Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Madzik ty mu nic nie mów, tylko jak zobaczysz śluz albo testy ci wskażą dzień płodny to wskakuj w seksowną koszulkę i zaciągnij go podstępem do łóżka. I nie poganiaj go bo jeszcze ci sie rzeczywiście rozmyśli a z facetami niestety czasem tak bywa że sami nie wiedza czego chcą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jak tam brzuszek? jeszcze nie wiesz co będzie? Jak się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:):):)\\madzik nic na sile:) do roku dwoch mozna sie starac bez stresu jak nic wtedy do lekarZA:):) uda sie:) EwQus oj ja wiem jak to jest jak ciagnie na owocki ;p jak nie bedziesz przesadzac brzuszek nie bedzie bolal;p ja siedzimy z mezem wkoicu razem mamy urlop caly tydzien:D szkoda ze @ sie skrada:( tak romawialismy o lekarzu o dziecku..ze wkoncu sie uda:D olawd :) jak sie czujesz :) Patika 26 i ja przyznaje ze cora piekna ze hoho a Smerfecia gdzie?? xxxmadziaraxxx?? Myszka24 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczki może jednak się nie zakradnie... Fajnie że wreszcie jesteś razem z mężusiem i się urlopujecie . Nie ma to jak wspólny relaks ;) A ja robię sobie właśnie pyszne gofry z cukrem pudrem albo z bitą śmietaną i owocami i zaraz będę je wcinać :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
dziewczyny dzieki za slowa otuchy bardzo mi pomagacie efqa podsunelas mi dobry pomysl z ta seksowna koszulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wrocilam co niektore sa usprawiedliwione balyscie sie mnie ja to wiem hehehehe :D EfQa masz racje jak ta druga tez bedzie uroda razic to strzelba na bank bedzie potrzebna i kajdanki. Wall-e byl super potem wpadlam do mojego mezczyn y na ciepla pizze :-) i cole ale mialam taka ochote ze musialam. Dziekuje za komplementy co do mojej krolewny a myslalam ze ja jako matka tylko ja oceniam za moja slicznotke zreszta jak kazda mama. powiedzialam Laurze ze interentowe ciocie napisaly ze jest sliczna a ona usmiechnela sie i mowi dziekuje i pyta a skad te ciocie :D teraz czas do lozeczka :-) madzik dokladnie dziewczyny dobrze ci radza jak wiesz ze dni sa plodne nic nie mow mu,przeistocz sie w slicznotke i podchytliwie do lozka mysle ze kazda kobietka wie jak to sie robi :p ups hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec dobranoc slodkich snow i milego baraszkowania z waszymi mezczyznami :D jejku jak mi sie teskni czujecie 6 miesiecy ja jestem bez sexu mojemu juz bialy plynik wchodzi w komorki mozgowe calymi dniami mowi o sexie mowi jejku jak cie dorwe jak urodzisz a ja mu no daj mi z 2 tyg abym doszla do siebie a powinnam 6 tyg mu mowie ze nie wolno a on na to ze pojdzie do tego doktora i zapyta czy on mu pomoze hehe wiecie chyba o co chodzi :D oj czeka mnie ciezki okres, bede biegac przy dzidziusiu i mezu oki uciekam papapa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria 35
czesc pisze pierwszy raz poczytalam sobie o zmartwieniach tych wszystkich dziewczyn ;ze 5 mies. ,6 mies.czy rok staraja sie o dziecko i maja depresje to wszystkie was pociesze ja staram sie z mezem juz 10 lat bylam u roznych lekarzy mialam mase badan moj maz tez sie badal mialam robione hsg wynik dobry ogolnie kazdy lekarz mowil ze jestesmy zdrowi bylismy w klinice w Warszawie mialam robiona inseminacje i nic ...juz niewiem co robic ...ciagle jeszcze mam nadzieje mam 35 lat najgorsze jest to ze ten czas tak ucieka walczę sama ze sobą żeby nie popaść w depresję staram się trzymać i mam nadzieję że może sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj mario----nie jestes sama , moj kuzyn z zona tez starali sie ponad 10 lat i wtedy kidy juz odpuscili sobie , kiedy przyjeli do wiadomosci ze nie beda miec dzieci - udalo sie !! fakt ze mieli po 40 lat ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa-ja tez sie wczoraj najadlam sliwek i pozniej mnie bardzo brzuch bolal,nie chcialam mowic mezowi,bo pewnie by sie wystraszyl,ale samam sie niezle najadlam strachu,juz chyba nie bede jadla tych sliwek a ja tak uwielbiam...ahhh ale wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek to chyba po śliwkach rzeczywiście nas te brzuchy bolały. Ale ja sobie jeszcze miskę śliwek przywiozłam więc zamierzam je dalej jeść!!! Wracam zaraz do domku i idę na wizytę do Pani doktor a potem zjem coś dobrego... A jutro zostaję w domku!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Kciuki mozecie puscic bo @ nadeszla do mnie dzis rano....:(:(:(:(:(tak myslalam bo wczoraj wieczorem zaczal mnie brzuch pobolewc , a jak wstalam w nocy do lazienki to na papierze widzialam krew....wiec kolejny cykl przed nami:(:(:(od dzis znow zaczynam pic ziolka i w przyszlym miesiacu albo na poczatku pazdziernika mam wizyte u gina wiec sobie z nim troche porozmawiam:) Wlasnie pije sobie kawke i zmieniam date w tabelce, a Wy sie mi tu meldowac i to juz:D A wczoraj kochane to myslalam ze umre- tak mnie bolala glowa ze az mi bylo niedobrze....na nic sie zdala tabletka przeciwbolowa....pospalismy z mezulkiem troche po poludniu i dalej glowa nie chciala przestac bolec....ale mialo wczoraj padac i tak wisialo caly dzien, wiec pewnie przez te pogode bylam taka....dzis tez troche mnie glowa boli ale idzie burza bo jest ciemno i zaczyna grzmiec....ide po tabletke....bede zagladac chyba ze burza mi na to nie pozwoli:) Milego dnia wszystkim👄 A i jeszcze mamy duzo dziewczyn w tabelce ktore maja zle daty wpisane bo dawno do nas nie zagladaly, wiec prosze o poprawe dziewczynki co??? AnulkoS Ty rowniez sie odezwij i napisz czy juz urodzilas i jak sie czujesz/cie??? 👄STARAJĄCE SIEusta] Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... ...............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................48.................10.08.