Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Myszko idź do lekarza i zobaczysz co ci powie, może trzeba zrobić jakieś badanka ? Nie czekaj, bo ja nie mogę się doczekać aż zmienisz tabelkę :) Misiaczku a ty jak teraz przy atakujesz ta prolaktynę bromergonem to nie ma wyjścia musi spaść, zobaczysz trzy - cztery miesiące i będziesz w ciąży. może jeszcze sukieneczka będzie w sklepie 🌻 madzik się odzywa - pewno działa w wiadomej sprawie :D A ja właśnie wróciłam od Pani doktor. okazało sie że twardnieje mi brzuch jakoś niepokojąco, nie zwracałam na to uwagi a gin powiedziała mi że wolałaby żeby nie tego nie było. Mam brać nospę trzy razy dziennie i dostałam zwolnienie na razie na dwa tygodnie. mam odpoczywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj EwQus!!!!!!! o to dobrze ze idziesz na zwolnienie!!!! lepiej odpocznij!!!!taa co do dyidyi.. tey tak mzsle..ye jesli nic wiecej sie nie wzdaryz powinno pusc i wkoncu 2 kresecyki natescie...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa wiec odpoczywj ile wlezie, nie przemeczaj sie:) A do lekarza tak jak pisalam wczesniej ide za miesiac: We wrzesniu lub poczatek pazdziernika , wiec juz nie bede przekladac wizyty, a noz widelec nam sie uda w tym cyklu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie zjadlam tuzin pierozkow i na tym pewnie nie koniec(EfQa🖐️) zaraz ide pokroic druga polowke arbuza:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja idę po jabłko w takim razie! Mam papierówki od tatusia mojego :) Misiaczki ja tez miałam za wysoką prolaktynę, 14 razy wyższą ta górną granicę, brałam parlodel, to droższy odpowiednik bromergonu podobno lepiej tolerowany. Miałam brać całą tabletkę wieczorem ale nie dawałam rady. Po całej tabletce miałam takie torsje że byłam wyłączona z obiegu! Więc brałam tylko pół. Po 4 miesiącach zaszłam w ciążę. Więc w Twoim przypadku na pewno będzie podobnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie że ja wogóle mało ważę... powinnam ważyć juz około 76 -78 a ja ledwo 73 a mam 174 cm wzrostu... myszko wezmę z ciebie przykład i zacznę się lepiej odżywiać!!! A ty dalej tak trzymaj bo dobre jedzonko i dogadzanie sobie kulinarnie pomaga w starankach - udowodnione naukowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
ja juz czysciutko tylko teraz kawaler mi gdzies uciekl heheh mam nadzieje ze nie czytal w moich myslach i nie wie co planuje:)a wy co tam porabiacie leniuszi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
ejciu jestem jestem chlop mi uciekl gdzies zanim wyszlam z lazienki to juz go nie bylo a le jeszcvze mu nie mowilam co kombimuje jak nie stchurzy to jutro bede normalnie cala w skowronkach bo wiem ze jak raz sie przelamie to juz pozniej pojdzie jak po masle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
dziewczyny jak sie przelamie moj chlopaczyna:):):):):):) to stawiam wszystkim po browarze a zaciazonym oczywiscie soczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
efqcia troche smalczyku i bedziesz pieknie wazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
efqcia troche smalczyku i bedziesz pieknie wazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik to gon tego Twojego kawalera bi rzeczywiscie Ci zwieje:D:D:D:D EfQa zapraszam na arbuzika i winogronko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do efqa
EfQa A wiecie że ja wogóle mało ważę... powinnam ważyć juz około 76 -78 a ja ledwo 73 a mam 174 cm wzrostu... myszko wezmę z ciebie przykład i zacznę się lepiej odżywiać!!! A ty dalej tak trzymaj bo dobre jedzonko i dogadzanie sobie kulinarnie pomaga w starankach - udowodnione naukowo " Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy.. " http://babystrology.com/tickers/baby-ticker- glass.swf?parent=EFQa&year=2008&month=11&day=11&babycount=1% 22 Wierz mi, nie wazysz malo... Moze nie duzo, ale na pewno nie malo. Pozniej trudno jest to zrzucic, a jak to mowia po 25 roku życia z kazym rokiem 1 kg wchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te pomarancza goń sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ewus ma racje zajdz sobie ine forum najlepiej dla obłakanych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyżej
