Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość madzik255
dziewczyny ja tez chce miec bardzo dzidzie od tego miesiaca sie mamy starac po waszych wypowiedziach bardzo sie bije ze nie wyjdzie nic z tego a jak nie wyjdzie ze moj partner sie rozmysli za 2 razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
hej dziewczyny ja tez chce miec bardzo dzidzie w tym miesiacu zaczynamy starania ale po waszych wypowiedziach boje sie ze nie wyjdzie a moj partner sie przestraszy i nie bedzie chcial probowac 2 raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
olawd myslisz ze przez nadrzerke nie mozna zajsc w ciaze??moj lekarz powiedzial zebym sie nie przejmowala nadrzerka i spokojnie robila dzidzie moja szwagierka miala nadrzerke i normalnie zaszla w ciaze rok po roku mam nadzieje ze nadrzerka nie zadecyduje czy wyjdzie mi bobas czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik nie stresuj sie tylko próbuj. Niestety musisz nastawić sie na to że z pół roku możesz się starać - to normalne. Kup sobie testy owulacyjne i zbadaj kiedy masz dokładnie owulację i wtedy się staraj. może od razu sie uda? Mayby baby nie smuć się. popróbuj jeszcze trochę a potem idź porób sobie dokładne badania. No i przede wszystkim sprawdź kiedy dokładnie masz owulację. Myszka jesteś niesamowita!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa dlaczego jestem niesamowita????? Zapraszam Ciebie rowniez na oponki:) Ciasto zrobilam wiec biore sie za walkowanie, wycinanie i smazenie:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) widze gwarno:D to super:))) Myszko 👄 az slinka cieknie hihi paniMisiowa sliczna cora!!! oj nie przejmuj sie bedzie ok moze zapros kogos z rodzinki bedzie razniej:) EwQus a TY jak???:) asiunia27 to super ze dzidzia ok i TY tez ale tak chudnac??oj szkoda ze ja tak nie potrafie:( dorotko gospocho:):):)👄 dogadaj dogadzaj bo niedlugo role sie odwroca:D olawd 👄 poka nowe fotki:P juz 17 tydzien czas pedzi..;0) ja dzis u lekarza bylam no coz..nie spodziewalam sie cudu...\"to nie tak szybko hormony potrzebuja troche czasu ciaz to nie tylko kobieta to mezczyna immulologia..\" a ja na to ze jak wykiki ok myslalam ze sie uda ..a ona ze nie mam 40 lat nie mam czym sie przejmowac..powiedziala ze dalej leczymy czyli dalej na tarczyce leki ale zwiekszyla mi bromergon i ze jak za 2 msc nie bede w ciazy bedzie stymulowac owulacje :D moze cos drgnie:D ...moze ma racje czas czas..to tak .. Smerfecia tez po wizycie ale badanko dopiero za msc..ale mysle ze juz bedzie wtedy sie okaze co za aniolki tam buszuja w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik556
hej dziewczyny dacie wiare ze moja kuzynka twierdzi ze zaszla w dni nie plodne w ciazy co wy o tym myslicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik556
efqa dzieki za slowa otuchy boje sie teraz bardzo bo rok temu stracilam dzidzie i teraz chce zeby za 1 razem wyszlo a z ta nadrzerka juz rok sie lecze i nic dziwie sie czego nie chca mi jej zamrozic jeszcze tylko kaza czekac a ten test zeby sprawdzic dni plodne to ile kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sloneczka :-) witam nowe kolezanki zycze wytrwalosci bo jest ona nie zbedna i zaopatrzyc sie jak ktoras wspomniala z dziewczyn w testy owulacyjne sa bardzo przydatne i pomagaja w zajsciu ciaze o wiele szybciej niz wyliczajac. http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b523d1d363f20348.html a to fotka laury w okularkach jeszcze musze zrobic zdjecie dzidziusia z usg i tez wam posle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej zamowic przez interent wychodza duzo taniej w aptece ok 5 sztuk 50-80 zl zalezy jakie a 5 gtestow to naprawde bardzo malo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj znow zle sie czulam juz zaczelam szykowac reklamowke do szpitala tak silne