Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość madzik255
panny ale u mnie nudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohhh ale mi zasnelo kurcze:) Spalam dobre 1,5 godzinki hehehe ale to moze dobrze bo na noc ide do pracki wiec bede wyspana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co Wy tez spicie??? Pewnie tulicie soe do mezow i tak spedzacie weekend:) Zycze Wam wiec pieknego i milego wieczorku i jutro udanej niedzielki:) Postaram sie zagladnac jutro ale nie obiecuje:)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem i ja myszka ______ a może nie przyjdzie a to dzidziuś daje znac o sobie tego Ci życze z calego serca przegladalam dzisiaj tabelke i Anula chyba juz urodzila moglaby dać znac co i jak chociaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa obys miala racje:)👄 Dokladnie te dziewczynki co juz urodzily moglyby znac jak tam u nich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz ide na lozeczko,Sopt jest wiec obejrze,ale spanie mnie juz bierze..jutro jade na odpusto do Babci cala rodzinka z Mamy strony sie zjezdza,wiec bedzie wesolo:)milej nocki i przede wszystkim owocnej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zycze owocnej udanej i zarazem spokojnej nocy :p ja teraz wytargalam laptopa corce tak sie zafascynowala przebierankami ze do wc nawet nie chciala isc :D uciekam spac i ja dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak to w zwyczaju zsiadam dość późno do kompa. Wczoraj lekarz stwierdził,że jest wszystko, a na badania dostanę następnym razem i wtedy już pewnie dowiem się kto w moim brzuszku mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało byc ze jest wszystko ok. Zmieniam tabelkę. STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................11.07.08 Myszka24/USA.............25...................15.. . . .. ..........13.08.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... .............08.07.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... ............27.06.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... .............30.04.08 dzodzanna...................34....................28.... ............05.06.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................48.................10.08.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................34. ..............09.08.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... .......17.07.08. alutek29......................29...................14.. ............12.08.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30...............02.07. 08 madzik255....................20...................7..... ...........03.07.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Patinka26...............26................24........... ...........30.11.08 EfQa......................30................25.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................17.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................17 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro szkoda,ze ta czarownica nie odwaliła się od Ciebie, ale może w przyszłym miesiącu da sobie spokój. Trzymam za wszystkie, którym zbliżaja się terminy @, oby do Was nie przyszły. Myszko ja tez chętnie skosztuję oponkę, na pewno pycha. Pati kolbę kukurydzy zjadłaś, ja własnie spałaszowałam 4. No i musze Wam powiedzieć,ze mój brzuszek już jest dość widoczny, nie było, albo był malutki a teraz wyskoczył sobie już i jest całkiem pokaźny, ludzie już gadają, że dziecko będziemy mieć, a ja na to,ze 2.Najbardziej teraz lubię złośliwe uwagi(kiedyś ich nie nawidziłam)i kiedy już mnie ktoś próbuje rozzłościć to nie mówię,że 2 , czekam aż się wygada, a później mówię, ostatnio baba miała ale do mnie kiedy ja się doczekam swoich, bo z bratanicą ciągle mnie widzi, a jej córka ma już 2, a ja mówię niedługo, tylko,ze ja będe miała 2 od razu. Poskutkowało, zatkało babę. Tego dnia z wrażenia nie widziała brzucha a następnego widziała juz go dokładnie i mówi,ze myslała,ze ja się śmiałam mówiąc,ze 2, ale teraz już wierzy.Mówie Wam dziewczyny satysfakcje miałam gwarantowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapowiada sie kolejny ciepły dzień i moj M daje mi dzisiaj wolne ja mam sobie odpoczywac a on z Mała idą na spacer jak ja sie ciesze poleze w wannie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ a u mnie pochmurno buuu zazdroszcze wam pogody ja wlasnie pije pyszna kawusie i wcinam mufinki z jagodami :p Pani misiowa wiem jak to jest jak mialam laure malutka i czasem mama ja wziela aja wlasnie moglam polezec w wannie czy wyjsc na 2 godzinki do znajomych :-) Zycze ci jak najbardziej przyjemnej kapieli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
