Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

no i mam nadzieje ze sie uda. nie musisz prowadzic abstynencji ale lepiej nie przesadzac z iloscia alkoholu jak to sie mowi lepiej dmuchac na zimne. choc jak sie slyszy w tych pijackich rodzinach najwiecej dzieci sie poczyna po pijanemu...ehmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
naprawde??moj partner mowi ze on nie bedzie sie staral bo najszybciej wychodzi dziecko z wpadki moj synek urodzil sie w 23 tc zyl 15 godz poprostu nie bede o tym myslec to moze to jakos zadziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
no mowisz calkowita racje moja kolezanka pila cpala chodzila na imprezy za 1 razem zaszla z wpadki i urodzila zdrowe dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uciekam kochane na jakis filmik i moze uda mi sie zasnac i znow dzien do przodu :-) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Ja w zasadzie znowu weszłam na kafe tylko po to, żeby życzyć Wam dobrej nocy i przyjemności w nadchodzące wolne dni. Dzień testowania się zbliża, zobaczymy, ale pewnie się znowu nie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik owulacja czasem sie przesuwa, nie zawsze wypada jak w zegarku poza tym kuzynki mąż może miał jakieś super silne plemniki i one dłużej przetrwały. Dlatego twojej kuzynce może sie tak wydawać. Nie pamiętam ile testy kosztują. na pewno dużo taniej jest kupić w internecie niż w aptece. Kup testy, sprawdź owulacje i się staraj - to moja rada. Przed owulacją trochę się wstrzymaj niech mąż naładuje akumulatory a potem do dzieła. testy pokażą ci 24 godziny w ciągu których występuje owulacja - wtedy teoretycznie łatwo trafić. Czytałam w internecie że to niemożliwe żeby mieć dwa razy owulację w cyklu ale moja gin (doświadczona kobieta około 50-tki) powiedziała że to sie kobietom zdarza i dlatego jest tak wiele niechcianych ciąż. Patinka ale laska z tej Laury! kiedyś się mówiło w takich przypadkach że ojciec musi strzelbę kupić żeby natrętów w przyszłości odganiać.... A tak poważnie uważam że powinnaś leżeć. Wiem że ci ciężko bo mąż i Laura ...ale ogranicz te prace domowe do minimum i leż jak najwięcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie Madzik znajdź dobrego gina który będzie cię prowadził i w razie komplikacji wyprowadzi w ciąży z kłopotów. na pewno ci się uda i będziesz miała zdrowe dzieciątko. no Sara za ciebie naprawdę trzymam kciuki. A brzuch cie nie boli? A temperaturka jaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
ok efqa dzieki za rade i ze mi wytlumaczylas jutro bede zycze ci i wam mile panie dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wyjeżdżam i zajrzę tylko jutro rano a potem dopiero w niedzielę wieczorem. Mam nadzieje że przeczytam wtedy info od Sary że @ nie przyszła! 🌻 myszko czy już zjadłaś wszystkie oponki? :D Misiaczku a ile ty teraz tego bromergonu bierzesz? Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
a co do ciebie patinka to mialam cesarke rozcieli mnie na 14 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jeszcze wszystkich oponek nie zjadlam, zostalo jeszcze dla Was... teraz zajadam sie arbuzem takim zimnym z lodowki...mniammmmm Madzik255 witaj u nas i czuj sie z nami dobrze🌻 dopisz sie do tabelki i pisz jak najczesciej z nami....ja trzymam kciuki aby Wam sie udalo odrazu zajsc w ciaze:) Zycze Wam spokojnej i dobrej nocki😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
dzieki myszko ale ja nie wiem jak sie mam wpisac do tej tabelki:(bede czesto obiecuje bardzo mi sie ta strona podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
dzieki muszko ale ja nie wiem jak sie wpisac do tabelki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie:) Patinka slizna cora oj bedzie miala wieeeeeeeelu adoratorow hihi.i radze lezec inaczej urodzisz przed wczes nie.. Sara trzymam kciuki wiem ze sie uda nie teraz pozniej napewno!!!!!!!!!!!!!!wszystkie mnie wyprzedzicie:):) ja mozeeeeeeew tym a jak nie to na wiosne mozzze???zobaczymy..moze sie doczeekam ;/ wkonccuuu EwQus witaj :) bralam pol teraz cala tabletke moze dostanie fest i owulka bedzie tak jak powino byc..niby sluz byl ale i tak sie nie udalo @ juz w drodze temp zaledwie 36...wiec sans zadnych oczywiscie.. nic pozdrawiam:) Myszko smacznnnnnnnnnnneeeeeeeeeee bylo:P:) dobrej nocki:):) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
czesc dziewczyny kto jest porannym ptaszkiem i jiz siedzi w kafeteri powiedzcie mi jak sie wpisac do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik----musisz najpierw skopiowac ostatnia tabelke i dodac siebie w odpowiednim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
