Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość mayby baby
Oo co chodzi z tym termometrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinna byc najnizsza wtedy jest owulacja jezeli na 2 dzien skoczy od najnizszek tzn ze mialas owulke ale tu dziewczynt odpisza bardziej fachowo bo ja nie bawilam sie tempka tylko testami. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja ugotowalam sobie kolbe kukurydzy z maselkiem i sola bedzie pyszne :-) mniam ze wczoraj mam zupke pomidorowa ale cos jeszcze bym zjadla hmm moze jakies propozycje ?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nic na razie uciekam ide wlaczyc moj ulubiony film zamowilam sobie kolejna serie :p Rodziny Soprano kocham ten film :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Niestety tak jak myślałam... przyszła @ i to dzień wcześniej, ale dzięki dziewczyny za trzymanie kciuków. Bez pomocy lekarza mi się nie uda zajść w ciążę, muszę się z tym pogodzić. No i muszę się w końcu umówić na wizytę. Udanej soboty dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pieke placka ziemniaczanego,ale juz jestem taka glodna ze szok:( patinka-jade do Ciebie na pyszne jedzonko:)sara-nie przejmuj sie kochana choc wiem doskonale jak sie czujesz,moze to juz ostatnia zmora?uda sie bo przeciez musi nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Sara tak mi przykro ze ta @ przyszla do Ciebie, kurcze , ale nie mow ze nigdy nie bedziesz w ciazy, bo bedziesz....pamietasz jak mowila Smerfercia - tak samo jak Ty i co????? Czyz cuda sie nie zdarzaja???? Do mnie pewnie tez przyjdzie , najpozniej ma przyjsc 13 ale z nia to roznie bywa, moze zaskoczy mnie szybciej tak jak i Ciebie Saro???? Oj ale my sie mamy z tymi @.....jak te kobiety sa skomplikowane ahhhhh...Ale nic - ja sie i tak nie poddam i bede walczyc do konca:) Pije sobie teraz kakwe i jem sniadanko, wiec pisac dziewczynki bo dzis mam prawie caly dzionek wolny , dopiero na wieczor ide do pracy👄 i milego dnia.....bede zagladac oczywiscie:) A Misiaczki oponki byly pyszne, i arbuz tez, a pozniej jeszcze ugotowalam sobie budyn wisniowy i tez byl pycha....:D:D:D Zapraszam jeszcze na oponki bo zostaly specjalnie dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZYGODOWYYYYYY
Na dziecko najlepszy jest przygodny seks lub gwałt. Nie rozumiem problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
czesc myszko melduje sie jako 1 wlasnie wrocilam z nie udanych zakupow nic ciekawego nie znalazlam jakbym miala brzuszek to juz bym latala za ubrankami dla fasolki a tak nie mam ochoty sobie cos kupywac ale zobaczymy jak to bedzie dopiero teraz zaczynam starania to moze sie nie zalamie i nie rozczaruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik nie ma sie co zalamywac, dopiero zaczynacie sie starac wiec wszystko przed Toba....ja ostatnio znow szaleje z zakupami, co 2 tygodnie przywoze torbe ciuchow dla siebie i meza.....a co raz sie zyje:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Myszko masz rację, że raz się żyje. A kiedy się będziesz stroić, przecież nie na starość więc kupuj ciuchy jak Ci się podobają... ja sobie raz po raz coś zamawiam z katalogów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze Saro, poki jestesmy mlode i piekne i mamy dla kogo sie stroic to powinnismy to robic:) Ja kupywalam ciuchy z dobrej firmy i po duzej przecenie:) Dlatego co 2 tygodnie jadac z pracy wpadamy na chwilke do sklepu i zawsze jakis ladny ciuch juz jest za nizsza cene:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
co tu tak cicho gdzie wy wszystkie panienki jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Myszko masz rację, teraz jest dużo obniżek, ja przed wyjazdem na wakacje zdążyłam kupić kilka fajnych bluzeczek letnich na ramiączkach za 20zł każda, a w fajnych kolorach i z fajnych tkanin i jestem bardzo zadowolona. Teraz się czaję na sportowe spodnie z katalogu i pewnie je zamówię, bo na wyjazdy będą jak znalazł a prawdopodobnie we wrześniu wyjadę na tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super Saro.....ja tez poluje na taka bluzeczke na ramiaczkach i na to jest taki sweterek z dlugim rekawkiem w kolorze takim jak bluzeczka i w czarne pasy....narazie to troche kosztuje ale jak bedzie obnizka to kupie sobie ze dwa komplety....ostatnio kupilam sobie rowniez taka tuniczke koloru rudego za 5$ a wczesniej kosztowala 25$ , chcialam jeszcze inne kolory sobie kupic ale byly poprzebierane i nie bylo mojego rozmiaru:) Wiecie co dzis mnie tak jakos boli brzuch czy raczej miesnie brzucha jakbym dzien wczesniej zrobila chyba ze 100 brzuszkow....kurcze jak wstaje z lozka to czuje taki dziwny bol.....ahh mam nadzieje ze mi to szybko przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec wychodz z ukrycia Patinko i do nas na pogaduchy:):):) A ja smaze sobie frytki a co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam mniam ja robie na raty salatke jarzynowa z majonezem :-) mam takiego pypcia ze szok. kurcze myszka moze w pracy sie czegosc nadzwigalas i dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przeciez ja wczoraj nie pracowalam a dopieo dzis mnie tak miesnie bola.....Wiesz ja mysle ze to przez wczorajsze oponki jak robilam ciasto o walkowalam to cala sila i pare razy mnie tam cos zaklulo.....pewnie do jutra przejdzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara ale sie masz fajnie zazdroszcze ci tak pozytywnie oczywiscie tez marzy mi sie wyjazd ale to dalekie plany :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj sporo zrobilam, obdzielilam nimi moja szefowa i kolezanke i jeszcze zostalo sporo dla nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
puk puk puk puk puk jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest tu ktooooooooooooooooooooo????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
kurcze dzoewczyny nie wiem jakim cudem ale dopiero wyswietlilo mi sie ze pisaliscie cos mi komp szwankuje a ja robilam nalesniczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×