skurcze modflilam sie aby wody nie puscily ale potem jakos przeszlo po ok 40 minutach. jejku czytam duzo ze to moga juz byc przepowiadajace ale cos czesto ostanio i mocne sa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko Laura slicznie wyglada w okularkach i jest bardzo podobna do mamusi:D A Ty kochana duzo odpoczywaj i nic nie podnos....masz lezec i wytrzymac jeszcze troche:)👄 Zapraszam wszystkie na obiecane oponki, juz gotowe a jakie mniamniusie:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie bardzo malo robic czesto wychodze czy do parku ale wtedy tez duzo siedze nie spaceruje a wole wyjsc z domku bo glupieje lezac non stop i odliczajac kazdy inny dzien. jak gdzies wychodze dni mi szybciej mijaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis troszke sprztalam moze faktycznie problem i mma nic nie robic?? ale na gore do sypilani ze starta prania posylalam laure ja tylko zmywalam prasowalam i ugotowalam obiad czy to az taki ciezki wysilek ??hmmmm juz nic nie wiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko jakos na ser mnie nie ciagnie bylam pare dni temu w burger king mialam ochote na salatke z kurczakiem i wzielam mozarella takie paleczki fujjj ale ochyda jakos mnie teraz odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
dziewczyny czy znacie kogos kto zaszedl w cize w dni nie plodne???dajcie mi jikos rade bo dopiero 1 miesiac zaczynem sie starac o dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest mozliwe zajsc w ciaze w dni nie plodne...... miala przesunieta owulacje po prostu tak sie dzieje i byla pewna ze te dni nie sa plodne a byly nimi. kazdy lekarz to samo powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
tez tak kuzynce tlumacze to jesli teraz obliczylam ze dni plodne zaczynaja mi sie 14 tzn ze one moga sie przesunac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
patinko a twoim zdaniem jak w te dno plodne bede to robic codziennie to to pogorszy sytuacje czy polepszy bo sa rozne opinie na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywsicie ze tak moga nastapic duzo wczesniej albo duzo pozniej stres klimat jedzenie ja uzywalam zawsze testow owulacyjnych robilam po 2 -3 testy w ciagu dnia aby miec pewnosc i 2 razy mi sie zdazylo ze mialam owulacje 2 razy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak widzialam na tescie owulacyjnym 2 kreski to 5 -7 dni codziennie czasem po 2 razy nogi u gory w swiece ok 30 minut,bez kapieli goracych najlepiej sie nie kapac chlodny prysznic,nie przesadzac z alkoholem bo tez ma silne dzialanie podobno. i sie udalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mezczyznie zaaplikowac zestaw witaminowy polecam androvit specjalny dla mezczyzn w aptece bez recepty. Codziennie jedna kapsulka aby wzmocnic Nasienie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
a ile staralas sie o dzidzie ja teraz zaczynem jak nie uda ma sie za 1razem to kupie te testy moj partner twierdzi ze za pierwszym razem wyjdzie ale ja w 1 ciazy mialam problemy i nie stety wytrzymalam tylko do 5 msc:(i teraz boje sie ze bedzie trudno zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
pojde za twoja rada patinko alkoholu wogole nie pije a z ta swieca to napewno cie poslucham jutro odrazu kupie partnerowi tabletki dzieki ci bardzo i bardzo ci zazdroszcze brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze potrwac dlugo calkowicie zdrowa para dla lekarzy ma rok czasu. Nie nastawiaj sie tak bo bedziesz potem plakac i sie rozczarujecie oboje. ja 1 corke z wpadka bylam bardzo mloda. 2 gie poronilam w 8 tygodniu 3 cie staralam sie bez testow 10 miesiecy-porod w 22 tc dziecko zmarlo. 4 te pozamaciczna. 5 te udalo sie po 2 miesaicach po pozamacicznej ale dzieki testom wierze ze tak szybko poszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×