olawd ale jak biore skopiuj to nic mi nie wyskakuje i nie moge siebie dodac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek 🖐️ Noc przespalam super :-) z czego sie ciesze bo to sie rzadko zdarza mi :-) oj dziewczyny wiem wiem za nia juz biegaja chlopaki co 3 dzien mi mowi mamo a chlopak jakis Thomas taki nawet fajny pyta sie mnie czy zostane jego dziewczyna i pocalowal mnie w szyje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czujecie 8 latka!!!!! az sie zastanawiam to drugie bedzi na pewno mialao ciemna karnacje laura bialusienka ale bedzie KOntrast :D sara powodzenia trzymma kciuki z calych sil :-) za myszke i misiaczki tez trzymam aby wam sie udalo. no i za xxmadziaraxx tez aby sprawy nabraly szybkiego owocnego tempa :-) Buzialki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik robisz tak. tableka kopiuj wchodzic opcja odpowiedz gdzie wysylas na forum wypowiedzi wklejasz czyli copy w odpowiednim mijesu sie wpisz czyli starajace sie i wyslij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
patinko nie chce mi skopiowac ja nie wiem czego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................11.07.08 Myszka24/USA.............25...................15.. . . .. ..........13.08.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... .............08.07.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... ............27.06.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... .............30.04.08 dzodzanna...................34....................28.... ............05.06.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................48.................10.08.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................34. ..............09.08.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... .......17.07.08. alutek29......................29...................14.. ............12.08.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30...............02.07. 08 madzik255......... ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Patinka26...............26................24........... ...........30.11.08 EfQa......................30................25.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................17.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................16 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkleilam tabelkie wpisalam twoj login w sektor starajace sie jestes na dole a ty ja sskopiuj i wklej do odpiwiedzi wpisujac swoje tylko dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................11.07.08 Myszka24/USA.............25...................15.. . . .. ..........13.08.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... .............08.07.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... ............27.06.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... .............30.04.08 dzodzanna...................34....................28.... ............05.06.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................48.................10.08.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................34. ..............09.08.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... .......17.07.08. alutek29......................29...................14.. ............12.08.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30...............02.07. 08 madzik255....................20...................7................03.07.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Patinka26...............26................24........... ...........30.11.08 EfQa......................30................25.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................17.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................16 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
dzieki ci patinko bardzo nie wiem co ja bym bez ciebie zrobila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
patinko a jest mozliwosc zeby cykl dni plodnych przesunal mi sie 4dni po okresie bo dzis mialam taki sluz sliski i nie wiem czy to dni plodne czy to moze przez nadrzerke POMOCY juz sie gubie w tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozliwe dlatego muisz sie obserowac mierz tempereturke wczas rano w pozycji lezacej zawsze o tej samej porze i zapisuj w zeszycie najlepiej w kratke. obserwuj sluz zapisuj wszystko. i zaopatrz sie w testy nie bedziesz miala watpliowsci tylko testych nie robi sie z 1 szego moczu tak jak ciazowe musi byc nastepny mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko date nastepnej @ wpisz nie ta co juz byla tylko przypuszczalna nastepna data w sieprniu.Po prostu na bierzacy miesaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
oki rozumie:)a dy np mam dni plodne to jaka powinna wyskakiwac temperatura?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×