hej dziewczyny u mnie raz slonko swieci raz gasnie dzis juz niedziela w przyszlym tygodniu powinnam miec dni plodne oby to szybko zlecialo udalo sie bardzo bym chciala od wrzesnia byc na liscie zaciazonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
dziewczyny co tu tak cicho pewnie wypoczywacie sobie lenie nawet na pisac sie nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
dziki wam dziewczyny za kciuki oby przyniosly szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
nie uwierzycie wlasnie zobaczylam sluz porzypomonajacy dni plodne powiedzialam o tym mojemu chlopakami i gdy lezelismy juz na lozku on stchorzyl i co ja mam robic jak mowil tyle ze chce dzidziusia a jak przyszlo co do czego to mnie tak zaladowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :P( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik w soboty i niedziele tu jest totalna cisza dziewczyny zajete sa i nie maja czasu by pisac niestety. z tymi mezczyznami to juz tak jest nie zazdroszcze ale moze sie wystraszyl nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ja z kosciolka wrocilam a tu taka cisza echo az sie odbija u mnie po scianach w domu wiec musze was tutaj pokrzyczec troszke co to ma byc hmm??? Ja za pol godzinki uciekam do kina z corka na wall-e widzialismy juz na dvd ale laura sie uparla ze chce zobaczyc na duzym ekranie wiec idziemy ogladac i zajadac popcorn :D przed snem oczywiscie zajtrze aby zrobic kontrole i jak bedzie dalej taka cisza to bojcie sie mnie jutro :D No to chyba na tyle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
aloooooooooo ja wlasnie wrocilam z nad zalewu patinko milego ogladania i duzy buziak dla laury fajne ma imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik---na drugi raz moze lepiej nic mu nie mow tylko sama bierz sprawe w swoje rece??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazne jest zeby nic na sile - bo jak sie zniecheci to nici z tego beda . moj tez niby chcial pozniej nie chcial az wkoncu sam powiedzial : do roboty bo chce maluszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Madzik ja się nie dziwię, że twój chłopak się wystraszył-co innego planować a co innego przystąpić do działania. Z tego co się zorientowałam to jesteście jeszcze bardzo młodzi i wydaje mi się, że jeszcze macie czas na dziecko, a wierz mi fajnie jest się sobą nacieszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
A w ogóle to macie ustabilizowane życie? Tzn. pracujecie, macie gdzie mieszkać? Bo obawiam się, że Wasi rodzice mogliby się zdziwić gdybyście się im zwalili na łeb z malutkim dzieckiem... nie obraź się, ale tak myślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara idź do tego lekarza tak jak planowałaś i próbuj. Będziesz brała te zastrzyki na pękanie pęcherzyków teraz prawda? Może jak te pęcherzyki zaczną ci pękać to od razu sie uda. Misiaczki to jak teraz całą tabletkę będziesz łykać to na bank ci raz dwa prolaktyna spadnie i zajdziesz w ciążę - zobaczysz. Patinka właśnie ci miałam napisać że jak ta druga będzie córa z ciemnymi oczkami i pieknymi ciemnymi lokami to musicie na bank strzelbę kupić!!! Laura jest taka ładna że ta druga tez musi ci wyjść śliczna :D No ale może to będzie chłopak :) ...... O rany klapek ale mi zrobiłaś smaka z tym plackiem ziemniaczanym!!! Aż mi sie wnętrzności skręciły!!! W ogóle jak wchodzę na to forum to sie zaraz głodna robię przez was :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
olawd masz racje a co do ciebie saro to mielismy juz maluszka dotrzymalam do 5msc ustatkowani jestesmy mamy swoj dom i pieniadze dla maluszka moj synek zyl 15 godz i gdy zobaczyl go chlopak to pragnal miec dzidzie szybko a teraz zaczal sie bac co mnie martwi obiecal mi ze jutro zacznie dzialac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już wróciłam od rodziców i przywiozłam sobie całą miskę śliwek i jabłek będę miała na tydzień! Wczoraj bardzo mnie bolał brzuch i sie wystraszyłam, najgorsze jest to że nie wiedziałam czy to przez niestrawność czy to skurcze! Nie mogłam dojść co mnie boli, w końcu wzięłam nospę puściłam kilka bączków :p i przeszło więc myślę że to raczej po tych wszystkich owocach. Ale strachu sie najadłam, bo wcześniej trzepałam chodnik trzepaczką .... jutro idę do lekarza i spróbuje wydębić zwolnienie od pracy do końca tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×