Jasne niech hodujmy grubasow. Szczególnie jak widze te rozlazle grubasnice w ciąży-potwory. A potem sie dziwnia,ze maja nadcisnienie cukrzyce. A ty znajdz sobie forum dla bezplodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyżej
Jasne niech hodujmy grubasow. Szczególnie jak widze te rozlazle grubasnice w ciąży-potwory. A potem sie dziwnia,ze maja nadcisnienie cukrzyce. A ty znajdz sobie forum dla bezplodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do powyżej
Jasne niech hodujmy grubasow. Szczególnie jak widze te rozlazle grubasnice w ciąży-potwory. A potem sie dziwnia,ze maja nadcisnienie cukrzyce. A ty znajdz sobie forum dla bezplodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do powyzszej..:D:D heheh nie kazddy moze schudna c w ciazy zakezy od genow i wielu inych ...ale co Ty ozesz wiedziec o wielki narcyzie haha za kompa madry_as ?? ale do kogo ja mowie..i tk nie zrozumiesz heheh ja bezplodna??no raczej ale takowe kobiety najczesciej zachodza w ciaze doc predko hahahahahahahahahah idz w pokoju odmieńcu heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
eeeeee tyyyyyyyyyyyyy pomaranczowa widzialas kiedys dziewczyne w ciazy grubasa????????heheeh bo ja nigdy chyba ze na twojej planecie tak jest a ja urodzilam dziecko jadlam co chcialam i teraz mam brzuch jak modelka a cielo jak pamela anderson heheh to nie pier.........glupot tylko znajdz sobie jakis przytulek dla oblakanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajcie spokój dziewczyny. Misiaczki nie denerwuj się. Zobacz przynajmniej grubaską nie jestem faktycznie :D A moja koleżanka która tez jest w 7 miesiącu przez ostatni miesiąc przytyła 5 kg!!! Bo cały czas wcinała słodycze, po prostu dostała takiej chcicy że nie była w stanie sie opanować!!! I Lekarz jej powiedział dwa dni temu że ma natychmiast przestać a ona nie może żyć bez batoników mars i cały czas wcina dalej!!! Zgroza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
eeeeee tyyyyyyyyyyyyy pomaranczowa widzialas kiedys dziewczyne w ciazy grubasa????????heheeh bo ja nigdy chyba ze na twojej planecie tak jest a ja urodzilam dziecko jadlam co chcialam i teraz mam brzuch jak modelka a cielo jak pamela anderson heheh to nie pier.........glupot tylko znajdz sobie jakis przytulek dla oblakanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POmaranczka znikaj nam to nie forum o opiniach czy za malo ktos jest za gruby czy nie. ja znikam spac przepraszam za moja przerwe ale mama dzwonila na skype i klachalismy ile sie dalo :D do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
misiaczki jestem z toba nie zawracajmy sobie d.....byle kim kto nas chce aby rozloscic i posmiac sie troche niech wie ze my sie z niej wysmiewamy taka madra a nawet sie nie przedstawi ja zaraz spadam do lozeczka panienki efqka i misiaczki dobrej nocki wam zycze bo chyba aby my zostalismy na forum nie liczac tej pani chyba po jakis przejsciach heheh paaaaaaaaaaa buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jutra Patinko! Ta moja koleżanka spodziewa się dziewczynki i od poczatku ciąży ma taki apetyt na słodkości. A ja od poczatku ciąży do słodyczy mam wstręt .... a to zabawne bo z natury jestem STRASZNYM łasuchem i żadna czekolada w domu sie przede mną nigdy nie uchowała. A tu w ciąży tylko kiszone ogóry!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa pa Madzik. No ja tez uciekam bo trzeba wypoczywać w końcu. Misiaczki a ty pamiętaj - często jedz lody!!! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
efqka chlopak jak nic bedzie ja tez kocham slodycze a w ciazy nawet patrzec nie moglam na nie i byl chlopunio malutki no to znikam juz paaaaaaaaa wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Misiaczki to nie była chyba dobra rada dla ciebie bo zapomniałam że ty sie bidulo niedawno z chorego gardła wykurowałaś!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewus 👄 madzik 👄 kolorowych:):) taaa ja za duzo slodkiego nie moge bo kulac sie bede hiihih papa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×