Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Moje drogie a ja jak zwykle późną nocą, choć dla mnie to wieczór a nie noc. U mnie no cóż wszystko jakoś jak zwykle, choć też chcę przytyć, bo bardzo mało przytyłam , mam nadzieję,że przytyję jeszcze sporo i będę śliczną kuleczką ciężarówką i mam nadzieję,że mi po porodzie jeszcze zostanie, bo nie chcę być cały czas chudzielcem. Apropo kobiet w ciąży one nie są grube, tylko piękne. Ostatnio cos mało czasu spędzam przy kompie, wolę trochę gazet poczyatać o dzieciach, o ciąży itd, czytam też książkę, ale postaram się może jutro wpaść do Was na pogaduchy o przyzwoitej porze. Pozdrawiam Was i ślę buziaki. Myszko i Misiaczku mam nadzieję,że zanim urodze to Wy będziecie już w ciąży. Misiaczek jak urlop? EfQa nareszcie kobieto odpoczniesz od tej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko👄 mam nadzieje ze zanim urodzisz to my z Misiaczkiem oglosimy dobra nowine o II kreseczkach:)Stesknilam sie za Toba siostrzyczko:) poglaszcz maluszki odemnie i do uslysszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochający
Przez internet poznałem Śliczną dziewczyne mamy sie jutro spotkać . Piszemy od 4 dni wczoraj napisała mi że nie moze mieć dzieci , troche mnie to przeraziło ... ja mam 30 ona 22 , ale i tak chce sie z nia spotkać . ZAKOCHUJE sie w niej z każdym dniem coraz bardziej , ale tak naprawde obawiam sie tego spotkania . I tak jest to sukces że sie zgodziła . Tak naprawde jeszcze nie wiem co nas czeka , co z tego bedzie . ale jestem dobrej myśli ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochający
Przez internet poznałem Śliczną dziewczyne mamy sie jutro spotkać . Piszemy od 4 dni wczoraj napisała mi że nie moze mieć dzieci , troche mnie to przeraziło ... ja mam 30 ona 22 , ale i tak chce sie z nia spotkać . ZAKOCHUJE sie w niej z każdym dniem coraz bardziej , ale tak naprawde obawiam sie tego spotkania . I tak jest to sukces że sie zgodziła . Tak naprawde jeszcze nie wiem co nas czeka , co z tego bedzie . ale jestem dobrej myśli ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochający nie wiem co ci powiedzieć, chyba tylko powodzenia jeżeli tylko ona odbierze ciebie tak jak ty ja to macie szanse na fajny związek. A co do posiadania dzieci to poczekaj aż ją lepiej poznasz, może powie ci coś więcej. Przyczyny mogą być różne a kto wie może to tak źle nie wygląda jak ona mówi... cześć dziewczynki ja dzisiaj w domu, zjadam zapiekanki z serem i oliwkami. A potem sobie musli zjem. A na obiad zrobię placki ziemniaczane ze słonym twarożkiem. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
czesc dziewczyny u mnie slonko swieci wybieram sie dzis z mama na zakupy to mnie troche nie bedzie widac na stronce efqka narobilas mi apetytu z samego rana no ty to jestes:):):):):pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nie bedzie mnie kilka dni bo jade na dzialke do znajomych, bede tesknic za wami papapappapappappapapapappapapappapapappapappaapapapapp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Misiowa miłego wypoczynku, żebyście się obydwie pięknie opaliły! A ja sobie jeszcze podsmażam cukinię z papryką, cebulą i bakłażanem. Dorzuciłam do tego curry. Będzie dobre. Kurcze to forum to się chyba na kulinarne zmienia! Zjem a potem będę się obijać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Wczoraj się nie odzywałam, bo mi internet szwankował-w ogóle nie mogłam wejść. Myszka i Misiaczki proszę mnie nie pomijać w biegu po II kreseczki, bo w końcu ta menda @ przychodzi do nas prawie zawsze o tym samym czasie, więc mam nadzieję, że kiedyś wszystkie trzy ogłosimy radosną nowinę, aż dziewczynom na kafe kapcie pospadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka u mnie wszystko ok . jesem ciagle na szkoleniu ale chyba juz w czwartek pojedziemy do kolobrzegu :-D wczoraj wieczorkiem wydaje mi sie ze czulam maluszka jak sie rusza (no chyba ze to tylko moja bujna wyobraznia...) czis cos mnie brzusio pobolewa ale mam nadzieje ze to nic zlego przesylam