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................34. ...............09.08.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 alutek29......................29...................14.. ..............12.08.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 madzik255....................20...................7..... .............03.07.08 🌻ZACIĄŻONE🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................24........... ..............30.11.08 EfQa......................30................25.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ............07.01.09 olawd/Uk................28..................17.......... . ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................17 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? ❤️DZIECIACZKI URODZONE❤️ Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wylaczam na chwile kompa bo straszna burz sie rozszalala u nas:)Pozniej zagladne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wylaczam na chwile kompa bo straszna burza sie rozszalala u nas:)Pozniej zagladne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie burza juz przeszla a tu ciszaaaaaaaaaaaa jak makiem zasial:) Hop hop jest tu ktooooooooooo?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIE 👄 Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... ...............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................48.................10.08.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 alutek29......................29...................14.. ..............12.08.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 madzik255....................20...................7..... .............03.07.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................24........... ..............30.11.08 EfQa......................30................25.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................16......... . ............07.01.09 olawd/Uk................28..................17.......... . ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................17 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008 przylazla..ale boli;( buuu mezulek kupil tabletki myslalam ze \"zdechne\" tak boli ;/ Myszka24 hehe 5 tka nie damy sie !!!:P ostatnie juz@ ny ...mowie CI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
hej dziewczyny co porabiacie nie wiem co sie dzieje bo ostatnio czesto rano boli mnie brzuch i to jest prawie codziennie a wy mieliscie kiedys takie cos???bylam dzis na zakupach kupilam sobie takie krutkie sex spodenki i dzis bede dzialac no wiecie o co chodzi heehh prawda pomysl efqki ide za jej glosem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiaczku przykro mi ze i do Ciebie wredna @ przylazla:( Ale tak jak mowisz nie poddajemy sie i idziemy dalej....mam nadzieje ze w przyszlym miesiacu nam obydwom sie uda zobaczyc II kreseczki, czego z calego serca Tobie i sobie zycze:) A gdzie reszta dziewczyn?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko no ba..:)D sie wezmiemy i sie muuuusi udac:D dziewczyny molestuja mezow hihihi kurcze ale goraco:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
ja panny jestem caly czas a reszta panienek leniuchuje sobie pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
dziewczyny ja zaraz wskakuje do wanny a potem zakladam moje sexi spodenki i biore sie za sprzet chlopaka heheh oby mi tylko przez balkon nie uciekl jak mu powiem ze go zwiaze bo ma cos mojego :):):):):) no wiecie o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik no ja tez jestem:D:D:D Dzis jak mam wolne to dziewczyny leniuchuja i nie pisza, a zobaczycie niech ja tylko jutro do pracy pojde to bede miala ze 2 strony do nadrobienia - ja Wam dam:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ :D u mnie pogoda tez dzis w kratke ale generalnie szaro pochmurno i sie chce spac wiec jestem dzis do niczego ,,, Rano mialam sporo do zrobienia najpierw zawody od Laury potem bank poszlam umowic spotkanie dla laury u lekarza bo miala ta drzazge w koncu powajalam im i wyciagli jej to ale krzyczala jak zobaczyla igle :-) musieli wezwac druga pielegniarke we 2 po angielsku przekrzykiwali laure a ja po polsku hehe niezly haos :-) ale udalo sie teraz chodze po kuchni i sama nie wiem co by tu zjesc hmmmm. 😘 myszka misiaczki tule was mocno i przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka 🖐️ :D u mnie pogoda tez dzis w kratke ale generalnie szaro pochmurno i sie chce spac wiec jestem dzis do niczego ,,, Rano mialam sporo do zrobienia najpierw zawody od Laury potem bank poszlam umowic spotkanie dla laury u lekarza bo miala ta drzazge w koncu powajalam im i wyciagli jej to ale krzyczala jak zobaczyla igle :-) musieli wezwac druga pielegniarke we 2 po angielsku przekrzykiwali laure a ja po polsku hehe niezly haos :-) ale udalo sie teraz chodze po kuchni i sama nie wiem co by tu zjesc hmmmm. 😘 myszka misiaczki tule was mocno i przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka26 jak zawsze zajeta i w biegu:P hih pamietaj nie przemeczaj sie za duzo!!! hmm my sie nie damy!!!o nie!! juz na wyciagniecie reki jest uprragiony skarbus!!! dzis bylismy na zakupach widzialam taka sliczna sukieneczne !!! bialutka i z kwiatuszkami ...piekna och juz sie nie moge doczekac kiedy bedzie nasza dzidzia !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 razy mi wyslalo ciekawe czemu a tylko raz nacislam hmm???? no nic uciekam cos poszukac w tej kuchni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjadlam talerz pomidorowki a teaz gotuje sobie pierogi z jagodami, ale jestem glodna ohhhhhhh:) Patinko biedna Laura - musialo ja bolec , ale dobrze ze jej to wyciagneli, nie bedzie sie wiecej meczyc bidulka👄 dla niej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×