy czasami zdaze tylko poczytac co u was teraz tez duzo nienapisze bo niunio zamiast spac woli rozrabiac Pozdrawiam i czekam na dobre wiesci od was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no EQfa rzeczywiście gospodyni całą parą tylko jak już zbliża się ku końcowi to wtedy myślę sobie ale jestem głupia po co ja to robię, ale muszę powiedzieć ze gotowanie naprawdę sprawia mi przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Wczoraj byłam u lekarza na wizycie widziałam dzidzię główką do dołu ustawiona gotowa już do porodu :P Pani doktor coś tam próbowała zobaczyć co jest między nóżkami ale kruszynka akurat rączke tam trzymała :) ale powiedziała, że chyba chłopak ale nic nie widać..dziwne trochę no ale cóż...w sobotę mam USG anatomiczne więc dowiem się być może na pewno... ale kurcze wiadomością o tym z Wami nie będę mogła się od razu podzielić :( buuuu bo zaraz po USG jedziemy nad morze na 2 tygodnie więc dopiero po powrocie A tak to wszystko ok wyniki dobre i 7 kg do tyłu czego ani doktor mi pogratulowała :) nie wiem ale kompletnie nie mam apetytu jem na siłę aby cokolwiek zjeść, może na wyjeździe mi trochę smaczek przyjdzie Trzymam kciuki za testujące aby się udało :) Dziewczyny ja pomimo, że już 5 m-c też miewam dołki jak zacznę myśleć co to będzie, jak się życie zmieni itd nie wiem czy to hormony czy bardziej psychika Buziaczki dla Was i miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia27 będzie ok zobaczysz fajnie ze z dzidzią wszystko ok pewnie bedzxie chłopczyk jak raczą sobie trzyma:):):)ochrania się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa _________ strasznie szybko minął ten rok nawet nie wiem kiedy Patryśka tam urosła asiunia_______ będzie chłopak !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayby baby
Czesc jestem nowa na forum i mam problem nie moge zajsc w ciaze czy to jest normalme ze wszystko ze mnie wylatuje. pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My baby napisz coś więcej o sobie. Asiunia to dobrze że z dzidzią wszystko w porządku. A dołkami sie nie przejmuj ja też je mam a ostatnio Becia-gask też się skarżyła że ją dopadają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mayby baby
Mam 21 lat, od 5 miesiecy staram sie z mezem o bobaska, nie mamy jeszcze dzieci i to bedzie nasze pierwsz jak wszystko pujdzie dobrze . nie wiem co robic, bo nie moge zajsc w ciaze jest mi smutno i mam nadzieje ze moze cos mi poradzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maybey a leczysz się gdzieś ?? brałaś coś??? 5 miesiący to wcale nie tak dużo ale rozumiem cie każda by już chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej🌻 Co tam slychowac u Was dziewczynki????? Ja sie wybieram do sklepu po ser bo zachcialo mi sie oponek z sera i zaraz bede robic....a w miedzyczasie bede zagladac do Was....:) Dziekuje Wam dziewczyny za kciuki ktore trzymacie za mnie , choc wiem ze i tak nic w tym miesiacu nie bedzie....ja rowniez bardzo bardzo mocno trzymam kciuki za Was i zycze Wam abyscie jak najszybciej zobaczyly II kreseczki na testach ciazowych:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mayby baby ---- a nie masz moze nadzerki??? bo ja tak mialam ze wszystko ze mnie wyplywalo i okazalo sie ze mam nadzerke . po wymrozeniu i po miesiacu brania globulek udalo mi sie zajsc w ciaze STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................11.07.08 Myszka24/USA.............25...................15.. . . .. ..........13.08.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... .............08.07.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... ............27.06.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... .............30.04.08 dzodzanna...................34....................28.... ............05.06.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................48.................10.08.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................34. ..............09.08.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... .......17.07.08. alutek29......................29...................14.. ............12.08.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Patinka26...............26................24........... ...........30.11.08 EfQa......................30................25.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................17.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................16 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×