wam buziaczki 👄 i fluidki *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara76 ja o Tobie pamietam caly czas:P !!! no dobrze by bylo zeby we trzy naraz !!!:D oj !!!tak!!! a WY JAK?? mi goraco !!! objadam sie :P i sprzatam hahaha se gogadzam jakbym juz w ciazy byla ..schabowy ziemniaczki i surowka z pomidorkow na objadek mialam:D ale ogarnelam dom i sieadlam na momet myslalam ze cos skrobniecie a tu tylko ola ostatnia 👄 dziekujemy za fluidki:P mam nadzieje ze przyniosa efekty;p musi ich byc duzzzooo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę fluidki ***********************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
hej dziewczyny juz po zakopach jestem wykonczona ide zjesc cos bo umieram z glodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka :-) ja to dzis czuje sie usprawiedliowiona najpierw nie szlo wejsc bo serwis kafeteri w naprawie tak pisalo a potem nie szlo blokada jakas. ja wlsanie zjadlam 4 filety z makreli wedzonej w occie,ja ryb nie znosze a dzis musialam zjesc jejeje ah ta dzidzia. samopoczucie super :D i posylam wam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziala ktora ogorki dlugie zielone rosnace na drzewach????????? ja dzis 1 raz zrywalam na farmie bo robilismy zakupki pomidorki swieze umm ale zapach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja zaraz ide wziasc fajny prysznic nakremuje sie ladnie hihi z corka musze zrobic to samo heheh i nyny. ale mnie brzuch dzis swedzi kurcze ciekawe czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
dzis cos dziewczyny bardzo zalatane sa wsumie mnie tez caly dzien nie bylo w domu:) dziewczyny mam problem bo jesli mam taki sluz bialawy zoltawy taki gesty ciapkowaty to sa dni plodne?????sorry ale nie mam kogo sie poradzic wy macie troche wiecej doswiadczenia juz tyle sie naczytalam ze zglupialam i wole was sie poradzic:):):):):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
ten sluz jest taki jjak serwetka wiecie o co chodzi nie wiem jak to wam opisac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny dziś właśnie kończe 26 lat i czuje się okropnie 27 na karku 2 lata poślubie zero potomka - chyba musze zmienić naprawdę tok myślenia bo popadam w depresje. Jutro jadę do lekarza na sprawdzenie czy wszystko po tym wymrażaniu gra. A od poniedziałku upragnione urlop... już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik biały śluz to jest razczej niepłodny a przezroczysty lepki jak białko jaja kurzego jest płodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
to czyli dzis nici:(dorotko wszystkiego najlepszego, wszystkiego o czym zamazysz i oczyeiscie dzidziusia w szybkim tepie ci zycze a 26 lat to dopiero zaczynasz zyc mlodoscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
100 LAT 100 LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM ......................................KTO?DOROTKA:):):):):):):):):):):):):)BUZIOLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik dziękuje. a tak wogóle to nie patrz na ten śluz na te dni płodne czy niepłodne bo to waśnie wszystko wpływa na nasz tok myślenia i może dlatego nie możemy zajśc, a już dałm sobie z tym spokój bo zawsze moja @ przychodzi co 29 dni a ostantio to przyszła @ po 25 dniach dziwne i już nie licze bo coraz bardziej się dołuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatni rozmawałam z taką dziewczyną która bardzo starała się o dziecko liczyła dni płodne niepłodne a jej mąż pracuje jako kierowca takj ak i mój i akurat miał przyjechać wtedy co ona miała dostać @ i mówi ze wtedy właśnie nie dostała @ a po wyjeździe męża okazało się ze na teście są dwie kreski i mówi że wcalea wcale się nie spodziewała fajnie no nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzik255
DOROTKO MASZ RACJE JA WOGOLE TEGO NIE ROZUMIE I TERAZ NAWET NIE BEDE O TYM MYSLEC POSTANOWILAM ZE BEDE ROBIC SEX:):) I NIE BEDE MYSLEC O DZIDZ CZYLI BEDZIE TO BEDZIE A JAK NIE TO STARAMY SIE DALEJ BEZ STRESU I MYSLENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×